• ورود یا ثبت نام
 • رزرواسیون سریع و آسان!

  ثبت نام رایگان و دریافت بهترین تخفیف ها

  حساب کاربری جدید
  یا

  ورود

  امکان رزرو بیش از 900 ایرلاین
  شما وارد هوشمندترین سامانه رزرواسیون بلیط هواپیما شده اید! در این سامانه قیمت های بلیط از کشورهای مختلف دنیا استعلام می شود و بهترین قیمت را در کمترین زمان ممکن به شما نمایش می دهد.

ویولینگ Vueling Airlines

پرواز به logo-vueling

ایرلاین اسپانیایی Vueling در سال 2004 تاسیس شد و مقر اصلیش در کاتالونیاست؛ یکی از ایرلاین های ارزان قیمت اروپایی که البته فرودگاه رم و بارسلون نیز مقر این ایرلاین به شمار می‌رود. ایرلاین Vueling در 145 مقصد متفاوت در دنیا پرواز می‌کند و ناوگان هوایی با بیش از 100 هواپیما دارد. اگرچه بیشتر پروازهای ویلینگ به مقاصد اروپایی است اما این ایرلاین به شهرهایی در آفریقا و آسیا نیز پرواز دارد. برخی شهرهای فرانسه از جمله نیس و پاریس، شهرهای آلمان از جمله برلین، دوسلدورف و فرانکفورت در لیست مقاصد پرطرفدار این ایرلاین هستند.

دریافت آنلاین کارت پرواز

دریافت آنلاین کارت پرواز ایرلاین ویولینگ، از زمانی که مسافران بلیط خود را خریداری می‌کنند آغاز می‌شود و تا 4 ساعت مانده به پرواز ادامه دارد. برای چک این آنلاین ایرلاین ویولینگ، مسافران باید کد بوکینگ خود را همراه با ایمیل یا منطقه یا مقصد وارد کنند. مسافران می‌توان کارت پرواز خود را پرینت کنند و یا آن را روی گوشی موبایل خود ذخیره کنند.

کلاس های پروازی

  اکسلنس فیر (Excellence Fare)

این نوع بلیط ویولینگ مزایایی نسبت به دیگر بلیط های این ایرلاین دارد. مسافران می توانند صندلی‌های ردیف جلو را انتخاب کنند، امکان حمل بار رایگان دارند و می‌توانند پرواز خود را تغییر دهند.

  اپتیما فیر (Optima Fare)

در این نوع بلیط مسافران می‌توانند صندلی خود را انتخاب کنند و بار مجاز تا وزن 23 کیلوگرم داشته باشند.

  بیسیک فیر (Basic Fare)

در این نوع بلیط مسافران بهترین قیمت را دریافت می کنند اما به جز بار دستی، امکان حمل بار ندارند و در صورت داشتن بار، باید هزینه اضافه پرداخت کنند.

PHOTOS

بار دستی مجاز

همه مسافران پروازهای ویولینگ می‌توانند یک بار دستی مجاز همراه خود به کابین ببرند. وزن این بار مجاز دستی نباید از 10 کیلوگرم و ابعاد آن نباید از 55 در 40 در 20 سانتی‌متر بیشتر باشد. بار مجاز دستی برای کسانی که بلیط اکسلنت فیر (Excellence Fare) ویولینگ را خریداری کرده‌اند، تا 14 کیلوگرم مجاز است.

پذیرش بار مجاز

میزان بار مجاز برای تحویل به پذیرش در پروازهای ویولینگ، بسته به نوع بلیط خریداری شده متفاوت است. مسافرانی که بلیط‌های اکسلنت فیر (Excellence Fare)، اپتیما فیر (Optima Fare) و اکونومی چکد (Economy Checked) را خریداری کرده‌اند می‌توانند چمدان یا بار خود را رایگان تحویل دهند. وزن بار در این شرایط نباید بیشتر از 23 کیلوگرم باشد. مسافرانی که سایر بلیط‌های ویولینگ را خریداری کرده‌اند برای حمل بار باید هزینه اضافی بپردازند. مسافران همچنین می‌توانند بار اضافی را به‌طور آنلاین خریداری کنند.

ناوگان هوایی

ایرلاین ویولینگ در ناوگان هواپیمایی خود تنها از هواپیماهای ایرباس استفاده می‌کند.

که از جمله آن‌ها می‌توان موارد زیر را نام برد:

  ایرباس A319
  ایرباس A320
  ایرباس A321
سایر اطلاعات

 • نام ایرلاین: Vueling
 • کد VY :IATA
 • سال تاسیس: 2004
 • مقر اصلی: کاتالونیا
 • وب سایت: www.vueling.com
پرواز به vueling
پرواز به vueling
پرواز به vueling