بلیط پرواز های گرگان

not found
ریال
not found
ریال
not found
ریال
not found
ریال
not found
ریال
not found
ریال
not found
ریال
not found
ریال
پرواز به Gorgan-City

بلیط هواپیما تهران گرگان

شهر سرسبز گرگان، مرکز استان گلستان، مقصد سفر بسیاری از ایرانیانی است که می‌خواهند روزهایی را در آرامش طبیعت و هوای خوش سپری کنند. به همین خاطر بلیط هواپیما گرگان از پرفروش‌ترین بلیط‌هاست. برای سفر به این شهر شمالی و گشت و گذار در جنگل النگدره، جنگل توسکستان، بازار نعلبندان و باغ روس‌ها، بلیط هواپیما را با قیمت ارزان خریداری کنید. فلای تودی بهترین قیمت بلیط پرواز تهران به گرگان را با پشتیبانی 24 ساعته در اختیار شما قرار می‌دهد. علاوه بر این، در همین سایت می توانید برای رزرو هتل گرگان هم اقدام کنید و واچر هتل خود را آنی دریافت کنید.

خرید اینترنتی بلیط هواپیما گرگان

برای رزرو بلیط هواپیما تهران گرگان، پس از تکمیل اطلاعات مورد نیاز (مبدا، مقصد، تاریخ رفت و برگشت و...) در فلای‌تودی، نتایج حاصل را در تاریخ منتخب خود مشاهده می‌کنید و با اعمال فیلتر مناسب و مدنظر خود نتایج را کوتاه می‌کنید. با خرید بلیط پرواز تهران گرگان شما فقط ۱ ساعت و بیست و پنج دقیقه با شهر سرسبز و زیبای گرگان فاصله دارید.
در حال حاضر هواپیمایی ایران ایر، هواپیمایی آسمان و هواپیمایی قشم ایر در مسیر تهران گرگان مشغول فعالیت هستند. از دیگر پروازهایی که به مقصد گرگان انجام می‌شوند می‌توان به پروازهای زیر اشاره کرد :

همچنین مسافران می توانند بلیط هواپیما گرگان تهران هواپیمایی ایران ایر، هواپیمایی آسمان و هواپیمایی قشم ایر را از طریق سایت فلای تودی با ارزان‌ترین قیمت خریداری نمایند.

راهنمای خرید اینترنتی بلیط هواپیما تهران گرگان در فلای تودی

  جستجوی بلیط هواپیما گرگان

ابتدا از برنامه پروازهای گرگان اطمینان حاصل کنید، برای اینکار در قسمت پرواز داخلی، نوع بلیط (بلیط رفت و برگشت یا بلیط رفت) را انتخاب کنید و سپس سایر جزئیات مانند مبدا، مقصد، تاریخ رفت و برگشت، کلاس پرواز، تعداد مسافران و... را مشخص کرده و در آخر بر روی دکمه جستجوی پرواز کلیک نمایید. در کمتر از چند ثانیه نتایج پرواز تهران به گرگان برای شما نمایش داده می‌شود.

  رزرو پرواز تهران گرگان

پس از فشردن دکمه جستجو طبق اطلاعات مشخص شده، لیست بلیط‌ پروازهای گرگان به صورت صعودی از ارزان‌ترین پرواز نمایش داده می‌شود و شما می‌توانید اطلاعات دقیق هر پرواز شامل ایرلاین، تاریخ و شماره پرواز، ساعت حرکت، مدت زمان پرواز، کلاس پروازی و قیمت بلیط را مشاهده نمایید؛ همچنین در قسمت «جزئیات بیشتر این پرواز» اطلاعات تکمیلی مانند قوانین بلیط و حمل بار، فرودگاه‌ها و نوع ایرلاین ارائه شده است. در نهایت با انتخاب دکمه رزرو و تأیید پرواز موردنظر، به گام بعدی، یعنی ثبت اطلاعات مسافران منتقل می‌شوید.

  فرودگاه‌های گرگان

در زمان رزرو و خرید بلیط هواپیما گرگان از فلای تودی ، چنانچه فرودگاه مقصد برای شما مهم است می‌توانید آن را از لیست فرودگاه های گرگان که در بخش فیلترها نمایش داده می شود انتخاب کنید تا فقط لیست پروازهای فرودگاه مورد نظر برای شما نمایش داده شود. فرودگاه های گرگان عبارتند از :

  فرودگاه بین‌المللی گرگان

قیمت بلیط هواپیما گرگان

برای آگاهی از قیمت بلیط رفت و برگشت تهران گرگان می‌توانید به سایت فلای تودی مراجعه کنید. فلای تودی با استفاده از سیستم مقایسه قیمت‌ها شما را در انتخاب زمان مناسب بلیط پرواز تهران گرگان ارزان یاری می‌کند.
  برای خرید ارزانترین قیمت بلیط هواپیما تهران گرگان به موارد زیر توجه کنید:
•    قیمت بلیط هواپیما از تهران به گرگان با توجه به ماه‌های مختلف سال متغیر است. معمولا ارزانترین قیمت بلیط هواپیما از تهران به گرگان را می‌توانید در فصل تابستان و زمستان خریداری نمایید.
•    سعی کنید اگر تاریخ سفر مشخصی دارید بلیط رفت و برگشت هواپیما تهران گرگان را خریداری کنید، چون قیمت بلیط هواپیما تهران گرگان رفت و برگشت از قیمت دو بلیط یکطرفه تهران گرگان و بالعکس ارزان‌تر خواهد شد.

بلیط ارزان گرگان

از اساسی‌ترین خدمات فلای‌تودی در راستای تسهیل سفری خوش و خاطره‌انگیز، گارانتی ارزان‌ترین قیمت بلیط هواپیما است پس دیگر لازم نیست نگران قیمت بلیط هواپیما گرگان باشید فقط کافیست اطلاعات لازم را براساس فیلترهای موجود مشخص نمایید تا پیشنهاد لحظه‌ای ایرلاین‌های همکار فلای‌تودی را مشاهده کنید.

بلیط چارتر گرگان

شما با درج اطلاعات مبدا و مقصد از طریق مشاهده نتایج در قسمت فیلترهای جستجو، می توانید ایرلاین‌های چارتر و سیستمی را به تفکیک مشاهده کرده و از قیمت‌های ویژه فلای‌تودی بلیط چارتر خریداری کنید.

بلیط لحظه آخری تهران گرگان

اگر قصد خرید بلیط هواپیما لحظه آخری تهران به گرگان را دارید، کافی است که از قسمت فیلترهای جستجو فلای تودی استفاده کنید تا لیست پرواز تهران گرگان برای شما به نمایش درآید و با مقایسه قیمت‌ بلیط‌های لحظه آخری تهران گرگان، خرید خود را به راحتی انجام دهید. فلای تودی خرید بلیط ارزان لحظه آخری تهران گرگان را برای شما میسر می‌سازد.

برخی مزایای خرید بلیط هواپیما گرگان در فلای تودی

  خرید بلیط هواپیما گرگان ارزان قیمت

با خرید بلیط هواپیما از سایت فلای‌تودی شما گارانتی ارزان‌ترین قیمت بلیط پرواز گرگان را دارید. قیمت بلیط هواپیما گرگان به صورت آنلاین با توجه به تاریخ و ساعت به صورت لحظه‌ای تغییر می‌کند. لیست پروازها به ترتیب از بلیط ارزان قیمت به صورت صعودی نمایش داده می‌شود.

     سیستم اطلاع از تغییر قیمت

پس از جستجوی پرواز تهران به گرگان در سامانه فلای تودی، با ثبت ایمیلتان، هر گونه تغییر در قیمت پرواز تهران به گرگان به صورت لحظه‌ای به اطلاع شما خواهد رسید. چنانچه قصد خرید بلیط ارزان هواپیما گرگان را دارید، با استفاده از این سیستم هرگاه در مسیر تهران به گرگان بلیط هواپیما ارزان شد، اطلاعیه آن به ایمیل شما ارسال خواهد شد.

   تقویم قیمتی فلای تودی

با استفاده از این سیستم پس از جستجوی پرواز تهران گرگان در فلای تودی، در بالای صفحه جستجوی پرواز، گزینه‌ای با عنوان تقویم قیمتی نمایان می‌شود. در این تقویم تمامی پروازهای ارزان تهران گرگان در حوالی تاریخ انتخابی شما نمایش داده می‌شود و چنانچه برای سفر عجله‌ای نداشته باشید، قادر خواهید بود تا ارزان ترین بلیط هواپیما تهران گرگان را در هر یک از تاریخ‌های پیشنهادی خریداری نمایید.

    نمودار قیمتی فلای تودی

با استفاده از این نمودار قادر خواهید بود بیشینه، کمینه و متوسط قیمت بلیط تهران گرگان را در حوالی تاریخ انتخابی خود بیابید. به این ترتیب قادر خواهید بود به راحتی قیمت ها را در روزهای مختلف مقایسه نمایید و اقدام به خرید بلیط ارزان هواپیما گرگان نمایید.

  امکان خرید بلیط هواپیما از معتبرترین ایرلاین‌ها

با خرید بلیط هواپیما داخلی و خارجی از فلای‌تودی شما به متنوع‌ترین و معتبرترین ایرلاین‌های دنیا که بالغ بر ۹۰۰ ایرلاین است دسترسی دارید. پس اگر می‌خواهید بلیط هواپیما گرگان را حتما از هواپیمایی خاصی خریداری نمایید، با استفاده از گزینه ایرلاین در قسمت فیلترهای جستجو ایرلاین موردنظر خود را انتخاب کنید.   

  مقایسه آنلاین قیمت و خدمات ایرلاین‌ها

در سامانه خرید اینترنتی بلیط هواپیما فلای ‌تودی، نرخ بلیط هواپیما تهران گرگان را می‌توانید به صورت لحظه‌ای و آنلاین مشاهده نموده و همواره اقدام به رزرو بليط هواپيما تهران گرگان با بهترین قیمت نمایید.

  استرداد آنلاین بلیط

یکی از قابلیت‌های سامانه خرید اینترنتی بلیط هواپیما فلای تودی امکان استرداد آنلاین بلیط هواپیما داخلی است. بنابراین چنانچه پس از خرید اینترنتی بلیط تهران گرگان از فلای تودی بنا به هر دلیلی مایل به کنسل کردن بلیط خود بودید، تنها با چند کلیک ساده و به راحتی قادر به استرداد بلیط هواپیما در فلای تودی خواهید بود. پس از کنسلی بلیط در فلای تودی، مبلغ کنسلی بلیط پرواز تهران گرگان به حساب شما بازخواهد گشت.

اطلاعات پرواز تهران گرگان

  فاصله هوایی تهران تا گرگان

مسافت هوایی تهران تا گرگان 582 کیلومتر است.

  مدت زمان پرواز تهران گرگان

مدت زمان پرواز تهران به گرگان، 50 دقیقه است اما این مدت زمان به ایرلاین، مسیر پروازی و شرایط آب و هوایی بستگی دارد.

  محبوب ترین ایرلاین ها در مسیر تهران به گرگان

 آسمان، قشم ایر، کیش ایر، ایران ایر، پویا ایر، کاسپین. 

 

راهنمای مختصر سفر به گرگان

شهر گرگان مرکز استان گلستان، در فاصله 397 کیلومتری تهران و در شمال شرقی کشور قرار گرفته است. تمدن در این شهر به 6000 سال پیش برمی‌گردد. گرگان همیشه نقشی مهم و اساسی در شکوفایی فرهنگ و تمدن ایران داشته است، به همین دلیل در دوران صفویه این شهر را با عنوان « دارالمومنین» می‌شناختند. گرگان، این شهر زیبا و تاریخی با داشتن جاذبه‌های تاریخی و طبیعی تاثیر برانگیز به عنوان یکی از مهم‌ترین جاذبه‌های گردشگری استان گلستان شناخته می‌شود. به همین دلیل، خرید بلیط هواپیما برای سفری راحت و بی دغدغه برای سفر به گرگان را به هر مسافری که سودای سفر به منطقه‌ای خوش آب و هوا و زیبا را دارد؛ توصیه می‌کنیم.
ساختار تاریخی گرگان، منحصر به فردترین ساختار تاریخی شمال کشور است که در تاریخ 24 شهریور 1310 به عنوان چهل و یکمین ساختار تاریخی ایران در لیست بناهای ملی ایران ثبت شده است. گرگان تا سال 1316 با نام اَسترآباد شناخته می‌شد و پس از آن به گرگان تغییر نام داد.
شهر گرگان دارای وسیع‌ترین بافت تاریخی شمال کشور، محلات تاریخی فراوان، بناهای قدیمی و طبیعتی سرسبز و بکر می‌باشد، همچنین مردم بومی و صمیمی آن فرهنگی خاص دارند و بسیار گرم و مهمان نواز می‌باشند. شهر گرگان به دلیل موقعیت زیبای جغرافیایی و محیطی خود گردشگران داخلی و خارجی بسیاری را در هر فصلی از سال جذب می‌کند و از همه مهمتر تنوع غذاهای بسیار خوشمزه‌ و محلی آن با چاشنی‌های معروف، این شهر را به مقصد بسیار جذابی برای گردشگران تبدیل کرده است. در گرگان اقوام مختلفی از جمله آذری‌ زبان‌ها، سبزواری‌ها، بومیان اولیه این شهر، شاهرودی‌ها، سیستانی‌ها، بلوچ‌ها، ترکمن‌ها، قزاق‌ها و همچنین اقوام دیگری زندگی می‌کنند. در فصل بهار گرگان را می‌توان در بی‌نظیرترین حالت آن مشاهده کرد. در آغاز روزهای بهار شکوفه‌های درختان و جنگل باران خورده در نهایت زیبایی خود است، در ماه اردیبهشت تمامی دشت‌های آن پر از گل‌های زیبا می‌شود و تمام جنگل و طبیعت گرگان به اوج سرسبزی خود می‌رسند.

آب و هوای گرگان

گرگان دارای آب و هوایی معتدل و مرطوب می‌باشد. در تابستان هوای آن تقریبا گرم و مرطوب است و ماه‌های تیر، مرداد و شهریور گرم‌ترین ماه‌های این شهر هستند که میانگین دمای هوا در آن تا حدود ۳۲ درجه سانتی‌گراد افزایش می‌یابد. به طور کلی گرگان زمستان‌های سردی دارد اما در بهمن ماه‌ سرما در این شهر به اوج خود می‌رسد. شهر گرگان به دلیل نزدیکی به کوه و جنگل، آب و هوای معتدل‎‌تری نسبت به سایر شهرهای شمالی کشور دارد و میزان رطوبت آن نیز کمتر است. در گرگان آب و هوای مناطق ییلاقی و مرتفع همیشه بهاری می‌باشد همچنین این شهر در فصل پاییز و زمستان جلوه‌ای دیگر دارد که هر گردشگری را جذب خود می‌نماید. هنگام زمستان‌ در گرگان با وجود سرما، سفر به روستاهای جنگلی و اقامت در کلبه‌های چوبی آن همراه با گرمای آتش بخاری‌های هیزمی در روزهای برفی، خاطره این سفر را به یادماندنی خواهد کرد.

جاهای دیدنی گرگان

گرگان شهری باستانی در بهشت ایران است که جاذبه‌های گردشگری فراوانی دارد. مکان‌های دیدنی گرگان به اندازه ای فراوان و متنوع است که هر گردشگری را با هر سلیقه‌ای راضی نگه می‌دارد. هنگامی که از این شهر، کوه‌های جنگلی و جنگل‌های بلوط 1000 ساله آن دیدن می‌کنید، تمام استرس و ناراحتی‌های خود را فراموش خواهید کرد. در ادامه تعدادی از جاذبه‌های گردشگری این شهر را به شما معرفی خواهیم کرد.

  مسجد جامع گرگان
  تپه قلعه خندان
  مجموعه کاخ آقا محمدخان قاجار
  روستای قرن آباد
  آبشار شصت کلاته
  آبشار رنگو
  باغ روس‌ها
  مدرسه عمادیه

غذاهای گرگان

گرگان هم مانند سایر شهرهای ایران غذاهای محلی فراوان و منحصر به‌فرد خود را دارد. تنوع غذایی مردم شمال که از میان آن‌ها می‌توان به انواع خورشت‌ها، ترشی‌ها و شیرینی‌ها اشاره کرد در بین تمام مردم ایران معروف هستند. در شهر گرگان برخی از رستوران‌های سنتی مانند رستوران باباطاهر و سید مسعود تعدادی از غذاهای محلی این شهر را برای مسافران و گردشگران سرو می‌کنند. اگر هم خوش‌شانس باشید می‌توانید در یکی از روستاهای اطراف شهر گرگان مهمان مردم بومی شوید و طعم اصیل غذاهای محلی این شهر را امتحان کنید.

  ماش پتی خارش
  چکدرمه
  بولامه
  باسترمه
  آش ماست
  بوروک
  هلی آش
  ماش پلو

شیرینی‌های گرگان

  نان زنجبیلی
  شیرینی برنجی
  قطاب
  کلوچه
  نان خرمایی
  حلوای اماج
  سرغربیلی
  نان شیرمال

رستوران‌های گرگان

غذاهای شهرهای شمال ایران به تنوع، خوشمزگی و ارگانیک بودن معروف هستند مخصوصا اگر با غذاهای مناطق کوهستانی نیز همسو گردند. در گرگان غذاهای محلی و سنتی لذیذ و متنوعی وجود دارد که تمامی آنها را در رستوران‌های این شهر چه محلی و چه کلاسیک با مردمانی مهمان‌نواز می‌‌توان پیدا کرد.

  رستوران اکبرجوجه
  رستوران سید مسعود
  رستوران باباطاهر
  رستوران عمارت
  رستوران کبابسرای باران
  سفره خانه سنتی شانلی
  کافه رستوران پیانو
  رستوران برگرتین

صنایع دستی و سوغاتی گرگان

گرگان نیز همانند دیگر شهرهای ایران تحت تاثیر اقلیم و مردمانی که دارد، صنایع دستی خاص خود را تولید می‌کند. بخش عمده‌ای از صنایع دستی این شهر به دست هنرمند اقوام ترکمن خلق می‌شود، به طوریکه فرش‌های ترکمنی در این میان بسیار مشهور هستند. گرگان یکی از قطب‌های مهم تولید کننده قالیچه، قارچین، ابریشم دوزی، طوزن دوزی، نمدبافی، پشتی، آلات موسیقی، زیورآلات خاص ترکمنی، گلیم بافی، گلدوزی، سبدبافی، ریسندگی، پارچه، تولید وسایل چوبی و بسیاری چیزهای دیگر است. برای خرید صنایع دستی و سوغاتی گرگان می‌توانید به بازار قدیمی و دائمی گرگان بروید. از دیگر صنایع دستی گرگان می‌توان به موارد زیر اشاره کرد.

  ماهی و خاویار
  کُلُمبو
  قالی ترکمن
  ابریشم‌ بافی
  کالنی نون
  سیچو کماچ
  زیور آلات ترکمنی
  نون قندی

مراکز خرید گرگان

در شهر گرگان همانند بیشتر شهرهای ایران هم بازارهای قدیمی وجود دارد و هم مراکز خرید شیک و مدرن. اگر قدم زدن در بازار بخصوص بازارهای شمالی و خرید کردن در آنها با حال و هوای قدیمی و سنتی را می‌پسندید، بازارهای قدیمی گرگان را از دست ندهید از میان این بازارها می‌توان به بازار نعلبندان گرگان اشاره کرد. در این بازار از انواع خوراکی تا انواع لوازم خانه و سوغاتی‌های متنوع گرگان را می‌توانید پیدا کنید. در ادامه تعدادی از مراکز خرید گرگان را به شما معرفی می‌کنیم.

  مجتمع تجاری مرجان
  پاساژ وارکانا
  مجتمع تجاری کاپری
  مرکز خرید سیلوانا
  بازار گوشت و ماهی تازه
  پاساژ مرسل
  مرکز خرید تندیس
  پاساژ زرتشت

همین حالا بلیط پرواز به شهر گرگان را از فلای‌تودی خریداری کنید و هرچه زودتر چمدان های خود را برای‌ سفر به گرگان ببندید.

سوالات متداول خرید بلیط هواپیما تهران گرگان

آماده پاسخگویی شبانه روزی به شما هستیم. لطفا پیش از تماس تلفنی یا ارسال ایمیل، راهنمای مشتریان را مطالعه نمایید.