not found
ریال
not found
ریال
not found
ریال
not found
ریال
not found
ریال
not found
ریال
not found
ریال
not found
ریال

بلیط قطار شاهرود

شهر شاهرود مقصد مورد علاقه طبیعت‌گردان است. از جنگل ابر گرفته تا دشت شقایق و آبشارهای زیبا، همه وهمه هرساله طبیعت‌گردان زیادی را به سمت این شهر خوش آب و هوا می‌کشاند. از سمتی شهر شاهرود جاذبه‌های تاریخی فراوانی دارد که از میان آن‌ها می‌توان به خانه‌های تاریخی، حمام، مسجدها و پل‌های باستانی اشاره کرد. قرار گرفتن این شهر در مسیر  توریستی‌ترین شهر ایران یعنی مشهد، باعث شده تا استقبال از بلیط قطار شاهرود در سال‌های اخیر بیشتر شود. 
در فلای تودی با دسترسی به بلیط تمام شرکت‌های ریلی، می‌توانید قیمت قطارهای مختلف را با هم مقایسه کرده و بهترین گزینه را رزرو کنید. علاوه بر این، فلای تودی، بلیط قطار را با ارزان‌ترین قیمت و پشتیبانی 24 ساعته ارائه می‌دهد.

بلیط قطار شاهرود

پرترددترین مسیرهای ریلی به مقصد شاهرود

سفر با قطار بسیار مقرون به صرفه و اقتصادی است. شهرهای ایران که بلیط قطار شاهرود را ارائه می‌دهند عبارتند از: 

راهنمای خرید بلیط قطار شاهرود در فلای تودی

فقط با چند کلیک می‌توانید بلیط اینترنتی قطار شاهرود را برای تاریخ موردنظر خود در سایت فلای تودی جستجو کرده و با بهترین قیمت خریداری کنید.

جستجوی بلیط قطار شاهرود

در فرم جستجوی بلیط قطار، مبدا، مقصد، تاریخ رفت و تاریخ برگشت (در صورتی که قصد خرید بلیط رفت و برگشت قطار را دارید)، تعداد مسافر را مشخص کرده و همچنین یکی از گزینه‌های مسافر عادی، ویژه برادران یا ویژه خواهران را انتخاب کنید. 
در صورتی که قصد خرید بلیط کوپه دربست را دارید، گزینه "کوپه دربست میخواهم" و در صورتی که به دنبال امکان حمل خودرو با قطار هستید، گزینه "حمل خودرو می خواهم" را انتخاب کرده و روی گزینه جستجو کلیک کنید. در کمتر از چند ثانیه تمام بلیط های قطار شاهرود که در تاریخ انتخابی شما در دسترس هستند، نمایش داده می‌شود.

رزرو بلیط قطار شاهرود

نتایج بلیط قطار به ترتیب از ارزانترین بلیط نمایش داده خواهد شد. شما می‌توانید اطلاعات کامل آن شامل نوع قطار، شرکت ریلی، ساعت حرکت و ساعت ورود، ایستگاه‌ها و قوانین استرداد را مشاهده کرده و بلیط موردنظر خود را انتخاب کنید.

خرید بلیط قطار شاهرود

پس از انتخاب بلیط موردنظر خود، وارد مرحله خرید بلیط قطار می‌شوید. ابتدا باید اطلاعات مسافران را ثبت کنید و در نهایت پرداخت هزینه بلیط را انجام دهید. با نهایی شدن مراحل خرید، بلیط قطار شاهرود به آدرس ایمیلی که ثبت کرده‌اید، ارسال خواهد شد.

انواع بلیط قطار شاهرود

سفر ریلی مزیت‌های زیادی دارد که از میان آن‌ها می‌توان به قیمت مناسب، امنیت بالا و راحتی اشاره کرد. شهر شاهرود از نظر موقعیت جغرافیای نقطه اتصال بسیاری از شهرهای ایران به مشهد و استان سمنان به حساب می‌آید و به طور کلی جزو یکی از مقاصد پرطرفدار است. از این رو ناوگان مجهزی دارد و مسافران می‌توانند با امکانات و قیمت‌های مختلف، سفر با قطار به شاهرود را تجربه کنند. انواع بلیط قطارهای شاهرود که در حال حاضر به مسافران ارائه می‌شود، عبارتند از:

بلیط قطار شاهرود کوپه دربست

به طور کلی قطارهای مسافربری به دو صورت کوپه‌ای و سالنی هستند. قطارهای کوپه‌ای، کوپه‌های چهار و شش نفره را شامل می‌شوند که امکان استفاده از صندلی‌ها به صورت تختخواب را دارند. گرچه برخی از آنها امکان تخت شدن را ندارند. 
قطارهای سالنی فاقد کوپه هستند و چیدمان صندلی‌ آنها شبیه اتوبوس یا هواپیماست. صندلی‌های این نوع قطارها قابلیت تبدیل شدن به تخت ندارند. گرچه ممکن است بر اساس امکاناتی که این نوع قطارها ارائه می‌دهند، 3 یا 4 ستاره باشند. 
چنانچه بخواهید کوپه دربست در قطار در اختیار داشته باشید، باید گزینه «کوپه دربست می‌خواهم» را در هنگام خرید بلیط قطار انتخاب کنید.

بلیط قطار شاهرود رفت و برگشت

با توجه به اینکه همه روزه تعداد زیادی مسافر در مسیر تهران شاهرود و برعکس در حال سفر با قطار هستند، پیشنهاد می‌کنیم بلیط رفت و برگشت بخرید. با خرید بلیط قطار رفت و برگشت شاهرود دیگر نگران پر شدن ظرفیت‌ها و گران شدن قیمت نخواهید بود.

قیمت بلیط قطار شاهرود

قیمت بلیط قطار شاهرود در مقایسه با سایر راه‌های حمل و نقل مانند پرواز، اتوبوس یا حتی ماشین شخصی مناسب‌تر است. البته اگر به دنبال قیمت دقیق بلیط در این مسیر هستید، باید گفت که قیمت بلیط قطار شاهرود با توجه به بازه زمانی سفر شما ممکن است متغیر باشد. شهر شاهرود در بازه های خاصی از سال پذیرای گردشگران بیشتری است. بدیهی است که در این ایام قیمت بلیط‌ها افزایش پیدا می‌کند. در این ایام بهتر است بلیط قطار شاهرود را حداقل از دو ماه قبل خریداری کنید. از سمتی ممکن است در بازه های پرسفر قیمت بلیط قطار شاهرود به شکل چشم گیری افزایش پیدا کند. 
به همین دلیل برای اطلاع از قیمت دقیق بلیط قطار شاهرود بهتر است به سایت فلای تودی مراجعه کنید یا با کارشناسان پشتیبانی در ارتباط باشید. فلای تودی با گارانتی قیمت بلیط قطار شاهرود را ارائه می‌دهد. شما می‌توانید با دسترسی به تمام خطوط آهن و شرکت‌های حمل و نقل ریلی ارزان‌ترین گزینه را رزرو کنید. 

پرترددترین مسیرهای ریلی از مبدا شاهرود

قطار شاهرود تهران

مزایای خرید آنلاین بلیط قطار شاهرود در فلای تودی

امکان خرید بلیط قطار ارزان قیمت

در سایت فلای تودی می‌توانید ارزانترین بلیط قطار شاهرود را برای تاریخ موردنظر خود پیدا کنید. ترتیب نمایش بلیط‌ها به صورت صعودی از ارزانترین به گران‌ترین است. علاوه بر این، با فیلتر قیمت و استفاده از سایر ابزارهایی که در اختیار شما قرار می‌گیرد، پیدا کردن بلیط قطار ارزان به شاهرود کار سختی نخواهد بود.

امکان خرید انواع بلیط قطار از شرکت های ریلی مختلف

فلای تودی امکان دسترسی به بلیط همه شرکت‌های ریلی موجود برای مسیر انتخابی را فراهم می‌کند. به علاوه امکان انتخاب انواع بلیط کوپه‌ای و سالنی، با درجه بندی‌های مختلف وجود دارد.

 مقایسه آنلاین قیمت و خدمات

در لیست نتایج جستجو، اطلاعات کامل شامل نوع بلیط، شرکت ریلی، امکانات قطار، قیمت و ... به شما نمایش داده خواهد شد. امکان بررسی دقیق اطلاعات بلیط‌ها و مقایسه آنها برای شما فراهم شده است تا بتوانید به راحتی گزینه ایده‌آل خود را پیدا کرده و خریداری کنید.

امکان خرید بلیط قطار و رزرو هتل به صورت همزمان

علاوه بر خرید بلیط قطار شاهرود، می‌توانید رزرو هتل های شاهرود را نیز در سایت فلای تودی با بهترین قیمت و از میان متنوع‌ترین گزینه‌ها انجام دهید. 

 استفاده از تقویم قیمتی

ابزار تقویم قیمتی فلای تودی، قیمت بلیط قطار را در حوالی تاریخ انتخابی شما نمایش می‌دهد تا بتوانید هر زمان که بلیط قطار برای مسیر موردنظرتان ارزانتر بود، خرید خود را انجام دهید.

استرداد بلیط قطار شاهرود

چنانچه قصد داشته باشید بلیط خود را کنسل کنید، پس از مطالعه قوانین استرداد که در زمان خرید بلیط قطار شاهرود در اختیار شما قرار می‌گیرد، می‌توانید نسبت به استرداد آنلاین آن اقدام کنید.

قطارهای مهم در مسیر شاهرود

بعضی از مهمترین شرکت های ریلی که بلیط قطار شاهرود را ارائه می‌دهند عبارتند از:

·         3ستاره6تخته پارسي

·         4ستاره 4تخته سرير

·         3ستاره 4تخته خليج فارس

·         4 ستاره اتوبوسي صبا

·         4ستاره 4تخته نوين

·         3ستاره6تخته ميلاد

·         3ستاره6تخته پارسي

سوالات متداول خرید بلیط قطار شاهرود

آماده پاسخگویی شبانه روزی به شما هستیم. لطفا پیش از تماس تلفنی یا ارسال ایمیل، راهنمای مشتریان را مطالعه نمایید.