not found
ریال
not found
ریال
not found
ریال
not found
ریال
not found
ریال
not found
ریال
not found
ریال
not found
ریال

خرید بلیط قطار ملایر

ملایر یکی از شهرهای تاریخی ایران است که در غرب کشور و در استان همدان قرار دارد. این شهر دارای جاذبه‌های تاریخی ارزشمند و دیدنی‌های بسیاری است و به عنوان مهد منبت‌کاری در ایران شناخته می‌شود. همچنین دارای صنایع دستی متنوعی چون گیوه بافی، فرش دستباف و سبدبافی است. به همین خاطر ملایر به عنوان یکی از شهرهایی به حساب می‌آید که گردشگران زیادی را به خود جذب می‌کند. راه‌های حمل و نقل متفاوتی نیز برای سفر به این شهر وجود دارد که یکی از راحت‌ترین و به صرفه‌ترین آنها قطار است. 
شما می‌‎توانید از طریق فلای‌تودی، ارزان‎ترین و مناسب‎ترین بلیط قطار به ملایر را تهیه نمایید. مراحل خرید بلیط قطار نیز در همین صفحه انجام می‌شود.

بلیط قطار ملایر

پرترددترین مسیرهای ریلی به مقصد ملایر

همانطور که گفته شد، سفر با قطار به ملایر یکی از راه های اقتصادی و راحت است. قطارهای مختلفی از نقاط مختلف ایران به سمت ملایر وجود دارد که پرترددترین این مسیرها عبارتند از:

راهنمای رزرو بلیط قطار ملایر در فلای تودی

فقط با چند کلیک می‌توانید بلیط قطار به ملایر را به صورت آنلاین برای تاریخ موردنظر خود در سایت فلای‌تودی جستجو کرده و با بهترین قیمت خریداری نمایید.

جستجوی بلیط قطار ملایر

در فرم جستجوی بلیط قطار، مبدا، مقصد، تاریخ رفت و تاریخ برگشت (در صورتی که قصد خرید بلیط رفت و برگشت قطار را دارید)، تعداد مسافر را مشخص کرده و همچنین یکی از گزینه‌های مسافر عادی، ویژه برادران یا ویژه خواهران را انتخاب کنید. 
در صورتی که قصد خرید بلیط کوپه دربست را دارید، گزینه "کوپه دربست میخواهم" و در صورتی که به دنبال امکان حمل خودرو با قطار هستید، گزینه "حمل خودرو می خواهم" را انتخاب کرده و روی گزینه جستجو کلیک کنید. در کمتر از چند ثانیه تمام بلیط‎ های قطار ملایر که در تاریخ انتخابی شما در دسترس هستند، نمایش داده می‌شود.

رزرو بلیط قطار ملایر

نتایج بلیط قطار به ترتیب از ارزانترین بلیط نمایش داده خواهد شد. شما می‌توانید اطلاعات کامل آن شامل نوع قطار، شرکت ریلی، ساعت حرکت و ساعت ورود، ایستگاه‌ها و قوانین استرداد را مشاهده کرده و خرید بلیط قطار ملایر موردنظر خود را انجام دهید.

خرید بلیط قطار ملایر

پس از انتخاب بلیط موردنظر خود وارد مرحله خرید بلیط قطار می‌شوید. ابتدا باید اطلاعات مسافران را ثبت کنید و در نهایت قیمت بلیط قطار ملایر تهران و یا هر شهر دیگر برای شما نمایش داده می‌شود و می‌توانید پرداخت را انجام دهید. با نهایی شدن مراحل خرید، بلیط قطار ملایر تهران و هر جای دیگری که تهیه کرده باشید، به آدرس ایمیلی که ثبت کرده‌اید، ارسال خواهد شد.

انواع بلیط قطار ملایر

قطارهای مختلفی در طول روز به مقصد ملایر یا از مبدا ملایر حرکت می‌کنند و شما می‌توانید با توجه به نیاز و بودجه خود، بهترین و مناسب‌ترین بلیط را تهیه نمایید. ممکن است قیمت‌های بلیط در فصل‌های مختلف، متفاوت باشد. انواع بلیط قطار  ملایر که در این مسیر حرکت می‌کنند، عبارتند از:

بلیط قطار ملایر کوپه دربست

قطارهای مسافربری در دو نوع سالنی و کوپه‌ای وجود دارند. قطارهای کوپه‌ای به این صورت هستند که کوپه‌های ۴ و ۶ نفره در کنار یکدیگر قرار گرفته‌اند و صندلی‌های هر کوپه ممکن است تخت‌خواب شو باشند یا قابلیت تخت‌خواب شدن را نداشته باشند. قطارهای سالنی برخلاف قطارهای کوپه‌ای، به شکل یک سالن بزرگ هستند که صندلی‌ها در کنار هم قرار گرفته‌اند و قابلیت تخت‌خواب شدن ندارند. این قطارها ۳ یا ۴ ستاره هستند و امکانات مختلفی را در اختیار مسافران قرار می‌دهند. سایت فلای‌تودی فروش بلیط قطار ملایر را انجام می‌دهد و در صورت نیاز به خرید کوپه دربست از طریق سایت، باید گزینه «کوپه دربست می‌خواهم» را انتخاب کنید.

بلیط قطار ملایر رفت و برگشت

اگر از تاریخ دقیق رفت و برگشت سفر خود اطلاع دارید، بهتر است بلیط خود را به صورت رفت و برگشت بخرید. برای این کار لازم است هنگام رزرو بلیط قطار ملایر، گزینه رفت و برگشت را انتخاب کرده ، تاریخ رفت و برگشت سفر خود را انتخاب کنید و سپس خرید خود را انجام دهید.

قیمت بلیط قطار ملایر

از آنجایی که ملایر آب و هوای معتدل کوهستانی دارد، بهترین زمان سفر به این شهر، اواخر بهار و همچنین فصل تابستان است. قیمت بلیط قطار ملایر در فصول مختلف سال متفاوت است و بسته به تاریخ سفر، نوع قطاری که انتخاب می‌کنید و عوامل دیگر، ممکن است تفاوت‌هایی داشته باشد. خرید بلیط قطار برای ملایر را می‌توانید از سایت فلای‌تودی انجام داده و لیست قیمت‌ها را در آنجا مشاهده کنید. همچنین می‌توانید با کارشناسان پشتیبانی فلای‌تودی تماس بگیرید و قیمت بلیط مورد نظر خود را بپرسید. 

مزایای خرید آنلاین بلیط قطار ملایر در فلای تودی

امکان خرید بلیط قطار ارزان قیمت

در سایت فلای‌تودی می‌توانید ارزانترین بلیط قطار ملایر را برای تاریخ موردنظر خود پیدا کنید. ترتیب نمایش بلیط‌ها به صورت صعودی از ارزانترین به گران‌ترین است. علاوه بر این، با فیلتر قیمت و استفاده از سایر ابزارهایی که در اختیار شما قرار می‌گیرد، پیدا کردن بلیط قطار ارزان به ملایر کار سختی نخواهد بود.

امکان خرید انواع بلیط قطار از شرکت های ریلی مختلف

فلای‌تودی امکان دسترسی به بلیط همه شرکت‌های ریلی موجود برای مسیر انتخابی را فراهم می‌کند. به علاوه امکان انتخاب انواع بلیط کوپه‌ای و سالنی، با درجه‌بندی‌های مختلف وجود دارد.

 مقایسه آنلاین قیمت و خدمات

در لیست نتایج جستجو، اطلاعات کامل شامل نوع بلیط، شرکت ریلی، امکانات قطار، قیمت و ... به شما نمایش داده خواهد شد. امکان بررسی دقیق اطلاعات بلیط‌ها و مقایسه آنها نیز برای شما فراهم شده است تا بتوانید به راحتی گزینه ایده‌آل خود را پیدا کرده و خریداری کنید.

امکان خرید بلیط قطار و رزرو هتل به صورت همزمان

علاوه بر خرید بلیط قطار ملایر، می‌توانید رزرو هتل‌ ملایر را نیز در سایت فلای‌تودی با بهترین قیمت و از میان متنوع‌ترین گزینه‌ها انجام دهید. 

 استفاده از تقویم قیمتی

ابزار تقویم قیمتی فلای‌تودی، قیمت بلیط قطار را در حوالی تاریخ انتخابی شما نمایش می‌دهد تا بتوانید هر زمان که بلیط قطار برای مسیر موردنظرتان ارزانتر بود، خرید خود را انجام دهید.

استرداد بلیط قطار ملایر

چنانچه قصد داشته باشید بلیط خود را کنسل کنید، پس از مطالعه قوانین استرداد که در زمان خرید بلیط قطار ملایر در اختیار شما قرار می‌گیرد، می‌توانید نسبت به استرداد آنلاین آن اقدام کنید.

قطارهای مهم در مسیر ملایر

در مسیر ملایر، قطارهای شرکت رجا رفت و آمد می‌کنند که شامل قطارهای امید و پارسی می‌شوند. 

سوالات متداول بلیط قطار ملایر

آماده پاسخگویی شبانه روزی به شما هستیم. لطفا پیش از تماس تلفنی یا ارسال ایمیل، راهنمای مشتریان را مطالعه نمایید.