banner
uzbekistan

ویزای ازبکستان

زمان اخذ ويزا:7 روز کاری
اعتبار ویزا پس از صدور:3 ماهه

سفر به ازبکستان به منظور گشت و گذار در یکی از کشورهای تاریخی آسیای مرکزی نیازمند اخذ ویزاست. برای سفر توریستی به تاشکند پایتخت این کشور و آشنایی با فرهنگ و آداب و رسوم مردم ازبک، باید ابتدا ویزای ازبکستان را تهیه کنید. خوشبختانه اخذ ویزای ازبکستان به صورت آنلاین انجام می‌شود و شما می‌توانید به کمک فلای‌تودی به راحتی ویزای خود را دریافت کنید. پس لازم است ویزا را حتما در هزینه سفر به ازبکستان در نظر بگیرید.

جدول قیمتی ویزای ازبکستان

نوع ویزالیبل سینگلالکترونیکی
1 ماهه95 دلار80 دلار

مدارک مورد نیاز ویزای ازبکستان

گذرنامه

اصل گذرنامه با حداقل ۶ ماه اعتبار از تاریخ سفر

عکس پرسنلی

اسکن عکس 4*6 جدید و بدون روتوش

فرم مشخصات تکمیل شده

تکمیل فرم بر اساس مشخصات فردی

اطلاعات شخصی

آدرس و تلفن پاسخگو در ساعات کاری

مدارک اضافی

در صورت نیاز از طریق کانتر به شما اعلام می‌شود

آدرس پستی

آدرس محل اقامت ایران و آذربایجان

انواع ویزای توریستی ازبکستان

از میان انواع ویزای ازبکستان، ویزای توریستی این کشور از محبوبیت بیشتری برخوردار است. کسانی که علاقمند به تاریخ این ناحیه و دیدن سمرقند و بخارا هستند، باید جهت اخذ ویزای توریستی ازبکستان اقدام کنند. این نوع ویزا به دو صورت الکترونیکی و لیبل ارائه می‌شود. هر دو نوع ویزای توریستی ازبکستان 3 ماه اعتبار دارد و گردشگران با داشتن آن می‌توانند تا یک ماه در این کشور اقامت داشته باشند.

تمدید ویزای ازبکستان

مدت اعتبار ویزای ازبکستان سه ماه است. این نوع ویزا امکان تمدید ندارد و چنانچه اعتبار آن به پایان رسیده باشد، جهت اخذ ویزای آنلاین ازبکستان باید دوباره اقدام کنید.

شرایط اخذ ویزای ازبکستان در فلای‌تودی

خوشبختانه شرایط گرفتن ویزای ازبکستان ساده است. از آنجا که این ویزا به صورت اینترنتی صادر می‌شود، نیازی به مراجعه حضوری به سفارت ندارد. این ویزا اجازه تنها 30 روز اقامت در ازبکستان را به گردشگر می‌دهد و برای اقامت به مدت بیشتر، باید درخواست خود را به صورت حضوری در سفارت آن کشور ارائه دهید.

مراحل اخذ ویزای ازبکستان در فلای‌تودی

جهت دریافت ویزای آنلاین ازبکستان، ابتدا باید با کارشناسان ویزا در فلای‌تودی به شماره 42405000 داخلی 3 تماس بگیرید. به این ترتیب، کارشناسان ما تمام اطلاعات درباره مراحل اخذ ویزای ازبکستان و مدارک موردنیاز را به اطلاع شما می‌رسانند. سپس باید مدارک لازم برای دریافت ویزای اربکستان را به همراه فرم تکمیل شده درخواست ویزای ازبکستان، برای فلای‌تودی ارسال کنید. ارسال مدارک می‌تواند به سه روش زیر انجام شود:

• ارسال مدارک از طریق پست (در این صورت مسئولیت ارسال مدارک برعهده متقاضی است)

• ارسال مدارک به صورت حضوری و با مراجعه به دفتر فلای‌تودی

• ارسال مدارک به صورت آنلاین و از طریق راه‌های ارتباطی که کارشناس مربوطه در اختیار متقاضی قرار می‌دهد.

همچنین هزینه ویزای ازبکستان نیز در همان مراحل نخست باید توسط متقاضی پرداخت شود. پرداخت می‌تواند به سه روش پرداخت نقدی به دلار به صورت حضوری و یا از طریق پست (توجه داشته باشید که اسکناس‌ها باید سالم و تاریخ چاپ آنها حداقل مربوط به سال 2013 باشد) صورت گیرد. واریز معادل ریالی مبلغ ویزا به شماره حسابی است که از طریق کارشناس فلای‌تودی در اختیار شما قرار می‌گیرد.

سپس مدارک توسط فلای‌تودی به سفارت ازبکستان ارسال خواهد شد. اعلام نتیجه ممکن است تا 10 روز کاری طول بکشد. نتیجه بررسی درخواست ویزای ازبکستان در سفارت، توسط فلای‌تودی به اطلاع شما خواهد رسید.

دلایل ریجکت شدن ویزای ازبکستان

ریجکت شدن ویزا ممکن است به دلایل مختلفی اتفاق بیفتد، اما رایج‌ترین دلیل ریجکت شدن ویزای ازبکستان، سابقه ریجکت شدن ویزا در گذشته است.

نام و نام خانوادگی

کارشناسان ما پاسخگوی شما هستند

شنبه تا چهارشنبه از ۹ الی ۱۷

پنجشنبه از ۹ تا ۱۳

داخلی 3-021-42405000

سوالات متداول

آماده پاسخگویی شبانه روزی به شما هستیم. لطفا پیش از تماس تلفنی یا ارسال ایمیل، راهنمای مشتریان را مطالعه نمایید.