خرید ارزانترین بلیط های هواپیمایی عمان ایر

not found
ریال
not found
ریال
not found
ریال
not found
ریال
not found
ریال
not found
ریال
not found
ریال
not found
ریال

عمان ایر Oman Air

پرواز به بلیط هواپیما عمان ایر

عمان ایر سال 1993 در شهر مسقط عمان تاسیس شد و این شهر به عنوان دفتر مرکزی، فرودگاه بینالمللی مسقط به عنوان قطب اصلی و فرودگاه صلاله دومین قطب این شرکت هواپیمایی انتخاب میشوند. اولین پرواز عمان ایر از مسقط به صلاله سال 1993 با یک فروند بوئینگ ۷۳۷-۳۰۰ انجام شد و پس از آن پرواز به سایر مقاصد به سرعت افزایش و گسترش پیدا کرد. هم اکنون عمان ایر به 50 شهر در 27 کشور پرواز دارد و در حال حاضر بیشترین پروازهای این شرکت هواپیمایی به کشور هند با ۱۱ مقصد است همچنین به تهران و مشهد نیز پرواز دارد.
هواپیمایی عمان به عنوان یکی از اعضای سازمان حمل و نقل هوایی عرب و سال 1998 در انجمن بینالمللی حمل و نقل هوایی (یاتا) پذیرفته شد. همچنین این شرکت هواپیمایی با ترکیش ایرلاینز، کی ال ام، مالزی ایرلاینز، هواپیمایی امارات، تای ایرویز، هواپیمایی اردن، اتیوپی ایرلاینز و هواپیمایی اندونزی همکاری دارد.

راهنمای خرید بلیط پرواز عمان ایر

برای خرید آنلاین بلیط پرواز عمان ایر، کافیست سه حرف اول نام شهر مبدأ و سه حرف ابتدای نام شهر مقصد را در بخش جستجوی پرواز، وارد نموده و تاریخ رفت و برگشت خود را تعیین نمایید. با مشخص کردن تعداد مسافران و کلاس پروازی و پس از فشردن دکمه جستجوی پرواز، لیست کاملی از پروازهای عمان ایر برای مسیر مورد نظر شما به نمایش در می آید. می توانید اطمینان داشته باشید که در لیست پروازهای عمان ایر ، انواع بلیط ارزان عمان ایر و بلیط لحظه آخری عمان ایر نیز برای شما نمایش داده می شود . شما این امکان را دارید که به کمک فیلتر های موجود ، لیست پرواز ها را بنا به شرایط و نیاز خود مرتب نموده و به راحتی رزرو بلیط عمان ایر را در کوتاهترین زمان و بصورت آنلاین انجام دهید و با ایرلاین مورد علاقه خود سفر کنید.
قبل از رزرو آنلاین پرواز عمان ایر بهتر است با جزئیات این شرکت هواپیمایی بیشتر آشنا شوید.

دریافت آنلاین کارت پرواز عمان ایر

عمان ایر سیستم دریافت آنلاین کارت پرواز را با هدف کاهش اتلاف زمان مسافران در فرودگاه برای آنها فراهم کرده است. مسافران می‌توانند 24 ساعت قبل از پرواز که سیستم آنلاین باز می‎شود تا 90 دقیقه قبل از اینکه هواپیما پرواز کند، و یا در فرودگاه از کانترهای مخصوص، کارت پرواز خود را دریافت کنند ولی باید در نظر داشته باشند که این کانترها یک ساعت قبل از پرواز بسته می‌شوند.

کلاس های پروازی هواپیمایی عمان ایر

  فرست کلاس

عمان ایر در فرست کلاس برای مسافرین خود یک کابین لوکس و مجهز مانند یک سوئیت در هتلی 5ستاره فراهم کرده است. این کلاس پروازی کابین‌هایی کوچک و مجهز با امکاناتی نظیر صندلی‌هایی بزرگ و راحت با قابلیت تبدیل شدن به تختخواب، منوی غذایی متنوع با انواع نوشیدنی، سیستم ماساژور و نمایشگرهای بزرگ 23 اینچی دارد.

  بیزنس کلاس

بیزینس کلاس عمان ایر به خاطر راحتی و جاداری صندلی‌های مسافران در حین پرواز معروف است. از دیگر امکانات این کلاس پروازی می‌توان صندلی‌هایی با قابلیت تبدیل شدن به تختخواب، چراغ مطالعه، نمایشگر، دو پورت USB، پریز برق و غذاهای لذیذ و نوشیدنی را نام برد.

  اکونومی کلاس

اکونومی کلاس عمان ایر نیز امکانات مناسبی از قبیل مانیتورهای شخصی، اینترنت، خطوط تلفن ماهواره‌ای و پذیرایی در حین پرواز برای آسایش و رفاه مسافران خود فراهم کرده است.

PHOTOS

پروازهای خارجی هواپیمایی عمان ایر

هواپیمایی عمان ایر در برنامه پروازی خود پروازهای خارجی و داخلی منظم بسیار زیادی را به شهرهای کانادا،اروپا و آمریکا دارد که شما می توانید از طریق فلای تودی بلیط پروازهای خارجی عمان ایر را با بهترین و پایین ترین قیمت خریداری نمایید. از میان پروازهای داخلی و خارجی عمان ایر، بلیط مسیرهایی که بیشترین تردد را دارند عبارتند از :

بار دستی مجاز هواپیمایی عمان ایر

بار دستی مجاز در پروازهای عمان بستگی به نوع پرواز دارد. مسافران پروازهای اکونومی کلاس مجازند یک بار دستی تا وزن هفت کیلوگرم و در بیزینس کلاس و فرست کلاس دو بار دستی با مجموع وزنی که از 14 کیلوگرم بیشتر نشود را با خود به داخل کابین هواپیما ببرند. ابعاد تمام بارهای دستی نباید از 115 سانتیمتر بیشتر شود. همچنین عمان ایر بر روی تمام بارهای دستی یک برچسب که اطلاعات مسافر در آن ثبت شده است می‌چسباند تا در صورت گم شدن بارها به آسانی بتوان آنها را پیدا کرد.

پذیرش بار مجاز هواپیمایی عمان ایر

پذیرش تعداد بار مجاز به نوع کلاس پروازی مسافرین بستگی دارد. وزن بار مسافرین در کلاس پروازی اکونومی باید 30 کیلوگرم، پروازهای بیزینس کلاس 40 کیلوگرم و در فرست کلاس باید 50 کیلوگرم باشد. علاوه بر این محدودیت وزن، حداکثر ابعاد (مجموع طول، عرض و ارتفاع) یک چمدان نباید از 158 سانتیمتر بیشتر شود.

ناوگان هوایی هواپیمایی عمان ایر

عمان ایر در حال حاضر 51 فروند هواپیما از ایرباس، بوئینگ و امبرائر در ناوگان هوایی خود و 32 فروند نیز در دست سفارش دارد.

که از جمله آن‌ها می‌توان موارد زیر را نام برد:

  ایرباس A330-200
  ایرباس A330-300
  بوئینگ 737
  بوئینگ 787
  امبرائر E-175

سایر اطلاعات درباره هواپیمایی عمان ایر

  • نام ایرلاین: عمان ایر
  • کد WY :IATA
  • سال تاسیس: 1993
  • مقر اصلی: مسقط، عمان
  • وب سایت هواپیمایی عمان ایر : www.omanair.com
پرواز به oman-air-first-class
پرواز به oman-air-first-class
پرواز به oman-air-first-class

سوالات متداول خرید بلیط هواپیما عمان ایر

آماده پاسخگویی شبانه روزی به شما هستیم. لطفا پیش از تماس تلفنی یا ارسال ایمیل، راهنمای مشتریان را مطالعه نمایید.