بلیط پرواز های کابل

not found
ریال
not found
ریال
not found
ریال
not found
ریال
not found
ریال
not found
ریال
not found
ریال
not found
ریال
پرواز به kabul-Afghanistan

بلیط هواپیما تهران کابل

برای رزرو و خرید بلیط هواپیما تهران کابل، پس از تکمیل اطلاعات مورد نیاز (مبدا، مقصد، تاریخ رفت و برگشت و...) در فلای‌تودی، نتایج حاصل را در تاریخ منتخب خود مشاهده می‌کنید و با اعمال فیلترینگ مناسب و مورد نظر خود، نتایج را کوتاه می‌کنید.
در حال حاضر هواپیمایی ترکیش در مسیر تهران کابل مشغول فعالیت است. بلیط هواپیما خارجی به همه مقاصد را در فلای تودی با بهترین قیمت خریداری کنید.

سفر به کابل

کابل، پایتخت افغانستان با تاریخ فرهنگی غنی که دارد، انتخابی غیر معمول و در عین حال جالب برای تعطیلات است. این شهر از معماری باشکوه مسجدها گرفته تا مناظر و تپه های زیبا، همه این جاذبه ها را در خود جای داده است. بسیاری از بازارها و مغازه های این شهر، داستان های خود را از مبارزات و کشمکش هایی که کابل متحمل شده است، بازگو می کنند. البته پس از ویرانی های بین دهه های 1970 تا اوایل دهه 2000 میلادی، ویرانه های شهر از زیر خاکستر بیرون آمدند و با بنای تاسیسات مدرن در همه نقاط شهر، یک سوم از شهر که نابود شده بود، دوباره زنده شد. اگر به دنبال تجربه تعطیلاتی منحصر به فرد هستید، قطعا باید بازدید از کابل را در برنامه سفر خود قرار دهید.

آب و هوای کابل

کابل، تابستان هایی گرم و زمستان هایی بسیار سرد دارد ودر طول سال خشک است. دمای هوا در طول سال بین 4- درجه تا 34 درجه سانتیگراد متغیر است و به ندرت بین 10- درجه تا 37 درجه سانتیگراد می رسد.

بهترین زمان سفر به کابل

بهترین زمان سفر به کابل، فصل بهار و پاییز است. بهار فصلی دلپذیر برای سفر به این شهر است. بهتر است که از اواخر خرداد تا اوایل شهریور و از ماه مهر تا آبان به این شهر سفر کنید.

راهنمای خرید اینترنتی بلیط هواپیما کابل

  جستجوی بلیط هواپیما کابل

ابتدا از برنامه پروازهای کابل اطمینان حاصل کنید، برای این کار در قسمت پرواز خارجی، نوع بلیط (بلیط رفت و برگشت یا بلیط رفت) را انتخاب کنید و سپس سایر جزئیات مانند مبدا، مقصد، تاریخ رفت و برگشت، کلاس پرواز، تعداد مسافران و... را مشخص کرده و در آخر بر روی دکمه جستجوی پرواز کلیک نمایید. در کمتر از چند ثانیه نتایج پرواز کابل برای شما نمایش داده می‌شود.

بطور مثال اگر قصد خرید بلیط پرواز تهران کابل را دارید، کافیست سه ‌حرف اول " تهران " یا " Tehran " را به عنوان مبداء و سه حرف اول " کابل " یا " Kabul " را به عنوان مقصد در بخش جستجوی پرواز، تایپ و نام شهر را از لیست پیشنهادی انتخاب کنید. سپس تاریخ سفر خود را به شمسی یا میلادی درج نمایید. در نهایت با انتخاب دکمه جستجوی پرواز، برنامه پروازی تهران به کابل برای شما نمایش داده می شود.

  رزرو بلیط پروازهای کابل

پس از فشردن دکمه جستجو طبق اطلاعات مشخص شده، لیست بلیط‌ها به صورت صعودی از ارزانترین پرواز نمایش داده می‌شود و شما می‌توانید اطلاعات دقیق هر پرواز شامل ایرلاین، تاریخ و شماره پرواز، ساعت حرکت، مدت زمان پرواز، تعداد توقف (ها)، مدت زمان توقف (ها)، کلاس پروازی و قیمت بلیط را مشاهده نمایید؛ همچنین در قسمت " جزئیات بیشتر این پرواز " اطلاعات تکمیلی مانند قوانین بلیط و حمل بار، فرودگاه‌ها و نوع ایرلاین ارائه شده است. در نهایت با انتخاب دکمه رزرو و تأیید پرواز ، به گام بعدی یعنی ثبت مسافران منتقل می‌شوید.

  فرودگاه‌های کابل

در زمان رزرو و خرید بلیط هواپیما کابل از فلای تودی ، چنانچه فرودگاه مقصد برای شما مهم است میتوانید آن را از لیست فرودگاههای کابل که در بخش فیلترها نمایش داده می شود انتخاب کنید تا فقط لیست پروازهای فرودگاه مورد نظر برای شما نمایش داده شود. فرودگاههای کابل عبارتند از :

  Kabul International Airport

  بلیط ارزان کابل

دیگر لازم نیست نگران قیمت بلیط پرواز خارجی باشید فقط کافیست اطلاعات لازم را براساس فیلترینگ موجود مشخص نمایید تا پیشنهاد لحظه‌ای ایرلاین‌های همکار فلای‌تودی را مشاهده کنید.

  بلیط چارتر کابل

شما با درج اطلاعات مبدا و مقصد از طریق مشاهده نتایج جستجو در قسمت فیلترینگ‌، می توانید ایرلاین‌های چارتر و سیستمی را به تفکیک مشاهده کرده و از قیمت‌های ویژه فلای‌تودی بلیط چارتر خریداری کنید.

  بلیط لحظه آخری کابل

در پرواز لحظه آخری کابل همان صندلی و شرایط پروازی بلیط‌ سیستمی کابل در اختیار شما قرار خواهد گرفت، با این تفاوت که برای خرید بلیط لحظه آخری کابل هزینه بسیار کمتری پرداخت خواهید کرد. شرایط خرید بلیط لحظه آخری کابل نیز همانند بلیط سیستمی کابل است. به طور مثال اگر قصد خرید بلیط ارزان لحظه آخری تهران به کابل را دارید کافی است که جستجوی خود را برای خرید بلیط تهران کابل انجام دهید. در صفحه نتایج جستجو فلای تودی اگر بلیط لحظه آخری تهران کابل موجود باشد برای شما در کنار سایر پروازهای تهران کابل به نمایش درخواهد آمد. دراین صورت می‌توانید با مقایسه قیمت بلیط لحظه آخری کابل با قیمت بلیط سیستمی کابل خرید خود را انجام دهید. چون مواردی نیز پیش می‌آید که قیمت بلیط لحظه آخری از قیمت بلیط سیستمی بیشتر است. اما اگر بخواهید فقط به پروازهای لحظه آخری کابل دسترسی داشته باشید، کافی است که از سیستم فیلترینگ فلای تودی استفاده کنید تا لیست آن‌ها برای شما به نمایش درآید و با مقایسه قیمت‌ بلیط‌های لحظه آخری کابل خرید خود را به راحتی انجام دهید. فلای تودی خرید ارزانترین بلیط لحظه آخری تهران کابل را برای شما میسر می‌سازد.

برخی مزایای خرید بلیط هواپیما کابل در فلای تودی

  امکان خرید خدمات به همراه بلیط

با خرید بلیط از فلای‌تودی می توانید خدمات دیگری همچون ویزا، ترانسفر فرودگاهی، بیمه مسافرتی و خدمات اختصاصی تشریفات فرودگاه و ... را با تخفیف ویژه‌ای خریداری نمایید.

  بلیط ارزان هواپیما کابل

با خرید بلیط هواپیما از سایت فلای‌تودی ارزانترین قیمت بلیط پرواز کابل از آن شما خواهد شد. قیمت بلیط هواپیما کابل به صورت آنلاین با توجه به تاریخ و ساعت به صورت لحظه‌ای تغییر می‌کند. لیست پروازها به ترتیب از بلیط ارزان قیمت به صورت صعودی نمایش داده می‌شود.

  امکان خرید بلیط هواپیما از معتبرترین ایرلاین‌ها

با خرید بلیط هواپیما خارجی از فلای‌تودی شما به متنوع‌ترین و معتبرترین ایرلاین‌های دنیا که بالغ بر ۹۰۰ ایرلاین است دسترسی دارید. پس اگر می‌خواهید بلیط هواپیما کابل را حتما از شرکت هواپیمایی خاصی خریداری نمایید، با استفاده از گزینه ایرلاین در سیستم فیلترینگ، ایرلاین موردنظر خود را انتخاب کنید.

  امکان رزرو بلیط و هتل کابل به صورت همزمان

با خرید بلیط کابل از فلای‌تودی می‌توانید به صورت همزمان رزرو هتل کابل را با پرداخت ریالی به صورت آنلاین انجام دهید.

  مقایسه آنلاین قیمت و خدمات ایرلاین‌ها

در فلای‌تودی به صورت لحظه‌ای و آنلاین می‌توانید پروازهای موجود در مسیر کابل را مشاهده و رزرو نمایید و همواره بهترین قیمت بلیط کابل با ایرلاین مدنظر را داشته باشید.

حمل و نقل کابل

برای جابجایی در کابل می توانید از اتوبوس، تاکسی و ماشین کرایه ای استفاده کنید. استفاده از اتوبوس در کابل سریع تر و راحت تر از تاکسی است. تاکسی در کابل فراوان است و هزینه کرایه تاکسی از 30 تا 50 افغانی است. همچنین در کابل دو محل برای کرایه ماشین وجود دارد.

رستوران های کابل

  رستوران Serena
  رستوران Le jardin
  رستوران Tim's French Bakery
  رستوران Sufi
  رستوران Table Talk
  رستوران KHANAGi
  رستوران Iceland
  رستوران Mai Thai
  مرکز خرید Kabul City Center
  مرکز خرید Ganjina
 

مراکز خرید کابل

  مرکز خرید Kabul City Center
  مرکز خرید Ganjina
  مرکز خرید Roshan Shopping Center

همین حالا بلیط پرواز به کابل را از فلای‌تودی خریداری کنید و هرچه زودتر چمدان های خود را برای‌ سفر به کابل ببندید.

سوالات متداول خرید بلیط هواپیما کابل

آماده پاسخگویی شبانه روزی به شما هستیم. لطفا پیش از تماس تلفنی یا ارسال ایمیل، راهنمای مشتریان را مطالعه نمایید.