not found
ریال
not found
ریال
not found
ریال
not found
ریال
not found
ریال
not found
ریال
not found
ریال
not found
ریال

خرید بلیط قطار سبزوار

سبزوار از شهرهای استان خراسان رضوی و سومین شهر پرجمعیت این استان است. شهری تاریخی که با جاذبه‌های متنوعی چون مسجد جامع سبزوار، تپه دامغانی‌ها، کاروانسرای فرامرز خان، آتشکده خانه دیو، خانه باغ اسکویی و بازارچه سرپوش گردشگران بسیاری را از شهرهای مختلف کشور به سوی خود می‌کشاند، گردشگرانی که با خرید بلیط قطار سبزوار سفری ارزان وخاطره‌انگیز را تجربه می‌کنند. اگر شما نیز راهی این سفر هستید، بلیط قطار خود را در همین صفحه جستجو کرده و خریداری کنید. 

بلیط قطار سبزوار

پرترددترین مسیرهای ریلی به مقصد سبزوار

به دلیل ارزان‌تر بودن قیمت بلیط قطار، در طول سال گردشگران زیادی سفرهای خود را با این وسیله تجربه می‌کنند. پر ترددترین مسیرهای ریلی به مقصد سبزوار عبارتند از:

راهنمای رزرو بلیط قطار سبزوار در فلای‌تودی

فقط با چند کلیک می‌توانید بلیط قطار به مقصد سبزوار را به صورت آنلاین در تاریخ موردنظر خود در سایت فلای‌تودی جستجو کرده و با بهترین قیمت خریداری نمایید.

جستجوی بلیط قطار برای سبزوار

در فرم جستجوی بلیط قطار، مبدا، مقصد، تاریخ رفت و تاریخ برگشت (در صورتی که قصد خرید بلیط رفت و برگشت قطار را دارید)، تعداد مسافر را مشخص کرده و همچنین یکی از گزینه‌های مسافر عادی، ویژه برادران یا ویژه خواهران را انتخاب کنید. 
در صورتی که قصد خرید بلیط کوپه دربست را دارید، گزینه "کوپه دربست میخواهم" و در صورتی که به دنبال امکان حمل خودرو با قطار هستید، گزینه "حمل خودرو می خواهم" را انتخاب کرده و روی گزینه جستجو کلیک کنید. در کمتر از چند ثانیه تمام بلیط‎های قطار سبزوار که در تاریخ انتخابی شما در دسترس هستند، نمایش داده می‌شود.

رزرو بلیط قطار سبزوار

نتایج بلیط قطار به ترتیب از ارزانترین بلیط نمایش داده خواهد شد. شما می‌توانید اطلاعات کامل آن شامل نوع قطار، شرکت ریلی، ساعت حرکت و ساعت ورود، ایستگاه‌ها و قوانین استرداد را مشاهده کرده و خرید اینترنتی بلیط قطار سبزوار موردنظر خود را انجام دهید.

خرید بلیط قطار سبزوار

پس از انتخاب بلیط موردنظر خود، وارد مرحله خرید بلیط قطار می‌شوید. ابتدا باید اطلاعات مسافران را ثبت کنید و در نهایت قیمت بلیط قطار سبزوار برای شما نمایش داده می‌شود و می‌توانید پرداخت را انجام دهید. با نهایی شدن مراحل خرید، بلیط قطار  سبزوار به آدرس ایمیلی که ثبت کرده‌اید، ارسال خواهد شد.

انواع بلیط قطار سبزوار

قطارهای مختلفی در طول روز به مقصد سبزوار یا از مبدا آن حرکت می‌کنند و شما می‌توانید با توجه به نیاز و بودجه خود، بهترین و مناسب‌ترین بلیط را تهیه نمایید. ممکن است قیمت‌های بلیط در فصل‌های مختلف، متفاوت باشد. انواع بلیط قطار سبزوار که در این مسیر حرکت می‌کنند، عبارتند از:

بلیط قطار سبزوار کوپه دربست

قطارهای مسافربری در دو نوع سالنی و کوپه‌ای وجود دارند. قطارهای کوپه‌ای به این صورت هستند که کوپه‌های ۴ و ۶ نفره در کنار یکدیگر قرار گرفته‌اند و صندلی‌های هر کوپه ممکن است تخت‌خواب شو باشند یا قابلیت تخت‌خواب شدن را نداشته باشند. قطارهای سالنی برخلاف قطارهای کوپه‌ای، به شکل یک سالن بزرگ هستند که صندلی‌ها در کنار هم قرار گرفته‌اند و قابلیت تخت‌خواب شدن ندارند. این قطارها ۳ یا ۴ ستاره هستند و امکانات مختلفی را در اختیار مسافران قرار می‌دهند. سایت فلای‎تودی فروش بلیط قطار شهر سبزوار را انجام می‌دهد و در صورت نیاز به خرید کوپه دربست از طریق سایت، باید گزینه «کوپه دربست می‌خواهم» را انتخاب کنید.

بلیط قطار سبزوار رفت و برگشت  

اگر از تاریخ دقیق رفت و برگشت سفر خود اطلاع دارید، بهتر است بلیط خود را به صورت رفت و برگشت بخرید. برای این کار لازم است هنگام رزرو بلیط قطار سبزوار، گزینه رفت و برگشت را انتخاب کرده ، تاریخ رفت و برگشت سفر خود را انتخاب کنید و سپس خرید خود را انجام دهید.

قیمت بلیط قطار به سبزوار

قیمت بلیط قطار سبزوار در فصول مختلف سال متفاوت است و بسته به تاریخ سفر، نوع قطاری که انتخاب می‌کنید و عوامل دیگر، ممکن است تفاوت‌هایی داشته باشد. خرید بلیط قطار سبزوار را می‌توانید از سایت فلای‌تودی انجام داده و لیست قیمت‌ها را در آنجا مشاهده کنید. همچنین می‌توانید با کارشناسان پشتیبانی فلای‌تودی تماس بگیرید و قیمت بلیط مورد نظر خود را بپرسید. 

پرترددترین مسیرهای ریلی از مبدا سبزوار

برای خرید بلیط قطار از مبدا سبزوار به شهرهای مختلف نیز می‌توانید در فلای‌تودی اقدام کنید. 

قطار سبزوار نیشابور

قطار سبزوار سمنان

مزایای خرید آنلاین بلیط قطار سبزوار در فلای‌تودی

امکان خرید بلیط قطار ارزان قیمت

در سایت فلای‌تودی می‌توانید ارزانترین بلیط قطار سبزوار را برای تاریخ موردنظر خود پیدا کنید. ترتیب نمایش بلیط‌ها به صورت صعودی از ارزانترین به گران‌ترین است. علاوه بر این، با فیلتر قیمت و استفاده از سایر ابزارهایی که در اختیار شما قرار می‌گیرد، پیدا کردن بلیط قطار ارزان به سبزوار کار سختی نخواهد بود.

امکان خرید انواع بلیط قطار از شرکت های ریلی مختلف

فلای تودی امکان دسترسی به بلیط همه شرکت‌های ریلی موجود برای مسیر انتخابی را فراهم می‌کند. به علاوه امکان انتخاب انواع بلیط کوپه‌ای و سالنی، با درجه‌بندی‌های مختلف وجود دارد.

 مقایسه آنلاین قیمت و خدمات

در لیست نتایج جستجو، اطلاعات کامل شامل نوع بلیط، شرکت ریلی، امکانات قطار، قیمت و ... به شما نمایش داده خواهد شد. امکان بررسی دقیق اطلاعات بلیط‌ها و مقایسه آنها برای شما فراهم شده است تا بتوانید به راحتی گزینه ایده‌آل خود را پیدا کرده و خریداری کنید.

امکان خرید بلیط قطار و رزرو هتل به صورت همزمان

علاوه بر خرید بلیط قطار سبزوار، می‌توانید رزرو هتل‌ را نیز در سایت فلای‌تودی با بهترین قیمت و از میان متنوع‌ترین گزینه‌ها انجام دهید. 

 استفاده از تقویم قیمتی

ابزار تقویم قیمتی فلای‌تودی، قیمت بلیط قطار را در حوالی تاریخ انتخابی شما نمایش می‌دهد تا بتوانید هر زمان که بلیط قطار برای مسیر موردنظرتان ارزانتر بود، خرید خود را انجام دهید.

استرداد بلیط قطار سبزوار

چنانچه قصد داشته باشید بلیط خود را کنسل کنید، پس از مطالعه قوانین استرداد که در زمان خرید بلیط قطار سبزوار در اختیار شما قرار می‌گیرد، می‌توانید نسبت به استرداد آنلاین آن اقدام کنید.

قطارهای مهم در مسیر سبزوار

مهمترین قطار در مسیر سبزوار، قطار 4 ستاره اتوبوسی صبا است.

سوالات متداول بلیط قطار سبزوار

آماده پاسخگویی شبانه روزی به شما هستیم. لطفا پیش از تماس تلفنی یا ارسال ایمیل، راهنمای مشتریان را مطالعه نمایید.