banner
Philippines

ویزای فیلیپین

نوع ویزا :
زمان اخذ ويزا:از 14 روز
اعتبار ویزا پس از صدور:تا 3 ماه

کارشناسان ما پاسخگوی شما هستند

شنبه تا چهارشنبه از ۹ الی ۱۷

پنجشنبه از ۹ تا ۱۳

داخلی 3 -021-42405000

فیلیپین مجموعه جزایر زیبا و توریستی را در خود جای داده که علاوه بر جاذبه طبیعی، سبب شکل‌گیری جاذبه‌های تفریحی و ساحلی نیز شده است. برای تماشای تپه‌های شکلات و مزرعه‌های پلکانی برنج، صخره‌های دریایی و سواحل زیبای این مجمع‌الجزایر، باید برای اخذ ویزای فیلیپین اقدام کنید. فلای‌تودی در جهت تسهیل سفرهای خارجی، مشاوره و خدمات لازم در جهت اخذ ویزا فیلیپین را به شما ارائه می‌دهد.

جدول قیمتی ویزای فیلیپین

توریستی
60 دلار

مدارک مورد نیاز ویزای فیلیپین

پاسپورتاصل پاسپورت با حداقل 6 ماه اعتبار از تاریخ سفر
عکس پرسنلییک قطعه عکس 6*4
واچر هتلرزرو هتل یا دعوتنامه (اسامی مسافرین حتما قید شده باشد)
فرمفرم مشخصات تکمیل شده
تمکن مالیتمکن مالی حداقل 3000 دلاری (از زمان افتتاح حساب حداقل 6 ماه گذشته باشد)
نامه اشتغال به کارترجمه انگلیسی گواهی اشتغال به کار
انگشت نگاریحضور متقاضی جهت مصاحبه سفارت

ویزای توریستی فیلیپین

از میان انواع ویزای فیلیپین، ویزای توریستی طرفداران بیشتری در میان ایرانیان دارد. کسانی که قصد دارند برای سفر توریستی به پالاوان، میندورو، بوراکای، سبو و سایر جزایر فیلیپین بروند، باید ابتدا ویزای توریستی این کشور را دریافت کنند. ویزای توریستی فیلیپین یک بار ورود است و به فرد اجازه می‌دهد 30 روز در این کشور اقامت داشته باشد.

تمدید ویزای توریستی فیلیپین

مدت اعتبار ویزای فیلیپین یک ماه است و این ویزا قابل تمدید نیست. مسافر باید پیش از اتمام اعتبار ویزا به کشور خود بازگردد.

شرایط و مراحل اخذ ویزای فیلیپین در فلای‌تودی

متقاضیان دریافت ویزا فیلیپین، بایستی ابتدا درخواست ویزا را به صورت آنلاین در سایت یا اپلیکیشن فلای‌تودی ثبت کنند. پس از بارگذاری مدارک موردنیاز و پرداخت هزینه، اقدامات لازم از سوی کارشناسان فلای‌تودی انجام خواهد گرفت. مدارک بررسی خواهند شد و پس از اعلام شرایط دریافت ویزا فیلیپین، متقاضی باید اصل مدارک خود را برای فلای‌تودی ارسال کند.

پروسه تعیین وقت سفارت انجام خواهد گرفت. وقت سفارت توسط کارشناسان فلای‌تودی اخذ شده و همچنین تکمیل پرونده انجام می‌شود. سپس مشاوره‌های لازم ارائه شده و اطلاع‌رسانی در خصوص وقت سفارت توسط کارشناسان فلای‌تودی به متقاضی اعلام می‌شود. متقاضی باید در زمان مقرر به دفتر سفارت فیلیپین مراجعه کند. مدت زمان صدور ویزا فیلیپین از زمان انجام مصاحبه، حدودا 15 تا 30 روز کاری خواهد بود.

برای مراجعه به دفتر سفارت فیلیپین در تهران باید به آدرس ولنجک، بالاتر از پارک وی، خیابان خیام، پلاک 9 مراجعه کنید. این دفتر در روزهای یکشنبه تا پنجشنبه از ساعت 8 تا 21 فعال است.

دلایل ریجکت شدن ویزای فیلیپین

ریجکت شدن ویزا فیلیپین می‌تواند دلایل متعددی داشته باشد. یکی از عوامل موثر بر ریجکتی ویزای فیلیپین، نقص در مدارک است. در صورتی که مدارک شما نقص داشته باشد یا نیاز به ارائه مدارک بیشتری باشد، سفارت فیلیپین به شما مهلت می‌دهد تا مدارک کامل را ارسال کنید، اما در صورتی که مدارک در موعد مقرر ارائه نشود، امکان ریجکت شدن ویزا فیلیپین وجود دارد.

در صورتی که درخواست ویزا فیلیپین را از طریق فلای‌تودی انجام دهید، می‌توانید اطمینان حاصل کنید که کارشناسان ما به صورت 24 ساعته پاسخگوی سوالات و ابهامات شما هستند و به راحتی می‌توانید پیگیری ویزای فیلیپین را از طریق آنها انجام دهید.