banner
Poland

ویزای لهستان

نوع ویزا :
زمان اخذ ويزا:از 14 روز
اعتبار ویزا پس از صدور:طبق دعوتنامه

کارشناسان ما پاسخگوی شما هستند

شنبه تا چهارشنبه از ۹ الی ۱۷

پنجشنبه از ۹ تا ۱۳

داخلی 3 -021-42405000

لهستان کشور اروپایی زیبایی است که تاریخ پر فراز و نشیب آن را می‌توان در آثار و بناهایی چون اردوگاه کار اجباری آشویتس، تونل‌های زیرزمینی شچچین و ... مشاهده کرد. با این حال، شهرهای لهستان و پایتخت آن، ورشو علاوه بر جاذبه‌های تاریخی، با طبیعت زیبای دریای بالتیک، پارک‌ها و جنگل‌های زیبا گردشگران را مجذوب خود می‌کنند. گردشگران ایرانی که عزم سفر به لهستان می‌کنند، علاوه بر خرید بلیط لهستان باید جهت اخذ ویزای لهستان اقدام کنند. این ویزا از نوع شینگن است و شرایط و مراحل خاص خود را دارد که در ادامه شرح داده می‌شود. فلای‌تودی در تمامی مراحل از تقاضا ویزا تا دریافت آن شما را یاری می‌کند.

جدول قیمتی ویزای لهستان

نوع ویزاتوریستیتجاری
خدمات سفارت95 یورو95 یورو

مدارک مورد نیاز ویزای لهستان

پاسپورتاسکن گذرنامه با حداقل 6 ماه اعتبار از تاریخ سفر
فرمفرم مشخصات تکمیل شده
سایرجهت اطلاع از مدارک لازم جهت مراجعه به سفارت با کارشناسان ویزا تماس بگیرید.

ویزای توریستی لهستان

از پرطرفدارترین انواع ویزای لهستان، ویزای توریستی است. این نوع ویزا برای کسانی صادر می‌شود که با هدف گشت و گذار و دیدار اقدام و خانواده به این کشور سفر می‌کنند. افراد با اخذ ویزای توریستی لهستان می‌توانند در مدت زمان اعتبار ویزا در کشور لهستان اقامت داشته باشند.

تمدید ویزای لهستان

از آنجا که ویزای کشور لهستان از نوع ویزای شنگن است، قابل تمدید نیست و چنانچه اعتبار ویزای لهستان به پایان رسیده باشد، متقاضی باید جهت درخواست ویزای مجدد اقدام کند.

شرایط اخذ ویزای لهستان در فلای‌تودی

مراحل درخواست ویزا در فلای‌تودی به صورت کاملا آنلاین انجام می‌شود. متقاضیان دریافت ویزا لهستان پس از مراجعه به وبسایت یا اپ فلای‌تودی، از کلیه اطلاعات درباره ویزای لهستان شامل شرایط ویزای لهستان، قوانین ، مدارک لازم و مراحل درخواست آن مطلع می‌شوند. 

مراحل اخذ ویزای لهستان در فلای‌تودی

متقاضیان دریافت ویزا لهستان، بایستی ابتدا درخواست ویزا را به صورت آنلاین در سایت یا اپلیکیشن فلای‌تودی ثبت کنند. پس از بارگذاری مدارک موردنیاز و پرداخت هزینه، اقدامات لازم از سوی کارشناسان فلای‌تودی انجام خواهد گرفت. مدارک بررسی خواهند شد و پروسه تعیین وقت توسط کارگزاری VFS Global انجام خواهد گرفت. وقت سفارت و انگشت نگاری توسط کارشناسان فلای‌تودی اخذ شده همچنین تکمیل پرونده انجام می‌شود. سپس مشاوره‌های لازم و اطلاع‌رسانی در خصوص وقت سفارت و انگشت‌نگاری توسط کارشناسان این مجموعه به متقاضی انجام می‌شود. متقاضی باید در زمان مقرر به دفتر VFS گلوبال مراجعه کند. مدت زمان صدور ویزا لهستان از زمان انجام مراحل انگشت‌نگاری و دریافت رسید در دفتر VFS ، حدودا 14 روز کاری خواهد بود.
برای مراجعه به دفتر VFS Global در تهران باید به آدرس میدان هروی، خیابان شهید موسوی (گلستان پنجم)، مجتمع تجاری هروی، طبقه چهارم مراجعه کنید. 

دلایل ریجکت شدن ویزای لهستان

ریجکت شدن ویزا لهستان می‌تواند دلایل متعددی داشته باشد. در صورتی که مدارک شما نقص داشته باشد یا نیاز به ارائه مدارک بیشتری باشد، سفارت لهستان به شما مهلت می‌دهد تا مدارک کامل را ارسال کنید، اما در صورتی که مدارک در موعد مقرر ارائه نشود، امکان ریجکت شدن ویزا لهستان وجود دارد.
از دیگر دلایل ریجکتی ویزای لهستان می‌توان به موارد زیر اشاره کرد:
•    مدارک سفر قبل یا در طول مدت سفر منقضی شده است.
•    دلیل سفر به لهستان ذکر نشده است.
•    در لهستان فاقد حمایت مالی هستید.
•    از بازگشت به کشور مبدا منع شده‌اید.
•    از ورود به منطقه شینگن منع شده‌اید.
•    سفارت لهستان از اینکه پس از اتمام اعتبار ویزا به کشور خود بازمی‌گردید، اطمینان نداشته باشد.
در صورتی که درخواست ویزا لهستان را از طریق فلای‌تودی انجام دهید، می‌توانید اطمینان حاصل کنید که کارشناسان فلای‌تودی به صورت 24 ساعته پاسخگوی سوالات و ابهامات شما هستند و به راحتی می‌توانید پیگیری ویزای لهستان را از طریق کارشناسان انجام دهید. برای رفع ابهامات و سوالات خود در زمینه اخذ ویزای لهستان با شماره 42405000 داخلی 3 تماس بگیرید.

سوالات متداول

آماده پاسخگویی شبانه روزی به شما هستیم. لطفا پیش از تماس تلفنی یا ارسال ایمیل، راهنمای مشتریان را مطالعه نمایید.