خرید ارزانترین بلیط های هواپیمایی پگاسوس

not found
ریال
not found
ریال
not found
ریال
not found
ریال
not found
ریال
not found
ریال
not found
ریال
not found
ریال

پگاسوس Pegasus Airlines

پرواز به بلیط هواپیما پگاسوس

پگاسوس ایرلاینز، هواپیمایی ارزان قیمت ترکیه سال 1990 در استانبول تاسیس شد. در همان سال اولین پرواز شرکت هواپیمایی پگاسوس با دو فروند هواپیمای بوئینگ انجام شد. پگاسوس ابتدا فعالیت خود را با پروازهای چاتری شروع کرد اما با تغییر مدیریت در سال 2005، محبوبیت آن باتوجه به تبدیل شدن به یک شرکت هواپیمایی ارزان قیمت افزایش پیدا کرد. همچنین با افزایش تعداد علاقمندان و مسافران، پگاسوس ایرلاینز هواپیماها و جت های مسافربری خود را نیز افزایش داد که در نتیجه آن به دومین شرکت هواپیمایی محبوب و معروف ترکیه تبدیل شد.
از دیگر افتخارات پگاسوس ایرلاینز این است که به عنوان اولین شرکت هواپیمایی ترکیه ای که هواپیمای ایرباس نئو۳۲۰ را خریداری کرده است، شناخته می شود. این شرکت هواپیمایی با خرید بخشی از سهام هواپیمایی قرقیزستان از ایر ماناس در سال 2012، توانست هواپیمای خود را تحت عنوان پگاسوس آسیا در سال ۲۰۱۳ معرفی کند. پگاسوس ایرلاینز به بسیاری از شهرهای اروپایی، آسیایی از جمله لندن، پاریس، بیروت، دبی، برلین، مسکو و تهران پرواز دارد.

راهنمای خرید بلیط پرواز پگاسوس

برای خرید آنلاین بلیط پرواز پگاسوس، کافیست سه حرف اول نام شهر مبدأ و سه حرف ابتدای نام شهر مقصد را در بخش جستجوی پرواز، وارد نموده و تاریخ رفت و برگشت خود را تعیین نمایید. با مشخص کردن تعداد مسافران و کلاس پروازی و پس از فشردن دکمه جستجوی پرواز، لیست کاملی از پروازهای پگاسوس برای مسیر مورد نظر شما به نمایش در می آید. می توانید اطمینان داشته باشید که در لیست پروازهای پگاسوس ، انواع بلیط ارزان پگاسوس و بلیط لحظه آخری پگاسوس نیز برای شما نمایش داده می شود . شما این امکان را دارید که به کمک فیلتر های موجود ، لیست پرواز ها را بنا به شرایط و نیاز خود مرتب نموده و به راحتی رزرو بلیط پگاسوس را در کوتاهترین زمان و بصورت آنلاین انجام دهید و با ایرلاین مورد علاقه خود سفر کنید.
قبل از رزرو آنلاین پرواز پگاسوس بهتر است با جزئیات این شرکت هواپیمایی بیشتر آشنا شوید.

دریافت آنلاین کارت پرواز پگاسوس

مسافران پگاسوس ایرلاینز می‌توانند 72 ساعت قبل از پرواز از سیستم دریافت آنلاین کارت پرواز استفاده کنند. برای دریافت آنلاین کارت پرواز، مسافرین باید شماره رزرو، نام و نام خانوادگی خود را وارد کنند و پس از پرینت کارت پرواز تنها آن دسته از مسافرانی که بار دستی مجاز همراه دارند می‌توانند مستقیما به قسمت بازرسی و سالن انتظار پرواز بروند. اگر مسافری چمدان و یا باری همراه دارد که باید بازرسی شود، کانترهای بازرسی تا یک ساعت قبل از پرواز برای پروازهای داخلی و تا دو ساعت قبل از پرواز برای پروازهای بین‌المللی باز هستند. سیستم دریافت آنلاین کارت پرواز نیز تا 45 دقیقه قبل از پرواز قابل استفاده است. علاوه بر سیستم آنلاین، می‌توان از کیوسک‌های مخصوص و یا کانترهای بازرسی در فرودگاه استفاده کرد.

کلاس های پروازی هواپیمایی پگاسوس

  بلیط بیزینس فلکس

بلیط بیزینس فلکس پگاسوس به مسافران، یک سفر راحت و انعطاف‌پذیر ارائه می‌دهد. در این نوع از بلیط مسافران در پروازهای داخلی می‌توانند 15 کیلوگرم و در پروازهای بین‌المللی 20 کیلوگرم بار تحویل دهند.

  بلیط ادونتیج

اگر تمایل دارید در پرواز خود از امکانات بیشتری برخوردار باشید و صندلی مدنظر خود را رایگان انتخاب کنید، بلیط ادونتیج پگاسوس بهترین گزینه است.

  بلیط اسنشیال

مسافران با این بلیط پگاسوس می‌توانند در پروازهای داخلی 15 کیلوگرم و در پروازهای بین‌المللی و قبرس 20 کیلوگرم بار تحویل دهند.

  بلیط بیسیک

بلیط بیسیک پگاسوس فقط برای پروازهای بین‌المللی وجود دارد و با این بلیط پروازی فقط می‌توانید بار دستی تا وزن 8 کیلوگرم همراه داشته باشید.

PHOTOS

پروازهای خارجی هواپیمایی پگاسوس

هواپیمایی پگاسوس در برنامه پروازی خود پروازهای منظمی را به شهرهای مختلف ترکیه و برخی شهرهای اروپایی دارد که شما می توانید از طریق فلای تودی بلیط پروازهای داخلی و خارجی پگاسوس را با بهترین و پایین ترین قیمت خریداری نمایید. از میان پروازهای داخلی و خارجی پگاسوس، بلیط مسیرهایی که بیشترین تردد را دارند عبارتند از :

بار دستی مجاز هواپیمایی پگاسوس

مسافرین مجازند یک بار دستی همراه خود به داخل کابین هواپیما ببرند. بارهای دستی می‌توانند حداکثر تا 8 کیلوگرم وزن داشته باشند و ابعادی معادل 20*40*55 سانتیمتر داشته باشند. علاوه بر بار 8 کیلوگرمی، مسافران می‌توانند ویلچر تاشو، کیف‌های دستی، کت، چتر، دوربین، کالسکه، کتاب و مجلات، لپ‌تاپ و غذای نوزاد و کودک همراه داشته باشند. این وسایل به عنوان جزئی از بار دستی محسوب نمی‌شوند و مسافرانی که بیش از حد مجاز، بار به همراه دارند باید هزینه اضافی آن را پرداخت کنند.

پذیرش بار مجاز هواپیمایی پگاسوس 

پذیرش بار مجار مسافرین پروازهای پگاسوس به نوع بلیط مسافر و مقصد پروازی بستگی دارد. مسافران پروازهای داخلی مثل پرواز به شهرهای دالامان و آنکارا با بلیط اسنشیال مجازند 15 کیلوگرم بار به کانتر پذیرش تحویل دهند درحالیکه مسافران ادونتیج می‌توانند تا 20 کیلوگرم و مسافران بلیط اکسترا مسافرینی هستند که اجازه دارند تا 25 کیلوگرم بار تحویل دهند.
در پروازهای بین‌المللی مسافرینی که ارزانترین بلیط هواپیمایی پگاسوس را دارند اجازه تحویل هیچ باری را ندارند، اما مسافرینی که بلیط اسنشیال و ادونتیج دارند می‌توانند تا 20 کیلوگرم و مسافران بلیط اکسترا مجازند تا 25 کیلوگرم بار تحویل دهند، همچنین نوزادان و کودکان تا 2 سال مجاز هستند کیفی تا وزن 10 کیلوگرم همراه داشته باشند و مسافران که وسایل ورزشی همراه دارند باید هزینه حملشان را پرداخت کنند.

ناوگان هوایی هواپیمایی پگاسوس

پگاسوس ایرلاینز در ناوگان هوایی خود از هواپیماهای ایرباس و بوئینگ برای خدمت‌رسانی به مسافران خود استفاده می‌کند همچنین برای توسعه و گسترش ناوگان هوایی خود تعدادی هواپیما در دست سفارش دارد.

که از جمله آن‌ها می‌توان موارد زیر را نام برد:

  ایرباس A320-200
  ایرباس A320neo
  بوئینگ 737-800

سایر اطلاعات درباره هواپیمایی پگاسوس

  • نام ایرلاین: پگاسوس ایرلاینز
  • کد PC :IATA
  • سال تاسیس: 1990
  • مقر اصلی: استانبول، ترکیه
  • وب سایت هواپیمایی پگاسوس : www.flypgs.com
پرواز به Pegasus-business-class
پرواز به pegasus
پرواز به pegasus