not found
ریال
not found
ریال
not found
ریال
not found
ریال
not found
ریال
not found
ریال
not found
ریال
not found
ریال

خرید بلیط هواپیما ماهان

شرکت هواپیمایی ماهان در سال 1371 با عنوان نخستین شرکت هواپیمایی ایران آغاز به کار کرد. هواپیمایی ماهان در طول فعالیت خود به پیشرفت‌های چشمگیری دست پیدا کرد، و توانست ناوگان هوایی خود را به حدی گسترش دهد که به عنوان برترین و پرفروش‌ترین شرکت هوایی ایران شناخته شود. در حال حاضر 54 هواپیما در ناوگان هوایی ماهان مشغول فعالیت هستند.

هواپیمایی ماهان با توجه به نوع خدماتی که ارائه می‌دهد، هزینه مناسبی دریافت می‌کند و همین موضوع باعث شده است تا در طول فعالیت نسبتا کوتاه خود محبوبیت بسیاری در میان مشتریان کسب کند. در ابتدا پروازهای داخلی هواپیمایی ماهان فقط به دو مسیر کرمان و مشهد و پروازهای خارجی ماهان در مسیر مشهد به دمشق انجام می‌شد. اما به مرور و با رشد این ایرلاین، پروازهای ماهان ایر گسترش پیدا کرد. به طوریکه در حال حاضر ماهان ایر به بسیاری از مقاصد داخلی و خارجی پرواز دارد.

از مهمترین پروازهای خارجی ماهان ایر می توان به پرواز ماهان استانبول، پرواز ماهان آنکارا، پرواز ماهان دبی، پرواز ماهان بانکوک، پرواز ماهان کوالالامپور، پرواز ماهان شانگهای، پرواز ماهان پکن و پرواز ماهان گوانجو اشاره کرد.

در حال حاضر به دلیل کیفیت بالای پروازهای ماهان و قیمت بلیط هواپیما ماهان بسیاری از مشتریان شرکت‌های هوایی پرواز با ماهان را ترجیح می‌دهند. به همین دلیل این شرکت هوایی توانسته است در زمینه فروش بلیط هواپیما، لقب پرفروش‌ ترین شرکت هوایی را از آن خود کند.

برای رفاه حال مشتریان بلیط هواپیما ماهان به دو صورت بلیط سیستمی ماهان و بلیط لحظه آخری ماهان عرضه ‌می‌شود. قیمت بلیط هواپیما ماهان با توجه به کلاس‌های پروازی هواپیمایی ماهان متغیر است. اگر قصد خرید بلیط ارزان ماهان را دارید می‌توانید بلیط کلاس پروازی اکونومی (اقتصادی) ماهان را خریداری کنید. در غیر این صورت پیشنهاد ما به شما خرید بلیط کلاس پروازی بیزینس (تجاری) ماهان است.

خرید بلیط چارتر ماهان

قیمت بلیط هواپیما برای بسیاری از افراد مهم است، در عین حال داشتن پروازی راحت و با کیفیت نیز از دغدغه‌های اصلی آن‌ها محسوب می‌شود. از این‌رو شرکت هوایی ماهان کلیه پروازهای خود را به صورت چارتر( نرخ ویژه) نیز عرضه می‌کند. در بلیط چارتر ماهان همان خدمات بلیط سیستمی اما با قیمتی بسیار پایین‌تر عرضه می‌شود.

اگر شما نیز خواهان خرید بلیط ارزان چارتر هواپیما ماهان هستید می‌توانید خرید خود را به راحتی و به سرعت از طریق سایت فلای تودی انجام دهید. فلای تودی سامانه آنلاین فروش اینترنتی بلیط هواپیما تمامی پروازهای ماهان را به صورت مستقیم و بی واسطه و با قیمتی بسیار مناسب عرضه می‌کند. فروش بسیاری از بلیط‌ های ارزان ماهان به صورت انحصاری و تنها از طریق سایت فلای تودی انجام می‌شود، بنابراین می‌توانید اطمینان داشته باشید که ارزان‌ترین بلیط هواپیما ماهان را در سامانه فروش بلیط هواپیما ماهان فلای تودی پیدا کنید.

از طریق سایت فلای تودی می‌توانید تمامی بلیط‌ های خارجی ماهان از جمله بلیط چارتری ماهان به استانبول، بلیط چارتری ماهان به آنکارا، بلیط چارتری ماهان به دبی، بلیط چارتری ماهان به بانکوک، بلیط چارتری ماهان به کوالالامپور، بلیط چارتری ماهان به شانگهای، بلیط چارتری ماهان به پکن و بلیط چارتری ماهان به گوانجو را خریداری کنید.

برای اطلاعات بیشتر در مورد خدمات هواپیمایی ماهان، خدمات بار هواپیمایی ماهان، پذیرایی ماهان ایر، مقاصد پروازی ماهان و سایر اطلاعات تکمیلی می‌توانید به صفحه ماهان ایر در سایت فلای تودی مراجعه کنید.

برنامه پروازهای چارتری ماهان تهران استانبول

استانبول یکی از محبوب‌ترین مقاصد گردشگری خارجی میان ایرانیان است. استانبول شهری است که بسیاری از ایرانیان چه با هدف خرید و چه با هدف گردشگری به آن سفر می‌کنند. از این‌رو هواپیمایی ماهان پروازهایی را به این شهر چه به صورت چارتر و چه به صورت سیستمی عرضه می‌کند.
درباره سفر به استانبول بیشتر بخوانید.

تمامی پروازهای تهران به استانبول از فرودگاه بین‌المللی امام خمینی به فرودگاه جدید استانبول می‌باشد. مدت زمان پروازهای تهران به استانبول 3 ساعت و 15 دقیقه می‌باشد. پروازهای تهران به استانبول در تمامی روزهای هفته و در سه ساعت پروازی انجام می‌شود.

برنامه پروازهای چارتری ماهان تهران آنکارا

آنکارا پایتخت و دومین شهر بزرگ ترکیه است. در سال‌های اخیر ایرانیان بسیاری چه به قصد کاری و چه به قصد گردشگری به این شهر مدرن سفر می‌کنند. از این‌رو هواپیمایی ماهان پروازهایی را به این شهر چه به صورت چارتر و چه به صورت سیستمی عرضه می‌کند.
درباره سفر به آنکارا بیشتر بخوانید.

تمامی پروازهای تهران به آنکارا از فرودگاه بین‌المللی امام خمینی به فرودگاه اسن بوئا آنکارا می‌باشد. مدت زمان پروازهای تهران به آنکارا 2 ساعت و 45 دقیقه می‌باشد. پروازهای تهران به آنکارا در روزهای شنبه ، یکشنبه ، سه شنبه، پنج شنبه و جمعه انجام می‌شود.

برنامه پروازهای چارتری ماهان تهران دبی

دبی یک از قطب‌های گردشگری دنیا است که به دلیل نزدیکی به ایران در میان ایرانیان نیز بسیار محبوب است و هر ساله ایرانیان بسیاری چه به قصد گردش چه به قصد خرید به این شهر سفر می‌کنند. از این‌رو هواپیمایی ماهان پروازهایی را به این شهر چه به صورت چارتر و چه به صورت سیستمی عرضه می‌کند.
درباره سفر به دبی بیشتر بخوانید.

تمامی پروازهای تهران به دبی از فرودگاه بین‌المللی امام خمینی به فرودگاه بین المللی ترمینال یک دبی می‌باشد. مدت زمان پروازهای تهران به دبی 2 ساعت می‌باشد. پروازهای تهران به دبی در تمامی روزهای هفته و در دو ساعت پروازی انجام می‌شود.

برنامه پروازهای چارتری ماهان تهران بانکوک

بانکوک پایتخت تایلند یکی از شهرهایی است که جاذبه‌های تاریخی و مدرن را در کنار هم دارد و با داشتن جاذبه‌های گردشگری فراوان و رستوران‌ها و هتل‌های لوکس بسیاری از گردشگران را جذب خود می‌کند. بسیاری از مردم ایران نیز به این شهر زیبا سفر می‌کنند. از این‌رو هواپیمایی ماهان پروازهایی را به این شهر چه به صورت چارتر و چه به صورت سیستمی عرضه می‌کند.
درباره سفر به بانکوک بیشتر بخوانید.

تمامی پروازهای تهران به بانکوک ماهان ایر از فرودگاه بین‌المللی امام خمینی به فرودگاه سووارنابومی بانکوک می‌باشد. مدت زمان پروازهای تهران به بانکوک 6 ساعت و 45 دقیقه می‌باشد. پروازهای تهران به بانکوک در روزهای شنبه، یکشنبه، چهارشنبه، پنج شنبه و جمعه انجام می‌شود.

برنامه پروازهای چارتری ماهان تهران کوالالامپور

کوالالامپور پایتخت کشور مالزی و یکی ازجاذبه‌های گردشگری محبوب در جنوب شرقی آسیا می‌باشد. این شهر با ترکیبی از فرهنگ‌های مالایی، غربی، چینی و هندی یکی از مهمترین مقاصد گردشگری این ناحیه و انتخاب اصلی بسیاری از گردشگران است. کوالالامپور از آن دسته شهرهایی است که در میان ایرانیان نیز بسیار محبوب است. از این‌رو هواپیمایی ماهان پروازهایی را به این شهر چه به صورت چارتر و چه به صورت سیستمی عرضه می‌کند.
درباره سفر به کوالالامپور بیشتر بخوانید.

تمامی پروازهای تهران به کوالالامپور ماهان ایر از فرودگاه بین‌المللی امام خمینی به فرودگاه بین‌المللی کوالالامپور می‌باشد. مدت زمان پروازهای تهران به بانکوک 8 ساعت می‌باشد. پروازهای تهران به کوالالامپور در روزهای یکشنبه، دوشنبه، چهارشنبه و جمعه انجام می‌شود.

برنامه پروازهای چارتری ماهان تهران پکن

پکن با قدمتی 5000 ساله بناهای تاریخی زیادی را در دل خود جای داده است و میزبان بسیاری از گردشگرانی است که برای تماشای جاذبه‌های دیدنی این شهر به آن سفر می‌کنند. پکن که به عنوان پایتخت کشور پهناور چین و یکی از پرجمعیت‌ترین شهرهای آن محسوب می‌شود در میان ایرانیان نیز بسیار محبوب است. از این‌رو هواپیمایی ماهان پروازهایی را به این شهر چه به صورت چارتر و چه به صورت سیستمی عرضه می‌کند.
درباره سفر به پکن بیشتر بخوانید.

تمامی پروازهای تهران به پکن ماهان ایر از فرودگاه بین‌المللی امام خمینی به فرودگاه بین‌المللی پکن می‌باشد. مدت زمان پروازهای تهران به پکن 6 ساعت و 30 دقیقه می‌باشد. پروازهای تهران به پکن در روزهای یکشنبه، سه شنبه و جمعه انجام می‌شود.

برنامه پروازهای چارتری ماهان تهران شانگهای

شانگهای شهر آسمان‌خراش‌های چین با تاریخ و فرهنگی غنی و جاذبه‌های گردشگری بسیار، هر ساله پذیرای بسیاری از گردشگران از سراسر جهان است. بسیاری از مردم ایران نیز در سفر به چین از این شهر زیبا که بزرگترین شهر چین نیز محسوب می‌شود دیدن می‌کنند. از این‌رو هواپیمایی ماهان پروازهایی را به این شهر چه به صورت چارتر و چه به صورت سیستمی عرضه می‌کند.
درباره سفر به شانگهای بیشتر بخوانید.

تمامی پروازهای تهران به شانگهای ماهان ایر از فرودگاه بین‌المللی امام خمینی به فرودگاه پودنگ شانگهای می‌باشد. مدت زمان پروازهای تهران به شانگهای 8 ساعت و 30 دقیقه می‌باشد. پروازهای تهران به شانگهای در روزهای یکشنبه، دوشنبه، سه شنبه، چهارشنبه، پنج‌شنبه و جمعه انجام می‌شود.

برنامه پروازهای چارتری ماهان تهران گوانجو

گوانجو پس از پکن و شانگهای سومین شهر مهم و بزرگ کشور چین است. بسیاری از مردم ایران با هدف تجاری به این شهر سفر می‌کنند، اما در کنار آن بسیاری نیز با هدف گردشگری و بازدید از جاذبه‌های تاریخی و تفریحی این شهر به آن سفر می‌کنند. از این‌رو هواپیمایی ماهان پروازهایی را به این شهر چه به صورت چارتر و چه به صورت سیستمی عرضه می‌کند.
درباره سفر به گوانجو بیشتر بخوانید.

تمامی پروازهای تهران به گوانجو ماهان ایر از فرودگاه بین‌المللی امام خمینی به فرودگاه بین‌المللی گوانجو می‌باشد. مدت زمان پروازهای تهران به پکن 7 ساعت و 50 دقیقه می‌باشد. پروازهای تهران به گوانجودر روزهای شنبه، یکشنبه، سه شنبه و پنج شنبه انجام می‌شود.سوالات متداول بلیط پروازهای چارتری ماهان

آماده پاسخگویی شبانه روزی به شما هستیم. لطفا پیش از تماس تلفنی یا ارسال ایمیل، راهنمای مشتریان را مطالعه نمایید.