banner
Finland

ویزای فنلاند

نوع ویزا :
زمان اخذ ويزا:از 14 روز
اعتبار ویزا پس از صدور:طبق دعوتنامه

کارشناسان ما پاسخگوی شما هستند

شنبه تا چهارشنبه از ۹ الی ۱۷

پنجشنبه از ۹ تا ۱۳

داخلی 3 -021-42405000

کشور زیبای فنلاند در شمال اروپا به واسطه طبیعت زیبای خود، شامل کوه‌ها، آبشارها و خلیج‌ها و پدیده‌های طبیعی چون شفق قطبی، موردتوجه گردشگران سرتاسر دنیاست. گردشگران ایرانی برای سفر به هلسینکی پایتخت فنلاند و بازدید از موزه‌ها، کلیساها و طبیعت بکر شهرهای مختلف فنلاند باید ابتدا اجازه ورود به این سرزمین یعنی ویزای فنلاند را اخذ کنند. فلای‌تودی در راستای تسهیل سفرهای خارجی، علاوه بر ارائه بلیط هواپیما و امکان رزرو هتل، خدمات ویزا فنلاند را نیز به مسافران این سرزمین زیبا ارائه می‌دهد.

جدول قیمتی ویزای فنلاند

نوع ویزاتوریستیتجاری
خدمات سفارت95 یورو95 یورو

مدارک مورد نیاز ویزای فنلاند

پاسپورتاسکن گذرنامه با حداقل 6 ماه اعتبار از تاریخ سفر
فرمفرم مشخصات تکمیل شده
سایرجهت اطلاع از مدارک لازم جهت مراجعه به سفارت با کارشناسان ویزا تماس بگیرید.

ویزای توریستی فنلاند

از میان انواع ویزای فنلاند، ویزای توریستی طرفداران بیشتری دارد. کسانی که با هدف گشت و گذار در این کشور عازم فنلاند می‌شوند، بایستی ویزای توریستی فنلاند را دریافت کنند. این نوع ویزا از نوع ویزای شینگن است و افراد با این ویزا می‌توانند به مدت سه ماه در بازه زمانی 6 ماهه در کشور فنلاند اقامت داشته باشند.

تمدید ویزای فنلاند

از آنجا که ویزای کشور فنلاند از نوع ویزای شینگن است، قابل تمدید نیست و چنانچه اعتبار ویزای فنلاند به پایان رسیده باشد، متقاضی باید جهت درخواست ویزای مجدد اقدام کند.

شرایط اخذ ویزای فنلاند در فلای‌تودی

مراحل درخواست ویزا در فلای‌تودی به صورت کاملا آنلاین انجام می‌شود. متقاضیان دریافت ویزا فنلاند پس از مراجعه به وبسایت یا اپ فلای‌تودی، از کلیه اطلاعات درباره ویزا فنلاند شامل شرایط ویزای فنلاند، قوانین، مدارک لازم و مراحل درخواست آن مطلع می‌شوند. 

مراحل اخذ ویزای فنلاند در فلای‌تودی

متقاضیان دریافت ویزا فنلاند، بایستی ابتدا درخواست ویزا را به صورت آنلاین در سایت یا اپلیکیشن فلای‌تودی ثبت کنند. پس از بارگذاری مدارک موردنیاز و پرداخت هزینه، اقدامات لازم از سوی کارشناسان فلای‌تودی انجام خواهد گرفت. مدارک بررسی خواهند شد و پروسه تعیین وقت توسط کارگزاری VFS Global انجام خواهد گرفت. وقت سفارت و انگشت نگاری توسط کارشناسان فلای‌تودی اخذ شده همچنین تکمیل پرونده انجام می‌شود. سپس مشاوره‌های لازم و اطلاع‌رسانی در خصوص وقت سفارت و انگشت‌نگاری توسط کارشناسان این مجموعه به متقاضی انجام می‌شود. متقاضی باید در زمان مقرر به دفتر VFS گلوبال مراجعه کند. مدت زمان صدور ویزای فنلاند از زمان انجام مراحل انگشت‌نگاری و دریافت رسید در دفتر VFS ، حدودا 14 روز کاری خواهد بود.
برای مراجعه به دفتر VFS Global در تهران باید به آدرس میدان هروی، خیابان شهید موسوی (گلستان پنجم)، مجتمع تجاری هروی، طبقه چهارم مراجعه کنید. 

دلایل ریجکت شدن ویزای فنلاند

ریجکت شدن ویزا فنلاند می‌تواند دلایل متعددی داشته باشد. در صورتی که مدارک شما نقص داشته باشد یا نیاز به ارائه مدارک بیشتری باشد، سفارت فنلاند به شما مهلت 5 روزه می‌دهد تا مدارک کامل را ارسال کنید، اما در صورتی که مدارک در موعد مقرر ارائه نشود، امکان ریجکت شدن ویزا فنلاند وجود دارد.
از دیگر دلایل ریجکتی ویزای فنلاند می‌توان به موارد زیر اشاره کرد:
•    مدارک سفر قبل یا در طول مدت سفر منقضی شده است.
•    دلیل سفر به فنلاند ذکر نشده است.
•    در فنلاند فاقد حمایت مالی هستید.
•    از بازگشت به کشور مبدا منع شده‌اید.
•    از ورود به منطقه شینگن منع شده‌اید.
•    سفارت فنلاند از اینکه پس از اتمام اعتبار ویزا به کشور خود بازمی‌گردید، اطمینان نداشته باشد.
در صورتی که درخواست ویزا فنلاند را از طریق فلای‌تودی انجام دهید، می‌توانید اطمینان حاصل کنید که کارشناسان فلای‌تودی به صورت 24 ساعته پاسخگوی سوالات و ابهامات شما شامل نحوه رفع ریجکتی ویزای فنلاند، هستند و به راحتی می‌توانید پیگیری ویزای فنلاند را از طریق کارشناسان انجام دهید. برای رفع ابهامات و سوالات خود در زمینه اخذ ویزای فنلاند با شماره 42405000 داخلی 3 تماس بگیرید.

سوالات متداول

آماده پاسخگویی شبانه روزی به شما هستیم. لطفا پیش از تماس تلفنی یا ارسال ایمیل، راهنمای مشتریان را مطالعه نمایید.