banner
Italy

ویزای ایتالیا

نوع ویزا :
زمان اخذ ويزا:از 14 روز
اعتبار ویزا پس از صدور:طبق دعوتنامه

کارشناسان ما پاسخگوی شما هستند

شنبه تا چهارشنبه از ۹ الی ۱۷

پنجشنبه از ۹ تا ۱۳

داخلی 3 -021-42405000

ایتالیا کشور معماری، هنر، مد و صنایع پیشرفته است. هر یک از شهرهای آن به تنهایی انگیزه‌ای برای سفر به این کشور و اخذ ویزای ایتالیا هستند. فلورانس با شاهکارهای میکل آنژ، شهر کانال‌های آبی ونیز، میلان پایتخت مد ایتالیا و رم پایتخت تاریخی و اساطیری ایتالیا، هر یک سرشار از جاذبه‌های تاریخی، طبیعی و هنری هستند. اگر برای سفر توریستی به ایتالیا برنامه‌ریزی کرده‌اید، بهتر است پیش از هر چیز، ویزای ایتالیا را دریافت نمایید. از آنجا که کشور ایتالیا جزء کشورهای عضو شینگن محسوب می‌شود، ویزای این کشور نیز شینگن است. فلای‌تودی در کنار خدمات سفر شامل بیمه، بلیط هواپیما و رزرو هتل، شما را در اخذ ویزا ایتالیا یاری می‌کند.

جدول قیمتی ویزای ایتالیا

نوع ویزاتوریستیتجاری
خدمات سفارت95 یورو95 یورو

مدارک مورد نیاز ویزای ایتالیا

پاسپورتاسکن گذرنامه با حداقل 6 ماه اعتبار از تاریخ سفر
فرمفرم مشخصات تکمیل شده
سایرجهت اطلاع از مدارک لازم جهت مراجعه به سفارت با کارشناسان ویزا تماس بگیرید.

انواع ویزای توریستی ایتالیا

بر اساس هدف از سفر به ایتالیا، ویزا ایتالیا نیز انواع متفاوتی دارد. ویزای سرمایه گذاری، ویزای تحصیلی و ویزای توریستی از انواع ویزای ایتالیا است. اما از این میان، ویزای توریستی ایتالیا محبوبیت بسیاری دارد. متقاضیان این نوع ویزا باید بدانند گردش حساب و تمکن مالی برای ویزای توریستی ایتالیا نسبتا بالا است. با داشتن این ویزا فرد می‌تواند در بازه 6 ماهه به مدت 90 روز در کشور ایتالیا اقامت داشته باشد.

تمدید ویزای ایتالیا

از آنجا که ویزای شینگن قابل تمدید نیست، چنانچه مدت اعتبار ویزای ایتالیا به پایان رسیده باشد، بایستی برای اخذ ویزای مجدد اقدام کنید. پس از درخواست ویزا، مدارک بررسی خواهد شد و مراحل صدور ویزا ایتالیا طی خواهد شد.

شرایط اخذ ویزای ایتالیا در فلای‌تودی

مراحل درخواست ویزا در فلای‌تودی به صورت کاملا آنلاین انجام می‌شود. متقاضیان دریافت ویزا ایتالیا پس از مراجعه به وبسایت یا اپ فلای‌تودی، از کلیه شرایط ویزای ایتالیا، مدارک موردنیاز و مراحل درخواست آن مطلع می‌شوند. 

مراحل اخذ ویزای ایتالیا در فلای‌تودی

متقاضیان دریافت ویزا ایتالیا، بایستی ابتدا درخواست ویزا را به صورت آنلاین در سایت یا اپلیکیشن فلای‌تودی ثبت کنند. پس از بارگذاری مدارک موردنیاز و پرداخت هزینه، اقدامات لازم از سوی کارشناسان فلای‌تودی انجام خواهد گرفت. مدارک بررسی خواهند شد و پروسه تعیین وقت توسط کارگزاری CKGS انجام خواهد گرفت. وقت سفارت و انگشت نگاری توسط کارشناسان فلای‌تودی اخذ شده همچنین تکمیل پرونده انجام می‌شود. سپس مشاوره‌های لازم و اطلاع‌رسانی در خصوص وقت سفارت و انگشت‌نگاری توسط کارشناسان این مجموعه به متقاضی انجام می‌شود. متقاضی باید در زمان مقرر به دفتر CKGS مراجعه کند. مدت زمان صدور ویزای ایتالیا از زمان انجام مراحل انگشت‌نگاری و دریافت رسید در دفتر CKGS ، حدودا 14 روز کاری خواهد بود.
برای مراجعه به دفتر CKGS ایتالیا در تهران باید به آدرس ولنجک، خیابان سیزدهم، مرکز خرید گالریا، طبقه 4 اداری بروید. این دفتر در روزهای یکشنبه تا پنجشنبه از ساعت 8 تا 17 فعال است.

دلایل ریجکت شدن ویزای ایتالیا

ریجکت شدن ویزا ایتالیا می‌تواند دلایل متعددی داشته باشد. در صورتی که مدارک شما نقص داشته باشد یا نیاز به ارائه مدارک بیشتری باشد، سفارت ایتالیا به شما مهلت می‌دهد تا مدارک کامل را ارسال کنید، اما در صورتی که مدارک در موعد مقرر ارائه نشود، امکان ریجکت شدن ویزا ایتالیا وجود دارد.
از دیگر دلایل ریجکت شدن ویزای ایتالیا می‌توان به موارد زیر اشاره کرد:
•    مدارک سفر قبل یا در طول مدت سفر منقضی شده است.
•    دلیل سفر به ایتالیا ذکر نشده است.
•    در ایتالیا فاقد حمایت مالی هستید.
•    از بازگشت به کشور مبدا منع شده‌اید.
•    از ورود به منطقه شینگن منع شده‌اید.
•    سفارت ایتالیا از اینکه پس از اتمام اعتبار ویزا به کشور خود بازمی‌گردید، اطمینان نداشته باشد.
در صورتی که درخواست ویزا ایتالیا را از طریق فلای‌تودی انجام دهید، می‌توانید اطمینان حاصل کنید که کارشناسان فلای‌تودی به صورت 24 ساعته پاسخگوی سوالات و ابهامات شما هستند و به راحتی می‌توانید پیگیری ویزای ایتالیا را از طریق کارشناسان انجام دهید. برای رفع ابهامات و سوالات خود در زمینه اخذ ویزای ایتالیا با شماره 42405000 داخلی 3 تماس بگیرید.

سوالات متداول

آماده پاسخگویی شبانه روزی به شما هستیم. لطفا پیش از تماس تلفنی یا ارسال ایمیل، راهنمای مشتریان را مطالعه نمایید.