banner
Spain

ویزای اسپانیا

نوع ویزا :
زمان اخذ ويزا:از 14 روز
اعتبار ویزا پس از صدور:طبق دعوتنامه

کارشناسان ما پاسخگوی شما هستند

شنبه تا چهارشنبه از ۹ الی ۱۷

پنجشنبه از ۹ تا ۱۳

داخلی 3 -021-42405000

کشور اسپانیا سرزمین آفتاب گرم، تاریخ و معماری، کشوری با فرهنگ و زبان جذاب و غذاهای خاص ، از زیباترین مقاصد سفر در دنیا محسوب می‌شود. از این رو گردشگران بسیاری با خرید بلیط اسپانیا راهی سرزمین فوتبال و هنرمندانی چون سالوادور دالی و پیکاسو می‌شوند. با این حال، مسافران باید توجه داشته باشند که ورود به خاک اسپانیا، نیازمند ویزا است. از این رو فلای‌تودی با ارائه خدمات ویزا اسپانیا شما را در این راه یاری می‌کند. 

جدول قیمتی ویزای اسپانیا

نوع ویزاتوریستیتجاری
خدمات سفارت95 یورو95 یورو

مدارک مورد نیاز ویزای اسپانیا

پاسپورتاسکن گذرنامه با حداقل 6 ماه اعتبار از تاریخ سفر
فرمفرم مشخصات تکمیل شده
سایرجهت اطلاع از سایر مدارک لازم جهت مراجعه به سفارت با کارشناسان ویزا تماس بگیرید.

ویزای توریستی اسپانیا

از میان انواع ویزای اسپانیا، ویزای توریستی محبوبیت بیشتری نزد گردشگران دارد. کسانی که به دیدن مادرید، بارسلون و دیگر شهرهای زیبای اسپانیا می‌روند، باید ویزای توریستی اسپانیا را همراه داشته باشند. ویزای توریستی، ویزای نوع C اسپانیا محسوب می‌شود. این همان ویزایی است که ایرانیان برای ورود به حوزه شینگن نیاز دارند. با استفاده از ویزای شینگن اسپانیا افراد می‌توانند علاوه بر گردش و تفریح، به بازدید از اقوام، شرکت در کنفرانس‌ها و نمایشگاه‌های بین‌المللی و فعالیت‌های تجاری و درمانی در کشور اسپانیا بروند. 
مدت اعتبار ویزای توریستی اسپانیا برای بار نخست 15 روزه است، اما در درخواست‌های بعدی، مدت اعتبار این ویزا تا 3 ماه افزایش می‌یابد.

تمدید ویزای اسپانیا

از آنجا که ویزای اسپانیا از نوع شینگن است، قابل تمدید نیست و چنانچه اعتبار ویزا به پایان رسیده باشد، متقاضی باید جهت درخواست ویزای مجدد اقدام کند.

شرایط اخذ ویزای اسپانیا در فلای‌تودی

مراحل درخواست ویزا در فلای‌تودی به صورت کاملا آنلاین انجام می‌شود. متقاضیان دریافت ویزا اسپانیا پس از مراجعه به وبسایت یا اپ فلای‌تودی، از کلیه شرایط ویزای اسپانیا، مدارک لازم و مراحل درخواست آن مطلع می‌شوند. 

مراحل اخذ ویزای اسپانیا در فلای‌تودی

متقاضیان دریافت ویزا اسپانیا، بایستی ابتدا درخواست ویزا را به صورت آنلاین در سایت یا اپلیکیشن فلای‌تودی ثبت کنند. پس از بارگذاری مدارک موردنیاز و پرداخت هزینه، اقدامات لازم از سوی کارشناسان فلای‌تودی انجام خواهد گرفت. مدارک بررسی خواهند شد و پروسه تعیین وقت توسط کارگزاری BLS انجام خواهد گرفت. وقت سفارت و انگشت نگاری توسط کارشناسان فلای‌تودی اخذ شده همچنین تکمیل پرونده انجام می‌شود. سپس مشاوره‌های لازم و اطلاع‌رسانی در خصوص وقت سفارت و انگشت‌نگاری توسط کارشناسان به متقاضی انجام می‌شود. متقاضی باید در زمان مقرر به دفتر BLS مراجعه کند. مدت زمان صدور ویزا اسپانیا از زمان انجام مراحل انگشت‌نگاری و دریافت رسید در دفتر BLS ، حدودا 14 روز کاری خواهد بود.
برای مراجعه به دفتر BLS اسپانیا در تهران باید به آدرس پاسداران، خیابان نارنجستان چهارم، مجتمع آرتمیس یک، طیقه 12 واحد 5 مراجعه کنید. این دفتر در روزهای یکشنبه تا پنجشنبه از ساعت 8.30 تا 16 فعال است.

دلایل ریجکتی ویزای اسپانیا

ریجکتی ویزا اسپانیا می‌تواند دلایل متعددی داشته باشد. در صورتی که مدارک شما نقص داشته باشد یا نیاز به ارائه مدارک بیشتری باشد، سفارت اسپانیا به شما مهلت می‌دهد تا مدارک کامل را ارسال کنید، اما در صورتی که مدارک در موعد مقرر ارائه نشود، امکان ریجکتی ویزا اسپانیا وجود دارد.
از دیگر دلایل ریجکتی ویزای اسپانیا می‌توان به موارد زیر اشاره کرد:
•    مدارک سفر قبل یا در طول مدت سفر منقضی شده است.
•    دلیل سفر به اسپانیا ذکر نشده است.
•    در اسپانیا فاقد حمایت مالی هستید.
•    از بازگشت به کشور مبدا منع شده‌اید.
•    از ورود به منطقه شینگن منع شده‌اید.
•    سفارت اسپانیا از اینکه پس از اتمام اعتبار ویزا به کشور خود بازمی‌گردید، اطمینان نداشته باشد.
در صورتی که درخواست ویزا اسپانیا را از طریق فلای‌تودی انجام دهید، می‌توانید اطمینان حاصل کنید که کارشناسان فلای‌تودی به صورت 24 ساعته پاسخگوی سوالات و ابهامات شما هستند و به راحتی می‌توانید پیگیری ویزای اسپانیا را از طریق کارشناسان انجام دهید. همچنین در صورت ریجکت شدن ویزا، کارشناسان فلای‌تودی مشاوره های لازم را جهت رفع ریجکتی ویزای اسپانیا به شما خواهند داد. برای رفع ابهامات و سوالات خود در زمینه اخذ ویزای اسپانیا با شماره 42405000 داخلی 3 تماس بگیرید.

سوالات متداول

آماده پاسخگویی شبانه روزی به شما هستیم. لطفا پیش از تماس تلفنی یا ارسال ایمیل، راهنمای مشتریان را مطالعه نمایید.