banner
india-business

ویزای تجاری هند

زمان اخذ ويزا:10 روز کاری
اعتبار ویزا پس از صدور:طبق دعوتنامه

هند از کشورهایی است که علاوه بر برخورداری از جاذبه‌های گردشگری متنوع، به دلیل فرصت‌های تجاری بسیار زیاد و رویدادهای متنوع تجاری و بازرگانی که در آن رخ می‌دهد، گردشگران بسیاری را به خود جذب می‌کند. کسانی که قصد دارند در یکی از شرکت‌های هندی مشغول به کار شوند یا یک شراکت اقتصادی را با شرکت‌های بزرگ هندی آغاز کنند، بایستی با داشتن دعوتنامه تجاری اقدام به اخذ ویزای تجاری هند کنند. یکی از خدمات ویزا که توسط فلای‌تودی به مسافران ارائه می‌شود، خدمات ویزای تجاری هند است.

همانطور که گفته شد، متقاضیان ویزای تجاری هند باید یک دعوتنامه از یک شرکت هندی داشته باشند، در غیر این صورت بایستی برای ویزای توریستی هند اقدام کنند. لازم به ذکر است مدت اعتبار ویزای تجاری هندوستان، شش ماهه است و این ویزا به صورت مالتیپل (چند بار ورود) صادر می‌شود.

جدول قیمتی ویزای تجاری هند

مدت ویزانوع ویزاقیمت
6 ماههتجاری360 دلار

مدارک مورد نیاز ویزای تجاری هند

گذرنامه

اسکن گذرنامه با حداقل ۶ ماه اعتبار از تاریخ سفر

عکس پرسنلی

‏2 قطعه عکس 5*5 جدید و بدون روتوش

گذرنامه

اسکن گذرنامه قدیمی

اطلاعات شخصی

آدرس و تلفن پاسخگو در ساعات کاری

شناسنامه

کپی شناسنامه

مدارک اضافی

در صورت نیاز از طریق کانتر به شما اعلام می‌شود

کارت ملی

کپی کارت ملی

بلیط پرواز

بلیط رزرو شده رفت و برگشت

انگشت نگاری

حضور مسافر در محل انگشت نگاری

تمکن مالی

نامه تمکن بانکی و گردش حساب بانکی 3 ماهه به لاتین

دعوت نامه

دعوت نامه تجاری

معرفی نامه

معرفی نامه از شرکت ایرانی

تمدید ویزای تجاری هند

ویزای تجاری هند قابل تمدید نیست. بنابراین اگر اعتبار ویزای شما به پایان رسیده باشد، متقاضی باید جهت درخواست ویزای مجدد اقدام کند.

شرایط اخذ ویزای تجاری هند در فلای‌تودی

متقاضیان دریافت ویزای تجاری هند پس از تماس با فلای‌تودی، از تمام اطلاعات درباره ویزای تجاری هند شامل شرایط ویزای تجاری هند ، قوانین، مدارک لازم و مراحل درخواست آن مطلع می‌شوند. مشاوره‌های لازم را از کارشناسان فلای‌تودی دریافت کرده و در صورت واجد شرایط بودن جهت درخواست ویزا اقدام می‌کنند.

مراحل اخذ ویزای تجاری هند در فلای‌تودی

متقاضیان دریافت ویزا تجاری هند ، باید ابتدا با کارشناسان فلای‌تودی به شماره 42405000 داخلی 3 تماس بگیرند. پس از دریافت آدرس ایمیل یا شماره واتساپ، باید مدارک خود را از طریق یکی از این دو روش برای کارشناسان ارسال کنند. مدارک بررسی خواهند شد و پس از اعلام شرایط دریافت ویزا هند ، مراحل درخواست ویزا انجام خواهد شد.

مدت زمان صدور ویزا تجاری هند از زمان ارائه درخواست ، حدودا 14 روز کاری خواهد بود.

دلایل ریجکت شدن ویزای تجاری هند

ریجکت شدن ویزا تجاری هند می‌تواند دلایل متعددی داشته باشد. از مهمترین دلایل ریجکت شدن ویزای تجاری هند می‌توان به ناقص بودن مدارک اشاره کرد.

در صورتی که درخواست ویزا تجاری هندوستان را از طریق فلای‌تودی انجام دهید، می‌توانید اطمینان حاصل کنید که کارشناسان ما به صورت 24 ساعته پاسخگوی سوالات و ابهامات شما هستند و به راحتی می‌توانید پیگیری ویزای هند را از طریق آنها انجام دهید.

نام و نام خانوادگی

کارشناسان ما پاسخگوی شما هستند

شنبه تا چهارشنبه از ۹ الی ۱۷

پنجشنبه از ۹ تا ۱۳

داخلی 3-021-42405000

سوالات متداول

آماده پاسخگویی شبانه روزی به شما هستیم. لطفا پیش از تماس تلفنی یا ارسال ایمیل، راهنمای مشتریان را مطالعه نمایید.