banner
arabia

ویزای عربستان

زمان اخذ ويزا:10 تا 14 روز کاری
اعتبار ویزا پس از صدور:90 روز

سفر به عربستان سعودی گرچه عمدتا توسط مسلمانان با هدف زیارت کعبه و شهر مدینه انجام می‌شود، اما سالهاست با رونق صنعت گردشگری در این کشور، بسیاری از گردشگران برای بازدید از صحراهای شنی، سواحل خلیج فارس، آثار باستانی، باغ‌ها و موزه‌ها و حتی برج‌های مدرن این کشور بزرگ، به آن سفر می‌کنند. اگر با هدف زیارت و سیاحت عازم سرزمین عریستان هستید، باید ابتدای جهت اخذ ویزای عربستان سعودی اقدام کنید. کارشناسان مجرب ویزا در فلای‌تودی اقدامات لازم برای صدور ویزای عربستان را برای متقاضیان انجام می‌دهند تا سفری آسان را تجربه کنند.

جدول قیمتی ویزای عربستان

مدت ویزانوع ویزاقیمت
90 روزالکترونیک1,150 درهم

مدارک مورد نیاز ویزای عربستان

گذرنامه

اسکن گذرنامه با حداقل ۶ ماه اعتبار از تاریخ سفر

عکس پرسنلی

اسکن عکس پرسنلی جدید و بدون روتوش

انواع ویزای توریستی عربستان سعودی

ویزای توریستی از محبوب‌ترین انواع ویزای عربستان است. البته باید توجه داشته باشید، در حال حاضر ویزای عمره برای مسافرتی که با هدف به جا آوردن مراسم حج عمره به عربستان سفر می‌کنند، صادر می‌شود. مدت اعتبار این نوع ویزا سه ماهه است و به صورت الکترونیکی صادر می‌شود.

تمدید ویزای عربستان سعودی

ویزای عربستان تمدید ندارد. برای جلوگیری از بروز هر گونه مشکل، مسافر باید پیش از پایان یافتن اعتبار ویزا، از کشور عربستان سعودی خارج شود.

شرایط اخذ ویزای عربستان سعودی در فلای‌تودی

از جمله مهمترین شرایط دریافت ویزای عربستان، اخذ ویزای امارات است. مسافران باید از کشور امارات وارد خاک عربستان شوند، بنابراین به ویزای امارات نیاز دارند. مگر اینکه پروازشان توسط یک ایرلاین انجام شود و در زمان توقف در امارات، از سالن ترانزیت خارج نشوند.

ایرانیان می‌توانند ویزای عربستان سعودی را به صورت الکترونیکی (e-visa) دریافت کنند. تنها کافی است با کارشناسان فلای‌تودی به شماره 42405000 داخلی 3 تماس بگیرید، مدارک موردنیاز را ارسال کنید تا همه اقدامات به صورت اینترنتی برای صدور ویزای عربستان انجام شود.

مراحل اخذ ویزای عربستان سعودی در فلای‌تودی

نحوه اخذ ویزای عربستان سعودی بسیار ساده است. با کارشناسان بخش ویزا فلای تودی به شماره 42405000 داخلی 3 تماس بگیرید. سپس اسکن مدارک نامبرده شده را برای کارشناسان ویزا به صورت اینترنتی (ایمیل یا واتساپ) ارسال کنید. کارشناسان مدارک را بررسی کرده و تکمیل می‌کنند و سپس به صورت الکترونیکی برای دریافت ویزای عربستان اقدام می‌کنند.

دلایل ریجکت شدن ویزای عربستان سعودی

ذکر این نکته حائز اهمیت است که به ندرت پیش می‌آید ویزای عربستان سعودی ریجکت شود، با این حال ممکن است به صلاحدید سفارتخانه ویزای شما ریجکت شود.

نام و نام خانوادگی

کارشناسان ما پاسخگوی شما هستند

شنبه تا چهارشنبه از ۹ الی ۱۷

پنجشنبه از ۹ تا ۱۳

داخلی 3-021-42405000

سوالات متداول

آماده پاسخگویی شبانه روزی به شما هستیم. لطفا پیش از تماس تلفنی یا ارسال ایمیل، راهنمای مشتریان را مطالعه نمایید.