• رزرواسیون سریع و آسان!

  ثبت نام رایگان و دریافت بهترین تخفیف ها

  حساب کاربری جدید
  یا

  ورود

 • امکان رزرو بیش از 900 ایرلاین
  شما وارد هوشمندترین سامانه رزرواسیون بلیط هواپیما شده اید! در این سامانه قیمت های بلیط از کشورهای مختلف دنیا استعلام می شود و بهترین قیمت را در کمترین زمان ممکن به شما نمایش می دهد.
swapper

بلیط ارزان هواپیما

خرید بلیط ارزان هواپیما برای هرکسی خوشایند است و همه ما می‌خواهیم سفرمان را با کمترین هزینه ممکن انجام دهیم، به همین دلیل پیدا کردن ارزان‌ترین بلیط هواپیما برای بسیاری از مسافران در درجه اول اهمیت قرار دارد. اما قبل از خرید بلیط ارزان هواپیما باید این نکته را مدنظر قرار بدهیم که آیا ارزان بودن همیشه به معنای بهتر و مناسب‌تر بودن است؟ در واقع پاسخ منفی است. خرید ارزان‌ترین بلیط هواپیما اشتباه رایجی است که در میان بیشتر مسافران رخ می‌دهد در حالیکه در خرید بلیط ارزان هواپیما بسیاری از نکات دیگر به غیر از ارزان بودن را هم باید مدنظر قرار داد. در خرید بلیط هواپیما، نرخ بلیط پروازهای مختلف با توجه به ایرلاین، نوع هواپیما، کلاس‌های پروازی، و خدماتی که هر ایرلاین در هر پرواز و در مسیرهای مختلف ارائه می‌دهد متفاوت است. تمامی نکات ذکر شده مواردی هستند که به صورت مستقیم بر روی قیمت بلیط هواپیما تاثیر می‌گذارند. پس قبل از خرید بلیط ارزان هواپیما لازم است که تمامی این موارد را بررسی کنید و سپس اقدام به خرید بلیط ارزان هواپیما کنید.

بلیط ارزان هواپیما هم در پرواز چارتر و هم در پرواز سیستمی یافت می‌شود. برای اینکه بتوانید بلیط ارزان پروازهای داخلی و بلیط ارزان پروازهای خارجی را پیدا کنید، کافی‌ است کمی صبور باشید و با دقت پروازها را به سمت مقصد مورد نظرتان، در فواصل منظم و در طول روز جستجو کنید. همچنین باید در نتایج به ایرلاین‌های مختلف نیز توجه کنید. در وبسایت فلای تودی بلیط‌های هواپیما به ترتیب از ارزان‌ترین قیمت برای شما نمایش داده می‌شود و به همین دلیل می‌توانید به‌راحتی ارزان‌ترین بلیط‌های هواپیما را مشاهده کنید.

اما در اینجا سوالی که ممکن است برای برخی از مسافران پیش بیاید این است که چرا گاهی نرخ بلیط سیستمی از نرخ بلیط چارتر ارزانتر است. پاسخ این سوال مربوط به زمان سفر می‌باشد. هنگامی که در مواقع کم سفر اقدام به رزرو بلیط هواپیما می‌کنید در مورد بلیط‌های چارتری، قیمت کمتر است، چون در این مواقع برای اینکه صندلی هواپیما خالی نماند چارتر کننده‌ها سعی می‌کنند قیمت بلیط‌ های خود را پایین بیاورند. اما هنگامی که در مواقع پر سفر اقدام به رزرو بلیط ارزان هواپیما می‌کنید، معمولا بهای بلیط‌ های سیستمی و چارتری تفاوت چندانی نمی‌کند و حتی گاهی بهای بلیط چارتر بیشتر از سیستمی است.

تفاوت دیگری که میان قیمت بلیط چارتری و بلیط سیستمی هواپیما وجود دارد در قیمت بلیط برای کودک است. باید توجه داشته باشید که در بلیط‌های چارتری قیمت بلیط بزرگسال با کودک تفاوتی نمی‌کند. اما قیمت بلیط های سیستمی برای کودک کمتر از بزرگسال است. پس هنگامی که کودک همراه خود دارید معمولا به صرفه‌تر است که بلیط سیستمی خریداری کنید.

شاید یکی از مهم‌ترین عواملی که در خرید بلیط ارزان هواپیما در پروازهای چارتری و سیستمی باید در نظر گرفت امکان کنسل کردن بلیط است. در پروازهای چارتری امکان کنسل کردن بلیط وجود ندارد در حالیکه پروازهای سیستمی را با کسر مبلغی بابت جریمه می‌توان کنسل کرد. بنابراین اگر از سفر خود مطمئن هستید اقدام به خرید بلیط چارتری کنید در غیر این صورت پرواز شما لغو می‌شود بدون اینکه مبلغی به شما بازگردانده شود.

نکته دیگری که باید در یافتن بلیط ارزان هواپیما مدنظر قرار دهید جامع بودن سایت مورد نظر است. شما باید برای جستجوی بلیط مورد نظر خود سایتی را انتخاب کنید که تمامی بلیط‌ها را عرضه می‌کند و این اطمینان را به شما می‌دهد که پروازی را از قلم نیندازید و با توجه به تمامی پروازهای موجود انتخاب خود را انجام دهید. فلای تودی این اطمینان را به شما می‌دهد که پس از جستجوی بلیط ارزان هواپیما در این سایت تمامی پروازها به مقصد مورد نظر برای شما به نمایش درآید تا بتوانید انتخاب گسترده‌ای از میان تمامی پروازهای موجود داشته باشید.

خرید بلیط هواپیمای ارزان برای مسیرهای داخلی و مسیرهای خارجی تفاوتی ندارد. تنها تفاوت آن‌ها در زمان خرید بلیط است. اینکه بخواهید بلیط ارزان پروازهای آمریکا، بلیط ارزان پروازهای اروپا، بلیط ارزان پروازهای آسیا، بلیط ارزان پروازهای آفریقا، بلیط ارزان پروازهای استرالیا و یا بلیط ارزان پروازهای کانادا را خریداری کنید هیچ تفاوتی با خرید بلیط ارزان پروازهای داخلی ندارد. فقط برای خرید بلیط ارزان هواپیما خارجی باید در بازه زمانی دورتری نسبت به زمان سفر اقدام کنید.

در نهایت اینکه اگر قصد خرید ارزانترین بلیط هواپیما داخلی یا ارزان‌ترین بلیط پرواز اروپا، ارزان‌ترین بلیط پرواز آمریکا، ارزان‌ترین بلیط پرواز آسیا، ارزان‌ترین بلیط پرواز آفریقا، ارزان‌ترین بلیط پرواز استرالیا و یا ارزان‌ترین بلیط پرواز کانادا را دارید، کافی است که برای خرید خود تمامی نکات گفته شده را در نظر بگیرید و پس از جستجو در سایت فلای تودی با استفاده از سیستم فیلترینگ و ابزارهای موجود که رزرو آسان و ارزان بلیط هواپیما را برای شما در پی خواهند داشت، تمامی شرایط پرواز را بررسی کرده و سپس اقدام به خرید نمایید.

بلیط ارزان هواپیما فلای تودی
بلیط های ارزان هواپیما فلای تودی
خرید بلیط ارزان هواپیما

بلیط چارتر

بلیط چارتر بلیطی است که از لحاظ ارائه خدمات و کیفیت پرواز تفاوتی با بلیط سیستمی ندارد تنها تفاوت آن در نرخ بلیط و شرایط کنسلی است. معمولا بلیط‌ های چارتری به صورت مستقیم توسط آژانس‌ها به فروش می‌رسند و تمامی سود و زیان آن مربوط به چارتر کننده است چون آژانس مربوطه صندلی‌های هواپیما را از پیش خریداری کرده است در حالیکه در بلیط سیستمی اوضاع کمی متفاوت است و بلیط مستقیما از شرکت هواپیمایی خریداری می‌شود، در نتیجه قیمت آن با توجه به قوانین خود ایرلاین تعیین می‌شود.

بلیط های چارتری در برخی از روزها و ساعت ها قیمت های بسیار خوبی پیدا می کنند. یکی از راه ها برای خرید بلیط ارزان هواپیما صبر کردن برای پیدا کردن قیمت مناسب بلیط های چارتری است. این بلیط ها اغلب در روزهای وسط هفته و یا حتی روزهای آخر هفته در فصل های کم سفر، با ارزان ترین قیمت به فروش می رسند. اما مراقب باشید در اعیاد و تعطیلات به دنبال بلیط ارزان چارتر نباشید، زیرا این روزها قیمت بلیط چارتر نه تنها کم نمی شود بلکه با افزایش قابل توجهی نیز همراه است.

بلیط های لحظه آخری

کم شدن قیمت بلیط هواپیما تنها مخصوص بلیط چارتر نیست و بلیط‌های سیستمی نیز گاهی بسیار ارزان‌تر به فروش می‌رسند. البته قیمت بلیط‌های سیستمی معمولا آنقدری عجیب‌وغریب نمی‌شود اما به‌راحتی و با کمی صبر و جستجو می‌توان بلیط هواپیما ارزان سیستمی خرید. در واقع بلیط های لحظه آخری چارتر و سیستمی گزینه بسیار مناسبی برای سفر هستند و از هزینه های ما تا حد زیادی کم می‌کنند.

خرید این نوع بلیط‌ ها بسیار به زمان سفر نزدیک است. معمولا خرید بلیط لحظه آخری سفرهای خارجی از یک هفته تا چند ساعت قبل و خرید بلیط لحظه آخری سفرهای داخلی از دو روز تا چند ساعت قبل از سفر صورت می‌گیرد. این نوع بلیط برای کسانی که به صورت ناگهانی اقدام به سفر می‌کنند بسیار مناسب و به صرفه است. نرخ بلیط لحظه آخری همانند بلیط چارتری بسیار پایین است با این تفاوت که در آن می‌توانید بلیط سیستمی را نیز با قیمتی بسیار پایین‌تر از قیمت اصلی خریداری کنید.

خرید اینترنتی بلیط هواپیما

با وجود ابزارهایی که سایت فلای تودی برای جستجوی بلیط ارزان هواپیما در اختیار شما قرار می‌دهد فکر مراجعه حضوری به آژانس‌های مسافرتی را از سر به در کنید. چون با مراجعه به آژانس‌ها علاوه بر اینکه مجبور به صرف هزینه و زمان هستید، عملیات خرید بلیط توسط متصدی فروش بلیط هواپیما انجام می‌شود و قطعا انتخاب‌های شما محدود خواهد شد اما برای خرید اینترنتی بلیط هواپیما تنها به اینترنت و کارت اعتباری نیاز خواهید داشت و در نهایت با وارد کردن مبدا و مقصد و همچنین تاریخ سفر خود، می‌توانید به‌راحتی بلیط‌ ها را به ترتیب از پایین ترین قیمت مشاهده کرده و پس از بررسی پروازها و شرایط هر یک از آن‌ها بهترین پرواز را انتخاب کنید.