banner

ویزای آفریقای شرقی (کنیا-اوگاندا-رواندا)

زمان اخذ ويزا:3 روز کاری
اعتبار ویزا پس از صدور:3 ماهه

منطقه شرق آفریقا گنجینه‌ای گرانبها از طبیعت و حیات وحش محسوب می‌شود. کشورهای این منطقه از خاص‌ترین نقاط دنیا هستند و با پارک‌های طبیعی که امکان سافاری در میان گونه‌های نادر حیوانات رو فراهم می‌کنند، منحصربه فردترین تجربه سفر را برایتان می‌سازد. در راستای یکپارچه‌سازی کشورهای منطقه و تسهیل سفر آسان به شرق آفریقا، این امکان فراهم شده است تا با اخذ ویزای آفریقای شرقی بتوانید به هر سه کشور کنیا، اوگاندا و رواندا سفر کنید. در واقع داشتن ویزای آفریقای شرقی، مجوز ورود به هر سه کشور است. اگر می‌خواهید به این حوزه سفر کنید، می‌توانید مشاوره و خدمات لازم جهت اخذ ویزای آفریقای شرقی را از فلای‌تودی دریافت کنید.

جدول قیمتی ویزای آفریقای شرقی (کنیا-اوگاندا-رواندا)

مدت ویزانوع ویزاقیمت
3 ماههتوریستی135 دلار

مدارک مورد نیاز ویزای آفریقای شرقی (کنیا-اوگاندا-رواندا)

گذرنامه

اسکن گذرنامه با حداقل ۶ ماه اعتبار از تاریخ سفر

عکس پرسنلی

اسکن عکس پرسنلی جدید و بدون روتوش

فرم مشخصات تکمیل شده

تکمیل فرم بر اساس مشخصات فردی

اطلاعات شخصی

آدرس و تلفن پاسخگو در ساعات کاری

بلیط پرواز

بلیط رفت و برگشت

مدارک پروتکل بهداشتی

مدرک واکسیناسیون تب زرد

واچر هتل

واچر هتل به تعداد شب‌های اقامت

مدارک اضافی

در صورت نیاز از طریق کانتر به شما اعلام می‌شود

ویزای توریستی آفریقای شرقی

خوشبختانه ویزای توریستی آفریقای شرقی از نوع الکترونیک یا E-Visa است و متقاضیان این ویزا می‌توانند بدون نیاز به مراجعه به سفارت و انجام مصاحبه، اقدامات لازم برای دریافت ویزا را از طریق فلای‌تودی انجام دهند. ویزای الکترونیک آفریقای شرقی 30 روزه و یکبار ورود است.

تمدید ویزای توریستی آفریقای شرقی

ویزای آفریقای شرقی قابل تمدید نیست. بنابراین اگر اعتبار ویزای شما به پایان رسیده باشد، باید جهت درخواست ویزای مجدد اقدام کنید.

شرایط اخذ ویزای آفریقای شرقی در فلای‌تودی

برای درخواست این نوع ویزا، کافی است با کارشناسان فلای‌تودی تماس بگیرید تا از تمام اطلاعات مورد نیاز درباره شرایط ویزای آفریقای شرقی، قوانین، مدارک لازم و مراحل درخواست آن مطلع شوید. مشاوره‌های لازم را به طور رایگان از کارشناسان فلای‌تودی دریافت کرده و در صورت واجد شرایط بودن جهت درخواست ویزا اقدام کنید.

مراحل اخذ ویزای آفریقای شرقی در فلای‌تودی

متقاضیان دریافت ویزا آفریقای شرقی، باید ابتدا با کارشناسان فلای‌تودی به شماره 42405000 داخلی 3 تماس بگیرند. پس از دریافت آدرس ایمیل یا شماره واتساپ، باید مدارک خود را از طریق یکی از این دو روش برای کارشناسان ارسال کنند. مدارک بررسی شده و پس از اعلام شرایط دریافت ویزا آفریقای شرقی، مراحل درخواست ویزا انجام خواهد شد.

مدت زمان صدور ویزا آفریقای شرقی از زمان ارائه درخواست، حدودا 7 تا 20 روز کاری خواهد بود.

دلایل ریجکت شدن ویزای آفریقای شرقی

ریجکت شدن ویزا آفریقای شرقی می‌تواند دلایل متعددی داشته باشد. از مهمترین دلایل ریجکتی ویزای آفریقای شرقی می‌توان به ناقص بودن مدارک اشاره کرد. در صورتی که درخواست ویزا آفریقای شرقی را از طریق فلای‌تودی انجام دهید، کارشناسان ما به صورت 24 ساعته پاسخگوی سوالات و ابهامات شما هستند و به راحتی می‌توانید پیگیری ویزای آفریقای شرقی را از طریق آنها انجام دهید.

نام و نام خانوادگی

کارشناسان ما پاسخگوی شما هستند

شنبه تا چهارشنبه از ۹ الی ۱۷

پنجشنبه از ۹ تا ۱۳

داخلی 3-021-42405000

سوالات متداول

آماده پاسخگویی شبانه روزی به شما هستیم. لطفا پیش از تماس تلفنی یا ارسال ایمیل، راهنمای مشتریان را مطالعه نمایید.