banner
kyrgyzstan

ویزای قرقیزستان

زمان اخذ ويزا:8 روز کاری
اعتبار ویزا پس از صدور:1 ماهه

قرقیزستان کشوری با فرهنگ غنی و فرهنگ جذاب است که هر ساله میزبان گردشگران بسیاری از سرتاسر دنیاست. برای سفر به این کشور کوهستانی که سالهاست از شوروی سابق مستقل شده، باید ویزای قرقیزستان دریافت کنید. از این رو گردشگرانی که با هدف توریستی یا تجاری عازم این کشور می‌شوند، باید ابتدا جهت اخذ ویزای قرقیزستان اقدام کنند. در ادامه شما را با سازوکار دریافت ویزای قرقیزستان از طریق فلای‌تودی آشنا می‌کنیم.

قیمت ویزای قرقیزستان

مدت ویزانوع ویزاقیمت
1 ماههتوریستی75 دلار
*اگر مسافر هوایی از مرز فرودگاهی بیشکک عبور کند ویزا رو به صورت فرودگاهی دریافت میکند ، اگر زمینی یا از شهرهای دیگری ورود میکند باید از قبل ویزا تهیه کند

مدارک مورد نیاز ویزای قرقیزستان

گذرنامه

اصل گذرنامه با حداقل ۶ ماه اعتبار از تاریخ سفر

عکس پرسنلی

‏2 قطعه عکس 4*3 جدید و بدون روتوش

اطلاعات شخصی

آدرس و تلفن پاسخگو در ساعات کاری

مدارک اضافی

در صورت نیاز از طریق کانتر به شما اعلام می‌شود

ویزای توریستی قرقیزستان

از میان انواع ویزای قرقیزستان، ویزای توریستی این کشور از محبوبیت بالایی برخوردار است. کسانی که می‌خواهند آثار تاریخی چند هزار ساله این کشور را از نزدیک ببینند، از تماشای طبیعت سبز و کوهستانی آن لذت ببرند، باید ویزای توریستی قرقیزستان را تهیه کنند. این نوع ویزا به دو صورت سینگل یا عادی و مولتی صدور می‌شود

ویزای عادی تنها اجازه یکبار ورود به قرقیزستان را می‌دهد. ویزای توریستی عادی قرقیزستان متناسب با درخواست متقاضی می‌تواند یک ماهه یا دو ماهه باشد. ویزای مولتی نیز که اجازه چند بار ورود به این کشور را می‌دهد، به دو صورت یک ماهه و دو ماهه صادر می‌شود.

تمدید ویزای قرقیزستان

ویزای قرقیزستان امکان تمدید ندارد و چنانچه مدت زمان اعتبار ویزا به پایان رسید، باید برای اخذ ویزای قرقیزستان مجددا درخواست دهید.

شرایط اخذ ویزای قرقیزستان در فلای‌تودی

اگر قصد سفر به قرقیزستان دارید، با خیالی آسوده می‌توانید اخذ ویزای قرقیزستان را به فلای‌تودی بسپارید. تنها کافی است با کارشناسان بخش ویزا در فلای‌تودی به شماره 42405000 داخلی 3 تماس بگیرید و مدارک موردنیاز را برای کارشناسان مربوطه ارسال کرده و هزینه ویزا قرقیزستان را پرداخت کنید. باید توجه داشته باشید که وجه پرداختی شما به هیچ وجه مسترد نمی‌شود.

از دیگر شرایط گرفتن ویزای قرقیزستان این است که به هیچ وجه نمی‌توانید تاریخ تقاضای ویزا که در فرم و روادید ثبت شده را تغییر دهید و در صورت نیاز به تغییر تاریخ روادید، باید وجهی برابر با صدور ویزای جدید به سفارت پرداخت کنید.

مراحل اخذ ویزای قرقیزستان در فلای‌تودی

فلای‌تودی خدمات ویزای قرقیزستان را به شما ارائه می‌دهد. تنها کافی است مدارک لازم برای ویزای قرقیزستان را به صورت فیزیکی (از طریق پست یا حضوری) برای کارشناسان مربوطه در فلای‌تودی ارسال کنید. مدارک بررسی شده و تکمیل می‌شوند و سپس توسط نماینده فلای‌تودی برای سفارت ارسال می‌شود.

چنانچه قصد اخذ ویزای عادی قرقیزستان را داشته باشید، از زمان تحویل مدارک به سفارت حدودا 8 روز کاری طول می‌کشد تا ویزای شما صادر شود و در مورد ویزاهای فوری، مدت صدور ویزا از زمان ارسال مدارک، 3 روز کاری خواهد بود. پس از اعلام نتیجه توسط سفارت، کارشناسان فلای‌تودی به شما اطلاع رسانی خواهند کرد.

دلایل ریجکتی ویزای قرقیزستان

یکی از نکات مهم ویزای توریستی قرقیزستان احتمال ریجکمتی این نوع ویزا به دلایل مختلف امنیتی تا ارائه مدارک ناقص است. چنانچه فرد متقاضی سابقه کیفری و یا سابقه دیپورت شدن از کشورهای دیگر داشته باشد، یا مدارک اشتباه و ناقص ارسال کرده باشد، ویزای درخواستی او ریجکت خواهد شد.

نام و نام خانوادگی

کارشناسان ما پاسخگوی شما هستند

شنبه تا چهارشنبه از ۹ الی ۱۷

پنجشنبه از ۹ تا ۱۳

داخلی 3 -021-42405000

سوالات متداول

آماده پاسخگویی شبانه روزی به شما هستیم. لطفا پیش از تماس تلفنی یا ارسال ایمیل، راهنمای مشتریان را مطالعه نمایید.