not found
ریال
not found
ریال
not found
ریال
not found
ریال
not found
ریال
not found
ریال
not found
ریال
not found
ریال

بلیط قطار محمدیه

محمدیه ایستگاهی در شهر قم است. در سال ۱۳۷۸ با هدف کاهش تردد قطارها داخل حریم شهر، ایستگاه مرکزی راه‌آهن شهر قم به ایستگاه محمدیه منتقل شد. شهر قم هفتمین کلا‌ن‌شهر ایران است و به دلیل نزدیکی به تهران، به مرکزی صنعتی و پر رفت و آمد تبدیل شده است. شهر قم به واسطه وجود حرم فاطمه معصومه (س)، بزرگترین مرکز بورس تحصیلی شیعه در جهان هم محسوب می‌شود. به روش‌‌های مختلفی می‌توان به این شهر سفر کرد و یکی از محبوب‌ترین این روش‌ها، از طریق قطار است. برای تهیه بلیط قطار محمدیه، می‌توانید از سایت یا اپلیکیشن فلای‌تودی اقدام کنید. در همین صفحه خرید اینترنتی بلیط قطار را تنها با چند کلیک ساده انجام دهید.

بلیط قطار محمدیه

پرترددترین مسیرهای ریلی به مقصد محمدیه

تعدادی از انواع بلیط قطار به مقصد محمدیه عبارتند از:

قطار تهران محمدیه

قطار یزد محمدیه

قطار بندرعباس محمدیه

قطار سیرجان محمدیه

راهنمای خرید بلیط قطار محمدیه در فلای تودی

اگر قصد تهیه بلیط قطار محمدیه را دارید، به سرعت و سادگی می‌توانید از طریق سایت و اپلیکیشن فلای‌تودی این کار را انجام دهید؛ کافی است مراحل زیر را دنبال کنید:

جستجوی بلیط قطار محمدیه

برای جستجوی بلیط مورد نظر خود، ابتدا باید وارد سایت یا اپلیکیشن فلای‌تودی شده و از بخش بلیط قطار، مبدا، مقصد، تاریخ رفت و برگشت (در صورت نیاز به تهیه بلیط برگشت) و تعداد مسافران را وارد کرده و نوع مسافر (عادی، ویژه برادران و یا ویژه خواهران) را هم انتخاب کرده و اگر کوپه دربست یا حمل خودرو نیاز دارید، گزینه‌ها را انتخاب کنید. در نهایت لازم است روی گزینه جستجو کلیک کرده و در صفحه‌ای جدید نتایج جستجوی خود را مشاهده کنید.

رزرو بلیط قطار محمدیه

در صفحه نمایش نتایج، بلیط‌ها از ارزان‌ترین تا گران‌ترین نمایش داده می‌شوند و اطلاعات دقیق و کامل بلیط‌ها مثل ساعت‌های حرکت و ورود، شرکت ریلی ارائه دهنده بلیط، ایستگاه‌ها، قوانین استرداد، نوع قطار و خدماتی که ارائه می‌دهد و... نمایش داده می‌شود. شما می‌توانید از میان گزینه‌های موجود، بهترین و مناسب‌ترین گزینه را برای خود انتخاب و خریداری کنید. 

خرید بلیط قطار برای محمدیه

بعد از انتخاب بلیط، وارد مرحله پرداخت می‌شوید و در این مرحله لازم است اطلاعات مسافران را وارد کرده و مراحل پرداخت را نهایی کنید. بعد از نهایی شدن مراحل پرداخت، بلیط خریداری شده شما به ایمیلی که ثبت کرده‌اید، ارسال می‌شود.

انواع بلیط قطار محمدیه

شرکت‌های ریلی مختلف انواع بلیط‌ قطار محمدیه را عرضه می‌کنند و این امکان برای شما فراهم است که متناسب با بودجه و خواسته خود، از میان آن‌ها انتخاب کنید. بلیط قطاری که تهیه می‌کنید، معمولا شامل موارد زیر می‌شود:

بلیط قطار محمدیه کوپه دربست

قطارها عموما در دو حالت کوپه‌ای و سالنی وجود دارند. در قطارهای کوپه‌ای، کوپه‌های مختلفی وجود دارند که داخل آن‌ها صندلی‌های تخت‌خواب‌شو قرار گرفته‌اند. البته در برخی از این کوپه‌ها ممکن است صندلی‌هایی وجود داشته باشد که قابلیت تخت شدن ندارند.
در قطارهای سالنی، صندلی‌ها به شکل اتوبوسی یا هواپیمایی در کنار هم قرار می‌گیرند و قابلیت تخت شدن ندارند. این نوع قطارها بر اساس امکاناتی که دارند و خدماتی که ارائه می‌دهند، به صورت ۳ یا ۴ ستاره هستند.
در قطارهای کوپه‌ای می‌توانید کوپه را به صورت دربست خریداری کنید و این گزینه را هنگام خرید بلیط قطار می‌توانید انتخاب کنید.

بلیط قطار محمدیه رفت و برگشت

در شرایطی که تاریخ برگشت سفر شما مشخص است، بهتر است بلیط قطار خود را به صورت رفت و برگشتی تهیه کنید. در این شرایط، خیالتان از بابت در دست داشتن بلیط برگشت آسوده خواهد بود.

قیمت بلیط قطار به محمدیه

عوامل مختلفی در تعیین قیمت بلیط قطار محمدیه دخیل هستند؛ عواملی مثل تاریخ سفر، نوع قطار، خدمات ارائه شده، شرکت ارائه دهنده بلیط و... ؛ بر همین اساس، نمی‌توان قیمت ثابتی را برای بلیط این مسیر تعیین کرد. برای اطلاع از قیمت دقیق و به روز بلیط‌های قطار، به سایت یا اپلیکیشن فلای‌تودی سر بزنید.

پرترددترین مسیرهای ریلی از مبدا محمدیه

تعدادی از انواع بلیط قطار از مبدا محمدیه عبارتند از:

قطار محمدیه تهران

قطار محمدیه یزد

قطار محمدیه سیرجان

قطار محمدیه بندرعباس

مزایای خرید آنلاین بلیط قطار محمدیه در فلای تودی

امکان خرید بلیط قطار ارزان قیمت

در فلای‌تودی امکان خرید بلیط ارزان فراهم است و با روش‌های مختلفی می‌توانید ارزان‌ترین بلیط‌های مسیر محمدیه را خریداری کنید. همچنین می‌توانید از فیلترهای موجود در صفحه نمایش نتایج جستجوی خود کمک بگیرید تا نتایج را به خواسته خود نزدیک‌تر کرده و بلیط قطار مسیر مورد نظر خود را با قیمت مناسب‌تری تهیه کنید.

امکان خرید انواع بلیط قطار از شرکت های ریلی مختلف

شرکت‌های ریلی که بلیط مسیر محمدیه را ارائه می‌دهند، بسیار متنوع هستند و فلای‌تودی امکان خرید بلیط از همه این شرکت‌ها را فراهم کرده است. شما می‌توانید امکانات و خدمات همه قطارها را مطالعه کرده و در نهایت مناسب‌ترین قطار در مسیر مورد نظر خود را انتخاب کنید.

 مقایسه آنلاین قیمت و خدمات

همان‌طور که اشاره شد، تمامی اطلاعات و امکانات مربوط به قطارها به طور کامل به نمایش در می‌آیند و شما می‌توانید از میان گزینه‌های موجود، مقایسه کرده و مناسب‌ترین گزینه را خریداری کنید.

امکان خرید بلیط قطار و رزرو هتل به صورت همزمان

اگر نیاز به رزرو هتل هم برای مقصد مورد نظر خود دارید، می‌توانید به صورت هم‌زمان با خرید بلیط، هتل دل‌خواه خود را هم خریداری کنید. اطلاعات و امکانات دقیق هر هتل برای شما نمایش داده می‌شود و می‌توانید از میان گزینه‌های موجود، مناسب‌ترین گزینه را برای خود انتخاب کنید.

 استفاده از تقویم قیمتی

فلای‌تودی ابزاری به نام «تقویم قیمتی» دارد که با کمک آن می‌توان بلیط‌های حوالی تاریخ انتخابی خود را مشاهده کرد. بر همین اساس شما می‌توانید قیمت‌ بلیط‌ها را با هم مقایسه کرده و از میان آن‌ها مناسب‌ترین گزینه را انتخاب کنید.

استرداد بلیط قطار محمدیه

اگر قصد کنسلی بلیط قطار خود را دارید، در ابتدا لازم است قوانین استرداد مربوط به بلیط خود را مشاهده کنید، زیرا هر شرکت ریلی قانون استرداد مخصوص به خود را دارد. از همین رو، پیش از اقدام به کنسلی بلیط، لازم است در ابتدا قوانین استرداد مربوط به بلیط خود را مطالعه کنید.

قطارهای مهم در مسیر محمدیه

در حال حاضر اغلب، قطارهای شرکت‌ بن ریل و جوپار در مسیر ریلی محمدیه حرکت می‌کنند.

سوالات متداول خرید بلیط قطار محمدیه

آماده پاسخگویی شبانه روزی به شما هستیم. لطفا پیش از تماس تلفنی یا ارسال ایمیل، راهنمای مشتریان را مطالعه نمایید.