بلیط پرواز های کاتماندو

not found
ریال
not found
ریال
not found
ریال
not found
ریال
not found
ریال
not found
ریال
not found
ریال
not found
ریال
بلیط هواپیما کاتماندو

بلیط هواپیما کاتماندو

کاتماندو پایتخت نپال و شهری در دامنه کوه هیمالیاست که علاوه بر طبیعت زیبا و جذاب، آثار تاریخی و مردم خونگرم آن گردشگران را از اقصی نقاط دنیا به سوی خود  می‌کشاند. برای سفر به نپال و شروع ماجراجویی در این کشور زیبا، لازم است بلیط هواپیما کاتماندو را تهیه کنید و یک تجربه منحصر به فرد بسازید. 

برای خرید بلیط هواپیما به نپال و برعکس، با بهترین قیمت از صفحه بلیط خارجی در فلای تودی، جستجوی بلیط هواپیما را انجام دهید. خرید اینترنتی بلیط هواپیما  تهران نپال از فلای تودی، شما را از مراجعه حضوری برای تهیه بلیط بی‌نیاز می‌کند. همچنین رزرو هتل کاتماندو را نیز می توانید با بهترین قیمت در فلای تودی انجام دهید.

بهترین زمان خرید بلیط هواپیما نپال

با توجه به باران‌های موسمی در نپال، بهتر است در زمان بارندگی‌ها به این کشور سفر نکنید. از تیر تا شهریور ماه راه‌ها در کاتماندو به دلیل بارندگی‌ها بسته است. پاییز و بهار بهترین زمان سفر به کاتماندو است. زیرا هوا مساعد است و طبیعت کاتماندو زیبایی فوق‌العاده‌ای در این فصل‌ها دارد. 

راهنمای خرید اینترنتی بلیط هواپیما تهران نپال در فلای تودی

  جستجوی بلیط نپال از تهران

ابتدا وارد قسمت پروازهای خارجی در فلای تودی شوید. در فرم جستجو، نوع بلیط (رفت و برگشت یا یک طرفه) را انتخاب کنید. سپس جزئیاتی چون مبدا، مقصد، تاریخ رفت و برگشت، تعداد مسافران را مشخص کنید و دکمه جستجو را بزنید. در کمتر از چند ثانیه نتایج برای شما به نمایش درمی‌آید.

اگر قصد خرید بلیط هواپیما تهران کاتماندو را دارید، کافیست سه ‌حرف اول " تهران " یا " Tehran " را به عنوان مبداء و سه حرف اول " کاتماندو " یا " kathmandu " را به عنوان مقصد در بخش جستجوی پرواز، تایپ و نام شهر را از لیست پیشنهادی انتخاب کنید. سپس تاریخ سفر خود را به شمسی یا میلادی درج نمایید. در نهایت با انتخاب دکمه جستجوی پرواز، برنامه پروازی تهران به کاتماندو برای شما نمایش داده می‌شود.

  رزرو بلیط هواپیما کاتماندو

پس از فشردن دکمه جستجو طبق اطلاعات مشخص شده، لیست قیمت بلیط هواپیما تهران به کاتماندو از ارزانترین بلیط هواپیما کاتماندو نمایش داده می‌شود و شما می‌توانید اطلاعات دقیق هر پرواز شامل ایرلاین، تاریخ و شماره پرواز، ساعت حرکت، مدت زمان پرواز، تعداد توقف (ها)، مدت زمان توقف (ها)، کلاس پروازی و قیمت بلیط هواپیما تهران کاتماندو را مشاهده نمایید. همچنین در قسمت " جزئیات بیشتر این پرواز " اطلاعات تکمیلی مانند قوانین بلیط و حمل بار، فرودگاه‌ها و نوع ایرلاین ارائه شده است. در نهایت با انتخاب دکمه رزرو و تأیید پرواز ، به گام بعدی یعنی ثبت مسافران منتقل می‌شوید.

در حال حاضر بلیط هواپیما تهران به کاتماندو را می‌توانید از چندین ایرلاین خریداری کنید که از مهم‌ترین آن‌ها می‌توان به سلام ایر، ایر عربیا، فلای دبی، ترکیش، امارات، قطر و انادولو جت اشاره کرد.

  فرودگاه‌ کاتماندو

در حال حاضر تنها فرودگاه در شهر کاتماندو نپال که همه پروازهای کاتماندو در آن فرود می‌آید، فرودگاه بین‌المللی تریبهوان است. با این حال از آنجا که پرواز تهران به کاتماندو ممکن است همراه با چند توقف باشد، می‌توانید فرودگاه‌های محل توقف را از قسمت فیلتر فرودگاه‌ها در ستون سمت راست، انتخاب کنید.

  فرودگاه بین المللی تریبهوان (KTM)

قیمت بلیط هواپیما کاتماندو

هزینه بلیط هواپیما نپال بستگی به زمان خرید بلیط کاتماندو دارد. شما با طی کردن مراحل رزرو بلیط هواپیما تهران به کاتماندو که در بالا شرح داده شد، می‌توانید قیمت بلیط‌ها به مقصد کاتماندو را ملاحظه کنید و پس از انتخاب بلیط، پرداخت اینترنتی را انجام دهید. با استفاده از فیلتر قیمت نیز می‌توانید قیمت موردنظر خود را انتخاب کنید.

بلیط ارزان کاتماندو

برای تهیه بلیط ارزان کاتماندو باید بدانید، خرید بلیط کاتماندو در زمستان ارزانتر است. در این زمان نپال بسیار سرد و خشک است و گردشگر کمتری به این کشور سفر می‌کند. فلای تودی این امکان را فراهم می‌کند تا ارزانترین بلیط هواپیما کاتماندو را تهیه کنید. شما می‌توانید در فیلتر قیمت، ارزانترین را انتخاب کنید. البته باید توجه داشته باشید که نوع بلیط و کلاس پروازی نیز در قیمت بلیط تاثیرگذار است. برای خرید بلیط هواپیما تهران کاتماندو ارزان، بلیط چارتر و لحظه آخری با کلاس پروازی اکونومی را انتخاب کنید.

بلیط چارتر کاتماندو

برای خرید بلیط چارتر کاتماندو، در قسمت فیلترینگ، چارتر را انتخاب کنید. این به شما امکان می‌دهد تا دسترسی راحتتری به بلیط‌های چارتر کاتماندو داشته باشید. با مقایسه قیمت بلیط‌های چارتر و سیستمی کاتماندو قادر خواهید بود، بلیط ارزانتر را انتخاب کنید.

بلیط لحظه آخری کاتماندو

در پرواز لحظه آخری کاتماندو همان صندلی و شرایط پروازی بلیط‌ سیستمی کاتماندو در اختیار شما قرار خواهد گرفت، با این تفاوت که برای خرید بلیط لحظه آخری کاتماندو هزینه بسیار کمتری پرداخت خواهید کرد. شرایط خرید بلیط لحظه آخری کاتماندو نیز همانند بلیط سیستمی کاتماندو است. به طور مثال، اگر قصد خرید بلیط ارزان لحظه آخری تهران به کاتماندو را دارید، کافی است که جستجوی خود را برای خرید بلیط هواپیما تهران کاتماندو انجام دهید. در صفحه نتایج جستجو فلای تودی، اگر بلیط لحظه آخری تهران کاتماندو موجود باشد، برای شما در کنار سایر پروازهای تهران کاتماندو به نمایش درخواهد آمد. دراین صورت می‌توانید با مقایسه قیمت بلیط لحظه آخری کاتماندو با قیمت بلیط سیستمی کاتماندو خرید خود را انجام دهید. چون مواردی نیز پیش می‌آید که قیمت بلیط لحظه آخری از قیمت بلیط سیستمی بیشتر است. اما اگر بخواهید فقط به پروازهای لحظه آخری کاتماندو دسترسی داشته باشید، کافی است که از سیستم فیلترینگ فلای تودی استفاده کنید تا لیست آن‌ها برای شما به نمایش درآید و با مقایسه قیمت‌ بلیط‌های لحظه آخری کاتماندو، خرید خود را به راحتی انجام دهید. فلای تودی خرید ارزانترین بلیط لحظه آخری تهران کاتماندو را برای شما میسر می‌سازد.

بلیط رفت و برگشت کاتماندو

برای خرید بلیط کاتماندو به قیمت ارزانتر، بهتر است در قسمت جستجوی بلیط، گزینه رفت و برگشت یا بلیط دو طرفه کاتماندو را انتخاب کنید. خرید بلیط رفت و برگشت کاتماندو ارزانتر از بلیط یک طرفه کاتماندو است و شما را از دردسرهای پیدا کردن بلیط در نپال آسوده می‌کند.

برخی مزایای خرید بلیط هواپیما کاتماندو در فلای تودی

 خرید بلیط هواپیما تهران کاتماندو ارزان قیمت

با خرید بلیط هواپیما از سایت فلای‌تودی، ارزانترین قیمت بلیط هواپیما نپال از آن شما خواهد شد. قیمت بلیط هواپیما به نپال به صورت آنلاین با توجه به تاریخ و ساعت به صورت لحظه‌ای تغییر می‌کند. لیست پروازها به ترتیب از بلیط ارزان قیمت نپال به صورت صعودی نمایش داده می‌شود.

 امکان خرید خدمات به همراه بلیط هواپیما

با خرید اینترنتی بلیط هواپیما کاتماندو از فلای‌تودی می‌توانید خدمات دیگری همچون ویزا، ترانسفر فرودگاهی، بیمه مسافرتی و خدمات اختصاصی تشریفات فرودگاه و ... را با تخفیف ویژه‌ای خریداری نمایید.

 امکان خرید بلیط پرواز تهران کاتماندو از معتبرترین ایرلاین‌ها

با خرید بلیط هواپیما خارجی از فلای‌تودی، شما به متنوع‌ترین و معتبرترین ایرلاین‌های دنیا که بالغ بر ۹۰۰ ایرلاین است، دسترسی دارید. پس اگر می‌خواهید بلیط هواپیما استانبول را حتما از شرکت هواپیمایی خاصی خریداری نمایید، با استفاده از گزینه ایرلاین در سیستم فیلترینگ، ایرلاین موردنظر خود را انتخاب کنید..

 امکان رزرو بلیط و هتل کاتماندو به صورت همزمان

با خرید بلیط کاتماندو از فلای‌تودی می‌توانید به صورت همزمان رزرو هتل کاتماندو را با پرداخت ریالی به صورت آنلاین انجام دهید.

 مقایسه آنلاین قیمت و خدمات ایرلاین‌ها

در سامانه خرید اینترنتی بلیط هواپیما فلای ‌تودی، پروازهای موجود در مسیر کاتماندو و نرخ بلیط هواپیما کاتماندو را می‌توانید به صورت لحظه‌ای و آنلاین مشاهده نموده و همواره بهترین بلیط هواپیما کاتماندو را رزرو نمایید.

 استرداد آنلاین بلیط هواپیما استانبول

یکی از قابلیت‌های سامانه خرید اینترنتی بلیط هواپیما فلای تودی امکان استرداد آنلاین بلیط هواپیما خارجی است. بنابراین چنانچه پس از خرید اینترنتی بليط کاتماندو از فلای تودی بنا به هر دلیلی مایل به کنسل کردن بلیط خود بودید، تنها با چند کلیک ساده و به راحتی قادر به استرداد بلیط هواپیما در فلای تودی خواهید بود. پس از کنسلی بلیط در فلای تودی، مبلغ بلیط هواپیما با کسر درصد کنسلی بلیط به حساب شما بازخواهد گشت.

 اطلاع از تغییر قیمت

پس از جستجوی پروازهای تهران به کاتماندو در سامانه فلای تودی، با ثبت ایمیلتان، هر گونه تغییر در قیمت بلیط تهران کاتماندو به صورت لحظه‌ای به اطلاع شما خواهد رسید. چنانچه قصد خرید بلیط ارزان قیمت هواپیما تهران به کاتماندو را دارید، با استفاده از این سیستم هر زمان که بلیط هواپیما تهران کاتماندو ارزان شد، اطلاعیه آن به ایمیل شما ارسال خواهد شد.

 استفاده از تقویم قیمتی

روش دیگر خرید ارزان بلیط هواپیما تهران به کاتماندو از فلای تودی استفاده از سیستم تقویم قیمتی است. با استفاده از این سیستم پس از جستجوی پروازهای تهران به کاتماندو در فلای تودی، در بالای صفحه جستجوی پرواز، گزینه‌ای با عنوان تقویم قیمتی نمایان می‌شود. در این تقویم تمامی پروازهای ارزان تهران به کاتماندو در حوالی تاریخ انتخابی شما نمایش داده می‌شود و چنانچه برای سفر عجله‌ای نداشته باشید، قادر خواهید بود تا ارزان ترین بلیط هواپیما به نپال را در هر یک از تاریخ‌های پیشنهادی خریداری نمایید.

اطلاعات پروازی تهران کاتماندو

فاصله هوایی تهران کاتماندو: 3320 کیلومتر
فاصله پرواز تهران تا کاتماندو: 4 ساعت و 45 دقیقه
میزان بار مجاز در پرواز تهران به کاتماندو: میزان بار مجاز به ایرلاین و کلاس پروازی بستگی دارد، اما برای بلیط‌های اکونومی، میزان بار مجاز 25 تا 35 کیلوگرم است.

راهنمای مختصر سفر به کاتماندو

کاتماندو در مرکز کشور نپال و در مجاورت رودخانه بگماتی قرار گرفته است. همین سبب شده تا طبیعت فوق‌العاده‌ای در این شهر شکل بگیرد و از مقاصد محبوب طبیعت دوستان و به خصوص کوهنوردان شود. 
برای سفر به کاتماندو نپال، نیاز به ویزا دارید که البته ویزای آن به صورت فرودگاهی صادر می‌شود. واحد پول کاتماندو، روپیه نپال است و زبان رسمی، نپالی است. 
از جاذبه‌های گردشگری مهم کاتماندو باید به باغ آرزوها، میدان دوربار کاتماندو، کاخ موزه هانومان دوکا، موزه ملی نپال و کاخ کوماری گار اشاره کرد.

محبوب ترین هتل های کاتماندو نپال