banner
pakistan

ویزای پاکستان

زمان اخذ ويزا:7 روز کاری
اعتبار ویزا پس از صدور:3 ماهه

سفر به پاکستان، همسایه شرقی کشورمان، نیازمند اخذ ویزاست. کسانی که با هدف گردشگری یا کاری به این کشور سفر می‌کنند، باید پیش از هر کاری برای اخذ ویزا اقدام کنند. متقاضیان ویزای پاکستان می‌توانند به راحتی از طریق فلای‌تودی ویزای خود را دریافت کنند. در ادامه مطلب فرآیند دریافت ویزا پاکستان را بیشتر توضیح خواهیم داد.

جدول قیمتی ویزای پاکستان

مدت ویزانوع ویزاقیمت
3 ماههتوریستی الکترونیکی150 دلار
*برای کسانی که با هدف گشت و گذار به پاکستان سفر می‌کنند، ویزای توریستی 3 ماهه صادر می شود. البته اقامت در پاکستان تا 14 روز نیازی به اخذ ویزا ندارد.

مدارک مورد نیاز ویزای پاکستان

گذرنامه

اسکن گذرنامه با حداقل ۶ ماه اعتبار از تاریخ سفر

عکس پرسنلی

اسکن عکس پرسنلی جدید و بدون روتوش

بلیط پرواز

بلیط رفت و برگشت

اطلاعات شخصی

آدرس و تلفن پاسخگو در ساعات کاری

واچر هتل

واچر هتل به تعداد شب‌های اقامت

مدارک اضافی

در صورت نیاز از طریق کانتر به شما اعلام می‌شود

انواع ویزای پاکستان

ورود شهروندان کشورهای ایران، عراق، لیبی، مراکش، بنگلادش، آفریقای جنوبی، تایلند، نپال، میانمار، نامیبیا، اکوادور، اندونزی، گواتمالا، مکزیک و تونس به پاکستان ممنوع است. از این رو شهروندان این کشورها برای ورود به پاکستان، به مجوز یا ویزا نیاز دارند. برای کسانی که با هدف گشت و گذار به پاکستان سفر می‌کنند، ویزای توریستی برای یک بار ورود، با 3 ماه اعتبار صادر می‌شود. یعنی گردشگر می‌تواند تا 3 ماه در پاکستان بماند.

ویزای تجاری پاکستان

کسانی که با قصد تجارت و سرمایه گذاری می‌خواهند به پاکستان سفر کنند، باید ویزای تجاری دریافت نمایند. متقاضیان این نوع ویزای پاکستان همچنین نیاز به ارائه دعوتنامه از همتای تجاری خود در پاکستان دارند. مدت اعتبار این نوع ویزا 3 ماهه طبق تاریخ بلیط یا دعوتنامه است.

تمدید ویزای پاکستان

در صورتی که قصد داشته باشید برای مدت زمانی بیش از 3 ماه در پاکستان اقامت داشته باشید، باید بدانید پس از پایان اعتبار ویزا پاکستان، امکان تمدید آن وجود ندارد و باید جهت صدور مجدد ویزا اقدام کنید.

شرایط ویزا پاکستان

چنانچه قصد داشته باشید هر یک از انواع ویزاهای معرفی شده را دریافت نمایید، ابتدا باید درخواست اخذ ویزای الکترونیکی پاکستان را ثبت کنید. با ارائه مدارک موردنیاز که در ادامه معرفی خواهد شد، می‌توانید ویزا پاکستان را برای مدت زمانی که مدنظر دارید، درخواست دهید.

علاوه بر تکمیل فرم درخواست ویزا و پرداخت هزینه دریافت ویزا پاکستان، لازم است با قوانین ویزا پاکستان نیز آشنایی داشته باشید. طبق قوانین، قاچاقچیان و افرادی که دارای سابقه کیفری هستند، نمی‌توانند ویزای پاکستان را دریافت کنند.

مراحل اخذ ویزای پاکستان

ابتدا باید از راه های ارتباطی مانند واتساپ یا ایمیل، مدارک موردنیاز را برای کارشناسان فلای‌تودی ارسال نمایید. پس از آنکه هزینه دریافت ویزا پاکستان توسط شما پرداخت شد (ترجیحا پرداخت به دلار صورت گیرد)، کارشناسان مراحل لازم برای درخواست ویزا از سفارت پاکستان و همچنین هماهنگی جهت مصاحبه را انجام می‌دهند. سپس زمان مصاحبه سفارت پاکستان به شما اطلاع داده خواهد شد. پس از انجام مصاحبه، در صورت تایید از سوی سفارت، 7 روز کاری طول می‌کشد تا ویزای شما صادر شود.

پشتیبانی 24 ساعته فلای‌تودی حتی در ایام تعطیل پاسخگوی سوالات و مشکلات شما خواهد بود.

دلایل ریجکت شدن ویزای پاکستان

همانطور که گفته شد، قاچاقچیان و افراد دارای سابقه کیفری نمی‌توانند ویزای پاکستان دریافت کنند. همچنین کسانی که بدون دعوتنامه اقدام به دریافت ویزای تجاری پاکستان می‌کنند، کسانی که رزرو هتل آنها کانفرم (تایید) نشده و کسانی که قبلا ویزای آنها ریجکت شده است، نمی‌توانند ویزای پاکستان دریافت کنند و ویزای آنها ریجکت خواهد شد

نام و نام خانوادگی

کارشناسان ما پاسخگوی شما هستند

شنبه تا چهارشنبه از ۹ الی ۱۷

پنجشنبه از ۹ تا ۱۳

داخلی 3-021-42405000

سوالات متداول

آماده پاسخگویی شبانه روزی به شما هستیم. لطفا پیش از تماس تلفنی یا ارسال ایمیل، راهنمای مشتریان را مطالعه نمایید.