banner
uganda

ویزای اوگاندا

زمان اخذ ويزا:3 روز کاری
اعتبار ویزا پس از صدور:3 ماهه

اوگاندا، مروارید آفریقاست؛ کشوری که در طبیعت منحصربه‌فرد و حیات وحش آن می‌توانید ماجراجویی کنید. این کشور آفریقای شرقی نه تنها به دلیل زیبایی‌های طبیعی، بلکه فرهنگ و پوشش و غذاهای خاصی که دارد، به یک مقصد ایده‌آل برای گردشگران تبدیل شده است. ایرانیان مانند گردشگران سایر کشورها برای ورود به خاک این کشور باید جهت اخذ ویزای اوگاندا اقدام کنند. فلای‌تودی در جهت تسهیل سفرهای خارجی، مشاوره و خدمات لازم در جهت اخذ ویزا اوگاندا را به شما ارائه می‌دهد.

جدول قیمتی ویزای اوگاندا

مدت ویزانوع ویزاقیمت
3 ماههتوریستی80 دلار

مدارک مورد نیاز ویزای اوگاندا

گذرنامه

اسکن گذرنامه با حداقل ۶ ماه اعتبار از تاریخ سفر

عکس پرسنلی

اسکن عکس پرسنلی جدید و بدون روتوش

فرم مشخصات تکمیل شده

تکمیل فرم بر اساس مشخصات فردی

بلیط پرواز

بلیط رفت و برگشت

اطلاعات شخصی

آدرس و تلفن پاسخگو در ساعات کاری

واچر هتل

واچر هتل به تعداد شب‌های اقامت

مدارک اضافی

در صورت نیاز از طریق کانتر به شما اعلام می‌شود

مدارک پروتکل بهداشتی

مدرک واکسیناسیون تب زرد

ویزای توریستی اوگاندا

از میان انواع ویزای اوگاندا، ویزای توریستی طرفداران بیشتری در میان ایرانیان دارد. خوشبختانه ویزای توریستی اوگاندا به صورت الکترونیک صادر می‌شود. همه ملیت‌ها از جمله ایرانیان می‌توانند ویزای الکترونیک اوگاندا را با اعتبار 3 ماهه و یکبار ورود دریافت کنند. لازم به ذکر است که ویزای اوگاندا هم به صورت تکی صادر می‌شود و هم می‌توانید آن را همراه با ویزای دو کشور دیگر شرق آفریقا یعنی رواندا و کنیا دریافت کنید.

تمدید ویزای توریستی اوگاندا

ویزای کشور اوگاندا قابل تمدید نیست. بنابراین اگر اعتبار ویزای اوگاندا به پایان رسیده باشد، متقاضی باید جهت درخواست ویزای مجدد اقدام کند.

شرایط اخذ ویزای اوگاندا در فلای‌تودی

متقاضیان دریافت ویزای اوگاندا پس از تماس با فلای‌تودی، از تمام اطلاعات درباره ویزای این کشور شامل شرایط ویزای اوگاندا، قوانین، مدارک لازم و مراحل درخواست آن مطلع می‌شوند. مشاوره‌های لازم را از کارشناسان فلای‌تودی دریافت کرده و در صورت واجد شرایط بودن می‌توانند برای گرفتن ویزا اقدام کنند.

مراحل اخذ ویزای اوگاندا در فلای‌تودی

متقاضیان دریافت ویزا اوگاندا، باید ابتدا با کارشناسان فلای‌تودی به شماره 42405000 داخلی 3 تماس بگیرند. پس از دریافت آدرس ایمیل یا شماره واتساپ، باید مدارک خود را از طریق یکی از این دو روش برای کارشناسان ارسال کنند. مدارک بررسی خواهند شد و پس از اعلام شرایط دریافت ویزا اوگاندا، مراحل درخواست ویزا انجام خواهد شد. ـ مدت زمان صدور ویزا اوگاندا از زمان ارائه درخواست، حدودا 3 روز کاری خواهد بود.

دلایل ریجکت شدن ویزای اوگاندا

ریجکت شدن ویزا اوگاندا می‌تواند دلایل متعددی داشته باشد. از مهمترین دلایل ریجکت شدن ویزای اوگاندا می‌توان به سابقه فرد در اخذ ویزای این کشور و ناقص بودن مدارک اشاره کرد.

در صورتی که درخواست ویزا اوگاندا را از طریق فلای‌تودی انجام دهید، کارشناسان ما به صورت 24 ساعته پاسخگوی سوالات و ابهامات شما هستند و به راحتی می‌توانید پیگیری ویزای اوگاندا را از طریق آنها انجام دهید.

نام و نام خانوادگی

کارشناسان ما پاسخگوی شما هستند

شنبه تا چهارشنبه از ۹ الی ۱۷

پنجشنبه از ۹ تا ۱۳

داخلی 3-021-42405000

سوالات متداول

آماده پاسخگویی شبانه روزی به شما هستیم. لطفا پیش از تماس تلفنی یا ارسال ایمیل، راهنمای مشتریان را مطالعه نمایید.