بلیط قطار میانه

میانه چهارمین شهر بزرگ استان آذربایجان شرقی محسوب می‌شود و همواره میزبان گردشگران زیادی از سراسر ایران است. این شهر پر از آثار باستانی و مجسمه‌های سفالی تاریخی است که قدمت آن به دوران مادها بازمی‌گردد. عده زیادی از مسافران برای سفر به این شهر قطار را انتخاب می کنند. 
وبسایت فلای تودی امکانی را برای مسافران فراهم کرده است که بتوانند در کمترین زمان ممکن تمامی بلیط قطارهای ناوگان ریلی ایران را به‌ صورت همزمان مشاهده، مقایسه و خریداری کنند. تمامی بلیط‌های قطار میانه در فلای تودی با ارزان‌ترین قیمت ارائه شده است. در صورت بروز هرگونه سوال، کارشناسان پشتیبانی به صورت 24 ساعته پاسخگوی شما هستند. به راحتی و با چند کلیک ساده خرید بلیط قطار را در فلای تودی انجام دهید.

بلیط قطار میانه

پرترددترین مسیرهای ریلی به مقصد میانه

پرترافیک‌ترین مسیرهای ریلی که می‌توانید از آن مبدا برای میانه بلیط قطار خریداری کنید، عبارتند از:

قطار تهران میانه

قطار تبریز میانه

قطار زنجان میانه

قطار تاکستان میانه

قطار کرج میانه

راهنمای خرید بلیط قطار میانه در فلای تودی

فقط با چند کلیک می‌توانید بلیط اینترنتی قطار میانه را برای تاریخ موردنظر خود در سایت فلای تودی جستجو کرده و با بهترین قیمت خریداری کنید.

جستجوی بلیط قطار میانه

در فرم جستجوی بلیط قطار، مبدا، مقصد، تاریخ رفت و تاریخ برگشت (در صورتی که قصد خرید بلیط رفت و برگشت قطار را دارید)، تعداد مسافر را مشخص کرده و همچنین یکی از گزینه‌های مسافر عادی، ویژه برادران یا ویژه خواهران را انتخاب کنید. 
در صورتی که قصد خرید بلیط کوپه دربست را دارید، گزینه "کوپه دربست میخواهم" و در صورتی که به دنبال امکان حمل خودرو با قطار هستید، گزینه "حمل خودرو می خواهم" را انتخاب کرده و روی گزینه جستجو کلیک کنید. در کمتر از چند ثانیه تمام بلیط های قطار میانه که در تاریخ انتخابی شما در دسترس هستند، نمایش داده می‌شود.

رزرو بلیط قطار میانه

نتایج بلیط قطار به ترتیب از ارزانترین بلیط نمایش داده خواهد شد. شما می‌توانید اطلاعات کامل آن شامل نوع قطار، شرکت ریلی، ساعت حرکت و ساعت ورود، ایستگاه‌ها و قوانین استرداد را مشاهده کرده و بلیط موردنظر خود را انتخاب کنید.

خرید بلیط قطار میانه

پس از انتخاب بلیط موردنظر خود، وارد مرحله خرید بلیط قطار می‌شوید. ابتدا باید اطلاعات مسافران را ثبت کنید و در نهایت پرداخت هزینه بلیط را انجام دهید. با نهایی شدن مراحل خرید، بلیط قطار میانه به آدرس ایمیلی که ثبت کرده‌اید، ارسال خواهد شد.

انواع بلیط قطار میانه

برای سفر به میانه می‌توانید انواع مختلف قطار را مشاهده کنید. هرکدام از شرکت‌های حمل و نقل ریلی در این مسیر خدمات متفاوتی را ارائه می‌کنند و مسافران قادرند برحسب نیاز، اقدام به تهیه بلیط نمایند. به طور کلی بلیط قطار میانه در انواع زیر ارائه می‌شود:

بلیط قطار میانه کوپه دربست

قطارهای مسافربری به طور کلی در انواع کوپه‌ای و سالنی خدمت‌رسانی می‌کنند. مسافرانی که می‌خواهند سفری خانوادگی یا دوستانه به مقصد میانه داشته باشند می‌توانند با خرید بلیط کوپه دربست، راحت‌ترین نوع سفر را تجربه کنند. در کوپه دربست، صندلی‌های چهار یا شش نفره موجود است که قابلیت تبدیل شدن به تخت‌خواب را دارند؛ البته همه قطارها از این مزیت برخوردار نیستند.
چنانچه بخواهید کوپه دربست قطار را در اختیار داشته باشید، هنگام خرید باید گزینه «کوپه دربست می‌خواهم» را انتخاب کنید. همچنین بانوان نیز می‌توانند با انتخاب گزینه «کوپه مخصوص بانوان» سفری راحت‌تر داشته باشند.

بلیط قطار  رفت و برگشت میانه 

با توجه به اینکه مسیر تردد میانه چندان پرتردد نیست و در همه روزها حرکت قطار از این مبدا و به مقصد میانه وجود ندارد، پیشنهاد می‌کنیم بلیط رفت و برگشت بخرید و نگران پر شدن ظرفیت‌ها و گران شدن قیمت بلیط نباشید.

قیمت بلیط قطار میانه

عوامل متعددی همچون زمان سفر، خدمات و نوع قطار در قیمت بلیط قطار اثر می‌گذارد. برای کسب اطلاع از قیمت بلیط قطار برای میانه می‌توانید به سایت فلای تودی مراجعه کنید. اطلاعات کامل تمام شرکت‌های ریلی و قطارهای میانه در این سایت نمایش داده می‌شود و کار خرید بلیط را با ارزان‌ترین قیمت میسر می‌کند. همچنین می‌توانید طی ارتباط با پشتیبانی سوالات خود را درباره هزینه‌های بلیط میانه برطرف کنید.

پرترددترین مسیرهای ریلی از مبدا میانه

قطار میانه تهران

قطار میانه تبریز

قطار میانه زنجان

قطار میانه تاکستان

مزایای خرید آنلاین بلیط قطار میانه در فلای تودی

امکان خرید بلیط قطار ارزان قیمت

در سایت فلای تودی می‌توانید ارزانترین بلیط قطار میانه را برای تاریخ موردنظر خود پیدا کنید. ترتیب نمایش بلیط‌ها به صورت صعودی از ارزانترین به گران‌ترین است. علاوه بر این، با فیلتر قیمت و استفاده از سایر ابزارهایی که در اختیار شما قرار می‌گیرد، پیدا کردن بلیط قطار ارزان به میانه کار سختی نخواهد بود.

امکان خرید انواع بلیط قطار از شرکت های ریلی مختلف

فلای تودی امکان دسترسی به بلیط همه شرکت‌های ریلی موجود برای مسیر انتخابی را فراهم می‌کند. به علاوه امکان انتخاب انواع بلیط کوپه‌ای و سالنی، با درجه بندی‌های مختلف وجود دارد.

 مقایسه آنلاین قیمت و خدمات

در لیست نتایج جستجو، اطلاعات کامل شامل نوع بلیط، شرکت ریلی، امکانات قطار، قیمت و ... به شما نمایش داده خواهد شد. امکان بررسی دقیق اطلاعات بلیط‌ها و مقایسه آنها برای شما فراهم شده است تا بتوانید به راحتی گزینه ایده‌آل خود را پیدا کرده و خریداری کنید.

امکان خرید بلیط قطار و رزرو هتل به صورت همزمان

علاوه بر خرید بلیط قطار میانه، می‌توانید رزرو هتل را نیز در سایت فلای تودی با بهترین قیمت و از میان متنوع‌ترین گزینه‌ها انجام دهید. 

 استفاده از تقویم قیمتی

ابزار تقویم قیمتی فلای تودی، قیمت بلیط قطار را در حوالی تاریخ انتخابی شما نمایش می‌دهد تا بتوانید هر زمان که بلیط قطار برای مسیر موردنظرتان ارزانتر بود، خرید خود را انجام دهید.

استرداد بلیط قطار میانه

چنانچه قصد داشته باشید بلیط خود را کنسل کنید، پس از مطالعه قوانین استرداد که در زمان خرید بلیط قطار میانه در اختیار شما قرار می‌گیرد، می‌توانید نسبت به استرداد آنلاین آن اقدام کنید.

قطارهای مهم در مسیر میانه

سفر با قطار درمقایسه با سایر سبک‌ها، مقرون به صرفه و راحت‌تر است. شرکت‌های ریلی بلیط قطار میانه با قطارهای دو ستاره، سه ستاره، چهار ستاره و سالنی ارائه می‌کنند که عبارتند از:

•    رجا
•    رعد
•    ریل ترابر آسیا
•    بن ریل