banner
Great Britain (UK)

ویزای انگلستان

نوع ویزا :
زمان اخذ ويزا:از 2 روز
اعتبار ویزا پس از صدور:6 ماه به بالا

کارشناسان ما پاسخگوی شما هستند

شنبه تا چهارشنبه از ۹ الی ۱۷

پنجشنبه از ۹ تا ۱۳

داخلی 3 -021-42405000

کشور انگلستان و پایتخت آن، شهر لندن، یکی از محبوب‌ترین مقاصد سفر در دنیاست. کشوری که عظمت و شکوه امپراتوری بریتانیای کبیر را به رخ گردشگران می‌کشد و با جاذبه‌های تاریخی، طبیعی و فرهنگی خود به یکی از دیدنی‌ترین کشورهای جهان تبدیل شده است. از این رو سالانه افراد زیادی با اهداف مختلف تجاری، کاری، تحصیلی و به خصوص گردشگری به این کشور پهناور سفر می‌کنند. از آنجا که این کشور از اتحادیه اروپا خارج شده، سفر به آن مستلزم اخذ ویزای انگلیس است. در ادامه می‌توانید با روش اخذ ویزای انگلیس از طریق فلای‌تودی آشنا شوید.

جدول قیمتی ویزای انگلستان

نوع ویزا2 روز کاری5 روز کاری14 روز کاری
خدمات سفارت2,190 دلار1,850 دلار390 دلار

مدارک مورد نیاز ویزای انگلستان

پاسپورتاسکن پاسپورت با حداقل 6 ماه اعتبار
سایرجهت اطلاع از سایر مدارک لازم جهت مراجعه به سفارت با کارشناسان ویزا تماس بگیرید.

انواع ویزای توریستی انگلیس

یکی از رایج‌ترین انواع ویزای انگلیس، ویزای توریستی است. بازدید از کاخ باکینگهام، دانشگاه کمبریج، برج لندن، کلیسای وست مینستر و بسیاری از دیدنی‌های انگلستان، از انگیزه‌های اصلی مسافران در سفر به این کشور است. ایرانیان به این منظور ابتدا باید ویزای توریستی انگلیس را دریافت کنند.

به طور کلی ویزای توریستی انگلیس در انواع 6 ماهه، 2 ساله، 5 ساله و 10 ساله صادر می‌شود. اگر نخستین بار است که برای ویزای انگلیس اقدام می‌کنید، پیشنهاد می‌دهیم برای ویزای 6 ماهه اقدام کنید و اگر در گذشته چندین بار به این کشور سفر کرده‌اید، ویزای 2 ساله یا 5 ساله بگیرید.

تمدید ویزای انگلیس

در صورتی که مدت زمان اعتبار ویزای توریستی انگلیس تمام شده باشد، امکان تمدید آن وجود ندارد و متقاضی باید مجددا برای اخذ ویزای انگلیس اقدام کند.

شرایط اخذ ویزای انگلیس در فلای‌تودی

یکی از مهمترین شرایط ویزای انگلیس، داشتن تاریخچه سفر است. اینکه قبلا ویزای اروپا دریافت کرده‌اید و به کشورهای حوزه اروپا سفر کرده باشید، در صدور ویزای انگلیس بسیار تاثیرگذار خواهد بود. در واقع سفارت انگلیس باید مطمئن شود که شما توریست هستید و قصد ماندن در این کشور را ندارید.

مراحل اخذ ویزای انگلیس در فلای‌تودی

متقاضیان دریافت ویزای انگلستان، بایستی ابتدا درخواست ویزا را به صورت آنلاین در سایت یا اپلیکیشن فلای‌تودی ثبت کنند. پس از بارگذاری اسکن باکیفیت و رنگی مدارک موردنیاز همراه با فیش واریز هزینه ویزا، اقدامات لازم از سوی کارشناسان فلای‌تودی انجام خواهد گرفت. مدارک توسط کارشناسان فلای‌تودی بررسی می‌شود و سپس وقت سفارت انگلستان گرفته خواهد شد. در مرحله بعد، هماهنگی‌های لازم با متقاضی برای انجام مراحل انگشت‌نگاری در دفتر VFS تهران یا دبی انجام می‌شود.

گفتنی است؛ ویزای انگلیس از طریق دبی با سرویس vip و توسط همکاران مجرب برای همراهی مسافر در سفارت انجام می‌پذیرد.

مدت زمان صدور ویزای انگلیس به نوع ویزای درخواستی بستگی دارد. شما می‌توانید برای پیگیری ویزای انگلیس با کارشناسان واحد ویزا در فلای‌تودی تماس بگیرید.

دلایل ریجکت شدن ویزای انگلیس

به دلایل مختلفی ممکن است سفارت انگلیس ویزای شما را رد یا ریجکت کند. نداشتن تاریخچه سفر یکی از مهمترین دلایل ریجکتی ویزای انگلیس محسوب می‌شود. همچنین به احتمال زیاد ویزای کسانی که در گذشته به حوزه اروپا سفر نکرده‌اند یا قبلا ویزای آنها ریجکت شده، هم رد خواهد شد.

علاوه بر این، واجد شرایط نبودن و نقص مدارک نیز می‌تواند سبب ریجکت شدن ویزای انگلیس شود.