not found
ریال
not found
ریال
not found
ریال
not found
ریال
not found
ریال
not found
ریال
not found
ریال
not found
ریال

بلیط قطار قائمشهر

قائمشهر، یکی از بزرگترین شهرهای استان مازندران است. این شهر، دو اقلیم دشتی و کوهپایه‌ای دارد و آب و هوای آن معتدل و مرطوب است. طبیعت زیبای قائمشهر باعث شده است که گردشگران بسیاری بلیط قطار رزرو و به این شهر سفر کنند. ایستگاه قطار قائمشهر در مرکز شهر قرار دارد و دسترسی به آن از طریق خیابان‌های اصلی شهر امکان‌پذیر است.
برای خرید بلیط قطار قائمشهر می‌توانید به فلای‌تودی مراجعه کنید. در فلای تودی با دسترسی به تمام شرکت‌های راه آهن می‌توانید قطارهای مختلف را با هم مقایسه کنید و بهترین گزینه را رزرو کنید. علاوه بر این، فلای تودی، بلیط قطار قائمشهر را با ارزان‌ترین قیمت و پشتیبانی 24 ساعته ارائه می‌دهد.

بلیط قطار قائمشهر

پرترددترین مسیرهای ریلی به مقصد قائمشهر

سفر با قطار بسیار مقرون به صرفه و اقتصادی است. سالانه گردشگران بسیاری از سراسر کشور به قائمشهر سفر می‌کنند. شهرهای ایران که بلیط قطار قائمشهر را ارائه می‌دهند عبارتند از: 

قطار تهران قائمشهر

قطار ورامین قائمشهر

قطار گرمسار قائمشهر

قطار فیروزکوه قائمشهر

قطار ساری قائمشهر

راهنمای خرید بلیط قطار قائمشهر در فلای تودی

فقط با چند کلیک می‌توانید بلیط اینترنتی قطار قائمشهر را برای تاریخ موردنظر خود در سایت فلای‌تودی جستجو کرده و با بهترین قیمت خریداری کنید.

جستجوی بلیط قطار قائمشهر

در فرم جستجوی بلیط قطار، مبدا، مقصد، تاریخ رفت و تاریخ برگشت (در صورتی که قصد خرید بلیط رفت و برگشت قطار را دارید)، تعداد مسافر را مشخص کرده و همچنین یکی از گزینه‌های مسافر عادی، ویژه برادران یا ویژه خواهران را انتخاب کنید. 
در صورتی که قصد خرید بلیط کوپه دربست را دارید، گزینه "کوپه دربست میخواهم" و در صورتی که به دنبال امکان حمل خودرو با قطار هستید، گزینه "حمل خودرو می خواهم" را انتخاب کرده و روی گزینه جستجو کلیک کنید. در کمتر از چند ثانیه تمام بلیط های قطار قائمشهر که در تاریخ انتخابی شما در دسترس هستند، نمایش داده می‌شود.

رزرو بلیط قطار قائمشهر

نتایج بلیط قطار به ترتیب از ارزانترین بلیط نمایش داده خواهد شد. شما می‌توانید اطلاعات کامل آن شامل نوع قطار، شرکت ریلی، ساعت حرکت و ساعت ورود، ایستگاه‌ها و قوانین استرداد را مشاهده کرده و بلیط موردنظر خود را انتخاب کنید.

خرید بلیط قطار قائمشهر

پس از انتخاب بلیط موردنظر خود، وارد مرحله خرید بلیط قطار می‌شوید. ابتدا باید اطلاعات مسافران را ثبت کنید و در نهایت پرداخت هزینه بلیط را انجام دهید. با نهایی شدن مراحل خرید، بلیط قطار قائمشهر به آدرس ایمیلی که ثبت کرده‌اید، ارسال خواهد شد.

انواع بلیط قطار قائمشهر

قائمشهر با طبیعت زیبا و هوای دلپذیرش، مقصد محبوب گردشگری برای بسیاری از افراد است. قطارهای متنوعی نیز در مسیر خط آهن قائمشهر تردد دارند. انواع بلیط قطارهای تهران قائمشهر که در حال حاضر به مسافران ارائه می‌شود، عبارتند از:

بلیط قطار تهران قائمشهر کوپه دربست

به طور کلی قطارهای مسافربری به دو صورت کوپه‌ای و سالنی هستند. قطارهای کوپه‌ای، کوپه‌های چهار و شش نفره را شامل می‌شوند که امکان استفاده از صندلی‌ها به صورت تختخواب را دارند. گرچه برخی از آنها امکان تخت شدن را ندارند. 
قطارهای سالنی فاقد کوپه هستند و چیدمان صندلی‌ آنها شبیه اتوبوس یا هواپیماست. صندلی‌های این نوع قطارها قابلیت تبدیل شدن به تخت ندارند. گرچه ممکن است بر اساس امکاناتی که این نوع قطارها ارائه می‌دهند، 3 یا 4 ستاره باشند. 
چنانچه قصد داشته باشید کوپه دربست در قطار در اختیار داشته باشید، باید گزینه «دربست می‌خواهم» را در هنگام خرید بلیط قطار انتخاب کنید.

بلیط قطار تهران قائمشهر رفت و برگشت

با توجه به اینکه همه روزه تعداد زیادی مسافر در مسیر تهران قائمشهر و برعکس در حال سفر با قطار هستند، پیشنهاد می‌کنیم بلیط رفت و برگشت بخرید. با خرید بلیط قطار قائمشهر به صورت رفت و برگشت دیگر نگران پر شدن ظرفیت‌ها و گران شدن قیمت نخواهید بود.

قیمت بلیط قطار به قائمشهر

بلیط قطار برای قائمشهر توسط شرکت‌های مختلف ریلی ارائه می‌شود. قیمت بلیط قطار قائمشهر، بسته به اینکه از کدام شرکت ریلی بلیط رزرو می‌کنید متفاوت است. برای اطلاع از قیمت دقیق بلیط قطار قائمشهر به فلای تودی مراجعه کنید یا با کارشناسان پشتیبانی در ارتباط باشید. فلای تودی با گارانتی قیمت بلیط قطار قائمشهر را ارائه می‌دهد. شما می‌توانید با دسترسی به تمام خطوط آهن و شرکت‌های حمل و نقل ریلی ارزان‌ترین گزینه را رزرو کنید. 

پرترددترین مسیرهای ریلی از مبدا قائمشهر

بلیط قطار قائمشهر به مشهد را در حال حاضر نمی‌توان رزرو کرد زیرا هیچ مسیر ریلی مستقیمی بین این مبدا و مقصد تعریف نشده است. با این حال، پرترافیک ترین مقاصد از مبدا قائمشهر عبارتند از:

قطار قائمشهر تهران

قطار قائمشهر ورامین

قطار قائمشهر گرمسار

قطار قائمشهر ساری

قطار قائمشهر شیراز

مزایای خرید آنلاین بلیط قطار قائمشهر در فلای تودی

امکان خرید بلیط قطار ارزان قیمت

در سایت فلای‌تودی می‌توانید ارزانترین بلیط قطار قائمشهر را برای تاریخ موردنظر خود پیدا کنید. ترتیب نمایش بلیط‌ها به صورت صعودی از ارزانترین به گران‌ترین است. علاوه بر این، با فیلتر قیمت و استفاده از سایر ابزارهایی که در اختیار شما قرار می‌گیرد، پیدا کردن بلیط قطار ارزان به قائمشهر کار سختی نخواهد بود.

امکان خرید انواع بلیط قطار از شرکت های ریلی مختلف

فلای تودی امکان دسترسی به بلیط همه شرکت‌های ریلی موجود برای مسیر انتخابی را فراهم می‌کند. به علاوه امکان انتخاب انواع بلیط کوپه‌ای و سالنی، با درجه بندی‌های مختلف وجود دارد.

 مقایسه آنلاین قیمت و خدمات

در لیست نتایج جستجو، اطلاعات کامل شامل نوع بلیط، شرکت ریلی، امکانات قطار، قیمت و ... به شما نمایش داده خواهد شد. امکان بررسی دقیق اطلاعات بلیط‌ها و مقایسه آنها برای شما فراهم شده است تا بتوانید به راحتی گزینه ایده‌آل خود را پیدا کرده و خریداری کنید.

امکان خرید بلیط قطار و رزرو هتل به صورت همزمان

علاوه بر خرید بلیط قطار قائمشهر، می‌توانید رزرو هتل را نیز در سایت فلای‌تودی با بهترین قیمت و از میان متنوع‌ترین گزینه‌ها انجام دهید. 

 استفاده از تقویم قیمتی

ابزار تقویم قیمتی فلای‌تودی، قیمت بلیط قطار را در حوالی تاریخ انتخابی شما نمایش می‌دهد تا بتوانید هر زمان که بلیط قطار برای مسیر موردنظرتان ارزانتر بود، خرید خود را انجام دهید.

استرداد بلیط قطار قائمشهر

چنانچه قصد داشته باشید بلیط خود را کنسل کنید، پس از مطالعه قوانین استرداد که در زمان خرید بلیط قطار قائمشهر در اختیار شما قرار می‌گیرد، می‌توانید نسبت به استرداد آنلاین آن اقدام کنید.

قطارهای مهم در مسیر قائمشهر

از آنجا که قائمشهر از شهرهای پرگردشگر ایران است، تمام خطوط آهن به مقصد قائمشهر قطار دارند. مهمترین قطار در مسیر قائمشهر، قطار نسیم از شرکت ریلی رجا است.

سوالات متداول خرید بلیط قطار قائمشهر

آماده پاسخگویی شبانه روزی به شما هستیم. لطفا پیش از تماس تلفنی یا ارسال ایمیل، راهنمای مشتریان را مطالعه نمایید.