banner
South Africa

ویزای افریقا جنوبی

نوع ویزا :
زمان اخذ ويزا:از 14 روز
اعتبار ویزا پس از صدور:مطابق پرواز و هتل

کارشناسان ما پاسخگوی شما هستند

شنبه تا چهارشنبه از ۹ الی ۱۷

پنجشنبه از ۹ تا ۱۳

داخلی 3 -021-42405000

آفریقای جنوبی، کشوری با جاذبه‌های طبیعی و فرهنگی فراوان و مقصدی جذاب برای گردشگران ماجراجو است. این کشور زادگاه نلسون ماندلا یکی از بزرگترین شخصیت‌های تاریخ است. ژوهانسبورگ، کیپ تاون و سان سیتی از شهرهای معروف آفریقای جنوبی هستند که برای بازدید از آنها باید ویزای آفریقای جنوبی دریافت کنید. فلای‌تودی با ارائه خدمات ویزای آفریقای جنوبی، شرایط سفر را برای شما آسانتر می‌کند.

جدول قیمتی ویزای افریقا جنوبی

نوع ویزامطابق برنامه سفر
خدمات سفارت55 دلار

مدارک مورد نیاز ویزای افریقا جنوبی

پاسپورتاسکن پاسپورت با حداقل 6 ماه اعتبار
فرمفرم مشخصات تکمیل شده
سایرجهت اطلاع از سایر مدارک لازم جهت مراجعه به سفارت با کارشناسان ویزا تماس بگیرید.

نواع ویزای توریستی آفریقای جنوبی

ویزای توریستی از محبوب‌ترین انواع ویزای آفریقای جنوبی است که افراد برای تجربه سافاری در حیات وحش، گردش در محله رنگارنگ بوکاپ و گشت و گذار در جنگل‌های پهناور این منطقه دریافت می‌کنند. این نوع ویزا، ویزای کوتاه مدت محسوب می‌شود و به گردشگر اجازه اقامت در آفریقای جنوبی تا سقف 90 روز را می‌دهد. نکته مهم این است که پاسپورت متقاضی ویزای توریستی آفریقای جنوبی باید حداقل 30 روز پس از پایان سفر اعتبار داشته باشد. همچنین دو صفحه خالی برای تاییدیه ورود و خروج نیز در پاسپورت باشد.

تمدید ویزای توریستی آفریقای جنوبی

ویزای آفریقای جنوبی قابل تمدید نیست. بنابراین اگر اعتبار ویزا به پایان رسیده باشد، متقاضی باید جهت درخواست ویزای مجدد اقدام کند.

شرایط اخذ ویزای آفریقای جنوبی در فلای‌تودی

برای دریافت این نوع ویزای توریستی کافی است با کارشناسان ویزا فلای‌تودی تماس بگیرید تا از تمام اطلاعات مورد نیاز شامل شرایط ویزای آفریقای جنوبی، قوانین، مدارک لازم و مراحل درخواست آن مطلع شوید. کارشناسان فلای‌تودی مشاوره‌های لازم را در اختیارتان قرار می‌دهند و در صورت واجد شرایط بودن می‌توانید جهت درخواست ویزا اقدام کنید.

نکات مهم ویزای آفریقای جنوبی

متقاضیان ویزای توریستی آفریقای جنوبی باید توجه داشته باشند که:

• چنانچه برای بار اول این نوع ویزا را دریافت می‌کنند، باید درخواست خود را یک ماه یا در زمان نزدیکتر به تاریخ سفر ارائه دهند.

• درخواست ویزا باید توسط متقاضی به صورت حضوری ارائه شود.

• تا زمان رسیدگی به درخواست، اصل گذرنامه به فرد بازگردانده نمی‌شود. تنها خدمه کابین و خلبان می‌توانند گذرنامه خود را دو روز کاری پس از ارائه درخواست، تحویل بگیرند.

مراحل اخذ ویزای آفریقای جنوبی در فلای‌تودی

متقاضیان دریافت ویزا آفریقای جنوبی، باید ابتدا با کارشناسان فلای‌تودی به شماره 42405000 داخلی 3 تماس بگیرند. پس از دریافت آدرس ایمیل یا شماره واتساپ، باید مدارک خود را از طریق یکی از این دو روش برای کارشناسان ارسال کنند. مدارک بررسی می‌شوند و پس از اعلام شرایط دریافت ویزا آفریقای جنوبی، مراحل درخواست ویزا انجام خواهد شد.

مدت زمان صدور ویزا آفریقای جنوبی از زمان ارائه درخواست، حدودا 10 روز کاری طول می‌کشد

دلایل ریجکت شدن ویزای آفریقای جنوبی

ریجکت شدن ویزا آفریقای جنوبی می‌تواند دلایل متعددی داشته باشد. از مهمترین دلایل ریجکت شدن ویزای آفریقای جنوبی می‌توان به ناقص بودن مدارک اشاره کرد.

در صورتی که درخواست ویزا آفریقای جنوبی را از طریق فلای‌تودی انجام دهید، می‌توانید اطمینان حاصل کنید که کارشناسان ما به صورت 24 ساعته پاسخگوی سوالات و ابهامات شما هستند و به راحتی می‌توانید پیگیری ویزای آفریقای جنوبی را از طریق آنها انجام دهید.