not found
ریال
not found
ریال
not found
ریال
not found
ریال
not found
ریال
not found
ریال
not found
ریال
not found
ریال

بلیط قطار مراغه

مراغه دومین شهر بزرگ آذربایجان شرقی است و همواره مسافران زیادی برای دیدن زیبایی های آن، خودشان را به این شهر می‌رسانند. بسیاری از گردشگران برای اینکه سفری اقتصادی و راحت به این شهر داشته باشند، سفر با قطار را انتخاب می‌کنند. 
برای سفر به این شهر باستانی و بازدید از جاذبه‌های تاریخی و طبیعی آن، می‌توانید بلیط قطار مراغه را از سایت فلای تودی خریداری کنید. در این وبسایت امکان مقایسه قیمت‌ بلیط‌ها به‌طور همزمان فراهم شده است تا بتوانید بهترین انتخاب را داشته باشید. در همین صفحه برای خرید بلیط قطار در تاریخ موردنظر خود اقدام کنید.

بلیط قطار مراغه

پرترددترین مسیرهای ریلی به مقصد مراغه

امکان سفر ریلی به مراغه از بسیاری از شهرهای کوچک و بزرگ کشورمان وجود دارد. برخی از شهرهای پرتردد به مقصد مراغه عبارتند از:

قطار تهران مراغه

قطار زنجان مراغه

قطار ارومیه مراغه

قطار قزوین مراغه

راهنمای خرید بلیط قطار مراغه در فلای تودی

فقط با چند کلیک می‌توانید بلیط اینترنتی قطار مراغه را برای تاریخ موردنظر خود در سایت فلای تودی جستجو کرده و با بهترین قیمت خریداری کنید.

جستجوی بلیط قطار مراغه

در فرم جستجوی بلیط قطار، مبدا، مقصد، تاریخ رفت و تاریخ برگشت (در صورتی که قصد خرید بلیط رفت و برگشت قطار را دارید)، تعداد مسافر را مشخص کرده و همچنین یکی از گزینه‌های مسافر عادی، ویژه برادران یا ویژه خواهران را انتخاب کنید. 
در صورتی که قصد خرید بلیط کوپه دربست را دارید، گزینه "کوپه دربست میخواهم" و در صورتی که به دنبال امکان حمل خودرو با قطار هستید، گزینه "حمل خودرو می خواهم" را انتخاب کرده و روی گزینه جستجو کلیک کنید. در کمتر از چند ثانیه تمام بلیط های قطار مراغه که در تاریخ انتخابی شما در دسترس هستند، نمایش داده می‌شود.

رزرو بلیط قطار مراغه

نتایج بلیط قطار به ترتیب از ارزانترین بلیط نمایش داده خواهد شد. شما می‌توانید اطلاعات کامل آن شامل نوع قطار، شرکت ریلی، ساعت حرکت و ساعت ورود، ایستگاه‌ها و قوانین استرداد را مشاهده کرده و بلیط موردنظر خود را انتخاب کنید.

خرید بلیط قطار مراغه

پس از انتخاب بلیط موردنظر خود، وارد مرحله خرید بلیط قطار می‌شوید. ابتدا باید اطلاعات مسافران را ثبت کنید و در نهایت پرداخت هزینه بلیط را انجام دهید. با نهایی شدن مراحل خرید، بلیط قطار مراغه به آدرس ایمیلی که ثبت کرده‌اید، ارسال خواهد شد.

انواع بلیط قطار مراغه

ایستگاه راه‌آهن مراغه جزء اولین ایستگاه‌هایی بود که در ایران راه‌اندازی و به کار گرفته شد. البته این شهر درحال احداث خط ریلی جدید بوده و با راه‌اندازی آن سفرهای خارجی از مقصد مراغه نیز برپا می‌شود. درحال حاضر به طور روزانه 5 قطار مسافربری از این شهر به مقصدهای مختلف حرکت می‌کند و مسیر بالعکس دارد. از این رو می‌توانید انواع قطار را خریداری کنید که عبارتند از:

بلیط قطار مراغه کوپه دربست

قطارهای مسافربری در حالت کلی به دو صورت کوپه‌ای و سالنی خدمت‌رسانی می‌کنند. در قطارهای کوپه‌ای مسافران می‌توانید برحسب تعداد نفرات کوپه چهار یا شش نفره را در اختیار بگیرند. عمدتاً صندلی‌های این کوپه‌ها قابلیت تخت‌خواب‌شو دارند و برای سفرهای بلند راحت‌تر هستند. هرچند ممکن است برخی از قطارها این قابلیت را نداشته باشند.
در قطارهای سالنی، خبری از کوپه‌های اختصاصی نیست و مسافران باید روی صندلی‌هایی که به صورت اتوبوسی و ردیفی در واگن قطار قرار گرفته، بنشینند. این صندلی‌ها نیز امکان تبدیل شدن به تخت‌خواب را ندارد؛ به همین دلیل قیمت ارزان‌تری دارند.
بانوان و آقایانی که تنها سفر می‌کنند، هنگام خرید بلیط قطار مراغه می‌توانند کوپه دربست یا اختصاصی را انتخاب کنند. در چنین شرایطی امکان خرید بلیط برای جنس مخالف وجود ندارد و همه مسافران داخل کوپه خانم یا آقا هستند.

بلیط قطار مراغه رفت و برگشت

مسیرهای ریلی به مقصد مراغه به صورت مسیر برگشت نیز فعال هستند. شما می‌توانید همزمان بلیط رفت و برگشت به مراغه را از سایت فلای تودی خریداری کنید و نگران افزایش قیمت یا پر شدن ظرفیت‌ها نباشید.

قیمت بلیط قطار مراغه

به طور کلی در تعیین قیمت بلیط قطار عوامل مختلفی تاثیرگذار است. قطارهای مراغه نیز براساس شرکت ارائه کننده خدمات ریلی، نوع قطار، زمان سفر و غیره قیمت‌های متفاوتی دارند. برای مثال اگر در زمان پیک سفرها به این شهر سفر کنید، ممکن است قیمت بیشتری بپردازید. با این حال می‌توانید در هر زمانی به‌صورت لحظه‌ای قیمت بلیط قطار مراغه را بررسی و خریداری کنید. همچنین می‌توانید برای خرید بلیط قطار مراغه با کارشناسان پشتیبانی در تماس باشید. شهر مراغه در فصل‌های بهار و تابستان آب و هوای بسیار دل‌انگیزی دارد. در همین فصول سال هم مسافران با قطار به سمت این شهر روانه می‌شوند و قیمت بلیط‌ها کمی گران‌تر است.

پرترددترین مسیرهای ریلی از مبدا مراغه

قطار مراغه زنجان

قطار مراغه ارومیه

قطار مراغه تاکستان

قطار مراغه قزوین

قطار مراغه کرج

قطار مراغه تبریز

مزایای خرید آنلاین بلیط قطار مراغه در فلای تودی

امکان خرید بلیط قطار ارزان قیمت

در سایت فلای تودی می‌توانید ارزانترین بلیط قطار مراغه را برای تاریخ موردنظر خود پیدا کنید. ترتیب نمایش بلیط‌ها به صورت صعودی از ارزانترین به گران‌ترین است. علاوه بر این، با فیلتر قیمت و استفاده از سایر ابزارهایی که در اختیار شما قرار می‌گیرد، پیدا کردن بلیط قطار ارزان به مراغه کار سختی نخواهد بود.

امکان خرید انواع بلیط قطار از شرکت های ریلی مختلف

فلای تودی امکان دسترسی به بلیط همه شرکت‌های ریلی موجود برای مسیر انتخابی را فراهم می‌کند. به علاوه امکان انتخاب انواع بلیط کوپه‌ای و سالنی، با درجه بندی‌های مختلف وجود دارد.

 مقایسه آنلاین قیمت و خدمات

در لیست نتایج جستجو، اطلاعات کامل شامل نوع بلیط، شرکت ریلی، امکانات قطار، قیمت و ... به شما نمایش داده خواهد شد. امکان بررسی دقیق اطلاعات بلیط‌ها و مقایسه آنها برای شما فراهم شده است تا بتوانید به راحتی گزینه ایده‌آل خود را پیدا کرده و خریداری کنید.

امکان خرید بلیط قطار و رزرو هتل به صورت همزمان

علاوه بر خرید بلیط قطار مراغه، می‌توانید رزرو هتل های مراغه را نیز در سایت فلای تودی با بهترین قیمت و از میان متنوع‌ترین گزینه‌ها انجام دهید. 

 استفاده از تقویم قیمتی

ابزار تقویم قیمتی فلای تودی، قیمت بلیط قطار را در حوالی تاریخ انتخابی شما نمایش می‌دهد تا بتوانید هر زمان که بلیط قطار برای مسیر موردنظرتان ارزانتر بود، خرید خود را انجام دهید.

استرداد بلیط قطار مراغه

چنانچه قصد داشته باشید بلیط خود را کنسل کنید، پس از مطالعه قوانین استرداد که در زمان خرید بلیط قطار مراغه در اختیار شما قرار می‌گیرد، می‌توانید نسبت به استرداد آنلاین آن اقدام کنید.

قطارهای مهم در مسیر مراغه

درحال حاضر مسافرانی که قصد عزیمت به مراغه دارند می‌توانند، بلیط قطار خود را از شرکت ریلی رجا تهیه کنند. این شرکت حمل و نقل ریلی با ارائه قطارهای دو ستاره زاگرس و سه ستاره خلیج فارس در خدمت گردشگران است.

رجا

سوالات متداول خرید بلیط قطار مراغه

آماده پاسخگویی شبانه روزی به شما هستیم. لطفا پیش از تماس تلفنی یا ارسال ایمیل، راهنمای مشتریان را مطالعه نمایید.