خرید ارزانترین بلیط های هواپیمایی پویا

not found
ریال
not found
ریال
not found
ریال
not found
ریال
not found
ریال
not found
ریال
not found
ریال
not found
ریال

هواپیمایی پویا ایر Pouya Air

پرواز به بلیط هواپیما پویا ایر

شرکت هواپیمایی پویا یکی از جوانترین ایرلاین‌های ایرانی است که در سال 2008 تاسیس شد. قطب اصلی این شرکت هواپیمایی، در فرودگاه مهرآباد تهران است. این ایرلاین که در ابتدا با نام پارس ایر کارگو شناخته می‌شد،‌ در زمینه حمل ونقل بار به صورت بین‌المللی فعال بود و وظیفه حمل بار به 5 قاره جهان را داشت. پس از آن، نام خود را به یاس ایر تغییر داد و سرانجام در سال 2012 نام پویا ایر را برای خود برگزید.

هدف اصلی پویا ایر حمل بارهای سنگین در مسافت‌های طولانی است، به طوریکه حمل انواع بار از جمله محموله‌های بزرگ،‌ حیوانات زنده،‌ و انواع کالاها را به 5 قاره دنیا بر عهده دارد. اما در کنار حمل بار، این شرکت هواپیمایی تعدادی از هواپیماهای خود را تغییر داده تا قابلیت جابجایی مسافر نیز داشته باشند. هواپیماهای ایر پویا با داشتن محیطی عالی و صندلی‌های راحت و تاشو و بسته‌های خدماتی مخصوص، قابلیت جابجایی 52 مسافر را دارند. از دیگر خدمات این شرکت هواپیمایی، می‌توان به ایرتاکسی اشاره کرد. این قابلیت از تابستان سال 1396 به خدمات پویا ایر اضافه شد. هواپیماهای این بخش قابلیت جابجایی 17 مسافر را دارند و برای سفرهای خانوادگی بسیار مناسب هستند.

راهنمای خرید بلیط هواپیمایی پویا ایر در فلای‌تودی

برای خرید آنلاین بلیط هواپیمایی پویا ایر، کافیست سه حرف اول نام شهر مبدأ و سه حرف ابتدای نام شهر مقصد را در بخش جستجوی پرواز، وارد نموده و تاریخ رفت و برگشت خود را تعیین نمایید. با مشخص کردن تعداد مسافران و کلاس پروازی و پس از فشردن دکمه جستجوی پرواز، لیست کاملی از پروازهای شرکت هواپیمایی پویا ایرلاین برای مسیر مورد نظر شما به نمایش در می‌آید. شما می‌توانید اطمینان داشته باشید که در لیست پروازهای پویا ایر ، انواع بلیط ارزان پویا ایر و بلیط لحظه آخری پویا ایر نیز برای شما نمایش داده می‌شود . شما این امکان را دارید که به کمک فیلترهای موجود ، لیست پروازها را بنا به شرایط و نیاز خود مرتب نموده و به راحتی رزرو بلیط شرکت هواپیمایی پویا را در کوتاهترین زمان و بصورت آنلاین انجام دهید و با ایرلاین مورد علاقه خود سفر کنید.
قبل از خرید آنلاین بلیط هواپیمایی پویا ایر بهتر است با جزئیات این شرکت هواپیمایی بیشتر آشنا شوید.

دریافت آنلاین کارت پرواز پویا ایر

امکان چک این آنلاین برای هواپیمایی پویا ایر وجود ندارد.

کلاس های پروازی هواپیمایی پویا 

  فرست کلاس

فرست کلس بالاترین سطح از کلاس‌های پروازی است که معمولا مورد استفاده اشخاص مهم و به خصوص است. افرادی که بلیط این سطح پروازی را خریداری می‌کنند در قسمتی جداگانه از دیگر سطوح پروازی قرار می‌گیرند. امکانات رفاهی و سطح خدمات در این سطح پروازی کاملا متفاوت است. امکاناتی همچون اتاقک اختصاصی، مبل و صندلی، تلویزیون، اینترنت، کامپیوتر و سرویس بهداشتی جداگانه برخی از امکانات پایه این سطح پروازی است. کلاس پروازی فرست کلاس انتخاب بسیار خوبی برای پروازهای طولانی است. همچنین سطح خدمات نیز در کلاس‌های پروازی فرست کلس نسبت به دیگر کلاس‌های پروازی بالاتر است.

  بیزینس کلاس

در رده بعدی کلاس پروازی تجاری قرار دارد که امکانات خوبی نسبت به پروازهای اقتصادی در اختیار شما قرار می‌دهد. دو صندلی جادار، راحت و اتوماتیک و امکانات صوتی تصویری، بعلاوه خدمات جا به جایی اختصاصی و سرویس کترینگ منحصر به فرد برخی از ویژگی‌های این کلاس پروازی هستند. قیمت بلیط کلاس تجاری از کلاس فرست کلس پایین‌تر و از کلاس پروازی اقتصادی بالاتر است.

  اکونومی

در این کلاس پروازی امکانات رفاهی معمولی و پایه در اختیار مسافران قرار می‌گیرد. همچنین شما با خرید بلیط کلاس اقتصادی تنها از یک صندلی برخوردار خواهید بود و قیمت این سطح نیز پایین‌تر از دیگر سطوح پروازی قرار دارد. معمولا کلاس پروازی اقتصادی در تمام شرکت‌های هواپیمایی موجود است.

امکانات و خدمات شرکت هواپیمایی پویا ایر

 به طور کلی شرکت هواپیمایی پویا با توجه به اینکه در ابتدا با هدف حمل بار شکل گرفته است، اکنون علاوه بر ارائه خدمات حمل بار، به منظور مسافربری و بیزنس جت هم مورد استفاده قرار می‌گیرد.
خدمات مسافربری: هواپیماهای مسافربری پویا ایر 52 نفر ظرفیت دارند که از این تعداد 44 نفر مسافران پرواز و بقیه کادر پرواز هستند. هواپیماهای مسافربری پویا ایر قابلیت جا به جایی 10 تن بار را دارند.
ایر تاکسی و بیزنس جت: خدمات ایر تاکسی از دیگر خدمات پویا ایر است. هواپیماهای ایر تاکسی تنها دو خدمه دارند و گزینه مناسبی برای سفرهای خانوادگی با هزینه کم هستند.
پویا ایر یک فروند هواپیمای بیزنس جت دارد با کابین بسیار لوکس و امکانات عالی که قابلیت جا به جایی 10 مسافر را دارد.
خدمات باربری: اگر قصد جا به جایی بارهای سنگین را دارید، خرید بلیط هواپیمایی پویا ایر را پیشنهاد می‌دهیم. هواپیماهای باربری پویا ایر تا 50 تن بار را حمل می‌کنند. علاوه بر این، این هواپیمایی انواع بیمه برای خدمات باربری را ارائه می‌دهد.

قوانین کنسلی بلیط هواپیما پویا ایر

در صورت نیاز به کنسل کردن پرواز خود، با پشتیبانی فلای‌تودی تماس بگیرید. همکاران ما در فلای‌تودی اطلاعات لازم در خصوص قوانین کنسلی پرواز و میزان جریمه را در اختیارتان قرار خواهند داد.

پرترددترین پروازهای هواپیمایی پویا ایر

شرکت هواپیمایی پویا پروازهایی به مقاصد مختلف داخلی ارائه می‌دهد. تعدادی از پرترددترین این پروازها در ادامه معرفی شده‌اند. اطلاعات پرواز پویا ایر را می‌توانید در فلای‌تودی بدست آورید.

قیمت بلیط هواپیما پویا ایر

عوامل مختلفی بر قیمت بلیط های شرکت هواپیمایی پویا ایرلاین تاثیرگذارند، از جمله ناوگان، مسافت پروازی، زمان و کلاس پروازی. استعلام بلیط هواپیمایی پویا در فلای‌تودی امکانپذیر است. کافی است زمان سفر و مبدا و مقصد خود را مشخص کنید تا قیمت بلیط و برنامه پروازی پویا ایر به شما نمایش داده شود.

قوانین حمل بار در هواپیمایی پویا ایر

میزان بار مجاز در پروازهای پویا ایر 20 کیلوگرم است. میران بار دستی مجاز برای همراه داشتن در کابین، 5 کیلوگرم است. مجموع ابعاد این بار باید حداکثر 115 سانتی متر باشد. همراه داشتن اقلام خطرناک ممنوع است. طبق قوانین سازمان هواپیمایی کشور، ورود هر گونه حیوان زنده به داخل کابین ممنوع است.
هنگام خرید بلیط هواپیمایی پویا ایر در سایت فلای‌تودی، اطلاعات مربوط به قوانین حمل بار این هواپیمایی را به دقت مطالعه کنید.

ناوگان هواپیمایی پویا ایر

در حال حاضر تعداد 10 فروند هواپیما در ناوگان هوایی پویا ایر در شرایط پرواز هستند.

که از جمله آن‌ها می‌توان موارد زیر را نام برد:

  3 فروند آنتونوف 200-74
  2 فروند امبرائر ERJ-145
  یک فروند هاربین Y-12
  3 فروند ایلوشن ایل 76 
  1 فروند بمباردیه چلنجر 600 


سایر اطلاعات درباره هواپیمایی پویا ایر

  • نام ایرلاین: پویا ایر
  • کد Z4 :IATA
  • سال تاسیس: 1387
  • دفتر مرکزی هواپیمایی پویا : تهران، ایران
  •  شماره تماس هواپیمایی پویا ایر: 02166021616
  • سایت شرکت هواپیمایی پویا : pouyaair.com

 

پرواز به Flight_Pouya_Air_
پرواز به pouya-air-plane
پرواز به Flight_Pouya_Air_

سوالات متداول خرید بلیط هواپیما پویا

آماده پاسخگویی شبانه روزی به شما هستیم. لطفا پیش از تماس تلفنی یا ارسال ایمیل، راهنمای مشتریان را مطالعه نمایید.