banner
Netherlands

ویزای هلند

نوع ویزا :
زمان اخذ ويزا:از 14 روز
اعتبار ویزا پس از صدور:طبق دعوتنامه

کارشناسان ما پاسخگوی شما هستند

شنبه تا چهارشنبه از ۹ الی ۱۷

پنجشنبه از ۹ تا ۱۳

داخلی 3 -021-42405000

هلند کشور گل‌های رنگارنگ، کانال‌های آبی با پل‌های متعدد و دوچرخه سواری در خیابان‌های سنگفرش، کشوری که به دلیل آب و هوای مطبوع و شهرهایی با ساختمان‌های زیبا و سازه‌های جالب، نزد بسیاری از گردشگران محبوب است. گردشگران برای سفر به این کشور زیبا بایستی علاوه بر خرید بلیط آمستردام، پایتخت این کشور، ویزای هلند نیز دریافت نمایند. فلای‌تودی با ارائه خدمات ویزا، به مسافران جهت اخذ ویزا هلند کمک می‌کند. 

جدول قیمتی ویزای هلند

نوع ویزاتوریستیتجاری
خدمات سفارت95 یورو95 یورو

مدارک مورد نیاز ویزای هلند

پاسپورتاسکن گذرنامه با حداقل 6 ماه اعتبار از تاریخ سفر
فرمفرم مشخصات تکمیل شده
سایرجهت اطلاع از سایر مدارک لازم جهت مراجعه به سفارت با کارشناسان ویزا تماس بگیرید.

ویزای توریستی هلند

انواع ویزای هلند بر اساس هدف از سفر، متفاوت است. اما از میان آنها، ویزای توریستی هلند طرفداران بیشتری دارد. کسانی که ویزای توریستی هلند را دریافت می‌کنند، می‌توانند در هر 6 ماه به مدت 90 روز در کشور هلند اقامت داشته باشند. ذکر این نکته حائز اهمیت است که اخذ ویزای توریستی هلند، به تمکن مالی، گردش حساب بالا و تاریخچه سفر نیازمند است. البته کسانی که دعوتنامه دارند، شانس بیشتری در دریافت ویزا هلند دارند.

تمدید ویزای هلند

از آنجا که ویزا هلند از نوع شینگن است، قابل تمدید نیست و چنانچه اعتبار ویزا به پایان رسیده باشد، متقاضی باید جهت درخواست ویزای مجدد اقدام کند.

شرایط اخذ ویزای هلند در فلای‌تودی

مراحل درخواست ویزا در فلای‌تودی به صورت کاملا آنلاین انجام می‌شود. متقاضیان دریافت ویزا هلند پس از مراجعه به وبسایت یا اپ فلای‌تودی ، از کلیه شرایط ویزای هلند، قوانین ، مدارک لازم برای سفارت هلند و مراحل درخواست آن مطلع می‌شوند. 

مراحل اخذ ویزای هلند در فلای‌تودی

متقاضیان دریافت ویزا هلند، بایستی ابتدا درخواست ویزا را به صورت آنلاین در سایت یا اپلیکیشن فلای‌تودی ثبت کنند. پس از بارگذاری مدارک موردنیاز و پرداخت هزینه، اقدامات لازم از سوی کارشناسان فلای‌تودی انجام خواهد گرفت. مدارک بررسی خواهند شد و پروسه تعیین وقت توسط کارگزاری VFSGlobal انجام خواهد گرفت. وقت سفارت و انگشت نگاری توسط کارشناسان اخذ شده همچنین تکمیل پرونده انجام می‌شود. سپس مشاوره‌های لازم و اطلاع‌رسانی در خصوص وقت سفارت و انگشت‌نگاری توسط کارشناسان فلای‌تودی به متقاضی انجام می‌شود. متقاضی باید در زمان مقرر به دفتر VFS گلوبال مراجعه کند. مدت زمان صدور ویزا هلند از زمان انجام مراحل انگشت‌نگاری و دریافت رسید در دفتر VFS ، حدودا 14 روز کاری خواهد بود.
برای مراجعه به دفتر VFSGlobal  هلند در تهران باید به آدرس خیابان موسوی (گلستان پنجم)، میدان هروی، طبقه چهارم ساختمان هروی سنتر مراجعه کنید. 

دلایل ریجکت شدن ویزای هلند

ریجکت شدن ویزا هلند می‌تواند دلایل متعددی داشته باشد. در صورتی که مدارک شما نقص داشته باشد یا نیاز به ارائه مدارک بیشتری باشد، سفارت هلند به شما مهلت می‌دهد تا مدارک کامل را ارسال کنید، اما در صورتی که مدارک در موعد مقرر ارائه نشود، امکان ریجکت شدن ویزا هلند وجود دارد.
از دیگر دلایل ریجکتی ویزای هلند می‌توان به موارد زیر اشاره کرد:
•    مدارک سفر قبل یا در طول مدت سفر منقضی شده است.
•    دلیل سفر به هلند ذکر نشده است.
•    در هلند فاقد حمایت مالی هستید.
•    از بازگشت به کشور مبدا منع شده‌اید.
•    از ورود به منطقه شینگن منع شده‌اید.
•    سفارت از اینکه پس از اتمام اعتبار ویزای هلند به کشور خود بازمی‌گردید، اطمینان نداشته باشد.
در صورتی که درخواست ویزا هلند را از طریق فلای‌تودی انجام دهید، می‌توانید اطمینان حاصل کنید که کارشناسان فلای‌تودی به صورت 24 ساعته پاسخگوی سوالات و ابهامات شما هستند و به راحتی می‌توانید پیگیری ویزای هلند را از طریق کارشناسان انجام دهید. برای رفع ابهامات و سوالات خود در زمینه اخذ ویزای هلند با شماره 42405000 داخلی 3 تماس بگیرید.

سوالات متداول

آماده پاسخگویی شبانه روزی به شما هستیم. لطفا پیش از تماس تلفنی یا ارسال ایمیل، راهنمای مشتریان را مطالعه نمایید.