• ورود یا ثبت نام
 • رزرواسیون سریع و آسان!

  ثبت نام رایگان و دریافت بهترین تخفیف ها

  حساب کاربری جدید
  یا

  ورود

  امکان رزرو بیش از 900 ایرلاین
  شما وارد هوشمندترین سامانه رزرواسیون بلیط هواپیما شده اید! در این سامانه قیمت های بلیط از کشورهای مختلف دنیا استعلام می شود و بهترین قیمت را در کمترین زمان ممکن به شما نمایش می دهد.

بلیط ارزان هواپیما

خرید بلیط ارزان هواپیما برای هرکسی خوشایند است و همه ما می‌خواهیم سفرمان را با کمترین هزینه انجام دهیم. به همین دلیل هم پیدا کردن بلیط هواپیما با بهترین قیمت اولویت دارد. برای خرید بلیط ارزان قیمت هواپیما باید نکاتی را در زمانبندی و جستجوی پروازها مدنظر قرار دهیم. خوب است بدانید پیدا کردن بلیط هواپیما با بهترین قیمت تنها مخصوص پروازهای داخلی نیست و در پروازهای خارجی نیز می‌توان بلیط‌های ارزان قیمت را به موقع خریداری کرد.

بلیط ارزان هواپیما هم در پرواز چارتر و هم در پرواز سیستمی پیدا می‌شود. برای این‌که بتوانید بلیط ارزان هواپیما را برای سفرهای داخلی پیدا کنید، کافی‌ است کمی صبور باشید و با دقت پروازها را به طرف مقصد مورد نظرتان، در فواصل منظم در طول روز جستجو کنید. شما همچنین باید در نتایج به ایرلاین‌های مختلف نیز توجه کنید. در وبسایت فلای تودی بلیط‌های هواپیما از ارزان‌ترین قیمت برای شما نمایش داده می‌شود و به همین خاطر به‌راحتی ارزان‌ترین بلیط‌های هواپیما را می‌بینید.

بلیط چارتر

بلیط های چارتری در برخی از روزها و ساعت ها قیمت های بسیار خوبی پیدا می کنند. یکی از راه ها برای خرید بلیط ارزان هواپیما صبر کردن برای پیدا کردن قیمت مناسب بلیط های چارتری است. این بلیط ها اغلب در روزهای وسط هفته و یا حتی روزهای آخر هفته در فصل های کم سفر، با ارزان ترین قیمت ها به فروش می رسند. اما مراقب باشید در اعیاد و تعطیلات به دنبال بلیط ارزان چارتر نباشید، زیرا این روزها قیمت بلیط چارتر نه تنها کم نمی شود بلکه با افزایش قابل توجهی نیز همراه است.

بلیط ارزان هواپیما فلای تودی
بلیط های ارزان هواپیما فلای تودی
خرید بلیط ارزان هواپیما

بلیط های لحظه آخری

کم شدن قیمت بلیط هواپیما تنها مخصوص بلیط چارتر نیست و بلیط‌های سیستمی نیز گاهی بسیار ارزان‌تر به فروش می‌رسند. البته قیمت بلیط‌های سیستمی معمولا آنقدری عجیب‌وغریب نمی‌شود اما به‌راحتی و با کمی صبر و جستجو می‌توان بلیط هواپیما ارزان سیستمی خرید. در واقع بلیط های لحظه آخری چارتر و سیستمی گزینه بسیار مناسبی برای سفر هستند و از هزینه های ما تا حد زیادی کم می‌کنند.

خرید اینترنتی بلیط هواپیما

برای پیدا کردن بلیط ارزان فکر سر زدن حضوری به آژانس‌های مسافرتی را از سر به در کنید. خرید اینترنتی بلیط هواپیما بهترین راه‌حل برای خرید بلیط ارزان هواپیما است. شما با چک کردن سایت فلای تودی، با وارد کردن مبدا و مقصد و همچنین تاریخ سفر خود، به‌راحتی می‌توانید بلیط‌ها را از کمترین قیمت مشاهده و از بین آنها انتخاب کنید.