not found
ریال
not found
ریال
not found
ریال
not found
ریال
not found
ریال
not found
ریال
not found
ریال
not found
ریال

خرید بلیط قطار گرگان

شهر زیبای گرگان به جنگل‌های زیبای خود مشهور است و یکی از توریستی‌ترین شهرهای ایران به شمار می‌رود. علاوه بر خود شهر گرگان که طبیعت بسیار زیبا و نفس‌گیری دارد، مسیر ریلی آن نیز بی‌نهایت چشم‌نواز و رویایی است. به همین دلیل است که بسیاری از مسافران برای سفر به این شهر، خرید بلیط قطار گرگان را انتخاب می‌کنند. در واقع، با سوارشدن بر قطار گرگان هم از زیبایی‌هایی مسیر لذت می‌برید و هم سفری ارزان و ایمن را تجربه خواهید کرد. جهت تهیه بلیط قطار، می‌توانید به سایت فلای تودی مراجعه کرده و در عرض تنها چند دقیقه بلیط مورد نظر خود را خریداری کنید.  

بلیط قطار گرگان

پرترددترین مسیرهای ریلی به مقصد گرگان

سفر با قطار، یکی از امن‌ترین و اقتصادی‌ترین روش‌های مسافرت است. از این رو، بسیاری از مسافران قطار را برای سفر به شهرهای مختلف از جمله گرگان انتخاب می‌کنید. اگر مقصد شما استان گلستان و شهر گرگان است، از شهرهای زیر می‌توانید به مقصد گرگان بلیط قطار تهیه کنید:

قطار مشهد گرگان

قطار اصفهان گرگان

قطار بندرعباس گرگان

قطار اهواز گرگان

راهنمای رزرو بلیط قطار گرگان در فلای تودی

فقط با چند کلیک می‌توانید بلیط اینترنتی قطار گرگان را برای تاریخ موردنظر خود در سایت فلای تودی جستجو کرده و با بهترین قیمت خریداری کنید.

جستجوی بلیط قطار گرگان

در فرم جستجوی بلیط قطار، مبدا، مقصد، تاریخ رفت و تاریخ برگشت (در صورتی که قصد خرید بلیط رفت و برگشت قطار را دارید)، تعداد مسافر را مشخص کرده و همچنین یکی از گزینه‌های مسافر عادی، ویژه برادران یا ویژه خواهران را انتخاب کنید. 
در صورتی که قصد خرید بلیط کوپه دربست را دارید، گزینه "کوپه دربست میخواهم" و در صورتی که به دنبال امکان حمل خودرو با قطار هستید، گزینه "حمل خودرو می خواهم" را انتخاب کرده و روی گزینه جستجو کلیک کنید. در کمتر از چند ثانیه تمام بلیط های قطار شیراز که در تاریخ انتخابی شما در دسترس هستند، نمایش داده می‌شود.

رزرو بلیط قطار گرگان

نتایج بلیط قطار به ترتیب از ارزانترین بلیط نمایش داده خواهد شد. شما می‌توانید اطلاعات کامل آن شامل نوع قطار، شرکت ریلی، ساعت حرکت و ساعت ورود، ایستگاه‌ها و قوانین استرداد را مشاهده کرده و بلیط موردنظر خود را انتخاب کنید.

خرید بلیط قطار گرگان

پس از انتخاب بلیط موردنظر خود، وارد مرحله خرید بلیط قطار می‌شوید. ابتدا باید اطلاعات مسافران را ثبت کنید و در نهایت پرداخت هزینه بلیط را انجام دهید. با نهایی شدن مراحل خرید، بلیط قطار گرگان به آدرس ایمیلی که ثبت کرده‌اید، ارسال خواهد شد.

انواع بلیط قطار گرگان

خوشبختانه در مسیر ریلی گرگان، قطارهای بسیار خوبی فعالیت می‎‌کنند و با انتخاب آن‌ها سفر بی‌دغدغه و راحتی را تجربه خواهید کرد. همان‌طور که گفته شد، قطارهای گرگان از مسیرهایی با مناظر بسیار زیبا عبور می‌کنند و به همین دلیل، با سوارشدن بر این قطارها، سیر و سیاحتی لذت‌بخش را نیز تجربه خواهید کرد. در ادامه، بلیط قطارهای گرگان که در حال حاضر امکان خریداری‌کردن آن‌ها وجود دارد، ارائه شده‌اند:

بلیط قطار گرگان کوپه دربست

قطارهای مسافربری مسیر گرگان، به صورت کوپه‌ای هستند و با توجه به درجه قطار، خدمات رفاهی متفاوتی را به مسافران عرضه می‌کنند. اغلب صندلی‌های قطارهای گرگان تختخواب‌شو هستند و برای استراحت و خواب با دغدغه خاصی مواجه نخواهید بود. توجه داشته باشید که در زمان خرید بلیط قطار گرگان در سایت فلای تودی، این امکان برای شما وجود دارد که یک کوپه را به صورت دربست رزرو کنید. در این حالت، باید گزینه «کوپه دربست می‌خواهم» را حین خرید بلیط انتخاب کنید. 

بلیط قطار گرگان رفت و برگشت

برای آنکه بتوانید سفری از هر لحاظ بی‌دغدغه و راحت را تجربه کنید، توصیه می‌کنیم بلیط قطار گرگان را به صورت رفت و برگشت تهیه کنید تا هیچ نگرانی از بابت اتمام بلیط‌های مسیر برگشت نداشته باشید. قیمت بلیط قطار رفت و برگشت گرگان متغیر است و شما با مراجعه به سایت فلای تودی، به‌راحتی می‌توانید اطلاعات لازم در رابطه با قیمت و ساعت حرکت قطارها کسب کنید. 

قیمت بلیط قطار گرگان

قطاری که با آن به گرگان سفر می‌کنید و در بعضی مواقع، تاریخ سفر، عوامل تاثیرگذار بسیار مهمی بر قیمت بلیط قطار گرگان هستند. به‌علاوه، ممکن است در ایام پیک و تعطیلات، قیمت بلیط قطار به گرگان تغییر پیدا کند. به همین دلیل، برای اطلاع از هزینه مورد نیاز برای رزرو بلیط قطار گرگان، می‌توانید به سایت فلای تودی مراجعه کنید. همچنین، با تماس با کارشناسان این مجموعه نیز می‌توانید درباره هزینه بلیط‌های قطار گرگان اطلاعات لازم را به‌دست آورید. 

پرترددترین مسیرهای ریلی از مبدا گرگان

قطار گرگان مشهد

قطار گرگان اصفهان

قطار گرگان بندرعباس

قطار گرگان تبریز

مزایای خرید آنلاین بلیط قطار گرگان در فلای تودی

امکان خرید بلیط قطار ارزان قیمت

در سایت فلای تودی می‌توانید ارزانترین بلیط قطار گرگان را برای تاریخ موردنظر خود پیدا کنید. ترتیب نمایش بلیط‌ها به صورت صعودی از ارزانترین به گران‌ترین است. علاوه بر این، با فیلتر قیمت و استفاده از سایر ابزارهایی که در اختیار شما قرار می‌گیرد، پیدا کردن بلیط قطار ارزان به گرگان کار سختی نخواهد بود.

امکان خرید انواع بلیط قطار از شرکت های ریلی مختلف

فلای تودی امکان دسترسی به بلیط همه شرکت‌های ریلی موجود برای مسیر انتخابی را فراهم می‌کند. به علاوه امکان انتخاب انواع بلیط کوپه‌ای و سالنی، با درجه بندی‌های مختلف وجود دارد.

 مقایسه آنلاین قیمت و خدمات

در لیست نتایج جستجو، اطلاعات کامل شامل نوع بلیط، شرکت ریلی، امکانات قطار، قیمت و ... به شما نمایش داده خواهد شد. امکان بررسی دقیق اطلاعات بلیط‌ها و مقایسه آنها برای شما فراهم شده است تا بتوانید به راحتی گزینه ایده‌آل خود را پیدا کرده و خریداری کنید.

امکان خرید بلیط قطار و رزرو هتل به صورت همزمان

علاوه بر خرید بلیط قطار گرگان، می‌توانید رزرو هتل های گرگان را نیز در سایت فلای تودی با بهترین قیمت و از میان متنوع‌ترین گزینه‌ها انجام دهید. 

 استفاده از تقویم قیمتی

ابزار تقویم قیمتی فلای تودی، قیمت بلیط قطار را در حوالی تاریخ انتخابی شما نمایش می‌دهد تا بتوانید هر زمان که بلیط قطار برای مسیر موردنظرتان ارزانتر بود، خرید خود را انجام دهید.

استرداد بلیط قطار گرگان

چنانچه قصد داشته باشید بلیط خود را کنسل کنید، پس از مطالعه قوانین استرداد که در زمان خرید بلیط قطار گرگان در اختیار شما قرار می‌گیرد، می‌توانید نسبت به استرداد آنلاین آن اقدام کنید.

قطارهای مهم در مسیر گرگان

در صورتی که تصمیم به سفر ریلی به شهر گرگان گرفته باشید، سفر شما با سهولت بسیار و در قطارهایی بسیار مدرن با امکانات رفاهی مناسب انجام خواهد شد. انواع مختلف قطارهایی که در مسیر شهر گرگان فعالیت می‌کنند عبارت‌اند از:

•    قطار 2 ستاره نسیم
•    قطار 3 ستاره طوس
•    قطار 3 ستاره خلیج فارس
•    قطار 4 ستاره البرز

سوالات متداول بلیط قطار گرگان

آماده پاسخگویی شبانه روزی به شما هستیم. لطفا پیش از تماس تلفنی یا ارسال ایمیل، راهنمای مشتریان را مطالعه نمایید.