بلیط پرواز های گوانگژو

not found
ریال
not found
ریال
not found
ریال
not found
ریال
not found
ریال
not found
ریال
not found
ریال
not found
ریال
پرواز به Guangzhou

بلیط هواپیما تهران گوانجو

گوانگ ژو با گوانجو یا گوانگجو سومین شهر بزرگ چین، شهر آسیایی در حال رشد است که مسافران بسیاری از نقاط مختلف دنیا با اهداف تجاری یا گردشگری به آن سفر می‌کنند. برای تماشای پارکی پر از کروکدیل، برج‌ها و ساختمان‌های بلند و جزیره تاریخی شامیان، بلیط هواپیما را از فلای تودی خریداری کنید. فلای تودی بلیط تهران گوانجو را در انواع سیستمی، چارتر و لحظه آخری با بهترن قیمت در اختیار شما قرار می‌دهد. با خرید بلیط خود از فلای تودی از مزایای بسیاری چون پشتیبانی 24 ساعته بهره‌مند شوید.

سایر مقاصد پرتردد به چین

 

خرید اینترنتی بلیط هواپیما تهران گوانجو

خرید بلیط هواپیما گوانگجو محبوب‌ترین بلیط هواپیما به چین در میان مسافران ایرانی است. برای رزرو بلیط پرواز تهران به گوانجو در فلای تودی کافی است پس از تکمیل اطلاعات مورد نیاز (مبدا، مقصد، تاریخ رفت و برگشت و...)، نتایج حاصل را در تاریخ منتخب خود مشاهده نمایید. اما چنانچه قصد خرید بلیط برگشت هواپیما گوانجو تهران را دارید کافی است در باکس جستجوی پرواز تهران به گوانجو فِلِش دو طرفه میان مبدا و مقصد را بزنید تا نام دو شهر برای جستجو جابجا شود. همچنین در بخش انتخاب نوع سفر برای خرید بلیط رفت و برگشت تهران گوانجو با انتخاب گزینه بلیط هواپیما رفت و برگشت می‌توانید پروازهای تهران گوانجو را در مسیر رفت و برگشت خریداری نمایید. در صفحه نتایج جستجو لیست قیمت بلیط هواپیما تهران به گوانجو برایتان به نمایش درمی‌آید. با اعمال فیلتر مناسب قادر خواهید بود به پرواز لحظه آخری ، پرواز چارتر تهران گوانجو و در نهایت به بهترین قیمت بلیط هواپیما تهران گوانجو دست یابید. 
در حال حاضر هواپیمایی ماهان ایر در مسیر تهران گوانجو مشغول فعالیت است. از دیگر پروازهایی که به مقصد گوانجو انجام می‌شوند می‌توان به پروازهای زیر اشاره کرد:

  پرواز شانگهای گوانجو چاینا ساترن
  پرواز دبی گوانجو چاینا ساترن
  پرواز بانکوک گوانجو ایر آسیا

همچنین مسافران می توانند بلیط پرواز گوانجو تهران هواپیمایی ماهان ایر را از طریق سایت فلای تودی با ارزانترین قیمت خریداری نمایند.

راهنمای خرید اینترنتی بلیط تهران گوانجو در فلای تودی

  جستجوی بلیط هواپیما گوانجو

ابتدا از برنامه پروازهای گوانجو اطمینان حاصل کنید، برای این کار در قسمت پرواز خارجی، نوع بلیط (بلیط رفت و برگشت یا بلیط رفت) را انتخاب کنید و سپس سایر جزئیات مانند مبدا، مقصد، تاریخ رفت و برگشت، کلاس پرواز، تعداد مسافران و... را مشخص کرده و در آخر بر روی دکمه جستجوی پرواز کلیک نمایید. در کمتر از چند ثانیه نتایج پرواز گوانجو برای شما نمایش داده می‌شود.

بطور مثال اگر قصد خرید بلیط تهران گوانجو را دارید، کافیست سه ‌حرف اول " تهران " یا " Tehran " را به عنوان مبداء و سه حرف اول " گوانجو " یا " Guangzhou " را به عنوان مقصد در بخش جستجوی پرواز، تایپ و نام شهر را از لیست پیشنهادی انتخاب کنید. سپس تاریخ سفر خود را به شمسی یا میلادی درج نمایید. در نهایت با انتخاب دکمه جستجوی پرواز، برنامه پروازی تهران به گوانجو برای شما نمایش داده می شود.

  رزرو بلیط پروازهای گوانجو

پس از فشردن دکمه جستجو طبق اطلاعات مشخص شده، لیست قیمت پروازهای گوانجو از ارزانترین بلیط نمایش داده می‌شود و شما می‌توانید اطلاعات دقیق هر پرواز شامل ایرلاین، تاریخ و شماره پرواز، ساعت حرکت، مدت زمان پرواز، تعداد توقف (ها)، مدت زمان توقف (ها)، کلاس پروازی و قیمت بلیط را مشاهده نمایید. همچنین در قسمت " جزئیات بیشتر این پرواز " اطلاعات تکمیلی مانند قوانین بلیط و حمل بار، فرودگاه‌ها و نوع ایرلاین ارائه شده است. در نهایت با انتخاب دکمه رزرو و تأیید پرواز ، به گام بعدی یعنی ثبت اطلاعات مسافران منتقل می‌شوید.

  فرودگاه‌های گوانجو

در زمان رزرو و خرید بلیط تهران گوانجو از فلای تودی ، چنانچه فرودگاه مقصد برای شما مهم است می‌توانید آن را از لیست فرودگاه های گوانجو که در بخش فیلترها نمایش داده می شود انتخاب کنید تا فقط لیست پروازهای فرودگاه مورد نظر برای شما نمایش داده شود. فرودگاه های گوانجو عبارتند از :

  فرودگاه بین المللی نیو بایون گوانجو (CAN)

قیمت بلیط هواپیما تهران گوانجو

برای آگاهی از قیمت بلیط چین گوانجو می‌توانید به سایت فلای تودی مراجعه کنید. فلای تودی با استفاده از سیستم مقایسه قیمت‌ها شما را در خرید بلیط پروازهای تهران به گوانجو یاری می‌کند. برای خرید ارزانترین قیمت بلیط هواپیما از تهران به گوانجو به موارد زیر توجه کنید:
• قیمت بلیط هواپیما گوانجو با توجه به ماه‌های مختلف سال متغیر است. بنابراین پیشنهاد ما به شما این است که پروازهای فرست کلاس و بیزینس کلاس تهران گوانجو را از قبل خریداری کنید. همچنین خرید پروازهای اکونومی کلاس تهران گوانجو را به تعویق نیندازید و بلیط خود را حداقل از 2 ماه قبل خریداری کنید. معمولا ارزانترین فصل برای خرید بلیط هواپیما تهران گوانجو فصل تابستان است.
• ارزانترین بلیط هواپیما تهران گوانجو را معمولا می‌توانید در روزهای دوشنبه خریداری کنید.
• سعی کنید اگر تاریخ سفر مشخصی دارید بلیط رفت و برگشت هواپیما تهران گوانجو را خریداری کنید، چون قیمت یک بلیط رفت و برگشت تهران گوانجو از قیمت دو بلیط یکطرفه ارزان‌تر خواهد شد.

بلیط‌ ارزان گوانجو

برای خرید بلیط ارزان هواپیما گوانجو، کافی است به سیستم اطلاع از تغییر قیمت‌ها و یا تقویم قیمتی صفحه نتایج جستجو دسترسی داشته باشید. در این صورت قادر خواهید بود ارزانترین بلیط هواپیما گوانجو را از سایت فلای تودی خریداری نمایید.
اگر قصد خرید بلیط تهران گوانجو ارزان را دارید فلای تودی این امکان را برای شما فراهم کرده است تا با مقایسه قیمت بلیط‌های هواپیما تهران گوانجو به بهترین قیمت پرواز تهران به گوانجو دست پیدا کنید. تمامی پروازهای مستقیم و پروازهای غیر مستقیم (با توقف) تهران گوانجو در فلای تودی موجود است. بنابراین وقت خود را برای جستجوی بلیط‌های ارزان هواپیما هدر ندهید. بلیط هواپیمای تهران گوانجو را از فلای تودی بخرید و از مزایای این خرید بهره‌مند شوید. شما قادر خواهید بود با اعمال فیلتر مناسب حتی ارزانترین بلیط لحظه آخری و بلیط چارتری تهران گوانجو را در فلای تودی بیابید. 
همچنین با استفاده از سیستم اطلاع از تغییر قیمت‌ها، هر گونه تغییر قیمت روز بليط هواپيما تهران گوانجو به اطلاع شما خواهد رسید و در نتیجه می‌توانید برای مسیر تهران گوانجو پرواز ارزان خریداری نمایید. اما برای خرید ارزانترین بلیط هواپیما کافی است از گزینه تقویم قیمتی استفاده نمایید. به کمک تقویم قیمتی فلای تودی می‌توانید ارزانترین قیمت بلیط چین گوانجو را در حوالی تاریخ پرواز مورد نظر خود از فلای تودی خریداری کنید.

بلیط چارتر گوانجو

در صفحه نتایج جستجو بلیط هواپیما گوانجو فلای تودی، در صورتی که پرواز چارتر گوانجو موجود باشد، گزینه چارتر بالای هر پرواز به نمایش در می‌آید. همچنین در این بخش با اعمال فیلتر مناسب می‌توانید به پروازهای چارتر گوانجو دسترسی پیدا کنید و با مقایسه نرخ بلیط ها اقدام به خرید بلیط چارتر گوانجو نمایید.

بلیط لحظه آخری گوانجو

در صفحه نتایج جستجو فلای تودی اگر بلیط لحظه آخری تهران گوانجو موجود باشد برای شما در کنار سایر پروازهای تهران گوانجو به نمایش درخواهد آمد. دراین صورت می‌توانید با مقایسه قیمت بلیط لحظه آخری گوانجو با قیمت بلیط هواپیما گوانجو سیستمی خرید خود را انجام دهید، چون مواردی نیز پیش می‌آید که قیمت بلیط لحظه آخری از قیمت بلیط سیستمی بیشتر است. اما اگر بخواهید فقط به پروازهای لحظه آخری گوانجو دسترسی داشته باشید، کافی است که از فیلترهای جستجو فلای تودی استفاده نمایید تا لیست آن‌ها برای شما به نمایش درآید و با مقایسه قیمت‌ بلیط‌های لحظه آخری گوانجو خرید خود را به راحتی انجام دهید. فلای تودی خرید ارزانترین بلیط لحظه آخری را برای شما میسر می‌سازد.

برخی مزایای خرید بلیط هواپیما گوانجو در فلای تودی

  امکان خرید خدمات به همراه بلیط هواپیما

با خرید اینترنتی بلیط هواپیما گوانجو از فلای‌تودی می توانید خدمات دیگری همچون ویزا، ترانسفر فرودگاهی، بیمه مسافرتی و خدمات اختصاصی تشریفات فرودگاه و ... را با تخفیف ویژه‌ای خریداری نمایید.

  خرید بلیط هواپیما گوانجو ارزان قیمت

با خرید بلیط هواپیما از سایت فلای‌تودی ارزانترین قیمت بلیط چین گوانجو از آن شما خواهد شد. قیمت بلیط هواپیما گوانجو به صورت آنلاین با توجه به تاریخ و ساعت به صورت لحظه‌ای تغییر می‌کند. لیست پروازها به ترتیب از بلیط ارزان قیمت به صورت صعودی نمایش داده می‌شود.

  امکان خرید بلیط هواپیما از معتبرترین ایرلاین‌ها

با خرید بلیط هواپیما خارجی از فلای‌تودی شما به متنوع‌ترین و معتبرترین ایرلاین‌های دنیا که بالغ بر ۹۰۰ ایرلاین است دسترسی دارید. پس اگر می‌خواهید بلیط هواپیما گوانجو را حتما از شرکت هواپیمایی خاصی خریداری نمایید، با استفاده از گزینه ایرلاین در قسمت فیلترهای جستجو، ایرلاین موردنظر خود را انتخاب کنید.

  امکان رزرو بلیط و هتل گوانجو به صورت همزمان

با خرید بلیط تهران گوانجو از فلای‌تودی می‌توانید به صورت همزمان رزرو هتل گوانجو را با پرداخت ریالی به صورت آنلاین انجام دهید.

  مقایسه آنلاین قیمت و خدمات ایرلاین‌ها

در سامانه خرید اینترنتی بلیط هواپیما فلای ‌تودی، پروازهای موجود در مسیر گوانجو و نرخ بلیط هواپیما گوانجو را می‌توانید به صورت لحظه‌ای و آنلاین مشاهده نموده و همواره بهترین بلیط هواپیما را رزرو نمایید.

  استرداد آنلاین بلیط هواپیما

یکی از قابلیت‌های سامانه خرید اینترنتی بلیط هواپیما فلای تودی امکان استرداد آنلاین بلیط هواپیما خارجی است. بنابراین چنانچه پس از خرید اینترنتی بلیط هواپیما گوانجو از فلای تودی بنا به هر دلیلی مایل به کنسل کردن بلیط خود بودید، تنها با چند کلیک ساده و به راحتی قادر به استرداد بلیط هواپیما در فلای تودی خواهید بود. پس از کنسلی بلیط در فلای تودی، مبلغ بلیط هواپیما با کسر درصد کنسلی بلیط به حساب شما بازخواهد گشت.

بلیط پروازهای ماهان برای مسیر تهران گوانجو

اگر قصد خرید بلیط ارزان قیمت گوانجو را دارید پیشنهاد فلای تودی به شما خرید بلیط هواپیما ماهان گوانجو می‌باشد. برای تهیه بلیط هواپیما ماهان گوانجو کافی است که به یکی از صفحات خرید بلیط هواپیما ماهان، خرید بلیط هواپیما گوانجو و یا خرید بلیط پروازهای چارتری ماهان مراجعه کنید و رزرو بلیط هواپیما گوانجو ماهان را به راحتی انجام دهید.
پروازهای رفت تهران به گوانجو ماهان از فرودگاه بین المللی امام خمینی تهران به فرودگاه بین المللی نیو بایون گوانجو، کلیه روزهای هفته انجام می‌شود و مدت زمان پرواز تهران گوانجو ماهان 7 ساعت و 50 دقیقه می‌باشد. همچنین پروازهای برگشت گوانجو به تهران ماهان از فرودگاه گوانجو به فرودگاه امام خمینی تهران کلیه روزهای هفته انجام می‌شود و مدت زمان پرواز گوانجو تهران ماهان 7 ساعت و 50 دقیقه می‌باشد. البته برنامه پروازی ماهان به گوانجو با توجه به شرایطی مانند تعداد مسافران و عوامل دیگر ممکن است تغییر کند.

اطلاعات پرواز تهران گوانجو

 فاصله هوایی تهران تا گوانجو

مسافت پروازی تهران از گوانجو 6065 کیلومتر (3769 مایل) است.

 مدت زمان پرواز تهران گوانجو

طول پروازهای مستقیم تهران گوانجو به طور متوسط 7 ساعت و 50 دقیقه است. اما مدت زمان پرواز تهران به گوانجو با توجه به شرایطی مانند نوع مسیرها، تعداد توقف‌ها و شرایط جوی ممکن است تغییر کند.

 ایرلاین‌هایی که از تهران به گوانجو پرواز مستقیم دارند

پروازهای مستقیم تهران گوانجو توسط هواپیمایی ماهان ایر انجام می‌شود.

 ارزانترین ایرلاین‌ های پرواز تهران گوانجو

ارزانترین ایرلاین‌ پرواز تهران گوانجو، هواپیمایی ماهان ایر است.

 محبوب‌ ترین ایرلاین در مسیر تهران گوانجو

محبوب ‌ترین ایرلاین در مسیر تهران گوانجو هواپیمایی ماهان ایر است. 100% پروازهای مستقیم تهران گوانجو توسط هواپیمایی ماهان ایر انجام می‌شود.

 روزهای پرواز تهران به گوانجو

پروازهای تهران گوانجو روزهای دوشنبه انجام می‌شود.

راهنمای مختصر سفر به گوانجو

گوانجو (Guangzhou) یا گوانگجو یا گوانگژو، مرکز استان گوانگ دونگ، قطب تجارت و سومین شهر بزرگ کشور چین به‌شمار می‌آید. این شهر مرکز فرهنگی، سیاسی، اقتصادی، هنری، علمی و آموزشی جنوب چین محسوب می‌شود و به دلیل موقعیت جغرافیایی منحصر به فرد آن، نزدیکی با دریای جنوب چین، رودخانۀ مروارید، هنگ کنگ و ماکائو باعث شده که به آن نام "دروازه جنوبی چین" را بدهند تا معاملات عظیم تجاری از خرید و فروش‌های کوچک بازاری تا هرگونه معاملات مالی و بازرگانی بین‌المللی در این شهر اتفاق بیفتد. گوانجو به عنوان یکی از شهرهای به سرعت در حال رشد آسیا، رشد چشمگیری نیز در صنعت گردشگری داشته است و با فضای بین‌المللی، آشپزی کانتونی جهانی و زندگی شبانه پر جنب و جوش خود، گردشگران بسیاری را از سراسر جهان جذب می‌کند. به همین دلیل خرید بلیط هواپیما گوانجو از پرفروش‌ترین و محبوب‌ترین پروازهای خارجی در میان مسافران است.

بهترین زمان سفر به گوانجو

گردشگرانی که قصد دیدن تاریخ و فرهنگ غنی گوانجو و لذت بردن از امکانات تفریحی این شهر را دارند فصل پاییز و زمستان را برای سفر به این شهر انتخاب می‌کنند. چرا که از آب و هوای همیشه گرم و شرجی این شهر در تابستان و باران‌های همیشگی بهار در امان خواهند بود. اما اگر شما نیز از آن دسته افرادی هستید که دوست دارید در زمان‌های خلوت سال سفر کنید، فصل تابستان بهترین فصل برای سفر به گوانجو است و ارزانترین بلیط هواپیما گوانجو را می‌توانید تهیه کنید.

جاهای دیدنی گوانجو

  پارک تفریحی شیملانگ
  برج کانتون
  جزیره شامیان
  خانه اپرای گوانجو
  رودخانه مروارید
  کتابخانه گوانجو
  باغ وحش گوانجو
  موزه هنر گوانجو

رستوران‌های گوانجو

  رستوران ویلبرز
  رستوران جیانگ
  رستوران باربیکیو ترکی سلطان
  رستوران 1920
  رستوران پانکسی

مراکز خرید گوانجو

  ویکتوری پلازا
  تی مال
  واندا پلازا
  گراند ویو
  آپدیت مال

همین حالا بلیط پرواز به گوانجو را از فلای‌تودی خریداری کنید و هرچه زودتر چمدان های خود را برای‌ سفر به گوانجو ببندید.

سوالات متداول خرید بلیط هواپیما گوانجو

آماده پاسخگویی شبانه روزی به شما هستیم. لطفا پیش از تماس تلفنی یا ارسال ایمیل، راهنمای مشتریان را مطالعه نمایید.