در حال جستجوی بهترین قطار ها

search loader

بلیط قطار خرمشهر تهران

تهران، پایتخت ایران، شهری بزرگ با جمعیت بیش از 8 میلیون نفر است. این شهر در شمال ایران واقع شده و مرکز سیاسی، اقتصادی و فرهنگی کشور است. تهران دارای تاریخ غنی و فرهنگ متنوعی است و جاذبه‌های گردشگری زیادی دارد. به همین دلیل افراد بسیاری به تهران سفر می‌کنند.
مسافران با رزرو بلیط قطار ، سفری مقرون به صرفه به تهران خواهند داشت. برای خرید بلیط قطار خرمشهر به تهران به سادگی از همین صفحه در سایت فلای تودی می‌توانید اقدام کنید و سفری ارزان با قطارهای ایمن را تجربه کنند.

بلیط قطار خرمشهر تهران

پرترددترین مسیرهای ریلی از مبدا خرمشهر

قطار خرمشهر تهران

قطار خرمشهر مشهد

قطار خرمشهر اهواز

راهنمای خرید بلیط قطار خرمشهر به تهران در فلای تودی

فقط با چند کلیک می‌توانید بلیط خرمشهر به تهران را برای تاریخ موردنظر خود در سایت فلای تودی جستجو کرده و با بهترین قیمت خریداری کنید.

جستجوی بلیط قطار خرمشهر تهران

در فرم جستجوی بلیط قطار، مبدا، مقصد، تاریخ رفت و تاریخ برگشت (در صورتی که قصد خرید بلیط رفت و برگشت قطار را دارید)، تعداد مسافر را مشخص کرده و همچنین یکی از گزینه‌های مسافر عادی، ویژه برادران یا ویژه خواهران را انتخاب کنید. 
در صورتی که قصد خرید بلیط کوپه دربست را دارید، گزینه "کوپه دربست میخواهم" و در صورتی که به دنبال امکان حمل خودرو با قطار هستید، گزینه "حمل خودرو می خواهم" را انتخاب کرده و روی گزینه جستجو کلیک کنید. در کمتر از چند ثانیه تمام بلیط های قطار خرمشهر تهران که در تاریخ انتخابی شما در دسترس هستند، نمایش داده می‌شود.

رزرو بلیط قطار خرمشهر تهران

نتایج بلیط قطار به ترتیب از ارزانترین بلیط نمایش داده خواهد شد. شما می‌توانید اطلاعات کامل آن شامل نوع قطار، شرکت ریلی، ساعت حرکت و ساعت ورود، ایستگاه‌ها و قوانین استرداد را مشاهده کرده و بلیط موردنظر خود را انتخاب کنید.

خرید بلیط قطار خرمشهر تهران

پس از انتخاب بلیط موردنظر خود، وارد مرحله خرید بلیط قطار می‌شوید. ابتدا باید اطلاعات مسافران را ثبت کنید و در نهایت پرداخت هزینه بلیط را انجام دهید. با نهایی شدن مراحل خرید، بلیط قطار خرمشهر تهران به آدرس ایمیلی که ثبت کرده‌اید، ارسال خواهد شد.

انواع بلیط قطار خرمشهر به تهران

از آنجایی که سفر ریلی به تهران به خصوص در ایام تعطیلات و بهار، از پرطرفدارترین انواع سفرهای داخلی است، بهترین و مدرن‌ترین ناوگان ریلی برای سفر از شهرهای مختلف کشور به این شهر اختصاص یافته است. از این رو مسافران می‌توانند با امکانات و قیمت‌های مختلف، سفر با قطار به تهران را تجربه کنند. انواع بلیط قطارهای خرمشهر تهران که در حال حاضر به مسافران ارائه می‌شود، عبارتند از:

بلیط قطار خرمشهر تهران ویژه بانوان

 بلیط ویژه بانوان یکی از انواع بلیط قطار خرمشهر تهران است. بانوانی که می‌خواهند در کوپه‌ای مجزا از آقایان باشند، می‌توانند در زمان خرید بلیط قطار گزینه «ویژه بانوان» را انتخاب و خریداری کنند. 

بلیط قطار خرمشهر تهران کوپه دربست

به طور کلی قطارهای مسافربری به دو صورت کوپه‌ای و سالنی هستند. قطارهای کوپه‌ای، کوپه‌های چهار و شش نفره را شامل می‌شوند که امکان استفاده از صندلی‌ها به صورت تختخواب را دارند. گرچه برخی از آنها امکان تخت شدن را ندارند. 
قطارهای سالنی فاقد کوپه هستند و چیدمان صندلی‌ آنها شبیه اتوبوس یا هواپیماست. صندلی‌های این نوع قطارها قابلیت تبدیل شدن به تخت ندارند. گرچه ممکن است بر اساس امکاناتی که این نوع قطارها ارائه می‌دهند، 3 یا 4 ستاره باشند. 
چنانچه قصد داشته باشید کوپه دربست در قطار در اختیار داشته باشید، باید گزینه «دربست می‌خواهم» را در هنگام خرید بلیط قطار انتخاب کنید.

بلیط قطار خرمشهر تهران رفت و برگشت

با توجه به اینکه همه روزه تعداد زیادی مسافر در مسیر خرمشهر تهران و برعکس در حال سفر با قطار هستند، پیشنهاد می‌کنیم بلیط رفت و برگشت بخرید. با خرید بلیط قطار رفت و برگشت خرمشهر تهران دیگر نگران پر شدن ظرفیت‌ها و گران شدن قیمت نخواهید بود.

قیمت بلیط قطار خرمشهر به تهران

قیمت بلیط قطار از خرمشهر به تهران متاثر از عوامل مختلفی است. نوع قطار سالنی یا کوپه‌ای، ظرفیت کوپه، شرکت سرویس دهنده، زمان خرید بلیط، تعداد ستاره‌های قطار، امکانات قطار و... بر قیمت بلیط قطار خرمشهر تهران تاثیرگذار هستند.
برای اطلاع از قیمت بلیط قطار خرمشهر تهران، در فرم جستجو اطلاعات لازم را ثبت کرده و در قسمت فیلترهای جستجو، نوع بلیط، تعداد ستاره قطار، شرکت ریلی و ... را مشخص کنید تا قیمت بلیط قطار بر اساس معیارهای موردنظر شما نمایش داده شود.

بهترین زمان خرید بلیط قطار خرمشهر تهران

زمان خرید از مهمترین عوامل تاثیرگذار بر قیمت بلیط قطار است. چنانچه در زمان‌های پیک یا شلوغی برای خرید بلیط قطار اقدام کنید، با افزایش قیمت مواجه خواهید شد. بنابراین برای خرید بلیط قطار ارزان خرمشهر به تهران پیشنهاد می‌کنیم بلیط خود را در زمان‌هایی غیر از تعطیلات خریداری کنید. 

مزایای خرید آنلاین بلیط قطار خرمشهر تهران در فلای تودی

برخی از مهمترین مزایای خرید اینترنتی بلیط قطار خرمشهر تهران از فلای تودی عبارتند از:

امکان خرید بلیط قطار ارزان قیمت

در سایت فلای تودی می‌توانید ارزانترین بلیط قطار خرمشهر تهران را برای تاریخ موردنظر خود پیدا کنید. ترتیب نمایش بلیط‌ها به صورت صعودی از ارزانترین به گران‌ترین است. علاوه بر این، با فیلتر قیمت و استفاده از سایر ابزارهایی که در اختیار شما قرار می‌گیرد، پیدا کردن بلیط قطار ارزان خرمشهر به تهران کار سختی نخواهد بود.

امکان خرید انواع بلیط قطار از شرکت های ریلی مختلف

فلای تودی امکان دسترسی به بلیط همه شرکت‌های ریلی موجود برای مسیر انتخابی را فراهم می‌کند. به علاوه امکان انتخاب انواع بلیط کوپه‌ای و سالنی، با درجه بندی‌های مختلف وجود دارد.

 مقایسه آنلاین قیمت و خدمات

در لیست نتایج جستجو، اطلاعات کامل شامل نوع بلیط، شرکت ریلی، امکانات قطار، قیمت و ... به شما نمایش داده خواهد شد. امکان بررسی دقیق اطلاعات بلیط‌ها و مقایسه آنها برای شما فراهم شده است تا بتوانید به راحتی گزینه ایده‌آل خود را پیدا کرده و خریداری کنید.

امکان خرید بلیط قطار و رزرو هتل به صورت همزمان

علاوه بر خرید بلیط قطار خرمشهر تهران، می‌توانید رزرو هتل های تهران را نیز در سایت فلای تودی با بهترین قیمت و از میان متنوع‌ترین گزینه‌ها انجام دهید. 

 استفاده از تقویم قیمتی

ابزار تقویم قیمتی فلای تودی، قیمت بلیط قطار را در حوالی تاریخ انتخابی شما نمایش می‌دهد تا بتوانید هر زمان که بلیط قطار برای مسیر مورد نظرتان ارزانتر بود، خرید خود را انجام دهید.

استرداد بلیط قطار خرمشهر تهران

چنانچه قصد داشته باشید بلیط خود را کنسل کنید، پس از مطالعه قوانین استرداد که در زمان خرید بلیط قطار خرمشهر تهران در اختیار شما قرار می‌گیرد، می‌توانید نسبت به استرداد آنلاین آن اقدام کنید.

قطارهای موجود در مسیر خرمشهر تهران

از آنجا که مسیر ریلی خرمشهر به تهران یکی از پرترددترین خطوط ریلی در کشورمان است، قطارهای مختلفی در این مسیر فعالیت می‌کنند. به منظور انتخاب بلیط قطار ایده‌آل خود، بهتر است با انواع بلیط قطار رجا خرمشهر تهران، امکانات و خدمات آنها آشنا باشید. 

قطار 3 ستاره پارسی خرمشهر تهران

قطار های 6 تخته پارسی از لحاظ کیفیت و نوع کوپه جزو قطارهای درجه 2 به حساب می آیند. این قطارها نسبت به سایر قطارهای خرمشهر قیمت مناسب تری دارند و در رده قطارهای 3 ستاره قرار می گیرند.  از میان امکانات قطار 5 تخته پارسی خرمشهر تهران می توان به سرویس خواب تمیز، سیستم تهویه هوای مطبوع و امکان خرید غذا و نوشیدنی اشاره کرد.  

قطار 5 ستاره فدک خرمشهر تهران

قطار فدک یکی از قطارهای باکیفیت در مسیر خرمشهر به تهران است. بلیط قطار فدک خرمشهر به تهران در کلاس‌های مختلف شامل عصرانه، اکونومی، بیزینس و ویژه ارائه می‌شود تا با هر بودجه‌ای که مدنظر دارید، بتوانید بلیط مناسب خود را خریداری کنید. در این مسیر، قطار اکونومی پلاس فدک وجود دارد.
هر کوپه قطار فدک خرمشهر تهران چهار تخت خواب دارد. در هر کوپه دو نمایشگر وجود دارد که می‌توان برای تماشای فیلم و گوش دادن به موسیقی استفاده کرد. دمای داخل کوپه قابل تنظیم است و در صورتی که سوالی داشته باشید یا نیاز به رفع مشکلی دارید، با فشار دادن دکمه احضار مهماندار، در سریع‌ترین زمان ممکن مهمانداران قطار پاسخگوی شما خواهند بود.
 در هر واگن نیز سرویس بهداشتی ایرانی و فرنگی برای استفاده مهمانان قرار دارد. به طور کلی امکانات کوپه‌های قطار فدک در حد هتل پنج ستاره است و مسافران با غذاها و نوشیدنی‌های بسیار باکیفیت پذیرایی می‌شوند.

قطار 4 ستاره کرخه بن ریل خرمشهر تهران

قطارهای بن ریل، مربوط به شرکت راه آهن شرقی بنیاد است. قطارهای غزال، سروش و پلور جزو قطارهای جدید  این شرکت ریلی هستند و قطارهای پارسی و سفیر جزو ناوگان قدیمی آن محسوب می‌شوند. قطار کرخه، همان قطار پرستو است که چند سال پیش تغییر نام داد. قیمت بلیط قطار خرمشهر تهران با قطار کرخه، نسبت‌ به سایر قطارها گران‌تر است. این قطار چهار ستاره است و با تنقلات و وعده‌های غذایی از مسافران پذیرایی می‌کند. 
در هر کوپه در ابتدای مسیر آب معدنی توزیع می‌شود و برای استراحت، پتو و بالش مسافرتی در اختیار مسافران قرار می‌گیرد. در تمام کوپه‌ها، سیستم صوتی و تصویری، سیستم گرمایش و سرمایش و پریز برق قرار دارد. علاوه بر این، در صورتی که مسافر کم‌توان به همراه داشته باشید می‌توانید درخواست ویلچر کنید. 

قطار 3 ستاره کویر خرمشهر تهران

قطار مسافربری کویر در حال حاضر زیرمجموعه شرکت جوپار است. این قطار دارای کوچه‌های 6 نفره است و 3 تخت در سمت راست و 3 تخت در سمت چپ آن قرار گرفته‌اند. کوپه‌های این قطار به سیستم تهویه بسیار مطبوعی مجهز شده‌اند و در هر فصلی که از خرمشهر سفر کنید، از نظر سرما یا گرما با مشکل خاصی مواجه نخواهید شد. آب آشامیدنی، بسته پذیرایی، پریز برق و... از دیگر امکانات کوپه‌های قطار 3 ستاره کویر هستند.

قطار 3 ستاره خلیج فارس خرمشهر تهران

قبل از معرفی این قطار باید به این نکته اشاره کنیم که قطار خلیج فارس، قطار سریع السیر خرمشهر به تهران محسوب نمی‌‍شود. این قطار یکی از قطار های 3 ستاره ناوگان ریلی خرمشهر با کیفیت متوسط است. هر واگن قطار خلیج فارس 11 کوپه 4 تخته دارد. از امکانات قطار خلیج فارس خرمشهر تهران می‌توان به سیستم صوتی و تصویری، سرویس بهداشتی فرنگی و ایرانی و بسته‌های پذیرایی اشاره کرد. البته مسافران می‌توانند سایر غذاها و خوراکی‌های مورد نیاز خود را از رستوران قطار تهیه کنند.

قطار 3 ستاره میلاد خرمشهر تهران

قطار شش تخته میلاد، یکی از بهترین قطارهای 6تخته است و امکانات خوبی دارد. کوپه‌ها نسبتا نو و بسیار تمیز هستند و از کیفیت استانداردی برخوردارند. کوپه‌ها سیستم تهویه مطبوع دارند و برای استراحت، ملزومات تمیز و بهداشتی خواب در اختیار مسافران قرار می‌گیرد. واگن‌های قطار بدنه دولایه و شیشه‌های دوجداره دارند که عایق صوتی و سرما و گرما است. در هر دو طرف واگن‌های قطار سرویس بهداشتی ایرانی و فرنگی قرار دارد. 
علاوه بر این، برای سرگرمی مسافران در طول مسیر در هر کوپه امکاناتی مانند سیستم صوتی و تصویری با امکان پخش موسیقی و فیلم و همچنین نشریات روز وجود دارند.

قطار 4 ستاره سروش خرمشهر تهران

قطار سروش، از قطارهای جدید شرکت بن ریل است. در هنگام ورود به قطار، مهماندارها با بسته‌های غذایی، آب معدنی و چای از مسافران پذیرایی می‌کنند. واگن‌ها مهجز به سیستم گرمایش و سرمایش، عایق صوتی و دما و همچنین امکانات صوتی و تصویری هستند. 
علاوه بر این، قطار 4 ستاره سروش، امکاناتی همچون یخچال، آب سردکن و ماکروفر نیز در اختیار مسافران قرار می‌دهد. از نکات مثبت قطار سروش این است که واگن‌های این قطار مجهز به اینترنت وای‌فای هستند. از دیگر امکانات این قطار می‌توان صندلی کودک، سرو غذای سرد و گرم در داخل کوپه، رستوران مجلل با منوی متنوع و ارائه خدمات ویژه مانند حمل بار و پذیرش اختصاصی را نام برد.

قطار 4 ستاره امید خرمشهر تهران

قطار امید، جزو قطارهای چهار ستاره و لوکس رجا است. از امکانات این قطار می‌توان کتابخانه، سرویس خواب، سیستم صوتی و تصویری، سیستم تهویه مطبوع هوا، سرویس بهداشتی ایرانی و فرنگی و کوپه‌های عایق صدا و دما را نام برد. در هر کوپه پریز برق 220 ولت وجود دارد و با میان وعده رایگان از مسافران پذیرایی می‌شود.

قطار 3 ستاره مهدیس خرمشهر تهران

این قطار سه ستاره با هدف ارائه خدمات به طیف وسیعی از جامعه که خواستار سفر اقتصادی بودند توسط قطار نور راه اندازی شد. این قطار معمولا 8 واگن دارد که یکی از آنها رستوران است و دیگر واگن‌ها کوپه‌های 6 نفره دارند. حداکثر سرعت سیر این قطار 140 کیلومتر بر ساعت است. 
از امکانات کوپه‌های قطار می‌توان به سیستم گرمایش و سرمایش، کوپه‌هایی با عایق دما و صدا، پریز برق، قفل شب بند و تجهیزات بهداشتی برای خواب اشاره کرد.

قطار 4 ستاره طلاییه خرمشهر تهران

این قطار جزو قطارهای جدید ریل ترابر سبا است. کوپه‌های این قطار 4 تخته و عایق صدا و دما هستند. همه کوپه‌ها مجهز به سیستم گرمایش و سرمایش، امکانات صوتی و تصویری و همچنین ملزومات خواب هستند. مسافران در صورت تمایل می‌توانند از بوفه قطار تنقلات تهیه کنند.

قطار خرمشهر تهران از کدام شهرها عبور می کند؟

در مسیر ریلی خرمشهر به تهران، معمولا قطار در ایستگاه‌های اهواز، اندیمشک، تنگ هفت، دورود، اراک و قم توقف دارد.

قوانین و مقررات بلیط قطار خرمشهر تهران

با توجه به اینکه شرکت‌های ریلی قوانین و مقررات خاص خود را در زمینه استرداد، پرداخت خسارت، قوانین بار، قوانین مربوط به حمل خودرو و ... دارند، در زمان خرید بلیط قطار بهتر است قوانین را به دقت مطالعه کنید و سپس جهت خرید بلیط اقدام نمایید.

در فلای تودی بهترین و ارزانترین بلیط قطار خرمشهر تهران رجا را همراه با پشتیبانی 24 ساعته خریداری کنید و تجربه متفاوتی از سفر به تهران داشته باشید.

سوالات متداول

آماده پاسخگویی شبانه روزی به شما هستیم. لطفا پیش از تماس تلفنی یا ارسال ایمیل، راهنمای مشتریان را مطالعه نمایید.