بلیط پرواز های چیانگ مای

not found
ریال
not found
ریال
not found
ریال
not found
ریال
not found
ریال
not found
ریال
not found
ریال
not found
ریال
بلیط هواپیما تهران چیانگ مای

بلیط هواپیما تهران چیانگ مای

سفر به چیانگ مانگ تجربه‌ای مشابه راه‌ رفتن در هزارتوی تاریخ و طبیعت است؛ شهری مدرن در کنار یک شهر باستانی که یک گوشه‌اش را جنگل‌های بارانی گرفته، گوشه دیگرش را معبدهای تاریخی و سمت دیگرش بازارهای رنگارنگ. برای تماشای این شهر باید بلیط هواپیما بخرید و راهی تایلند شوید.
با سفر به چیانگ مای می‌توانید منطقه حفاظت‌شده فیل‌ها را ببینید و در ییلاقات حومه شهر، کنار آبشارهای بزرگ قدم بزنید. برای گردش در این شهر و تماشای تمام شگفتی‌ها و زیبایی‌هایی آن شاید به بیش از چند روز نیاز داشته باشید، پس بهتر است همین حالا بلیط هواپیما تهران چیانگ مای را از فلای تودی بخرید و رهسپار کشفی بزرگ شوید. در همین سایت می‌توانید رزرو هتل چیانگ مای را نیز با بهترین قیمت انجام دهید.

خرید اینترنتی بلیط تهران چیانگ مای

برای خرید اینترنتی بلیط هواپیما چیانگ مای تایلند کافی است اطلاعات موردنیاز (مبدا، مقصد، تاریخ رفت و برگشت و...) را در سایت فلای تودی وارد کنید تا نتایج جستجو در تاریخ منتخب به شما نمایش داده شود. سپس ارزان‌ترین بلیط را بخرید و رهسپار سفر شوید.
چنانچه می‌خواهید برای مسیر برگشت از چیانگ مای بلیط بخرید، نیازی به جستجوی مجدد نیست. برای این کار کافی است در باکس جستجوی پرواز تهران چیانگ مای فِلِش دو طرفه میان مبدا و مقصد را بزنید تا نام دو شهر برای جستجو جابه‌جا شود.
فلای تودی این امکان را فراهم کرده است تا با انتخاب نوع سفر از بین گزینه‌های یک‌طرفه یا رفت‌ و برگشت، بدون دردسر در همان لحظه‌ای که به‌دنبال بلیط هواپیما تهران چیانگ مای هستید، بلیط رفت و برگشت به این مقصد را خریداری کنید.
لیست قیمت بلیط تهران چیانگ مای در صفحه نتایج جستجو نمایش داده می‌شود و با اعمال فیلتر مناسب به پرواز لحظه آخری و پرواز چارتر نیز دسترسی خواهید داشت تا با بهترین قیمت بلیط چیانگ مای را خریداری نمایید.
همچنین شما می‌توانید در سایت فلای تودی برای رزرو هتل چیانگ مای نیز اقدام کنید و سفری خاطره‌انگیز داشته باشید.

راهنمای خرید بلیط هواپیما چیانگ مای تایلند در فلای تودی

  جستجوی بلیط هواپیما به چیانگ مای

ابتدا از برنامه پروازهای چیانگ مای اطمینان حاصل کنید، برای این کار در قسمت پرواز خارجی، نوع بلیط (بلیط رفت و برگشت یا بلیط رفت) را انتخاب کنید و سپس سایر جزئیات مانند مبدا، مقصد، تاریخ رفت و برگشت، کلاس پرواز، تعداد مسافران و... را مشخص کرده و در آخر بر روی دکمه جستجوی پرواز کلیک نمایید. در کمتر از چند ثانیه نتایج پرواز تهران به چیانگ مای برای شما نمایش داده می‌شود. بطور مثال اگر قصد خرید بلیط چیانگ مای را دارید، کافیست سه ‌حرف اول " تهران " یا " Tehran " را به عنوان مبداء و سه حرف اول " چیانگ مای  " یا " Chiang Mai " را به‌عنوان مقصد در بخش جستجوی پرواز، تایپ و نام شهر را از لیست پیشنهادی انتخاب کنید. سپس تاریخ سفر خود را به شمسی یا میلادی درج نمایید. درنهایت با انتخاب دکمه جستجوی پرواز، برنامه پرواز تهران چیانگ مای برای شما نمایش داده می‌شود.

  رزرو بلیط پرواز تهران چیانگ مای

پس از فشردن دکمه جستجو طبق اطلاعات مشخص شده، لیست قیمت بلیط هواپیما چیانگ مای از ارزان‌ترین بلیط نمایش داده می‌شود و شما می‌توانید اطلاعات دقیق هر پرواز شامل ایرلاین، تاریخ و شماره پرواز، ساعت حرکت، مدت زمان پرواز، تعداد توقف (ها)، مدت زمان توقف (ها)، کلاس پروازی و قیمت بلیط را مشاهده نمایید. همچنین در قسمت " جزئیات بیشتر این پرواز " اطلاعات تکمیلی مانند قوانین بلیط و حمل بار، فرودگاه‌ها و نوع ایرلاین ارائه شده است. در نهایت با انتخاب دکمه رزرو و تأیید پرواز، به گام بعدی یعنی ثبت اطلاعات مسافران منتقل می‌شوید.

  فرودگاه‌های چیانگ مای

در زمان رزرو و خرید بلیط هواپیما تهران چیانگ مای از فلای تودی، فهرست فرودگاه‌های این شهر نمایش داده می‌شود. چنانچه فرودگاه مقصد برای شما مهم است می‌توانید آن را از لیست فرودگاه‌های چیانگ مای که در بخش فیلترها نمایش داده می‌شود، انتخاب کنید تا فقط لیست همان لیست را ببینید. درحال حاضر تمامی پروازهای ایران به مقصد چیانگ مای در این فرودگاه به زمین می‌نشیند: 

  فرودگاه بین‌المللی چیانگ مای (CNX)

قیمت بلیط تهران چیانگ مای

قیمت بلیط چیانگ مای براساس مواردی همچون ایرلاین، کلاس پروازی، زمان پرواز و سایر عوامل متفاوت خواهد بود. فلای تودی با ارائه تمامی بلیط‌های پرواز چیانگ مای از ایرلاین‌های مختلف شما را در یافتن ارزان‌ترین پرواز یاری می‌کند. لیست قیمت بلیط هواپیما تهران چیانگ مای در فلای تودی براساس ارزان‌ترین قیمت‌ به‌صورت صعودی مرتب شده است. از این سایت می‌توانید برای خرید بلیط هواپیما چیانگ مای به تهران نیز اقدام کنید. 
برای خرید ارزان‌ترین بلیط چیانگ مای تایلند به موارد زیر توجه کنید:
•    بلیط تهران چیانگ مای در فصول مختلف سال با قیمت‌های متفاوتی به فروش می‌رسد. اگر می‌خواهید پروازهای فرست کلاس و بیزینس کلاس به مقصد چیانگ مای را خریداری نمایید، توصیه می‌کنیم از چند ماه قبل برای خرید این بلیط‌ها اقدام کنید. همچنین بلیط پروازهای اکونومی کلاس تهران به مقصد چیانگ مای حداقل از 2 تا 4 ماه قبل تهیه کنید و خرید آن را به تعویق نیندازید. این شهر در میان مقصدهای گردشگری جهانی از شرایط آب‌وهوایی رتبه 23 از 100 را دارد؛ درنتیجه هر زمانی که به چیانگ مای بروید، سفری خوش خواهید داشت، اما اواسط آوریل (اواخر اردیبهشت) که گرم‌ترین زمان چیانگ مای است می‌توانید بلیط ارزان‌تری پیدا کنید.
•    اگر برای پرواز چیانگ مای تهران تاریخ مشخصی مدنظرتان است، پیشنهاد می‌کنیم برای صرفه‌جویی در هزینه‌ها بلیط رفت و برگشت خریداری نمایید، چون از قیمت خرید دو بلیط یک‌طرفه ارزان‌تر خواهد شد.

بلیط هواپیما ارزان تهران چیانگ مای تایلند

فلای تودی امکان خرید ارزان‌ترین بلیط‌های یک‌طرفه و رفت‌وبرگشت را برای شما فراهم کرده است. از طریق همین صفحه می‌توانید بلیط هواپیما چیانگ مای به تهران را همزمان با زمانی که برای رفتن به این شهر بلیط هواپیما تهران چیانگ مای می‌خرید، در کمترین زمان تهیه کنید.
شما می‌توانید لیست قیمت تمامی ایرلاین‌های خارجی که بلیط تهران چیانگ مای را ارائه می‌کنند از ارزان‌ترین قیمت به صورت صعودی در سایت فلای تودی مشاهده کنید. همچنین می‌توانید با استفاده از سیستم اطلاع تغییر قیمت یا تقویم قیمتی، در لحظه نازل‌ترین قیمت بلیط هواپیما چیانگ مای تایلند را پیدا و خریداری نمایید. همچنین بلیط پرواز چیانگ مای تهران نیز در سایت موجود و قابل خرید است.
تقویم قیمتی، ارزان‌ترین قیمت بلیط تهران چیانگ مای در حوالی تاریخ موردنظرتان را نمایش می‌دهد تا اگر امکان جابه‌جایی تاریخ برایتان وجود دارد بتوانید ارزان‌ترین بلیط را تهیه کنید. 
با فعال‌سازی سیستم اطلاع از تغییر قیمت‌ فلای تودی نیز هر زمان که بلیط چیانگ مای تهران ارزان شد، از آن اطلاع پیدا خواهید کرد.
بلیط هواپیما چیانگ مای تایلند توسط ایرلاین‌های امارات، بانکوک و قطر با قیمت ارزان‌تری به فروش می‌رسد. 

بلیط چارتر تهران چیانگ مای

برای مشاهده و خرید بلیط چارتر به مقصد چیانگ مای تایلند از فلای تودی می‌توانید گزینه چارتر را در قسمت بالای پروازهای این مسیر در نتایج جستجو ببینید. همچنین با اعمال فیلتر پروازهای چارتر، تنها بلیط‌های چارتری به مقصد این شهر به نمایش در می‌آید.

بلیط لحظه آخری تهران چیانگ مای

چنانچه به‌دنبال خرید بلیط‌های لحظه آخری چیانگ مای هستید، در صفحه نتایج جستجو فلای تودی این پروازها نمایش داده می‌شود. گاهی اوقات ممکن است قیمت‌ بلیط لحظه آخری از قیمت بلیط سیستمی کمی بیشتر شود، اما شما می‌توانید با بررسی قیمت‌ها در فلای تودی بلیط ارزان‌تری تهیه کنید. 
با اعمال فیلتر بلیط لحظه آخری نیز نتایج جستجوی بلیط هواپیما تهران چیانگ مای و پرواز چیانگ مای تهران به‌صورت فیلترشده شامل تمامی بلیط‌های لحظه آخری نمایش داده می‌شود.

برخی مزایای خرید بلیط هواپیما چیانگ مای تایلند در فلای تودی

  خرید بلیط هواپیما ارزان قیمت

با خرید بلیط هواپیما از سایت فلای‌تودی ارزان‌ترین بلیط پرواز از آن شما خواهد شد. قیمت‌ بلیط تهران به چیانگ مای و بلیط هواپیما چیانگ مای به تهران با توجه به تاریخ و ساعت به صورت لحظه‌ای تغییر می‌کند. لیست پروازها به ترتیب از بلیط ارزان قیمت به صورت صعودی نمایش داده می‌شود. 

  امکان خرید خدمات به همراه بلیط

با خرید اینترنتی بلیط چیانگ مای از فلای‌تودی می‌توانید خدمات دیگری همچون ویزا، ترانسفر فرودگاهی، بیمه مسافرتی و خدمات اختصاصی تشریفات فرودگاه و ... را با تخفیف ویژه‌ای خریداری نمایید.

  امکان خرید بلیط هواپیما از معتبرترین ایرلاین‌ها

با خرید بلیط هواپیما خارجی از فلای‌تودی شما به متنوع‌ترین و معتبرترین ایرلاین‌های دنیا که بالغ بر ۹۰۰ ایرلاین است دسترسی دارید. پس اگر می‌خواهید بلیط هواپیما چیانگ مای را حتما از شرکت هواپیمایی خاصی خریداری نمایید، با استفاده از گزینه ایرلاین در قسمت فیلترها، ایرلاین موردنظر خود را انتخاب کنید.

  امکان رزرو بلیط و هتل چیانگ مای به صورت همزمان

با خرید بلیط تهران چیانگ مای از فلای‌تودی می‌توانید به صورت همزمان رزرو هتل چیانگ مای را با پرداخت ریالی به‌صورت آنلاین انجام دهید.

  مقایسه آنلاین قیمت و خدمات ایرلاین‌ها

در سامانه خرید اینترنتی بلیط هواپیما فلای ‌تودی، پروازهای موجود در مسیر چیانگ مای و نرخ بلیط تهران به چیانگ مای را می‌توانید به صورت لحظه‌ای و آنلاین مشاهده نموده و همواره بهترین بلیط را رزرو نمایید.

  استرداد آنلاین بلیط هواپیما 

یکی از قابلیت‌های سامانه خرید اینترنتی بلیط هواپیما فلای تودی امکان استرداد آنلاین بلیط هواپیما خارجی است. بنابراین چنانچه پس از خرید بلیط چیانگ مای از فلای تودی بنا به هر دلیلی مایل به کنسل‌کردن بلیط خود بودید، تنها با چند کلیک ساده و به‌راحتی قادر به استرداد بلیط هواپیما در فلای تودی خواهید بود. پس از کنسلی بلیط در فلای تودی، مبلغ بلیط هواپیما با کسر درصد کنسلی بلیط به حساب شما بازخواهد گشت.

  اطلاع از تغییر قیمت

پس از جستجوی بلیط هواپیما تهران چیانگ مای در سامانه فلای تودی، با ثبت ایمیل‌، هرگونه تغییر در قیمت بلیط هواپیما به‌صورت لحظه‌ای به اطلاع شما می‌رسد. چنانچه قصد خرید بلیط ارزان قیمت هواپیما از تهران به چیانگ مای دارید، از این سیستم استفاده کنید.

  استفاده از تقویم قیمتی

روش دیگر خرید ارزان بلیط تهران به چیانگ مای استفاده از سیستم تقویم قیمتی است. با استفاده از این سیستم پس از جستجوی بلیط هواپیما چیانگ مای در فلای تودی، در بالای صفحه جستجوی پرواز، گزینه‌ای با عنوان تقویم قیمتی نمایان می‌شود. در این تقویم تمامی پروازهای ارزان این مقصد در حوالی تاریخ انتخابی شما نمایش داده می‌شود. چنانچه برای سفر عجله‌ای نداشته باشید، قادر خواهید بود تا ارزان‌ترین پرواز تهران به چیانگ مای را در هر یک از تاریخ‌های پیشنهادی خریداری نمایید.

  خرید بلیط رفت و برگشت تهران چیانگ مای

برای خرید بلیط چیانگ مای تایلند با ارزان‌ترین قیمت می‌توانید با انتخاب بلیط رفت‌وبرگشت در هزینه‌های سفرتان صرفه‌جویی کنید و بلیط به‌صرفه‌ای بخرید. فلای تودی بلیط هواپیما چیانگ مای به تهران را همانند بلیط هواپیما تهران چیانگ مای از تمامی ایرلاین‌های خارجی عرضه می‌کند. 

اطلاعات پرواز تهران چیانگ مای تایلند

 فاصله هوایی تهران تا چیانگ مای

 مسافت پروازی تهران تا چیانگ مای حدودا 5000 کیلومتر است.

 مدت زمان پرواز تهران چیانگ مای

مدت زمان پرواز تهران به چیانگ مای بیش از 20 ساعت طول می‌کشد و با توجه به شرایطی مانند نوع ایرلاین، تعداد توقف‌ها و شرایط جوی تغییر می‌کند.

  ایرلاین‌هایی که از تهران به چیانگ مای پرواز مستقیم دارند

برای سفر به چیانگ مای از تهران پرواز مستقیم وجود ندارد.

  ارزان‌ترین ایرلاین‌‌های پرواز تهران چیانگ مای

ارزان‌ترین ایرلاین پروازهای تهران به چیانگ مای، هواپیمایی قطر و ال او تی پالیش است.

 محبوب‌ترین ایرلاین در مسیر تهران چیانگ مای

هواپیمایی تای اسمایل ایرویز، فلای دبی، بانکوک، آنادولو جت، امارات، ترکیش و قطر از ایرلاین‌های محبوب این مسیر پروازی هستند.