banner
azerbaijan

ویزای آذربایجان

زمان اخذ ويزا:3 روز کاری
اعتبار ویزا پس از صدور:3 ماهه توریستی

آذربایجان کشور همسایه شمال غربی کشورمان، از کشورهای توریستی پرطرفدار بین ایرانیان است. علاوه بر نزدیکی جغرافیایی این کشور، نزدیکی فرهنگی آن نیز سبب شده تا جذابیت بیشتری برای گردشگران ایرانی داشته باشد. فرهنگی که ترکیبی از فرهنگ ایرانیان، مردم ترک و روس را در خود دارد. به علاوه نمی‌توان جاذبه‌های طبیعی و معماری ترکیبی مدرن و سنتی این کشور را نادیده گرفت. همه اینها سبب شده تا باکو پایتخت آذربایجان از مقاصد پرتردد گردشگران ایرانی باشد. اگر قصد سفر به باکو آذربایجان را دارید، پیش از هر اقدامی ابتدا باید با روش های اخذ ویزای آذربایجان آشنا باشید.

جدول قیمتی ویزای آذربایجان

مدت ویزانوع ویزاقیمت
1 ماههتوریستی الکترونیکی30 دلار

مدارک مورد نیاز ویزای آذربایجان

گذرنامه

اسکن گذرنامه با حداقل ۶ ماه اعتبار از تاریخ سفر

آدرس پستی

آدرس محل اقامت ایران و آذربایجان

شماره تماس

تلفن پاسخگو در ساعات کاری

مدارک اضافی

در صورت نیاز از طریق کانتر به شما اعلام می‌شود

ویزای توریستی باکو

در میان انواع ویزای آذربایجان که شامل ویزای توریستی، ویزای هنری- ورزشی، ویزای پزشکی، ویزای تجاری، ویزای تحصیلی و ویزای کاری می‌شود، ویزای توریستی باکو، از طرفداران بیشتری برخوردار است. متقاضیان ویزای باکو می‌توانند به راحتی از طریق فلای‌تودی مراحل اخذ ویزای اینترنتی آذربایجان را طی کرده و در مدت کوتاهی ویزای خود را دریافت کنند. پس از دریافت ویزای توریستی باکو تا 3 ماه فرصت دارید تا به کشور آذربایجان سفر کنید.

تمدید ویزای آذربایجان

همانطور که پیش‌تر گفته شد، از زمان اخذ ویزا آذربایجان تا 90 روز فرصت دارید از ویزای خود استفاده کنید. اعتبار ویزای عادی توریستی آذربایجان از زمان ورود به خاک این کشور، 30 روز است.

چنانچه تمایل داشته باشید مدت زمان بیشتری در خاک آذربایجان اقامت داشته باشید، باید به اداره کل مهاجرت جمهوری آذربایجان مراجعه کنید یا جهت کسب اطلاعات و اقدام برای تمدید ویزای جمهوری آذربایجان، به وب‌سایت www.migration.gov.az مراجعه کنید.

شرایط اخذ ویزای باکو در فلای‌تودی

خوشبختانه از سال 2016 این امکان فراهم شده تا متقاضیان ویزا بدون نیاز به مراجعه حضوری به سفارت آذربایجان و به روش الکترونیکی ویزای این کشور را دریافت کنند. E-Visa یا ویزای الکترونیکی آذربایجان را می‌توان با مراجعه به پورتال آسان ویزا (ASAN VIZA) دریافت کرد. این پورتال زیر نظر دولت جمهوری آذربایجان است.

مراحل اخذ ویزای آذربایجان در فلای‌تودی

متقاضیان پس از تماس با کارشناسان فلای‌تودی به شماره 42405000 داخلی 3 با شرایط ویزای آذربایجان، مدارک لازم برای ویزای باکو و مراحل اخذ ویزا و قیمت ویزای آذربایجان آشنا خواهند شد. مدارک لازم باید از طریق شماره واتساپ یا آدرس ایمیل که توسط کارشناسان اعلام می‌شود، برای فلای‌تودی ارسال شود. سپس کارشناسان فلای‌تودی، جهت اخذ ویزای الکترونیکی آذربایجان اقدام خواهند کرد. زمان لازم برای صدور ویزای آذربایجان 3 روز کاری است. در نهایت، ویزا به صورت فایل PDF برای متقاضی ارسال خواهد شد.

دلایل ریجکت شدن ویزای آذربایجان

ریجکت شدن ویزا ممکن است به دلایل مختلفی رخ دهد اما رایج‌ترین دلیل ریجکت شدن ویزای باکو، تکمیل فرم درخواست ویزا با اطلاعات اشتباه است. همچنین چنانچه فرد بدون اجازه این کشور به سرزمین‌های اشغالی قره باغ سفر کند، امکان ریجکت شدن ویزا آذربایجان وجود دارد.

در صورتی که درخواست ویزا باکو را از طریق فلای‌تودی انجام دهید، می‌توانید اطمینان حاصل کنید که کارشناسان فلای‌تودی به صورت 24 ساعته پاسخگوی سوالات و ابهامات شما هستند و به راحتی می‌توانید پیگیری ویزای باکو آذربایجان را از طریق کارشناسان انجام دهید.

نام و نام خانوادگی

کارشناسان ما پاسخگوی شما هستند

شنبه تا چهارشنبه از ۹ الی ۱۷

پنجشنبه از ۹ تا ۱۳

داخلی 3-021-42405000

سوالات متداول

آماده پاسخگویی شبانه روزی به شما هستیم. لطفا پیش از تماس تلفنی یا ارسال ایمیل، راهنمای مشتریان را مطالعه نمایید.