not found
ریال
not found
ریال
not found
ریال
not found
ریال
not found
ریال
not found
ریال
not found
ریال
not found
ریال

خرید بلیط قطار بم

بم از تاریخی‌ترین شهرهای ایران است که در استان کرمان قرار گرفته و یکی از بزرگترین بناهای خشتی جهان یعنی ارگ بم را در خود جای داده است. این شهر تاریخی که به پاریس ایران شهرت دارد، موردتوجه بسیاری از گردشگران ایرانی و خارجی است. خوشبختانه با وجود مسیر ریلی به این شهر، سفر به بم با قطار بسیار آسان شده است و افراد می‌توانند با خرید بلیط ارزان قطار، سفری مقرون به صرفه به این شهر را تجربه کنند. در همین صفحه شما می‌توانید برای خرید بلیط قطار بم اقدام کنید و سفر خود را به این شهر توریستی آغاز کنید.

بلیط قطار بم

پرترددترین مسیرهای ریلی به مقصد بم

سفر با قطار بسیار مقرون به صرفه و اقتصادی است. سالانه گردشگران بسیاری از سراسر کشور به بم سفر می‌کنند. شهرهای ایران که بلیط قطار بم را ارائه می‌دهند عبارتند از: 

قطار تهران بم

قطار کرمان بم

قطار زاهدان بم

راهنمای رزرو بلیط قطار بم در فلای تودی

فقط با چند کلیک می‌توانید بلیط قطار به بم را به صورت آنلاین برای تاریخ موردنظر خود در سایت فلای تودی جستجو کرده و با بهترین قیمت خریداری کنید.

جستجوی بلیط قطار بم

در فرم جستجوی بلیط قطار، مبدا، مقصد، تاریخ رفت و تاریخ برگشت (در صورتی که قصد خرید بلیط رفت و برگشت قطار را دارید)، تعداد مسافر را مشخص کرده و همچنین یکی از گزینه‌های مسافر عادی، ویژه برادران یا ویژه خواهران را انتخاب کنید. 
در صورتی که قصد خرید بلیط کوپه دربست را دارید، گزینه "کوپه دربست میخواهم" و در صورتی که به دنبال امکان حمل خودرو با قطار هستید، گزینه "حمل خودرو می خواهم" را انتخاب کرده و روی گزینه جستجو کلیک کنید. در کمتر از چند ثانیه تمام بلیط های قطار بم که در تاریخ انتخابی شما در دسترس هستند، نمایش داده می‌شود.

رزرو بلیط قطار بم

نتایج بلیط قطار به ترتیب از ارزانترین بلیط نمایش داده خواهد شد. شما می‌توانید اطلاعات کامل آن شامل نوع قطار، شرکت ریلی، ساعت حرکت و ساعت ورود، ایستگاه‌ها و قوانین استرداد را مشاهده کرده و خرید اینترنتی بلیط قطار بم موردنظر خود را انجام دهید.

خرید بلیط قطار بم

پس از انتخاب بلیط موردنظر خود، وارد مرحله خرید بلیط قطار می‌شوید. ابتدا باید اطلاعات مسافران را ثبت کنید و در نهایت قیمت بلیط قطار بم برای شما نمایش داده می‌شود و می‌توانید پرداخت را انجام دهید. با نهایی شدن مراحل خرید، بلیط قطار برای بم به آدرس ایمیلی که ثبت کرده‌اید، ارسال خواهد شد.

انواع بلیط قطار بم

برای سفر به شهر بم قادر به خرید انواع بلیط قطار هستید که توسط شرکت‌های مختلف حمل و نقل ریلی ارائه می‌شوند. با مراجعه به سایت فلای تودی فهرست بلیط قطارهای مختلف را در کمترین زمان مشاهده و امکانات و قیمت‌ها را بررسی کنید. درنهایت با مقایسه انواع بلیط قطار و قیمت‌ها، مناسبت‌ترین بلیط قطار بم را بخرید. 

بلیط قطار بم کوپه دربست

به طور عمده بلیط قطار در دو نوع کوپه‌ای و سالنی به فروش می‌رسد. قطارهای کوپه‌ای آنهایی است که دارای کوپه‌های چهار و شش نفره هستند و صندلی‌هایشان را به تخت‌خواب تبدیل می‌شود تا مسافران برای خواب راحتی بیشتری داشته باشند. این نوع بلیط برای سفرهای خانوادگی و دوستانه گزینه مناسبی است و معمولا قیمت بالاتری دارد.

بلیط قطار بم کوپه اختصاصی بانوان

اگر خانم هستید و می‌خواهید تنها مسافرت کنید، می‌توانید با خرید بلیط قطار مخصوص بانوان سفری راحت‌تر داشته باشید. شرکت‌های ریلی با فروش بلیط قطار به بم به صورت کوپه دربست و اختصاصی برای بانوان شرایط ایمن‌تری را فراهم کرده‌اند. کافیست هنگام خرید بلیط با فعال‌کردن گزینه «کوپه اختصاصی خانم‌ها» یا «کوپه دربست می‌خواهم» بلیط این کوپه‌ها را بخرید تا در کنار بانوان یا تنها در یک کوپه مستقر شوید.

بلیط قطار بم رفت و برگشت

برای خرید بلیط قطار به مقصد بم به صورت آنلاین، این امکان برای شما فراهم شده است که بتوانید بلیط رفت و برگشت را همزمان خریداری کنید. با وجود این شرایط، هیچ نگرانی بابت تمام شدن ظرفیت قطار نخواهید داشت و احتمال اینکه مجبور شوید رزرو بلیط قطار بم را با قیمت بیشتری انجام دهید، از بین می‌رود.

قیمت بلیط قطار به بم

به‌طور کلی سفر قیمت بلیط قطار بم به عوامل متعددی همچون زمان سفر، تعداد مسافران، خدمات دریافتی و غیره بستگی دارد. برای خرید بلیط ارزان‌تر می‌توانید در فصل هایی که تعداد مسافران کمتر است به بم سفر کنید. برای کسب اطلاع از آخرین قیمت بلیط قطار از مبدا بم نیز می‌توانید به سایت فلای‌تودی مراجعه نمایید.
فلای‌تودی با بررسی تمام خطوط راه آهن و شرکت‌های حمل و نقل ریلی در مسیر شهر بم، بلیط قطار را با گارانتی قیمت به مسافران ارائه می‌کند. به علاوه با پشتیبانی 24 ساعته فلای‌تودی می‌توانید بلیط قطار را راحت‌تر و ارزان‌تر پیدا کنید.

پرترددترین مسیرهای ریلی از مبدا بم

قیمت بلیط قطار به بم باعث شده است مسافران، سفر با این وسیله را نسبت به سایر روش‌ها ترجیح بدهند. در حال حاضر بلیط قطار بم به مشهد فعال نیست، اما می‌توانید بلیط قطار بم به تهران، بلیط قطار بم به کرمان و بلیط قطار بم زاهدان را خریداری کنید.

قطار بم تهران

قطار بم زاهدان

قطار بم کرمان

مزایای خرید آنلاین بلیط قطار بم در فلای تودی

امکان خرید بلیط قطار ارزان قیمت

در سایت فلای‌تودی می‌توانید ارزانترین بلیط قطار برای بم را برای تاریخ موردنظر خود پیدا کنید. ترتیب نمایش بلیط‌ها به صورت صعودی از ارزانترین به گران‌ترین است. علاوه بر این، با فیلتر قیمت و استفاده از سایر ابزارهایی که در اختیار شما قرار می‌گیرد، پیدا کردن بلیط قطار ارزان به بم کار سختی نخواهد بود.

امکان خرید انواع بلیط قطار از شرکت های ریلی مختلف

فلای‌تودی امکان دسترسی به بلیط همه شرکت‌های ریلی موجود برای مسیر انتخابی را فراهم می‌کند. به علاوه امکان انتخاب انواع بلیط کوپه‌ای و سالنی، با درجه بندی‌های مختلف وجود دارد.

 مقایسه آنلاین قیمت و خدمات

در لیست نتایج جستجو، اطلاعات کامل شامل نوع بلیط، شرکت ریلی، امکانات قطار، قیمت و ... به شما نمایش داده خواهد شد. امکان بررسی دقیق اطلاعات بلیط‌ها و مقایسه آنها برای شما فراهم شده است تا بتوانید به راحتی گزینه ایده‌آل خود را پیدا کرده و خریداری کنید.

امکان خرید بلیط قطار و رزرو هتل به صورت همزمان

علاوه بر خرید بلیط قطار تهران به بم، می‌توانید رزرو هتل‌ های بم را نیز در سایت فلای‎تودی با بهترین قیمت و از میان متنوع‌ترین گزینه‌ها انجام دهید. 

 استفاده از تقویم قیمتی

ابزار تقویم قیمتی فلای‌تودی، قیمت بلیط قطار را در حوالی تاریخ انتخابی شما نمایش می‌دهد تا بتوانید هر زمان که بلیط قطار برای مسیر موردنظرتان ارزانتر بود، خرید خود را انجام دهید.

استرداد بلیط قطار بم

چنانچه قصد داشته باشید بلیط خود را کنسل کنید، پس از مطالعه قوانین استرداد که در زمان خرید اینترنتی بلیط قطار بم در اختیار شما قرار می‌گیرد، می‌توانید نسبت به استرداد آنلاین آن اقدام کنید.

قطارهای مهم در مسیر بم

برای سفر به شهر بم می‌توانید بلیط قطار را از شرکت‌های متعددی تهیه کنید. برخی از مهم‌ترین شرکت‌های ریلی برای خرید بلیط قطار بم عبارتند از رجا، جوپار که قطارهای زیر را ارائه می‌دهند:
-    3 ستاره 4 تخته البرز
-    3 ستاره 6 تخته کویر

سوالات متداول بلیط قطار بم

آماده پاسخگویی شبانه روزی به شما هستیم. لطفا پیش از تماس تلفنی یا ارسال ایمیل، راهنمای مشتریان را مطالعه نمایید.