banner
tunisia

ویزای تونس

زمان اخذ ويزا:10 روز کاری
اعتبار ویزا پس از صدور:3 ماهه

تونس کشوری در آفریقا که به نگین این قاره شهرت دارد، تلفیقی از جاذبه‌های تاریخی و طبیعی را در خود جای داده است. در این کشور می‌توانید به تماشای معماری‌ اسلامی و عربی در کنار معماری فرانسوی بنشینید و از تماشای تاریخ لذت ببرید. با توجه به اینکه تونس در گذشته مستعمره فرانسه بوده و تاریخ پر فراز و نشیبی را پشت سر گذاشته، هر گوشه از این کشور برای گردشگران پر از جاذبه و ماجراجویی است. اگر قصد سفر به تونس را دارید، باید پیش از هر چیز برای اخذ ویزای تونس اقدام کنید. فلای‌تودی در جهت تسهیل سفرهای خارجی، مشاوره رایگان و خدمات لازم در جهت اخذ ویزا تونس را به شما ارائه می‌دهد.

جدول قیمتی ویزای تونس

مدت ویزانوع ویزاقیمت
3 ماههتوریستی85 دلار

مدارک مورد نیاز ویزای تونس

گذرنامه

اصل گذرنامه با حداقل ۶ ماه اعتبار از تاریخ سفر

عکس پرسنلی

‏2 قطعه عکس 3.5*4.5 جدید و بدون روتوش

فرم مشخصات تکمیل شده

تکمیل فرم بر اساس مشخصات فردی

بلیط پرواز

بلیط رفت و برگشت

اطلاعات شخصی

آدرس و تلفن پاسخگو در ساعات کاری

واچر هتل

واچر هتل به تعداد شب‌های اقامت

مدارک اضافی

در صورت نیاز از طریق کانتر به شما اعلام می‌شود

مدارک پروتکل بهداشتی

ارائه نسخه الکترونیکی واکسن

ویزای توریستی تونس

از میان انواع ویزای تونس، ویزای توریستی طرفداران بیشتری در میان ایرانیان دارد. ویزای تونس به صورت برچسب یا لیبل روی پاسپورت ارائه می شود، از این رو در فرودگاه تنها با ارائه پاسپورت می توانید وارد خاک تونس شوید. این نوع ویزا نیازی به مراجعه به سفارت و مصاحبه ندارد. لازم به ذکر است افرادی که این نوع ویزا را دریافت می‌کنند، نمی‌توانند از آن برای اهداف تحصیلی و کاری استفاده کنند. مدت زمان اعتبار ویزای توریستی تونس، 3 ماهه است.

تمدید ویزای توریستی تونس

توجه داشته باشید، ویزای توریستی تونس قابل تمدید نیست. مدت زمان اعتبار این ویزا، بر اساس برنامه سفر و تاریخ رزرو بلیط است و امکان تمدید ندارد.

شرایط اخذ ویزای تونس در فلای‌تودی

متقاضیان دریافت ویزای تونس پس از تماس با کارشناسان فلای‌تودی، تمام اطلاعات مورد نیاز درباره ویزای این کشور شامل شرایط ویزای تونس، قوانین، مدارک لازم و مراحل درخواست آن را دریافت خواهند کرد. کارشناسان ویزا، مشاوره‌های لازم را در اختیار شما قرار می‌دهند و در صورت واجد شرایط بودن می‌توانید برای درخواست ویزا اقدام کنید.

مراحل اخذ ویزای تونس در فلای‌تودی

متقاضیان دریافت ویزا تونس، باید ابتدا با کارشناسان فلای‌تودی به شماره 42405000 داخلی 3 تماس بگیرند. پس از دریافت آدرس ایمیل یا شماره واتساپ، باید مدارک خود را از طریق یکی از این دو روش برای کارشناسان ارسال کنند. مدارک بررسی خواهند شد و پس از اعلام شرایط دریافت ویزا تونس، متقاضی باید اصل مدارک خود را نیز برای فلای‌تودی ارسال کند.

فرم الکترونیکی درخواست ویزا توسط کارشناسان تکمیل خواهد شد و مدارک همراه با فرم به سفارت ارسال می‌شود. لازم به ذکر است از زمان درخواست ویزا تا صدور آن معمولا بین 10 تا 15 روز کاری طول می‌کشد.

دلایل ریجکت شدن ویزای تونس

ریجکت شدن ویزا تونس می‌تواند دلایل متعددی داشته باشد. در صورتی که مدارک شما نقص داشته باشد یا نیاز به ارائه مدارک بیشتری باشد، سفارت تونس به شما مهلت می‌دهد تا مدارک کامل را ارسال کنید، اما در صورتی که مدارک در موعد مقرر ارائه نشود، امکان ریجکت شدن ویزا تونس وجود دارد. علاوه بر این، ارائه اسناد نامعتبر، نداشتن اعتبار گذرنامه و اشتباه در پر کردن فرم درخواست ویزا نیز می‌تواند سبب ریجکت شدن ویزای تونس باشد.

در صورتی که درخواست ویزا تونس را از طریق فلای‌تودی انجام دهید، کارشناسان ما به صورت 24 ساعته پاسخگوی سوالات و ابهامات شما هستند و به راحتی می‌توانید پیگیری ویزای تونس را از طریق آنها انجام دهید.

نام و نام خانوادگی

کارشناسان ما پاسخگوی شما هستند

شنبه تا چهارشنبه از ۹ الی ۱۷

پنجشنبه از ۹ تا ۱۳

داخلی 3-021-42405000

سوالات متداول

آماده پاسخگویی شبانه روزی به شما هستیم. لطفا پیش از تماس تلفنی یا ارسال ایمیل، راهنمای مشتریان را مطالعه نمایید.