بلیط پرواز های بحرین

not found
ریال
not found
ریال
not found
ریال
not found
ریال
not found
ریال
not found
ریال
not found
ریال
not found
ریال
پرواز به Bahrain

بلیط بحرین

بحرین به معنای دو دریا، جزیره‌ای است بین آب‌های خلیج فارس که در سال‌های اخیر به دلیل رشد صنعت گردشگری، میزبان مسافران زیادی از اقصی نقاط دنیاست. کشور یک میلیون نخل با ساحل آفتابی و شن‌های نرم، جاذبه‌های تاریخی و تفریحات آبی که اوقات خوشی را برای توریست‌ها می‌سازد. بلیط هواپیما به مقصد پایتخت بحرین یعنی منامه، یکی از پرطرفدارترین بلیط هواپیما است. ایرلاین‌های معتبری برای پرواز بحرین در دسترس است که همه آنها توسط فلای تودی با بهترین قیمت ارائه می‌شود. برای صرفه‌جویی در هزینه سفر به بحرین، حتما بلیط خود را از فلای تودی خریداری کنید.

خرید اینترنتی بلیط هواپیما تهران بحرین

برای رزرو و خرید بلیط هواپیما تهران بحرین، پس از تکمیل اطلاعات مورد نیاز (مبدا، مقصد، تاریخ رفت و برگشت و...) در فلای‌تودی، نتایج حاصل را در تاریخ منتخب خود مشاهده می‌کنید و با اعمال فیلترینگ مناسب و مورد نظر خود، نتایج را کوتاه می‌کنید.
در حال حاضر هواپیمایی عمان ایر در مسیر تهران بحرین مشغول فعالیت است. از دیگر پروازهایی که به مقصد بحرین انجام می‌شوند می‌توان به پروازهای زیر اشاره کرد :

  پرواز شیراز بحرین فلای دبی
  پرواز دبی بحرین هواپیمایی امارات
  پرواز دبی بحرین فلای دبی
  پرواز مشهد بحرین فلای دبی
  پرواز کویت بحرین کویت ایرویز

بلیط بحرین تهران

برای خرید بلیط بحرین تهران کافی است در همین صفحه فلش میان مبدا و مقصد را جایجا کنید. با تعیین تاریخ سفر خود لیستی از بلیط ها به ترتیب از ارزانترین نمایش داده می شود. 
همچنین مسافران می توانند بلیط پرواز بحرین تهران هواپیمایی عمان ایر را از طریق سایت فلای تودی با ارزانترین قیمت خریداری نمایند.

راهنمای خرید اینترنتی بلیط تهران بحرین در فلای تودی

  جستجوی بلیط بحرین

ابتدا از برنامه پروازهای بحرین اطمینان حاصل کنید، برای این کار در قسمت پرواز خارجی، نوع بلیط (بلیط رفت و برگشت یا بلیط رفت) را انتخاب کنید و سپس سایر جزئیات مانند مبدا، مقصد، تاریخ رفت و برگشت، کلاس پرواز، تعداد مسافران و... را مشخص کرده و در آخر بر روی دکمه جستجوی پرواز کلیک نمایید. در کمتر از چند ثانیه نتایج پرواز بحرین برای شما نمایش داده می‌شود.

بطور مثال اگر قصد خرید بلیط پرواز تهران بحرین را دارید، کافیست سه ‌حرف اول " تهران " یا " Tehran " را به عنوان مبداء و سه حرف اول " بحرین " یا " Bahrain " را به عنوان مقصد در بخش جستجوی پرواز، تایپ و نام شهر را از لیست پیشنهادی انتخاب کنید. سپس تاریخ سفر خود را به شمسی یا میلادی درج نمایید. در نهایت با انتخاب دکمه جستجوی پرواز، برنامه پروازی تهران به بحرین برای شما نمایش داده می شود.

  رزرو بلیط تهران منامه

پس از فشردن دکمه جستجو طبق اطلاعات مشخص شده، لیست بلیط‌ها به صورت صعودی از ارزانترین پرواز نمایش داده می‌شود و شما می‌توانید اطلاعات دقیق هر پرواز شامل ایرلاین، تاریخ و شماره پرواز، ساعت حرکت، مدت زمان پرواز، تعداد توقف (ها)، مدت زمان توقف (ها)، کلاس پروازی و قیمت بلیط را مشاهده نمایید؛ همچنین در قسمت " جزئیات بیشتر این پرواز " اطلاعات تکمیلی مانند قوانین بلیط و حمل بار، فرودگاه‌ها و نوع ایرلاین ارائه شده است. در نهایت با انتخاب دکمه رزرو و تأیید پرواز ، به گام بعدی یعنی ثبت اطلاعات مسافران منتقل می‌شوید.

  فرودگاه‌ های بحرین

در زمان رزرو و خرید بلیط بحرین از فلای تودی ، چنانچه فرودگاه مقصد برای شما مهم است می‌توانید آن را از لیست فرودگاههای بحرین که در بخش فیلترها نمایش داده می شود انتخاب کنید تا فقط لیست پروازهای فرودگاه مورد نظر برای شما نمایش داده شود. فرودگاههای بحرین عبارتند از :

  فرودگاه بحرین

قیمت بلیط بحرین

برای آگاهی از قیمت بلیط تهران بحرین می‌توانید به سایت فلای تودی مراجعه کنید. فلای تودی با استفاده از سیستم مقایسه قیمت‌ها شما را در خرید بلیط منامه یاری می‌کند. برای خرید ارزانترین قیمت بلیط بحرین به موارد زیر توجه کنید:
• قیمت پرواز تهران بحرین با توجه به ماه‌های مختلف سال متغیر است. بنابراین پیشنهاد ما به شما این است که پروازهای فرست کلاس و بیزینس کلاس تهران منامه را از قبل خریداری کنید. همچنین خرید پروازهای اکونومی کلاس تهران بحرین را به تعویق نیندازید و بلیط خود را حداقل از 2 ماه قبل خریداری کنید. معمولا ارزانترین زمان برای خرید بلیط تهران منامه تابستان است.
• سعی کنید اگر تاریخ سفر مشخصی دارید بلیط رفت و برگشت هواپیما تهران بحرین را خریداری کنید، چون قیمت بلیط رفت و برگشت بحرین از قیمت دو بلیط یکطرفه ارزان‌تر خواهد شد.

بلیط ارزان بحرین

دیگر لازم نیست نگران قیمت بلیط پرواز خارجی باشید فقط کافیست اطلاعات لازم را براساس فیلترینگ موجود مشخص نمایید تا پیشنهاد لحظه‌ای ایرلاین‌های همکار فلای‌تودی را مشاهده کنید.

بلیط چارتر بحرین

شما با درج اطلاعات مبدا و مقصد از طریق مشاهده نتایج جستجو در قسمت فیلترینگ‌، می توانید ایرلاین‌های چارتر و سیستمی را به تفکیک مشاهده کرده و از قیمت‌های ویژه فلای‌تودی بلیط چارتر خریداری کنید.

بلیط لحظه آخری بحرین

در پرواز لحظه آخری بحرین همان صندلی و شرایط پروازی بلیط‌ سیستمی بحرین در اختیار شما قرار خواهد گرفت، با این تفاوت که برای خرید بلیط لحظه آخری بحرین هزینه بسیار کمتری پرداخت خواهید کرد. شرایط خرید بلیط لحظه آخری نیز همانند بلیط سیستمی است. به طور مثال اگر قصد خرید بلیط ارزان لحظه آخری تهران به بحرین را دارید کافی است که جستجوی خود را برای خرید بلیط تهران بحرین انجام دهید. در صفحه نتایج جستجو فلای تودی اگر بلیط لحظه آخری تهران بحرین موجود باشد برای شما در کنار سایر پروازهای تهران بحرین به نمایش درخواهد آمد. دراین صورت می‌توانید با مقایسه قیمت بلیط لحظه آخری با قیمت بلیط سیستمی خرید خود را انجام دهید. چون مواردی نیز پیش می‌آید که قیمت بلیط لحظه آخری از قیمت بلیط سیستمی بیشتر است. اما اگر بخواهید فقط به پروازهای لحظه آخری بحرین دسترسی داشته باشید، کافی است که از سیستم فیلترینگ فلای تودی استفاده کنید تا لیست آن‌ها برای شما به نمایش درآید و با مقایسه قیمت‌ بلیط‌های لحظه آخری بحرین خرید خود را به راحتی انجام دهید. فلای تودی خرید ارزانترین بلیط لحظه آخری را برای شما میسر می‌سازد.

برخی مزایای خرید بلیط هواپیما بحرین در فلای تودی

  امکان خرید خدمات به همراه بلیط

با خرید بلیط از فلای‌تودی می توانید خدمات دیگری همچون ویزا، ترانسفر فرودگاهی، بیمه مسافرتی و خدمات اختصاصی تشریفات فرودگاه و ... را با تخفیف ویژه‌ای خریداری نمایید.

  بلیط ارزان هواپیما بحرین

با خرید بلیط هواپیما از سایت فلای‌تودی ارزانترین قیمت بلیط بحرین از آن شما خواهد شد. قیمت بلیط منامه به صورت آنلاین با توجه به تاریخ و ساعت به صورت لحظه‌ای تغییر می‌کند. لیست پروازها به ترتیب از بلیط ارزان قیمت به صورت صعودی نمایش داده می‌شود.

  امکان خرید بلیط هواپیما از معتبرترین ایرلاین‌ها

با خرید بلیط هواپیما خارجی از فلای‌تودی شما به متنوع‌ترین و معتبرترین ایرلاین‌های دنیا که بالغ بر ۹۰۰ ایرلاین است دسترسی دارید. پس اگر می‌خواهید بلیط بحرین را حتما از شرکت هواپیمایی خاصی خریداری نمایید، با استفاده از گزینه ایرلاین در سیستم فیلترینگ، ایرلاین موردنظر خود را انتخاب کنید.

  امکان رزرو بلیط و هتل بحرین به صورت همزمان

با خرید بلیط تهران منامه از فلای‌تودی می‌توانید به صورت همزمان رزرو هتل بحرین را با پرداخت ریالی به صورت آنلاین انجام دهید.

  مقایسه آنلاین قیمت و خدمات ایرلاین‌ها

در فلای‌تودی به صورت لحظه‌ای و آنلاین می‌توانید پروازهای موجود در مسیر بحرین را مشاهده و رزرو نمایید و همواره بهترین قیمت بلیط با ایرلاین مدنظر را داشته باشید.

اطلاعات پرواز تهران به بحرین

 مدت زمان پرواز تهران منامه

مدت زمان پرواز تهران بحرین به طور متوسط 1 ساعت و 34 دقیقه است.

 مسافت هوایی تهران به بحرین

فاصله تهران تا بحرین با هواپیما 1,077 کیلومتر است.

 ایرلاین های پرواز بحرین

ترکیش ایرویز، قطر ایرویز، فلای دبی، امارات و عمان ایر پرواز تهران منامه را ارائه می دهند.

راهنمای مختصر سفر به بحرین

بحرین جزیره‌ای در خلیج فارس است که بین دو کشور قطر و عربستان سعودی واقع شده است. منامه پایتخت بحرین که به کنایه معنی «جایی برای خواب» می‌دهد، شب‌های زنده و پر جنب و جوشی دارد، به طوریکه تمامی مراکز خرید و رستوران‌های این شهر هنگام شب باز هستند. در سفر به بحرین قبل از هر چیزی به دیدن موزه ملی بحرین بروید و پس از آن از معبد بربر که مربوط به 2 الی 3 هزار پیش از میلاد مسیح است، سار، مسجد سوق الخمیس مربوط به قران هشتم میلادی و قلعه بحرین بروید و یا اگر می‌خواهید از جاذبه‌های مدرن و امروزی این شهر دیدن کنید می‌توانید به موزه نفت بحرین بروید که در سال 1932 ساخته شده و از اولین چاه نفتی بحرین دیدن کنید.

همین حالا بلیط پرواز به بحرین را از فلای‌تودی خریداری کنید و هرچه زودتر چمدان های خود را برای‌ سفر به بحرین ببندید.

سوالات متداول خرید بلیط هواپیما تهران بحرین

آماده پاسخگویی شبانه روزی به شما هستیم. لطفا پیش از تماس تلفنی یا ارسال ایمیل، راهنمای مشتریان را مطالعه نمایید.