banner
kazakhstan

ویزای قزاقستان

زمان اخذ ويزا:10 روز کاری
اعتبار ویزا پس از صدور:3 ماهه توریستی

قزاقستان با دشت‌ها، جنگل‌ها و صحراهای وسیع، یکی از مقاصد جذاب برای دوستداران طبیعت است. علاوه بر این، بسیاری برای آشنایی با آداب و رسوم مردم قزاق از برگزاری مراسم عید نوروز تا زبان آنها که تلفیقی از زبان‌های قزاق و روسی است و حتی پوشش زیبای مردم این کشور، به قزاقستان سفر می‌کنند. از جمله اقدامات اولیه برای سفر به این کشور پهناور، علاوه بر خرید بلیط هواپیما و رزرو هتل، دریافت ویزای قزاقستان است. فلای‌تودی اخذ ویزای قزاقستان را برای شما آسان می‌کند. در ادامه می‌توانید با چگونگی آن آشنا شوید.

جدول قیمتی ویزای قزاقستان

مدت ویزانوع ویزاقیمت
۱ ماههتوریستی100 دلار
*تا 14 روز نیاز به ویزا ندارد

مدارک مورد نیاز ویزای قزاقستان

گذرنامه

اصل گذرنامه با حداقل ۶ ماه اعتبار از تاریخ سفر

عکس پرسنلی

‏2 قطعه عکس 4*3 جدید و بدون روتوش

اطلاعات شخصی

آدرس و تلفن پاسخگو در ساعات کاری

مدارک اضافی

در صورت نیاز از طریق کانتر به شما اعلام می‌شود

انواع ویزای قزاقستان

طبق قوانین ویزای قزاقستان، ایرانیانی که قصد سفر به این کشور را دارند و اقامت آنها بیشتر از 14 روز طول نمی‌کشد، نیازی به اخذ ویزای قزاقستان ندارند. اما برای سفر توریستی و تجاری به قزاقستان و داشتن اقامتی بیش از 14 روز، باید برای ویزا اقدام کنند.

ویزای توریستی به قزاقستان برای کسانی که قصد تفریح و گشت و گذار در این کشور دارند، صادر می‌شود. این نوع ویزا یکبار ورود است و تا 90 روز اعتبار دارد. اما کسانی که با اهداف تجاری شامل شرکت در رویدادها، نمایشگاه‌ها، سرمایه گذاری و ... به قزاقستان سفر می‌کنند، باید ویزای تجاری قزاقستان را دریافت کنند. این نوع ویزا به دو صورت یکبار ورود و مولتی صادر می‌شود. مدت زمان ویزای قزاقستان برای اهداف تجاری یک ماهه است.

تمدید ویزای قزاقستان

ویزای قزاقستان امکان تمدید ندارد و چنانچه مدت زمان اعتبار ویزا به پایان رسید، باید برای اخذ ویزای قزاقستان مجددا درخواست دهید.

شرایط اخذ ویزای قزاقستان در فلای‌تودی

شرایط ویزای قزاقستان چندان سخت و پیچیده نیست. کافی است مدارک موردنیاز را به صورت فیزیکی برای فلای‌تودی ارسال کنید. کارشناسان مربوطه اقدامات لازم شامل ارسال مدارک ویزای قزاقستان به سفارت و ارائه درخواست ویزای قزاقستان را انجام می‌دهند. برای اخذ ویزای قزاقستان نیازی به تمکن مالی هم نخواهید داشت.

مراحل اخذ ویزای قزاقستان در فلای‌تودی

فلای‌تودی خدمات ویزای قزاقستان را به شما ارائه می‌دهد. تنها کافی است مدارک مورد نیاز را به صورت فیزیکی (از طریق پست یا حضوری) برای کارشناسان مربوطه در فلای‌تودی ارسال کنید. مدارک بررسی شده و تکمیل می‌شوند و سپس توسط نماینده فلای‌تودی برای سفارت ارسال می‌شود. پس از 7 تا 10 روز کاری نتیجه از سوی سفارت اعلام خواهد شد و کارشناسان فلای‌تودی به شما اطلاع رسانی خواهند کرد.

در صورتی که سوالی در زمینه دریافت ویزای توریستی قزاقستان دارید، کافی است با کارشناسان بخش ویزا در فلای‌تودی به شماره 42405000 داخلی 3 تماس بگیرید.

دلایل ریجکت شدن ویزای قزاقستان

ریجکت شدن ویزای قزاقستان ممکن است به دلایل مختلفی روی دهد، اما ارائه مدارک ناقص از مهمترین دلیل ریجکتی ویزای گردشگری قزاقستان به شمار می‌رود.

نام و نام خانوادگی

کارشناسان ما پاسخگوی شما هستند

شنبه تا چهارشنبه از ۹ الی ۱۷

پنجشنبه از ۹ تا ۱۳

داخلی 3-021-42405000

سوالات متداول

آماده پاسخگویی شبانه روزی به شما هستیم. لطفا پیش از تماس تلفنی یا ارسال ایمیل، راهنمای مشتریان را مطالعه نمایید.