banner
china

ویزای چین

زمان اخذ ويزا:7 روز کاری
اعتبار ویزا پس از صدور:3 ماهه

چین از کشورهای بزرگ و پرجمعیت جهان که در سال‌های اخیر پیشرفت‌های چشمگیری در اقتصاد، گردشگری و صنایع مختلف داشته، از مقاصد جذاب برای گردشگران محسوب می‌شود. گردشگرانی که به قصد بازدید از جاذبه‌های مدرن و تاریخی شهرهای مختلف این کشور پهناور و یا با اهداف تجاری و بیزنسی به چین سفر می‌کنند. از جمله اقدامات اولیه برای سفر به این کشور، اخذ ویزای چین است. گردشگران ایرانی به راحتی از طریق فلای‌تودی می‌توانند ویزای چین را دریافت کرده و راهی سفر شوند.

قیمت ویزای چین

VIP بدون دعوتنامه بدون حضور مسافر VIP تجاری با دعوتنامه بدون حضور مسافر VIP توریستی با دعوتنامه بدون حضور مسافرخدمات سفارت
140 دلار165 دلار145 دلار40 دلار

مدارک مورد نیاز ویزای چین

گذرنامه

اسکن گذرنامه با حداقل ۶ ماه اعتبار از تاریخ سفر

عکس پرسنلی

اصل عکس پرسنلی 6*4

فرم مشخصات تکمیل شده

تکمیل فرم بر اساس مشخصات فردی

اطلاعات شخصی

آدرس و تلفن پاسخگو در ساعات کاری

مدارک اضافی

در صورت نیاز از طریق کانتر به شما اعلام می‌شود

تمکن مالی

نامه تمکن بانکی حداقل 8000 دلاری، 3 روز مانده به وقت سفارت (توجه بفرمایید از تاریخ صدور نامه تمکن تا روز تحویل مدارک به سفارت نباید بیشتر از 5،4 روز گذشته باشد.)

انواع ویزای چین

ویزاها متناسب با هدف مسافر از سفر، انواع مختلفی دارد. در حال حاضر ویزای چین به دو صورت تجاری و توریستی صادر می‌شود که متقاضیان متناسب با هدف سفر، می‌توانند جهت دریافت یکی از این دو نوع ویزا اقدام کنند. اخیرا فلای‌تودی برای متقاضیان ویزای چین این امکان را فراهم کرده است تا ویزا VIP چین را بدون نیاز به مراجعه به سفارت چین دریافت کنند.

ویزای چین 3 ماه اعتبار دارد و برای یک بار ورود صادر می‌شود. متقاضیان باید بلیط هواپیما را متناسب با مدت اقامت خود در واچر هتل خریداری کنند. متقاضیان دریافت ویزای مولتیپل یا دو بار ورود نیز در صورت داشتن سابقه اخیر سفر به چین، می‌توانند جهت دریافت ویزای بلندمدت اقدام کنند.

تمدید ویزای چین

امکان تمدید ویزای چین وجود ندارد و در صورتی که گردشگر قصد داشته باشد بیشتر از مدت زمان اعتبار آن در این کشور اقامت داشته باشد، باید جهت صدور ویزای مجدد اقدام کند.

شرایط اخذ ویزای چین در فلای‌تودی

شرایط گرفتن ویزای چین چندان دشوار و پیچیده نیست. متقاضیان علاوه بر ارائه مدارک موردنیاز، باید تقاضای ویزای موردنظر خود را از طریق فلای‌تودی ثبت کنند. اما یکی از مهمترین شرایط ویزای چین برای گردشگرانی که با هدف توریستی سفر می‌کنند، نامه تمکن مالی است. برای سفرهای تجاری نیز مهمترین مدرکی که باید ارائه شود، دعوتنامه است. پس از ارائه مدارک و انجام مراحل انگشت نگاری، صدور ویزای چین ظرف مدت حداقل 5 روز کاری انجام خواهد شد.

مراحل اخذ ویزای چین در فلای‌تودی

جهت اخذ ویزای چین ابتدا با کارشناسان بخش مربوطه در فلای‌تودی تماس بگیرید. فرم مشخصات همراه با مدارک لازم برای ویزای چین را از طریق ایمیل به کارشناس مربوطه ارسال کنید. پس از انجام هماهنگی‌های لازم با سفارت، وقت انگشت نگاری تنظیم خواهد شد و به شما اطلاع داده می‌شود.

توجه داشته باشید که باید در زمان مقرر در سفارت چین حضور پیدا کرده و مراحل انگشت نگاری را طی کنید. همانطور که گفته شد، پس از اتمام مراحل تا 5 روز کاری طول می‌کشد تا ویزای شما صادر گردد.

دلایل ریجکت شدن ویزای چین

پس از طی مراحل لازم برای صدور ویزای چین شامل ارائه مدارک و حضور در سفارت، ممکن است به دلایل مختلف ویزای چین ریجکت شود. از جمله مهمترین دلایل رد شدن ویزا می‌توان به سابقه ریجکتی در گذشته، عدم رزرو هتل و نداشتن دعوتنامه (برای متقاضیان ویزای تجاری) اشاره کرد.

نام و نام خانوادگی

کارشناسان ما پاسخگوی شما هستند

شنبه تا چهارشنبه از ۹ الی ۱۷

پنجشنبه از ۹ تا ۱۳

داخلی 3 -021-42405000

سوالات متداول

آماده پاسخگویی شبانه روزی به شما هستیم. لطفا پیش از تماس تلفنی یا ارسال ایمیل، راهنمای مشتریان را مطالعه نمایید.