not found
ریال
not found
ریال
not found
ریال
not found
ریال
not found
ریال
not found
ریال
not found
ریال
not found
ریال

خرید بلیط قطار جلفا

جلفا از شهرهای استان آذربایجان شرقی است که آثار تاریخی و طبیعی بسیاری دارد. موقعیت جغرافیایی این شهر سبب شکل‌گیری طبیعت زیبا در این شهر شده است و آثار به جامانده از دوران صفویه آن را به یکی از شهرهای جذاب برای سفر تبدیل کرده است. کلیساها و صومعه‌ها در کنار آبشارها و رودخانه‌های زیبا، تجربه دل‌انگیزی از سفر برایتان می‌سازد. با خرید آنلاین بلیط قطار به مقصد جلفا در همین صفحه، ارزانتر سفر کنید.
شما می‌‎توانید از طریق فلای تودی، ارزان‎ترین و مناسب‎ترین بلیط قطار جلفا را تهیه نمایید. مراحل خرید بلیط قطار نیز در همین صفحه انجام می‌شود.

بلیط قطار جلفا

پرترددترین مسیرهای ریلی به مقصد جلفا

همانطور که گفته شد، سفر با قطار به جلفا یکی از راه های اقتصادی و راحت است. در حال حاضر فقط بلیط قطار تبریز جلفا موجود است.

راهنمای رزرو بلیط قطار جلفا در فلای‌تودی

فقط با چند کلیک می‌توانید بلیط قطار برای جلفا را به صورت آنلاین در تاریخ موردنظر خود در سایت فلای‌تودی جستجو کرده و با بهترین قیمت خریداری نمایید.

جستجوی بلیط قطار جلفا

در فرم جستجوی بلیط قطار، مبدا، مقصد، تاریخ رفت و تاریخ برگشت (در صورتی که قصد خرید بلیط رفت و برگشت قطار را دارید)، تعداد مسافر را مشخص کرده و همچنین یکی از گزینه‌های مسافر عادی، ویژه برادران یا ویژه خواهران را انتخاب کنید. 
در صورتی که قصد خرید بلیط کوپه دربست را دارید، گزینه "کوپه دربست میخواهم" و در صورتی که به دنبال امکان حمل خودرو با قطار هستید، گزینه "حمل خودرو می خواهم" را انتخاب کرده و روی گزینه جستجو کلیک کنید. در کمتر از چند ثانیه تمام بلیط های قطار جلفا که در تاریخ انتخابی شما در دسترس هستند، نمایش داده می‌شود.

رزرو بلیط قطار جلفا

نتایج بلیط قطار به ترتیب از ارزانترین بلیط نمایش داده خواهد شد. شما می‌توانید اطلاعات کامل آن شامل نوع قطار، شرکت ریلی، ساعت حرکت و ساعت ورود، ایستگاه‌ها و قوانین استرداد را مشاهده کرده و خرید اینترنی بلیط قطار جلفا موردنظر خود را انجام دهید.

خرید بلیط قطار جلفا

پس از انتخاب بلیط موردنظر خود، وارد مرحله خرید اینترنتی بلیط قطار جلفا می‌شوید. ابتدا باید اطلاعات مسافران را ثبت کنید و در نهایت قیمت بلیط قطار جلفا برای شما نمایش داده می‌شود و می‌توانید پرداخت را انجام دهید. با نهایی شدن مراحل خرید، بلیط قطار  جلفا به آدرس ایمیلی که ثبت کرده‌اید، ارسال خواهد شد.

انواع بلیط قطار جلفا

قطارهای مختلفی در طول روز به مقصد جلفا یا از مبدا آن حرکت می‌کنند و شما می‌توانید با توجه به نیاز و بودجه خود، بهترین و مناسب‌ترین بلیط را تهیه نمایید. ممکن است قیمت‌های بلیط در فصل‌های مختلف، متفاوت باشد. انواع بلیط قطار جلفا که در این مسیر حرکت می‌کنند، عبارتند از:

بلیط قطار جلفا اتوبوسی

نوعی از قطار وجود دارد که با نام قطارهای سالنی یا اتوبوسی شناخته می‌شود. در این نوع قطار خبری از کوپه‌های اختصاصی نیست و مسافران باید روی صندلی‌هایی که به صورت ردیفی در واگن قرار گرفته بنشینند. این قطارها نسبت به سایر انواع بلیط قیمت ارزان‌تر و امکانات کمتری دارند، برای مثال صندلی‌ها تخت‌خواب شو نیستند.

بلیط قطار جلفا رفت و برگشت

اگر از تاریخ دقیق رفت و برگشت سفر خود اطلاع دارید، بهتر است بلیط خود را به صورت رفت و برگشت بخرید. برای این کار لازم است هنگام رزرو بلیط قطار جلفا، گزینه رفت و برگشت را انتخاب کرده ، تاریخ رفت و برگشت سفر خود را انتخاب کنید و سپس خرید خود را انجام دهید.

قیمت بلیط قطار به جلفا

قیمت بلیط قطار جلفا در فصول مختلف سال متفاوت است و بسته به تاریخ سفر، نوع قطاری که انتخاب می‌کنید و عوامل دیگر، ممکن است تفاوت‌هایی داشته باشد. خرید بلیط قطار جلفا را می‌توانید از سایت فلای‌تودی انجام داده و لیست قیمت‌ها را در آنجا مشاهده کنید. همچنین می‌توانید با کارشناسان پشتیبانی فلای‌تودی تماس بگیرید و قیمت بلیط مورد نظر خود را بپرسید. 

پرترددترین مسیرهای ریلی از مبدا جلفا

در حال حاضر تنها بلیط قطار از مبداجلفا ، بلیط قطار جلفا به تبریز است.

مزایای خرید آنلاین بلیط قطار جلفا در فلای‌تودی

امکان خرید بلیط قطار ارزان قیمت

در سایت فلای‎تودی می‌توانید ارزانترین بلیط قطار جلفا را برای تاریخ موردنظر خود پیدا کنید. ترتیب نمایش بلیط‌ها به صورت صعودی از ارزانترین به گران‌ترین است. علاوه بر این، با فیلتر قیمت و استفاده از سایر ابزارهایی که در اختیار شما قرار می‌گیرد، پیدا کردن بلیط قطار ارزان به جلفا کار سختی نخواهد بود.

امکان خرید انواع بلیط قطار از شرکت های ریلی مختلف

فلای تودی امکان دسترسی به بلیط همه شرکت‌های ریلی موجود برای مسیر انتخابی را فراهم می‌کند. به علاوه امکان انتخاب انواع بلیط کوپه‌ای و سالنی، با درجه بندی‌های مختلف وجود دارد.

 مقایسه آنلاین قیمت و خدمات

در لیست نتایج جستجو، اطلاعات کامل شامل نوع بلیط، شرکت ریلی، امکانات قطار، قیمت و ... به شما نمایش داده خواهد شد. امکان بررسی دقیق اطلاعات بلیط‌ها و مقایسه آنها برای شما فراهم شده است تا بتوانید به راحتی گزینه ایده‌آل خود را پیدا کرده و خریداری کنید.

امکان خرید بلیط قطار و رزرو هتل به صورت همزمان

علاوه بر خرید اینترنتی بلیط قطار جلفا، می‌توانید رزرو هتل‌ های جلفا را نیز در سایت فلای‎تودی با بهترین قیمت و از میان متنوع‌ترین گزینه‌ها انجام دهید. 

 استفاده از تقویم قیمتی

ابزار تقویم قیمتی فلای‌تودی، قیمت بلیط قطار را در حوالی تاریخ انتخابی شما نمایش می‌دهد تا بتوانید هر زمان که بلیط قطار برای مسیر موردنظرتان ارزانتر بود، خرید خود را انجام دهید.

استرداد بلیط قطار جلفا

چنانچه قصد داشته باشید بلیط خود را کنسل کنید، پس از مطالعه قوانین استرداد که در زمان خرید بلیط قطار جلفا در اختیار شما قرار می‌گیرد، می‌توانید نسبت به استرداد آنلاین آن اقدام کنید.

قطارهای مهم در مسیر جلفا

در مسیر جلفا، تنها قطار 3 ستاره اتوبوسی رجا به ارائه خدمات می پردازد.

سوالات متداول بلیط قطار جلفا

آماده پاسخگویی شبانه روزی به شما هستیم. لطفا پیش از تماس تلفنی یا ارسال ایمیل، راهنمای مشتریان را مطالعه نمایید.