banner
china

ویزای چین

زمان اخذ ويزا:10 روز کاری
اعتبار ویزا پس از صدور:3 ماهه

چین از کشورهای بزرگ و پرجمعیت جهان که در سال‌های اخیر پیشرفت‌های چشمگیری در اقتصاد، گردشگری و صنایع مختلف داشته، از مقاصد جذاب برای گردشگران محسوب می‌شود. گردشگرانی که به قصد بازدید از جاذبه‌های مدرن و تاریخی شهرهای مختلف این کشور پهناور و یا با اهداف تجاری و بیزنسی به چین سفر می‌کنند. از جمله اقدامات اولیه برای سفر به این کشور، اخذ ویزای چین است. گردشگران ایرانی به راحتی از طریق فلای‌تودی می‌توانند ویزای چین را دریافت کرده و راهی سفر شوند.

جدول قیمتی ویزای چین

بدون دعوتنامهبا دعوتنامه
60 دلار150 دلار

مدارک مورد نیاز ویزای چین

گذرنامه

اسکن گذرنامه با حداقل ۶ ماه اعتبار از تاریخ سفر

عکس پرسنلی

اسکن عکس پرسنلی جدید و بدون روتوش

فرم مشخصات تکمیل شده

تکمیل فرم بر اساس مشخصات فردی

اطلاعات شخصی

آدرس و تلفن پاسخگو در ساعات کاری

مدارک اضافی

در صورت نیاز از طریق کانتر به شما اعلام می‌شود

انواع ویزای چین

ویزاها متناسب با هدف مسافر از سفر، انواع مختلفی دارد. در حال حاضر، ویزای چین تنها در قالب ویزای تجاری به متقاضیان ارائه می‌شود، یعنی گردشگرانی که با هدف گشت و گذار به چین سفر می‌کنند نیز باید ویزای تجاری چین را دریافت کنند.

ویزای چین 3 ماه اعتبار دارد و برای یک بار ورود صادر می‌شود. متقاضیان باید بلیط هواپیما را متناسب با مدت اقامت خود در واچر هتل خریداری کنند.

تمدید ویزای چین

امکان تمدید ویزای چین وجود ندارد و در صورتی که گردشگر قصد داشته باشد بیشتر از مدت زمان اعتبار آن در این کشور اقامت داشته باشد، باید جهت صدور ویزای مجدد اقدام کند.

شرایط اخذ ویزای چین در فلای‌تودی

شرایط گرفتن ویزای چین چندان دشوار و پیچیده نیست. متقاضیان علاوه بر ارائه مدارک موردنیاز که در ادامه معرفی خواهد شد، باید تقاضای ویزای موردنظر خود را از طریق فلای‌تودی ثبت کنند. اما یکی از مهمترین شرایط ویزای چین برای گردشگرانی که با هدف توریستی سفر می‌کنند، نامه تمکن مالی است. برای سفرهای تجاری نیز مهمترین مدرکی که باید ارائه شود، دعوتنامه است. پس از ارائه مدارک و انجام مراحل انگشت نگاری، صدور ویزای چین ظرف مدت حداقل 5 روز کاری انجام خواهد شد.

مراحل اخذ ویزای چین در فلای‌تودی

جهت اخذ ویزای چین ابتدا با کارشناسان بخش مربوطه در فلای‌تودی تماس بگیرید. فرم مشخصات همراه با مدارک لازم برای ویزای چین را از طریق ایمیل به کارشناس مربوطه ارسال کنید. پس از انجام هماهنگی‌های لازم با سفارت، وقت انگشت نگاری تنظیم خواهد شد و به شما اطلاع داده می‌شود.

توجه داشته باشید که باید در زمان مقرر در سفارت چین حضور پیدا کرده و مراحل انگشت نگاری را طی کنید. همانطور که گفته شد، پس از اتمام مراحل تا 5 روز کاری طول می‌کشد تا ویزای شما صادر گردد.

دلایل ریجکت شدن ویزای چین

پس از طی مراحل لازم برای صدور ویزای چین شامل ارائه مدارک و حضور در سفارت، ممکن است به دلایل مختلف ویزای چین ریجکت شود. از جمله مهمترین دلایل رد شدن ویزا می‌توان به سابقه ریجکتی در گذشته، عدم رزرو هتل و نداشتن دعوتنامه (برای متقاضیان ویزای تجاری) اشاره کرد.

نام و نام خانوادگی

کارشناسان ما پاسخگوی شما هستند

شنبه تا چهارشنبه از ۹ الی ۱۷

پنجشنبه از ۹ تا ۱۳

داخلی 3-021-42405000

سوالات متداول

آماده پاسخگویی شبانه روزی به شما هستیم. لطفا پیش از تماس تلفنی یا ارسال ایمیل، راهنمای مشتریان را مطالعه نمایید.