تور کشتی کروز؛ کارهایی که روز اول سفر نباید انجام داد

0
5598
تور کشتی کروز - نکات ضروری سفر با کشتی کروز

تور کشتی کروز کمتر در دسترس مردم در کشور ما قرار می‌گیرد و به همین خاطر هم تجربه‌های زیادی در مورد آن در دسترس نیست. معمولا در توصیه‌هایی که برای این گونه سفرها می‌شود و نکات ضروری سفر را به ما می‌گویند همه روی کارهایی که باید انجام دهیم بیشتر تمرکز می‌کنند و اغلب سراغ کارهایی که در روز اول نباید انجام دهیم نمی‌روند. سفر با کشتی کروز تجربه‌ای کاملا متفاوت است و بسیاری از ما چیزی از بایدها و نبایدهای این سفرها نمی‌دانیم. اکنون می‌خواهیم برخلاف همیشه، برخی از نبایدها و از جمله نکات ضروری سفر با کشتی کروز را برای شما مرور کنیم.

  • بلافاصله پس از سوار شدن به کشتی سراغ بوفه نروید چون معمولا خیلی شلوغ است، به جای آن می‌توانید به منوی غذاخوری نگاهی بیاندازید زیرا گاهی روز اول سفر غذاخوری‌های دیگری هم باز است.
  • معمولا آسنسورهای کشتی شلوغ هستند و بسیار هم آرام حرکت می‌کنند؛ هم مسافرها و هم کارکنان کشتی برای حمل وسایل بین طبقات از آساسنسور استفاده می‌کنند. تا جایی که ممکن است از پله‌ها استفاده کنید تا آسوده‌تر باشید.
  • از لباس‌های معمول خود استفاده نکنید و یک ست لباس مناسب در کیف دستی همراه‌تان باشد؛ با این کار نیازی نیست منتظر رسیدن چمدانتان بمانید و می‌توانید سریع لباس خود را عوض کنید.
  • فراموش نکنید در کمپ تفریحی کودکان ثبت‌نام کنید تا کودک‌تان را برای استفاده از تفریحات رایگان کشتی به کمپ ببرید. حتی اگر مطمئن نیستید که کودک شما مایل به رفتن به کمپ تفریحی هست یا نه، بهتر است رزرو را انجام دهید زیرا رزرو کردن، شما را ملزم به استفاده نمی‌کند.

تور کشتی کروز-تفریحات کودکان

  • انتظار نداشته باشید همه چیز در اتاق شما صحیح و سالم و نو باشد؛ بهتر است همه چیزهای مورد استفاده‌تان را تست کنید. تلویزیون را روشن کنید، لامپ‌ها را روشن و خاموش کنید، تخت خوابتان را تست کنید و اگر از وسیله دیگری استفاده می کنید آن را آزمایش کنید تا خیالتان از همین اول راحت باشد.
  • سعی کنید شب اول سفر سراغ رستوران اصلی کشتی نروید و سایر رستوران‌ها را امتحان کنید. در روز اول معمولا سایر رستوران‌ها چندان شلوغ نیستند و از طرف دیگر در برخی خطوط، تخفیف‌هایی برای رستوران‌های لوکس در روز اول اعمال می‌شود.

نظرات

لطفا نظر خود را وارد کنید!
لطفا نام خود را اینجا وارد کنید