خرید ارزانترین بلیط های هواپیمایی کی ال ام

not found
ریال
not found
ریال
not found
ریال
not found
ریال
not found
ریال
not found
ریال
not found
ریال
not found
ریال

کی ال ام KLM

پرواز به بلیط هواپیما کی ال ام

ایرلاین کی ال ام قدیمیترین ایرلاین جهان است که هنوز فعال است و حدود 100 سال از فعالیت آن میگذرد. این ایرلاین که هواپیمایی سلطنتی هلند است یکی از برترین ایرلاین های جهان به شمار میرود و اولین پروازش را بین آمستردام و لندن در سال 1920 انجام داد. مقر هواپیمایی KLM در شهر آمستردام است و بیشتر پروازهای آن نیز از فرودگاه اسخیپول این شهر انجام می شود. کی ال ام در سال 2003 با هواپیمایی ایرفرانس ادغام شد تا گروه ایرفرانس-کی ال ام تشکیل شود؛ گروهی که بزرگترین گروه ایرلاینی در اروپا است.

راهنمای خرید بلیط پرواز کی ال ام

برای خرید آنلاین بلیط پرواز کی ال ام، کافیست سه حرف اول نام شهر مبدأ و سه حرف ابتدای نام شهر مقصد را در بخش جستجوی پرواز، وارد نموده و تاریخ رفت و برگشت خود را تعیین نمایید. با مشخص کردن تعداد مسافران و کلاس پروازی و پس از فشردن دکمه جستجوی پرواز، لیست کاملی از پروازهای کی ال ام برای مسیر مورد نظر شما به نمایش در می آید. می توانید اطمینان داشته باشید که در لیست پروازهای کی ال ام ، انواع بلیط هواپیما ارزان کی ال ام و بلیط لحظه آخری کی ال ام نیز برای شما نمایش داده می شود . شما این امکان را دارید که به کمک فیلتر های موجود ، لیست پرواز ها را بنا به شرایط و نیاز خود مرتب نموده و به راحتی رزرو بلیط کی ال ام را در کوتاهترین زمان و بصورت آنلاین انجام دهید و با ایرلاین مورد علاقه خود سفر کنید.
قبل از رزرو آنلاین پرواز کی ال ام بهتر است با جزئیات این شرکت هواپیمایی بیشتر آشنا شوید.

دریافت آنلاین کارت پرواز کی ال ام ( KLM )

مسافران در پرواز با ایرلاین KLM می‌توانند از 30 ساعت تا 1 ساعت مانده به پرواز به صورت آنلاین چک این کنند و کارت پرواز دریافت کنند. مسافران با چک این آنلاین می‌توانند شماره صندلی خود را مشخص کنند، در پروازهای بین‌المللی غذای مورد نیاز خود را سفارش دهند و کارت پرواز خود را چاپ کنند یا درخواست کنند به گوشی همراهشان ایمیل شود. این خدمات در بیشتر فرودگاه‌ها فعال است. اما در فرودگاه‌هایی که چنین خدماتی ارائه نمی‌دهند، مسافران باید تایید اطلاعات چک این خود را در فرودگاه ارائه دهند و کارت پرواز دریافت کنند. این مسافران اگر تنها بار دستی دارند می توانند وارد سالن پرواز شوند و در غیر این صورت برای تحویل بار خود باید به کانتر مخصوص مراجعه کنند.

کلاس های پروازی هواپیمایی کی ال ام ( KLM )

  ورد بیزنس کلاس

این کلاس پروازی در بیشتر هواپیماهای کی ای ام جایگزین بیزنس کلاس قدیمی شده تا راحتی بیشتری برای مسافران به همراه داشته باشد. در کلاس ورد بیزنس جدید صندلی‌هایی کاملا مسطح با قابلیت بازشدن 180 درجه و طول 207 سانتی متر در اختیار مسافران است. پریز برای شارژ موبایل یا لپتاپ و همچنین بخشی جداکننده برای حفظ حریم خصوصی مسافران نیز در نظر گرفته شده است. نمایشگر 17 اینچی با امکانات صوتی و تصویری نیز از دیگر ویژگی‌های این کلاس پروازی است.

  بیزنس کلاس اروپا

در کلاس پروازی بیزنس کی ال ام در مسیرهای اروپایی در ردیف‌هایی با سه صندلی، صندلی وسط خالی نگه داشته می‌شود تا مسافران بیزنس یا صندلی کنار پنجره و یا صندلی راهرو را انتخاب کنند. پریز برق کنار صندلی در بوئینگ های 737 نیز برای مسافران فراهم است.

  اکونومی کلاس

صندلی‌هایی راحت و متناسب با ارگونومی بدن و وعده های غذایی خوشمزه از ویژگی های این کلاس پروازی در ایرلاین KLM است.

PHOTOS

پروازهای خارجی هواپیمایی کی ال ام ( KLM )

هواپیمایی کی ال ام در برنامه پروازی خود پروازهای خارجی و داخلی منظم بسیار زیادی را به شهرهای کانادا،اروپا و آمریکا دارد که شما می توانید از طریق فلای تودی بلیط پروازهای خارجی کی ال ام را با بهترین و پایین ترین قیمت خریداری نمایید. از میان پروازهای داخلی و خارجی کی ال ام، بلیط مسیرهایی که بیشترین تردد را دارند عبارتند از :

بار دستی مجاز هواپیمایی کی ال ام ( KLM )

در سفر با هواپیمایی کی ال ام همه مسافران اکونومی مجاز به همراه داشتن یک قطعه بار دستی مجاز هستند و اندازه بار دستی آنها نباید بیشتر از 55 در 25 در 35 سانتی متر باشد. یک کیف کوچک شامل وسایل شخصی مسافر نیز در این ایرلاین مجاز است. به هر حال در کلاس اکونومی مجموع وزن وسایل شخصی و بار دستی مجاز نباید بیشتر از 12 کیلوگرم باشد.
مسافران بیزنس کلاس کی ال ام می توانند یک بار دستی مجاز با ابعاد 55 در 25 در 35 داشته باشند و یک بسته کوچک دیگر با ماکزیمم ابعاد 45 در 20 در 35 همراه داشته باشند. وزن این دو بسته در مجموع نباید بیشتر از 18 کیلوگرم باشد.

پذیرش بار مجاز هواپیمایی کی ال ام ( KLM )

مسافران کلاس اکونومی در مسیرهای بین المللی و برخی مسیرهای اروپایی مجاز به حمل یک چمدان با حداکثر ابعاد 158 سانتی متر(مجموع طول+عرض+ارتفاع) و ماکزیمم وزن 23 کیلوگرم هستند. مسافران بیزنس کلاس مجاز به حمل دو چمدان با ابعاد ذکر شده و حداکثر وزن 32 کیلوگرم هستند. اعضای خاص این ایرلاین (آبی، نقره‌ای، طلایی، پلاتینی، اسکای تیم ایلایت و ایلایت پلاس) اجازه حمل یک چمدان اضافی نیز دارند؛ این چمدان اضافی برای این اعضا در صورت خرید بلیط اکونومی معادل ابعاد و وزن بار یک چمدان مجاز اکونومی و در صورت خرید بلیط بیزنس معادل ابعاد و وزن یک چمدان بار مجاز بیزنس است.

ناوگان هوایی هواپیمایی کی ال ام ( KLM )

ایرلاین کی ال ام از هواپیماهای مجهز بوئینگ و ایرباس بهره می‌برد که البته در این میان سهم بوئینگ بسیار بیشتر از ایرباس است. میانگین سن هواپیماهای کی ال ام 11 سال است و بوئینگ‌های 787 با میانگین سن 1.5 سال جوان ترین هواپیماها و بوئینگ‌های 747 با میانگین سن 22 سال قدیمی ترین هواپیماها در ناوگان این شرکت هستند.

از جمله آن‌ها می‌توان موارد زیر را نام برد:

  بوئینگ 787
  بوئینگ 777
  بوئینگ 767
  بوئینگ 767
  بوئینگ 747
  بوئینگ 737
  ایرباس A330
  ایرباس A310
  فوکر 100
  مک دانل داگلاس DC-10
  مک دانل داگلاس MD-11

سایر اطلاعات درباره هواپیمایی کی ال ام ( KLM )

  • نام ایرلاین: کی ال ام
  • کد KL  :IATA
  • سال تاسیس: 1919
  • مقر اصلی: آمستردام
  • وب سایت هواپیمایی کی ال ام : www.klm.com
پرواز به klm
پرواز به klm
پرواز به klm

سوالات متداول خرید بلیط هواپیما کی ال ام

آماده پاسخگویی شبانه روزی به شما هستیم. لطفا پیش از تماس تلفنی یا ارسال ایمیل، راهنمای مشتریان را مطالعه نمایید.