بلیط پرواز های وینیپگ

not found
ریال
not found
ریال
not found
ریال
not found
ریال
not found
ریال
not found
ریال
not found
ریال
not found
ریال
پرواز به winnipeg

بلیط هواپیما تهران وینیپگ

برای رزرو و خرید بلیط هواپیما تهران وینیپگ، پس از تکمیل اطلاعات مورد نیاز (مبدا، مقصد، تاریخ رفت و برگشت و...) در فلای‌تودی، نتایج حاصل را در تاریخ منتخب خود مشاهده می‌کنید و با اعمال فیلترینگ مناسب و مورد نظر خود، نتایج را کوتاه می‌کنید.
در حال حاضر هواپیمایی اوکراین اینترنشنال در مسیر تهران وینیپگ مشغول فعالیت است. بلیط هواپیما خارجی را به همه مقاصد می توانید در فلای تودی ارزانتر خریداری کنید.

سفر به وینیپگ

وینیپگ با جمعیتی حدود 740.000 نفر مرکز و بزرگ‌ترین شهر ایالت مانیتوبا کانادا است. اقتصاد وینیپگ از شرایط ثابت و مطلوبی برخوردار است و این شهر مرکز اصلی مالی، صنعتی، آموزشی، کشاورزی و ترابری محسوب می‌شود. وینیپگ به دروازه غرب معروف است و مقصدی مناسب برای دوستداران معماری، رودخانه‌ها، تاریخ، هنر و موزه‌ها به شمار می‌رود. شگردشگران می‌توانند از بوتیک‌های بزرگ و گران قیمت تا مغازه‌های ارزان قیمت را برای خرید پیدا کنند. وینیپگ مملو از رستوران‌های درجه یک، گالری‌های هنری و سرگرمی‌های مهیج است.
وینیپگ در فاصله ای برابر بین اقیانوس آرام و اقیانوس اطلس قرار گرفته است. وینیپگ متاثر از رودخانه‌های قرمز و آسینی بوآن، به عنوان قلب کانادای مرکزی در نظر گرفته می‌شود. یکی از مهم‌ترین جاذبه‌های گردشگری وینیپگ که مکانی تاریخی با نام فورک است در محل تلاقی این دو رودخانه قرار گرفته است. وینیپگ تابستان‌هایی گرم و زمستان‌هایی سرد دارد و به همین دلیل بسیاری از فعالیت‌های تفریحی که در این شهر برای گردشگران در نظر گرفته شده است با توجه به هر فصل متغییر است.

آب و هوای وینیپگ

آب و هوای وینیپگ قاره‌ای همراه با زمستان‌های سرد و تابستان‌های گرم است و در طول سال باران قابل توجهی در این شهر می‌بارد. میانگین دمای سالانه در وینیپگ 2.1 درجه سانتیگراد و میزان متوسط بارندگی 519 میلیمتر است. در وینیپگ ماه فوریه (بهمن) با 17 میلیمتر بارندگی و ماه ژوئن (خرداد) با 83 میلیمتر بارندگی به ترتیب خشک‌ترین و پربارش‌ترین ماه‌های سال هستند. همچنین ماه جولای (تیر) با میانگین دمای 19.3 درجه سانتیگراد گرم‌ترین و ماه ژانویه (دی) با میانگین دمای 18.7- درجه سانتیگراد، سردترین ماه‌های سال هستند.

بهترین زمان سفر به وینیپگ

بهترین زمان سفر به وینیپگ نیمه میانی سال است، یعنی زمانی که دمای هوا معتدل و برای سفر بسیار مناسب است. همچنین ماه‌های ژوئن (خرداد) تا آگست (مرداد) شلوغ‌ترین ماه‌های سال برای سفر به وینیپگ هستند. البته در این ماه‌ها با توجه به بالا بودن تعداد مسافران، هزینه‌های سفر و اقامت در وینیپگ نیز افزایش می‌یابد.

جاهای دیدنی وینیپگ

وینیپگ در سطح بین المللی بیشتر با تیم لیگ حرفه‌ای هاکی روی یخ آن با نام « وینیپگ جتز» شهرت دارد. اما وقتی صحبت از هنر و فرهنگ در میان باشد، وینیپگ به عنوان مقصدی برای سفر، حرف اول را می‌زند و در سال‌های اخیر نیز به مقصدی جذاب برای گردشگران تبدیل شده است. از موزه‌های پیشروی جهانی وینیپگ گرفته تا مناظر زیبای حومه این شهر، همگی مانند دیگی جوشان از تاریخ و فرهنگ هستند که هر گردشگری را راضی می‌کنند. در ادامه برای آشنایی بیشتر با وینیپگ تعدادی از بهترین جاهای دیدنی وینیپگ را به شما معرفی می‌کنیم.

  پارک و باغ وحش آسینی بوآن
  باغ انگلیسی وینیپگ
  کلیسای سنت بونیفاس
  اپرای مانیتوبا
  باله سلطنتی وینیپگ
  ارکستر سمفونی وینیپگ
  موزه مانیتوبا
  گالری هنر وینیپگ
  موزه کانادایی حقوق بشر
  دریاچه وینیپگ
  ساختمان قانون گذاری وینیپگ
  دریاچه فورت وایت الایو
  ضرابخانه سلطنتی کانادا
  خیابان کوریدون
  کلیسای سنت بونیفیس
  موزه کودکان مانیتوبا
  مرکز سنتنیال مانیتوبا
  خانه ریل مانیتوبا
  پارک کیلدونان

راهنمای خرید اینترنتی بلیط هواپیما وینیپگ

  جستجوی بلیط هواپیما وینیپگ

ابتدا از برنامه پروازهای وینیپگ اطمینان حاصل کنید، برای این کار در قسمت پرواز خارجی، نوع بلیط (بلیط رفت و برگشت یا بلیط رفت) را انتخاب کنید و سپس سایر جزئیات مانند مبدا، مقصد، تاریخ رفت و برگشت، کلاس پرواز، تعداد مسافران و... را مشخص کرده و در آخر بر روی دکمه جستجوی پرواز کلیک نمایید. در کمتر از چند ثانیه نتایج پرواز وینیپگ برای شما نمایش داده می‌شود.

بطور مثال اگر قصد خرید بلیط پرواز تهران وینیپگ را دارید، کافیست سه ‌حرف اول " تهران " یا " Tehran " را به عنوان مبداء و سه حرف اول " وینیپگ " یا " Winnipeg " را به عنوان مقصد در بخش جستجوی پرواز، تایپ و نام شهر را از لیست پیشنهادی انتخاب کنید. سپس تاریخ سفر خود را به شمسی یا میلادی درج نمایید. در نهایت با انتخاب دکمه جستجوی پرواز، برنامه پروازی تهران به وینیپگ برای شما نمایش داده می شود.

  رزرو بلیط پروازهای وینیپگ

پس از فشردن دکمه جستجو طبق اطلاعات مشخص شده، لیست بلیط‌ها به صورت صعودی از ارزانترین پرواز نمایش داده می‌شود و شما می‌توانید اطلاعات دقیق هر پرواز شامل ایرلاین، تاریخ و شماره پرواز، ساعت حرکت، مدت زمان پرواز، تعداد توقف (ها)، مدت زمان توقف (ها)، کلاس پروازی و قیمت بلیط را مشاهده نمایید؛ همچنین در قسمت " جزئیات بیشتر این پرواز " اطلاعات تکمیلی مانند قوانین بلیط و حمل بار، فرودگاه‌ها و نوع ایرلاین ارائه شده است. در نهایت با انتخاب دکمه رزرو و تأیید پرواز ، به گام بعدی یعنی ثبت مسافران منتقل می‌شوید.

  فرودگاه‌های وینیپگ

در زمان رزرو و خرید بلیط هواپیما وینیپگ از فلای تودی ، چنانچه فرودگاه مقصد برای شما مهم است می‌توانید آن را از لیست فرودگاههای وینیپگ که در بخش فیلترها نمایش داده می شود انتخاب کنید تا فقط لیست پروازهای فرودگاه مورد نظر برای شما نمایش داده شود. فرودگاههای وینیپگ عبارتند از :

فرودگاه بین‌المللی جیمز آرمسترانگ ریچاردسون وینیپگ

  بلیط ارزان وینیپگ

دیگر لازم نیست نگران قیمت بلیط پرواز خارجی باشید فقط کافیست اطلاعات لازم را براساس فیلترینگ موجود مشخص نمایید تا پیشنهاد لحظه‌ای ایرلاین‌های همکار فلای‌تودی را مشاهده کنید.

  بلیط چارتر وینیپگ

شما با درج اطلاعات مبدا و مقصد از طریق مشاهده نتایج جستجو در قسمت فیلترینگ‌، می توانید ایرلاین‌های چارتر و سیستمی را به تفکیک مشاهده کرده و از قیمت‌های ویژه فلای‌تودی بلیط چارتر خریداری کنید.

  بلیط لحظه آخری وینیپگ

در پرواز لحظه آخری وینیپگ همان صندلی و شرایط پروازی بلیط‌ سیستمی وینیپگ در اختیار شما قرار خواهد گرفت، با این تفاوت که برای خرید بلیط لحظه آخری وینیپگ هزینه بسیار کمتری پرداخت خواهید کرد. شرایط خرید بلیط لحظه آخری وینیپگ نیز همانند بلیط سیستمی وینیپگ است. به طور مثال اگر قصد خرید بلیط ارزان لحظه آخری تهران به وینیپگ را دارید کافی است که جستجوی خود را برای خرید بلیط تهران وینیپگ انجام دهید. در صفحه نتایج جستجو فلای تودی اگر بلیط لحظه آخری تهران وینیپگ موجود باشد برای شما در کنار سایر پروازهای تهران وینیپگ به نمایش درخواهد آمد. دراین صورت می‌توانید با مقایسه قیمت بلیط لحظه آخری وینیپگ با قیمت بلیط سیستمی وینیپگ خرید خود را انجام دهید. چون مواردی نیز پیش می‌آید که قیمت بلیط لحظه آخری از قیمت بلیط سیستمی بیشتر است. اما اگر بخواهید فقط به پروازهای لحظه آخری وینیپگ دسترسی داشته باشید، کافی است که از سیستم فیلترینگ فلای تودی استفاده کنید تا لیست آن‌ها برای شما به نمایش درآید و با مقایسه قیمت‌ بلیط‌های لحظه آخری وینیپگ خرید خود را به راحتی انجام دهید. فلای تودی خرید ارزانترین بلیط لحظه آخری تهران وینیپگ را برای شما میسر می‌سازد.

برخی مزایای خرید بلیط هواپیما وینیپگ در فلای تودی

  امکان خرید خدمات به همراه بلیط

با خرید بلیط از فلای‌تودی می توانید خدمات دیگری همچون ویزا، ترانسفر فرودگاهی، بیمه مسافرتی و خدمات اختصاصی تشریفات فرودگاه و ... را با تخفیف ویژه‌ای خریداری نمایید.

  بلیط ارزان هواپیما وینیپگ

با خرید بلیط هواپیما از سایت فلای‌تودی ارزانترین قیمت بلیط پرواز وینیپگ از آن شما خواهد شد. قیمت بلیط هواپیما وینیپگ به صورت آنلاین با توجه به تاریخ و ساعت به صورت لحظه‌ای تغییر می‌کند. لیست پروازها به ترتیب از بلیط ارزان قیمت به صورت صعودی نمایش داده می‌شود.

  امکان خرید بلیط هواپیما از معتبرترین ایرلاین‌ها

با خرید بلیط هواپیما خارجی از فلای‌تودی شما به متنوع‌ترین و معتبرترین ایرلاین‌های دنیا که بالغ بر ۹۰۰ ایرلاین است دسترسی دارید. پس اگر می‌خواهید بلیط هواپیما وینیپگ را حتما از شرکت هواپیمایی خاصی خریداری نمایید، با استفاده از گزینه ایرلاین در سیستم فیلترینگ، ایرلاین موردنظر خود را انتخاب کنید.

  امکان رزرو بلیط و هتل وینیپگ به صورت همزمان

با خرید بلیط وینیپگ از فلای‌تودی می‌توانید به صورت همزمان رزرو هتل وینیپگ را با پرداخت ریالی به صورت آنلاین انجام دهید.

  مقایسه آنلاین قیمت و خدمات ایرلاین‌ها

در فلای‌تودی به صورت لحظه‌ای و آنلاین می‌توانید پروازهای موجود در مسیر وینیپگ را مشاهده و رزرو نمایید و همواره بهترین قیمت بلیط وینیپگ با ایرلاین مدنظر را داشته باشید.

حمل و نقل وینیپگ

وسیله نقلیه عمومی معمول در وینیپگ اتوبوس است. شبکه اتوبوسرانی وینیپگ 93 خط عادی و 34 خط مخصوص مدارس دارد که مجموعا با 640 اتوبوس به مسافران سرویس می‌دهد. این اتوبوس‌ها از ساعت 6 صبح تا نیمه شب و در طول هفته مشغول فعالیت هستند. ساعت‌های شلوغی خیابان‌ها در وینیپگ از ساعت 7 تا 9 صبح و از ساعت 3:30 تا 5:30 بعد از ظهر است. به همین دلیل در این ساعات از روز بیشتر اتوبوس‌های وینیپگ در دسترس هستند. حمل و نقل وینیپگ از سال 2016 مجهز به کارت‌های peggo شد اما اگر بخواهید برای پرداخت بهای بلیط می‌توانید از پول نقد هم استفاده کنید. اما اگر برای پرداخت از پول نقد استفاده می‌کنید سعی کنید مبلغ دقیق بلیط را بپردازید چون رانندگان معمولا بقیه پول را به شما برنمی‌گردانند.

رستوران های وینیپگ

  رستوران Segovia Tapas
  رستوران Bonfire Bistro
  رستوران Deseo Bistro
  رستوران Wasabi on Broadway
  رستوران In Ferno’s Bistro
  رستوران Purple Hibiscus
  رستوران Chew
  رستوران 529 Wellington
  رستوران V.J.’s Drive Inn
  رستوران Boon Burger Cafe
  رستوران Deer and Almond

مراکز خرید وینیپگ

  مرکز خرید Torrid
  مرکز خرید The Forks Market
  مرکز خرید CF Polo Park
  مرکز خرید Outlet Collection Winnipeg
  مرکز خرید New York Fries - Kildonan Place
  مرکز خرید Johnston Terminal
  مرکز خرید Garden City Shopping Centre
  مرکز خرید Portage Placeمرکز خرید Polo Park

همین حالا بلیط پرواز به وینیپگ را از فلای‌تودی خریداری کنید و هرچه زودتر چمدان های خود را برای‌ سفر به وینیپگ ببندید.

سوالات متداول خرید بلیط هواپیما وینیپگ

آماده پاسخگویی شبانه روزی به شما هستیم. لطفا پیش از تماس تلفنی یا ارسال ایمیل، راهنمای مشتریان را مطالعه نمایید.