banner
Hungary

ویزای مجارستان

نوع ویزا :
زمان اخذ ويزا:از 14 روز
اعتبار ویزا پس از صدور:طبق دعوتنامه

کارشناسان ما پاسخگوی شما هستند

شنبه تا چهارشنبه از ۹ الی ۱۷

پنجشنبه از ۹ تا ۱۳

داخلی 3 -021-42405000

کشور زیبای مجارستان، علاوه بر طبیعت چشم‌نوازش، به دلیل وجود رودخانه‌های دانوب و تیسا، تاریخ، معماری و جاذبه‌های هنری ارزشمندی که دارد، هر ساله گردشگران بسیاری به این کشور سفر کنند. به خصوص پایتخت و شهر مهم آن، یعنی بوداپست که به تنهایی می‌تواند دلیل کافی برای سفر به کشور مجارستان باشد. با این حال، از آنجا که این کشور عضو اتحادیه اروپاست، سفر به آن مستلزم ویزای شینگن است. شما می‌توانید مراحل اخذ مشاوره و درخواست برای ویزای مجارستان را از طریق فلای‌تودی طی کنید.

جدول قیمتی ویزای مجارستان

نوع ویزاتوریستیتجاری
خدمات سفارت95 یورو95 یورو

مدارک مورد نیاز ویزای مجارستان

پاسپورتاسکن گذرنامه با حداقل 6 ماه اعتبار از تاریخ سفر
فرمفرم مشخصات تکمیل شده
سایرجهت اطلاع از سایر مدارک لازم جهت مراجعه به سفارت با کارشناسان ویزا تماس بگیرید.

ویزای توریستی مجارستان

ویزای توریستی یکی از انواع ویزای مجارستان است که طرفداران بسیاری دارد. در حال حاضر، ویزای توریستی مجارستان به صورت انفرادی صادر نمی‌شود و افراد باید به صورت تور و گروهی برای اخذ ویزای مجارستان اقدام کنند. برخورداری از تمکن مالی و گردش حساب، از مهمترین شرایط اخذ ویزای مجارستان است. افراد با ویزای توریستی مجارستان می‌توانند به مدت 90 روز در هر 6 ماه در کشور مجارستان اقامت داشته باشند.

تمدید ویزای مجارستان

از آنجا که ویزای مجارستان از نوع شینگن است، قابل تمدید نیست و چنانچه اعتبار ویزا به پایان رسیده باشد، متقاضی باید جهت درخواست ویزای مجدد اقدام کند.

شرایط اخذ ویزای مجارستان در فلای‌تودی

مراحل درخواست ویزا در فلای‌تودی به صورت کاملا آنلاین انجام می‌شود. متقاضیان دریافت ویزای مجارستان پس از مراجعه به وبسایت یا اپ فلای‌تودی ، از کلیه شرایط و نکات ویزای مجارستان، مدارک لازم برای ویزای مجارستان و مراحل درخواست آن مطلع می‌شوند. 

مراحل اخذ ویزای مجارستان در فلای‌تودی

متقاضیان دریافت ویزا مجارستان، بایستی ابتدا درخواست ویزا را به صورت آنلاین در سایت یا اپلیکیشن فلای‌تودی ثبت کنند. پس از بارگذاری مدارک موردنیاز و پرداخت هزینه، اقدامات لازم از سوی کارشناسان فلای‌تودی انجام خواهد گرفت. مدارک بررسی خواهند شد و پروسه تعیین وقت توسط کارگزاری VFSGlobal انجام خواهد گرفت. وقت سفارت و انگشت نگاری توسط کارشناسان فلای‌تودی اخذ شده همچنین تکمیل پرونده انجام می‌شود. سپس مشاوره‌های لازم و اطلاع‌رسانی در خصوص وقت سفارت و انگشت‌نگاری توسط کارشناسان این مجموعه به متقاضی انجام می‌شود. متقاضی باید در زمان مقرر به دفتر VFS گلوبال مراجعه کند. مدت زمان دریافت جواب ویزای مجارستان از زمان انجام مراحل انگشت‌نگاری و دریافت رسید در دفتر VFS ، حدودا 14 روز کاری خواهد بود.
برای مراجعه به دفتر VFSGlobal  مجارستان در تهران باید به آدرس خیابان موسوی (گلستان پنجم)، میدان هروی، طبقه چهارم ساختمان هروی سنتر مراجعه کنید. 

ریجکتی ویزای مجارستان و دلایل آن

ریجکت شدن ویزا مجارستان می‌تواند دلایل متعددی داشته باشد. در صورتی که مدارک شما نقص داشته باشد یا نیاز به ارائه مدارک بیشتری باشد، سفارت مجارستان به شما مهلت می‌دهد تا مدارک کامل را ارسال کنید، اما در صورتی که مدارک در موعد مقرر ارائه نشود، امکان ریجکت شدن ویزا مجارستان وجود دارد.
از دیگر دلایل ریجکتی ویزای مجارستان می‌توان به موارد زیر اشاره کرد:
•    مدارک سفر قبل یا در طول مدت سفر منقضی شده است.
•    دلیل سفر به مجارستان ذکر نشده است.
•    در مجارستان فاقد حمایت مالی هستید.
•    از بازگشت به کشور مبدا منع شده‌اید.
•    از ورود به منطقه شینگن منع شده‌اید.
•    سفارت مجارستان از اینکه پس از اتمام اعتبار ویزا به کشور خود بازمی‌گردید، اطمینان نداشته باشد.
در صورتی که درخواست ویزا مجارستان را از طریق فلای‌تودی انجام دهید، می‌توانید اطمینان حاصل کنید که کارشناسان فلای‌تودی به صورت 24 ساعته پاسخگوی سوالات و ابهامات شما هستند و در خصوص رفع ریجکتی ویزای مجارستان شما را راهنمایی خواهند کرد. برای رفع ابهامات و سوالات خود در زمینه اخذ ویزای مجارستان با شماره 42405000 داخلی 3 تماس بگیرید.

سوالات متداول

آماده پاسخگویی شبانه روزی به شما هستیم. لطفا پیش از تماس تلفنی یا ارسال ایمیل، راهنمای مشتریان را مطالعه نمایید.