not found
ریال
not found
ریال
not found
ریال
not found
ریال
not found
ریال
not found
ریال
not found
ریال
not found
ریال

خرید بلیط قطار ارومیه

ارومیه شهری سردسیر در شمال غرب ایران است که جاذبه‌های تاریخی و طبیعی بسیاری دارد. این جاذبه‌ها باعث شده که گردشگران تقریبا در تمامی فصول سال به این شهر زیبا سفر کنند، اما فصل تابستان، پرگردشگرترین فصل برای این شهر است. در فصل تابستان هوای ارومیه نسبت به سایر شهرها خنک‌تر است و همچنین جشنواره‌های مختلفی برگزار می‌شود. به همین دلیل، اگر قصد سفر کردن در فصل تابستان را دارید، ارومیه یکی از بهترین گزینه‌هاست.
یکی از بهترین و مناسب‌ترین روش‌ها برای سفر به ارومیه، سفر با قطار است. در سایت فلای تودی بلیط تمامی شرکت‌های ریلی وجود دارد و شما می‌توانید بلیط قطار مناسب خود را پیدا کرده و خریداری کنید.

بلیط قطار ارومیه

پرترددترین مسیرهای ریلی به مقصد ارومیه

پرترددترین شهرهایی که با قطار به مقصد ارومیه حرکت می‌کنند، عبارتند از:

قطار شیراز ارومیه

قطار کرج ارومیه

قطار مشهد ارومیه

قطار اهواز ارومیه

قطار رشت ارومیه

قطار قزوین ارومیه

راهنمای رزرو بلیط قطار ارومیه در فلای تودی

فقط با چند کلیک می‌توانید بلیط اینترنتی قطار ارومیه را برای تاریخ موردنظر خود در سایت فلای تودی جستجو کرده و با بهترین قیمت خریداری کنید.

جستجوی بلیط قطار ارومیه

در فرم جستجوی بلیط قطار، مبدا، مقصد، تاریخ رفت و تاریخ برگشت (در صورتی که قصد خرید بلیط رفت و برگشت قطار را دارید)، تعداد مسافر را مشخص کرده و همچنین یکی از گزینه‌های مسافر عادی، ویژه برادران یا ویژه خواهران را انتخاب کنید. 
در صورتی که قصد خرید بلیط کوپه دربست را دارید، گزینه "کوپه دربست میخواهم" و در صورتی که به دنبال امکان حمل خودرو با قطار هستید، گزینه "حمل خودرو می خواهم" را انتخاب کرده و روی گزینه جستجو کلیک کنید. در کمتر از چند ثانیه تمام بلیط های قطار ارومیه که در تاریخ انتخابی شما در دسترس هستند، نمایش داده می‌شود.

رزرو بلیط قطار ارومیه

نتایج بلیط قطار به ترتیب از ارزانترین بلیط نمایش داده خواهد شد. شما می‌توانید اطلاعات کامل آن شامل نوع قطار، شرکت ریلی، ساعت حرکت و ساعت ورود، ایستگاه‌ها و قوانین استرداد را مشاهده کرده و بلیط موردنظر خود را انتخاب کنید.

خرید بلیط قطار ارومیه

پس از انتخاب بلیط موردنظر خود، وارد مرحله خرید بلیط قطار می‌شوید. ابتدا باید اطلاعات مسافران را ثبت کنید و در نهایت پرداخت هزینه بلیط را انجام دهید. با نهایی شدن مراحل خرید، بلیط قطار ارومیه به آدرس ایمیلی که ثبت کرده‌اید، ارسال خواهد شد.

انواع بلیط قطار ارومیه

شرکت‌های ریلی مختلفی بهترین و باکیفیت‌ترین قطارها را در مسیر ارومیه عرضه می‌کنند. بلیط‌ها با قیمت‌ها و امکانات مختلفی وجود دارند و شما می‌توانید با وجود تنوع قطارها، قطار مورد نظر خود را انتخاب کنید. انواع بلیط‌ قطارهایی که در مسیر ارومیه وجود دارند، عبارتند از:

بلیط قطار ارومیه کوپه دربست

قطارهایی که در مسیر ارومیه حرکت می‌کنند، به دو صورت کوپه‌ای و سالنی وجود دارند و این دو نوع تفاوت‌هایی باهم دارند. در قطارهای سالنی، صندلی‌ها به صورت اتوبوسی یا به شکل صندلی‌هایی که در هواپیما می‌بینید، کنار هم چیده می‌شوند. این صندلی‌ها قابلیت تخت‌خواب شدن ندارند و معمولا ۳ یا ۴ ستاره هستند. ستاره‌های این قطارها بسته به نوع خدماتی که ارائه می‌دهند، تعیین می‌شوند.
قطارهای کوپه‌ای همان‌طور که از نامشان پیداست، به شکل کوپه‌هایی هستند که در آن‌ها صندلی‌هایی چیده شده که ممکن است قابلیت تخت‌خواب شدن را داشته باشند یا نداشته باشند. شما می‌توانید قطارهای کوپه‌ای را به صورت کوپه دربست خریداری کنید؛ به این معنی که کل کوپه برای شما خواهد بود و فرد غریبه‌ای وارد کوپه شما نخواهد شد. برای خرید این نوع قطار، کافی است هنگام خرید بلیط، گزینه «کوپه دربست می‌خواهم» را انتخاب کنید.

بلیط قطار ارومیه رفت و برگشت

اگر تاریخ رفت و برگشت سفرتان مشخص است، بهتر است که برای سفرتان بلیط رفت‌ و برگشتی تهیه کنید. با این کار، نه اضطراب تمام شدن بلیط برگشتتان را دارید و نه نگران بالا رفتن قیمت بلیط قطار خواهید بود. با انجام این کار، تنها با یک کلیک، بلیط رفت و برگشت سفرتان را خریداری می‌کنید.

قیمت بلیط قطار ارومیه

قیمت بلیط قطار ارومیه وابسته به عوامل مختلفی است و قیمت ثابت و مشخصی برای آن وجود ندارد. عواملی مثل شرکتی که بلیط‌ها را ارائه می‌دهد، فصل سفر، تاریخ سفر و… همگی بر قیمت بلیط قطار این شهر تاثیر می‌گذارند. برای اینکه برنامه قطار ارومیه را ببینید و از قیمت‌های دقیق آن مطلع شوید، می‌توانید به سایت فلای تودی مراجعه کرده و قیمت به‌روز را در سایت ملاحظه کنید. همچنین می‌توانید با کارشناسان ما تماس بگیرید و برای خرید بلیط قطار ارومیه اقدام کنید. فلای تودی مناسب‌ترین و ارزان‌ترین قیمت‌ها را در اختیار شما قرار می‌دهد.

پرترددترین مسیرهای ریلی از مبدا ارومیه

قطار ارومیه تبریز

قطار ارومیه اصفهان

قطار ارومیه شیراز

مزایای خرید آنلاین بلیط قطار ارومیه در فلای تودی

امکان خرید بلیط قطار ارزان قیمت

در سایت فلای تودی می‌توانید ارزانترین بلیط قطار ارومیه را برای تاریخ موردنظر خود پیدا کنید. ترتیب نمایش بلیط‌ها به صورت صعودی از ارزانترین به گران‌ترین است. علاوه بر این، با فیلتر قیمت و استفاده از سایر ابزارهایی که در اختیار شما قرار می‌گیرد، پیدا کردن بلیط قطار ارزان به ارومیه کار سختی نخواهد بود.

امکان خرید انواع بلیط قطار از شرکت های ریلی مختلف

فلای تودی امکان دسترسی به بلیط همه شرکت‌های ریلی موجود برای مسیر انتخابی را فراهم می‌کند. به علاوه امکان انتخاب انواع بلیط کوپه‌ای و سالنی، با درجه بندی‌های مختلف وجود دارد.

 مقایسه آنلاین قیمت و خدمات

در لیست نتایج جستجو، اطلاعات کامل شامل نوع بلیط، شرکت ریلی، امکانات قطار، قیمت و ... به شما نمایش داده خواهد شد. امکان بررسی دقیق اطلاعات بلیط‌ها و مقایسه آنها برای شما فراهم شده است تا بتوانید به راحتی گزینه ایده‌آل خود را پیدا کرده و خریداری کنید.

امکان خرید بلیط قطار و رزرو هتل به صورت همزمان

علاوه بر خرید بلیط قطار ارومیه، می‌توانید رزرو هتل های ارومیه را نیز در سایت فلای تودی با بهترین قیمت و از میان متنوع‌ترین گزینه‌ها انجام دهید. 

 استفاده از تقویم قیمتی

ابزار تقویم قیمتی فلای تودی، قیمت بلیط قطار را در حوالی تاریخ انتخابی شما نمایش می‌دهد تا بتوانید هر زمان که بلیط قطار برای مسیر موردنظرتان ارزانتر بود، خرید خود را انجام دهید.

استرداد بلیط قطار ارومیه

چنانچه قصد داشته باشید بلیط خود را کنسل کنید، پس از مطالعه قوانین استرداد که در زمان خرید بلیط قطار ارومیه در اختیار شما قرار می‌گیرد، می‌توانید نسبت به استرداد آنلاین آن اقدام کنید.

قطارهای مهم در مسیر ارومیه

شرکت ریلی ارائه دهنده مسیر ارومیه، شرکت رجاست که قطارهای ۴ تخته خلیج فارس و طوس و همچنین قطار ۳ تخته زاگرس را ارائه می‌دهد. 

سوالات متداول بلیط قطار ارومیه

آماده پاسخگویی شبانه روزی به شما هستیم. لطفا پیش از تماس تلفنی یا ارسال ایمیل، راهنمای مشتریان را مطالعه نمایید.