banner
malaysia

ویزای مالزی

زمان اخذ ويزا:7 روز کاری
اعتبار ویزا پس از صدور:2 ماهه

مالزی از کشورهای پرطرفدار در میان گردشگران سرتاسر جهان است. از طرفی طبیعت بکر و مدرن بودن شهرهای این کشور و از سوی دیگر وجود فرهنگ‌ و نژادهای مختلف باعث شده تا این مقصد توریستی بسیار مورد توجه قرار بگیرد. ایرانیان برای سفر به مالزی نیازمند اخذ ویزا هستند. اگر قصد دارید به دیدن برج‌های دوقلوی مالزی بروید و به گشت و گذار در شهرهای کوالالامپور، پنانگ، لنکاوی و ... بپردازید، باید ویزای توریستی مالزی را داشته باشید. در ادامه شما را با ویژگی های ویزای مالزی و نحوه اخذ آن از طریق فلای‌تودی آشنا می‌کنیم.

جدول قیمتی ویزای مالزی

مدت ویزانوع ویزاقیمت
2 ماههتوریستی60 دلار
*تا 14 روز نیاز به ویزا ندارد

مدارک مورد نیاز ویزای مالزی

گذرنامه

اصل گذرنامه با حداقل ۶ ماه اعتبار از تاریخ سفر

عکس پرسنلی

‏2 قطعه عکس 4*6 جدید و بدون روتوش

فرم مشخصات تکمیل شده

تکمیل فرم بر اساس مشخصات فردی

اطلاعات شخصی

آدرس و تلفن پاسخگو در ساعات کاری

مدارک اضافی

در صورت نیاز از طریق کانتر به شما اعلام می‌شود

ویزای توریستی مالزی

از میان انواع ویزای مالزی، ویزای توریستی محبوبیت بسیار زیادی دارد. سالهاست صنعت گردشگری در این کشور در حال رشد و شکوفایی است و تجربه‌ای خاص از سفر به جنوب شرقی آسیا برای گردشگران می‌سازد. یکی از دلایل محبوبیت ویزای کشور مالزی، سهولت در دریافت ویزا و قیمت مقرون به صرفه آن است.

ایرانیانی که قصد سفر به مالزی را دارند، چنانچه اقامت آنها در این کشور بیشتر از 14 روز نباشد، نیازی به اخذ ویزا ندارند. اما اگر قصد داشته باشید برای بیش از 14 روز در این کشور بمانید، باید ویزای توریستی مالزی را که مدت اعتبار آن دو ماه است، دریافت کنید.

تمدید ویزای مالزی

اعتبار ویزای مالزی دو ماهه است و چنانچه مدت اعتبار آن به پایان رسید، امکان تمدید ویزا وجود ندارد و گردشگر باید مجددا جهت اخذ ویزای مالزی اقدام کند.

شرایط اخذ ویزای مالزی در فلای‌تودی

شرایط ویزای مالزی چندان پیچیده نیست. همانطور که گفتیم، گردشگران ایرانی برای اقامت در مالزی تا دو هفته نیازی به ویزا ندارند. تنها کافی است مدارک مورد نیاز شامل کارت شناسایی، پاسپورت و بلیط رفت و برگشت خود را در فرودگاه ارائه دهند. ویزای فرودگاهی به صورت مهر در پاسپورت درج می‌شود. ـ اما گردشگرانی که قصد دارند بیش از 14 روز در کشور مالزی بمانند، باید برای ویزا توریستی اقدام کنند. مدت ویزای مالزی دو ماهه و یک بار ورود است و به صورت لیبل روی پاسپورت درج می‌شود. شما می‌توانید برای کسب اطلاعات بیشتر درباره شرایط جدید ویزای مالزی برای ایرانیان با کارشناسان فلای‌تودی تماس بگیرید.

مراحل اخذ ویزای مالزی در فلای‌تودی

متقاضیان جهت اخذ ویزای مالزی، ابتدا باید با کارشناسان واحد مربوطه در فلای‌تودی به شماره 42405000 داخلی 3 تماس بگیرند. به این ترتیب، کارشناسان ما، اطلاعات کامل در خصوص هزینه ویزای مالزی، روند درخواست و اخذ ویزای مالزی و مدارک موردنیاز را در اختیار آنان قرار می‌دهند. سپس مدارک همراه با فرم تکمیل شده درخواست ویزای مالزی توسط متقاضی باید به صورت فیزیکی به فلای‌تودی ارسال شود. نوع ارسال می‌تواند به دو صورت حضوری یا ارسال از طریق پست باشد. باید توجه داشته باشید که در صورتی که مدارک لازم برای ویزای مالزی را به صورت پست ارسال می‌کنید، مسئولیت آن کاملا برعهده شما خواهد بود.

هزینه ویزای مالزی نیز باید به یکی از دو روش زیر پرداخت شود:

• پرداخت نقدی به دلار به صورت حضوری یا ارسال پستی (اسکناس‌ها باید سالم باشند و تاریخ چاپ آنها حداقل سال 2013 باشد).

• واریز معادل ریالی مبلغ ویزا به شماره حساب اعلام شده توسط کارشناس فلای‌تودی

در مرحله بعد، مدارک توسط فلای‌تودی به سفارت مالزی ارسال می‌شود. معمولا 7 تا 10 روز کاری تا اعلام نتیجه از سوی سفارت زمان لازم است. نتیجه ویزا در نهایت توسط فلای‌تودی به متقاضی اعلام خواهد شد.

دلایل ریجکت شدن ویزای مالزی

ویزای مالزی ممکن است به دلایل مختلفی ریجکت شود. از عوامل اصلی برای ریجکتی ویزای مالزی ارائه مدارک ناقص است.

نام و نام خانوادگی

کارشناسان ما پاسخگوی شما هستند

شنبه تا چهارشنبه از ۹ الی ۱۷

پنجشنبه از ۹ تا ۱۳

داخلی 3-021-42405000

سوالات متداول

آماده پاسخگویی شبانه روزی به شما هستیم. لطفا پیش از تماس تلفنی یا ارسال ایمیل، راهنمای مشتریان را مطالعه نمایید.