banner
Norway

ویزای نروژ

نوع ویزا :
زمان اخذ ويزا:از 14 روز
اعتبار ویزا پس از صدور:طبق دعوتنامه

کارشناسان ما پاسخگوی شما هستند

شنبه تا چهارشنبه از ۹ الی ۱۷

پنجشنبه از ۹ تا ۱۳

داخلی 3 -021-42405000

نروژ کشور زیبای حوزه اسکاندویناوی است، که نه تنها طبیعت زیبا و چشم‌نوازی دارد، به دلیل کیفیت بالای زندگی و آموزش، از مقاصد محبوب برای مهاجرت افراد محسوب می‌شود. طبیعت بکر و آبشارها و دریاچه‌های این کشور که به دلیل مرز طولانی با اقیانوس اطلس شمالی و کوهستان‌های سرسبز شکل گرفته‌اند، نروژ را به یکی از زیباترین کشورهای دنیا برای سفر تبدیل کرده‌اند. گردشگرانی که اسلو پایتخت نروژ یا دیگر شهرهای این کشور زیبا را برای سفر انتخاب می‌کنند، باید ابتدا جهت اخذ ویزای نروژ اقدام نمایند. فلای‌تودی به همین منظور خدمات ویزا نروژ را به متقاضیان ارائه می‌دهد که در ادامه شرح داده خواهد شد.

جدول قیمتی ویزای نروژ

نوع ویزاتوریستیتجاری
خدمات سفارت95 یورو95 یورو

مدارک مورد نیاز ویزای نروژ

پاسپورتاسکن گذرنامه با حداقل 6 ماه اعتبار از تاریخ سفر
فرمفرم مشخصات تکمیل شده
سایرجهت اطلاع از مدارک لازم جهت مراجعه به سفارت با کارشناسان ویزا تماس بگیرید.

ویزای توریستی نروژ

انواع ویزای نروژ بر حسب هدف از سفر متفاوت هستند. از این میان ویزای توریستی نروژ که ویزای نوع C نروژ است، طرفداران بیشتری دارد. این نوع ویزای برای سفرهای کوتاه که با هدف گشت و گذار انجام می‌شود، صادر می‌گردد. ویزای نروژ از نوع شینگن محسوب می‌شود و همان مراحل لازم برای ویزای شینگن را نیاز دارد.

تمدید ویزای نروژ

از آنجا که ویزای کشور نروژ از نوع ویزای شینگن است، قابل تمدید نیست و چنانچه اعتبار ویزای نروژ به پایان رسیده باشد، متقاضی باید جهت درخواست ویزای مجدد اقدام کند.

شرایط اخذ ویزای نروژ در فلای‌تودی

مراحل درخواست ویزا در فلای‌تودی به صورت کاملا آنلاین انجام می‌شود. متقاضیان دریافت ویزا نروژ پس از مراجعه به وبسایت یا اپ فلای‌تودی، از کلیه اطلاعات درباره ویزا نروژ شامل شرایط ویزای نروژ، قوانین، مدارک ویزای نروژ و مراحل درخواست ویزا مطلع می‌شوند. 

مراحل دریافت ویزای نروژ در فلای‌تودی

متقاضیان دریافت ویزا نروژ، بایستی ابتدا درخواست ویزا را به صورت آنلاین در سایت یا اپلیکیشن فلای‌تودی ثبت کنند. پس از بارگذاری مدارک موردنیاز و پرداخت هزینه، اقدامات لازم از سوی کارشناسان فلای‌تودی انجام خواهد گرفت. مدارک بررسی خواهند شد و پروسه تعیین وقت توسط کارگزاری VFS Global انجام خواهد گرفت. وقت سفارت و انگشت نگاری توسط کارشناسان فلای‌تودی اخذ شده همچنین تکمیل پرونده انجام می‌شود. سپس مشاوره‌های لازم و اطلاع‌رسانی در خصوص وقت سفارت و انگشت‌نگاری توسط کارشناسان این مجموعه به متقاضی انجام می‌شود. متقاضی باید در زمان مقرر به دفتر VFS گلوبال مراجعه کند. مدت زمان صدور ویزا نروژ از زمان انجام مراحل انگشت‌نگاری و دریافت رسید در دفتر VFS ، حدودا 14 روز کاری خواهد بود.
برای مراجعه به دفتر VFS Global در تهران باید به آدرس میدان هروی، خیابان شهید موسوی (گلستان پنجم)، مجتمع تجاری هروی، طبقه چهارم مراجعه کنید. 

دلایل ریجکت شدن ویزای نروژ

ریجکت شدن ویزا نروژ می‌تواند دلایل متعددی داشته باشد. در صورتی که مدارک شما نقص داشته باشد یا نیاز به ارائه مدارک بیشتری باشد، سفارت نروژ به شما مهلت می‌دهد تا مدارک کامل را ارسال کنید، اما در صورتی که مدارک در موعد مقرر ارائه نشود، امکان ریجکت شدن ویزا نروژ وجود دارد.
از دیگر دلایل ریجکتی ویزای نروژ می‌توان به موارد زیر اشاره کرد:
•    مدارک سفر قبل یا در طول مدت سفر منقضی شده است.
•    دلیل سفر به نروژ ذکر نشده است.
•    در نروژ فاقد حمایت مالی هستید.
•    از بازگشت به کشور مبدا منع شده‌اید.
•    از ورود به منطقه شینگن منع شده‌اید.
•    سفارت نروژ از اینکه پس از اتمام اعتبار ویزا به کشور خود بازمی‌گردید، اطمینان نداشته باشد.
در صورتی که درخواست ویزا نروژ را از طریق فلای‌تودی انجام دهید، می‌توانید اطمینان حاصل کنید که کارشناسان فلای‌تودی به صورت 24 ساعته پاسخگوی سوالات و ابهامات شما هستند و به راحتی می‌توانید پیگیری ویزای نروژ را از طریق کارشناسان انجام دهید. برای رفع ابهامات و سوالات خود در زمینه اخذ ویزای نروژ با شماره 42405000 داخلی 3 تماس بگیرید.

سوالات متداول

آماده پاسخگویی شبانه روزی به شما هستیم. لطفا پیش از تماس تلفنی یا ارسال ایمیل، راهنمای مشتریان را مطالعه نمایید.