بلیط پرواز های هلسینکی

not found
ریال
not found
ریال
not found
ریال
not found
ریال
not found
ریال
not found
ریال
not found
ریال
not found
ریال
پرواز به Helsinki

بلیط هواپیما تهران هلسینکی

برای رزرو و خرید بلیط هواپیما تهران هلسینکی، پس از تکمیل اطلاعات مورد نیاز (مبدا، مقصد، تاریخ رفت و برگشت و...) در فلای‌تودی، نتایج حاصل را در تاریخ منتخب خود مشاهده می‌کنید و با اعمال فیلترینگ مناسب و مورد نظر خود، نتایج را کوتاه می‌کنید.
در حال حاضر هواپیمایی ایرفلوت و هواپیمایی ترکیش در مسیر تهران هلسینکی مشغول فعالیت هستند. از دیگر پروازهایی که به مقصد هلسینکی انجام می‌شوند می‌توان به پرواز زیر اشاره کرد :

  پرواز دبی هلسینکی فلای دبی

همچنین مسافران می توانند بلیط پرواز هلسینکی تهران هواپیمایی ایرفلوت و بلیط پرواز هلسینکی تهران هواپیمایی ترکیش را از طریق سایت فلای تودی با ارزانترین قیمت خریداری نمایند. فلای تودی بلیط هواپیما خارجی را با پشتیبانی 24 ساعته در اختیارتان قرار می دهد.

سفر به هلسینکی

هلسینکی پایتخت و بزرگترین شهر فنلاند است که در سواحل خلیج فنلاند قرار دارد و دختر دریای بالتیک نام گرفته است؛ شهری نسبتا جوان‌تر و کوچکتر از سایر پایتخت‌های اروپایی که از سال 1550 تاسیس شده اما همچون سایر شهرهای قاره سبز، کاملا مدرن و زیبا است. هلسینکی در سال 1812 توسط سزار روسیه بازسازی شد تا مینیاتوری از سن پترزبروگ باشد. همان موقع نیز پایتخت از شهر تورکو به شهر هلسینکی منتقل شد.
این شهر که در کنار خلیج قرار گرفته مجموعه ای از 315 جزیره کوچک و بزرگ و یک شبه جزیره است بنابراین هرجایی در این شهر قدم بگذارید سواحل زیبا و رویایی انتظار شما را می‌کشد. در کنار سواحل منحصر به فرد که زیبایی خاصی به پایتخت فنلاند بخشیده، از ساختمان‌هایی با معماری سبک روسی نمی‌توان گذشت؛ ساختمان‌هایی که از دوره تعلق فنلاند به روسیه به یادگار مانده‌اند و شهرهای روسیه را در ذهن تداعی می‌کنند.

آب و هوای هلسینکی

هلسینکی یکی از شمالی‌ترین پایتخت‌ها است و به همین خاطر هم زمستان‌های سرد و طولانی دارد و تقریبا از آبان ماه تا اسفند، هوا سرد و یخبندان و روزها تاریک است. میانگین دما در زمستان منفی یکی دو درجه است اما در روزهای سرد تا منفی 20 درجه هم می‌رسد. تابستان‌ها هوا کاملا مطلوب است و معمولا بین 19 تا 21 درجه است و در روزهای گرم به 25 درجه هم می‌رسد که کاملا مناسب است.

بهترین زمان سفر به هلسینکی

بهتر است فکر سفر به هلسینکی در زمستان را از سر به در کنید؛ تحمل سرما و یخبندان و تاریکی هوا واقعا سخت و دشوار است. در مقابل تابستان و ماهای گرم تیر و مرداد که دمای هوا کاملا مطلوب است زمان مناسبی است تا به هلسینکی سفر کنید.

جاهای دیدنی هلسینکی

در هلسینکی به خوبی ساختمان‌های مدرن و کلاسیک کنار هم قرار گرفته‌اند و کلیساها معماری‌های متفاوتی دارند به گونه‌ای که بعید است در دیگر گوشه‌ای از جهان شاهد چنین کلیساهایی باشید. موزه ها و پارک ها که در فضای سبز واقع شدند دیگر جاذبه های گردشگری هلسینکی هستندو بهتر است از تماشای آنها غافل نشوید.

  کلیسای جامع اوسپنسکی
  کلیسای جامع هلسینکی
  قلعه سوآمنلینا
  کلیسای تمپلیائوکیو کرکو
  کلیسای کامپی
  موزه سئوراساری
  خیابان مانرهایم
  شهربازی لینانمکی

راهنمای خرید اینترنتی بلیط هواپیما هلسینکی

  جستجوی بلیط هواپیما هلسینکی

ابتدا از برنامه پروازهای هلسینکی اطمینان حاصل کنید، برای این کار در قسمت پرواز خارجی، نوع بلیط (بلیط رفت و برگشت یا بلیط رفت) را انتخاب کنید و سپس سایر جزئیات مانند مبدا، مقصد، تاریخ رفت و برگشت، کلاس پرواز، تعداد مسافران و... را مشخص کرده و در آخر بر روی دکمه جستجوی پرواز کلیک نمایید. در کمتر از چند ثانیه نتایج پرواز هلسینکی برای شما نمایش داده می‌شود.

بطور مثال اگر قصد خرید بلیط پرواز تهران هلسینکی را دارید، کافیست سه ‌حرف اول " تهران " یا " Tehran " را به عنوان مبداء و سه حرف اول " هلسینکی " یا " Helsinki " را به عنوان مقصد در بخش جستجوی پرواز، تایپ و نام شهر را از لیست پیشنهادی انتخاب کنید. سپس تاریخ سفر خود را به شمسی یا میلادی درج نمایید. در نهایت با انتخاب دکمه جستجوی پرواز، برنامه پروازی تهران به هلسینکی برای شما نمایش داده می شود.

  رزرو بلیط پروازهای هلسینکی

پس از فشردن دکمه جستجو طبق اطلاعات مشخص شده، لیست بلیط‌ها به صورت صعودی از ارزانترین پرواز نمایش داده می‌شود و شما می‌توانید اطلاعات دقیق هر پرواز شامل ایرلاین، تاریخ و شماره پرواز، ساعت حرکت، مدت زمان پرواز، تعداد توقف (ها)، مدت زمان توقف (ها)، کلاس پروازی و قیمت بلیط را مشاهده نمایید؛ همچنین در قسمت " جزئیات بیشتر این پرواز " اطلاعات تکمیلی مانند قوانین بلیط و حمل بار، فرودگاه‌ها و نوع ایرلاین ارائه شده است. در نهایت با انتخاب دکمه رزرو و تأیید پرواز ، به گام بعدی یعنی ثبت مسافران منتقل می‌شوید.

  فرودگاه‌های هلسینکی

در زمان رزرو و خرید بلیط هواپیما هلسینکی از فلای تودی ، چنانچه فرودگاه مقصد برای شما مهم است می‌توانید آن را از لیست فرودگاههای هلسینکی که در بخش فیلترها نمایش داده می شود انتخاب کنید تا فقط لیست پروازهای فرودگاه مورد نظر برای شما نمایش داده شود. فرودگاههای هلسینکی عبارتند از :

  فرودگاه هلسینکی

  بلیط ارزان هلسینکی

دیگر لازم نیست نگران قیمت بلیط پرواز خارجی باشید فقط کافیست اطلاعات لازم را براساس فیلترینگ موجود مشخص نمایید تا پیشنهاد لحظه‌ای ایرلاین‌های همکار فلای‌تودی را مشاهده کنید.

  بلیط چارتر هلسینکی

شما با درج اطلاعات مبدا و مقصد از طریق مشاهده نتایج جستجو در قسمت فیلترینگ‌، می توانید ایرلاین‌های چارتر و سیستمی را به تفکیک مشاهده کرده و از قیمت‌های ویژه فلای‌تودی بلیط چارتر خریداری کنید.

  بلیط لحظه آخری هلسینکی

در پرواز لحظه آخری هلسینکی همان صندلی و شرایط پروازی بلیط‌ سیستمی هلسینکی در اختیار شما قرار خواهد گرفت، با این تفاوت که برای خرید بلیط لحظه آخری هلسینکی هزینه بسیار کمتری پرداخت خواهید کرد. شرایط خرید بلیط لحظه آخری هلسینکی نیز همانند بلیط سیستمی هلسینکی است. به طور مثال اگر قصد خرید بلیط ارزان لحظه آخری تهران به هلسینکی را دارید کافی است که جستجوی خود را برای خرید بلیط تهران هلسینکی انجام دهید. در صفحه نتایج جستجو فلای تودی اگر بلیط لحظه آخری تهران هلسینکی موجود باشد برای شما در کنار سایر پروازهای تهران هلسینکی به نمایش درخواهد آمد. دراین صورت می‌توانید با مقایسه قیمت بلیط لحظه آخری هلسینکی با قیمت بلیط سیستمی هلسینکی خرید خود را انجام دهید. چون مواردی نیز پیش می‌آید که قیمت بلیط لحظه آخری از قیمت بلیط سیستمی بیشتر است. اما اگر بخواهید فقط به پروازهای لحظه آخری هلسینکی دسترسی داشته باشید، کافی است که از سیستم فیلترینگ فلای تودی استفاده کنید تا لیست آن‌ها برای شما به نمایش درآید و با مقایسه قیمت‌ بلیط‌های لحظه آخری هلسینکی خرید خود را به راحتی انجام دهید. فلای تودی خرید ارزانترین بلیط لحظه آخری تهران هلسینکی را برای شما میسر می‌سازد.

برخی مزایای خرید بلیط هواپیما هلسینکی در فلای تودی

  امکان خرید خدمات به همراه بلیط

با خرید بلیط از فلای‌تودی می توانید خدمات دیگری همچون ویزا، ترانسفر فرودگاهی، بیمه مسافرتی و خدمات اختصاصی تشریفات فرودگاه و ... را با تخفیف ویژه‌ای خریداری نمایید.

  بلیط ارزان هواپیما هلسینکی

با خرید بلیط هواپیما از سایت فلای‌تودی ارزانترین قیمت بلیط پرواز هلسینکی از آن شما خواهد شد. قیمت بلیط هواپیما هلسینکی به صورت آنلاین با توجه به تاریخ و ساعت به صورت لحظه‌ای تغییر می‌کند. لیست پروازها به ترتیب از بلیط ارزان قیمت به صورت صعودی نمایش داده می‌شود.

  امکان خرید بلیط هواپیما از معتبرترین ایرلاین‌ها

با خرید بلیط هواپیما خارجی از فلای‌تودی شما به متنوع‌ترین و معتبرترین ایرلاین‌های دنیا که بالغ بر ۹۰۰ ایرلاین است دسترسی دارید. پس اگر می‌خواهید بلیط هواپیما هلسینکی را حتما از شرکت هواپیمایی خاصی خریداری نمایید، با استفاده از گزینه ایرلاین در سیستم فیلترینگ، ایرلاین موردنظر خود را انتخاب کنید.

  امکان رزرو بلیط و هتل هلسینکی به صورت همزمان

با خرید بلیط هلسینکی از فلای‌تودی می‌توانید به صورت همزمان رزرو هتل هلسینکی را با پرداخت ریالی به صورت آنلاین انجام دهید.

  مقایسه آنلاین قیمت و خدمات ایرلاین‌ها

در فلای‌تودی به صورت لحظه‌ای و آنلاین می‌توانید پروازهای موجود در مسیر هلسینکی را مشاهده و رزرو نمایید و همواره بهترین قیمت بلیط هلسینکی با ایرلاین مدنظر را داشته باشید.

حمل و نقل در هلسینکی

هلسینکی شهر گرانی است و حمل‌ونقل عمومی نیز در این شهر چندان ارزان نیست. در این شهر به اتوبوس، مترو، ترام و تاکسی به‌راحتی می‌توانید استفاده کنید. استفاده از ترام معمولا برای گردشگران راحت‌تر است، هم خطوط زیادی دارد و هم از مکان های توریستی عبور می‌کند. برای کم کردن هزینه‌های خود می‌توانید از کارت‌های گردشگری هم استفاده کنید. با این کارت‌ها هم هزینه حمل‌ونقل کم می‌شود و تخفیف برای برخی رستوران‌ها دریافت می‌کنید.

رستوران‌های هلسینکی

در هلسینکی هم غذاهای فنلاندی را می‌توانید امتحان کنید و هم غذاهای روسی که البته مطابق ذائقه فنلاندی‌ها تغییر کرده‌اند. با این حال قیمت غذاها بالاست و بهتر است سعی نکنید همه غذاها را امتحان کنید. نزدیک بودن به دریا باعث شده تا غذاهای دریایی طرفداران زیادی در هلسینگی داشته باشد و بد نیست در سفر به این شهر طعم غذاهای دریایی را هم بچشید.

  رستوران کازا ایتالیا
  رستوران اسکیفر اروتاجا
  کافه رزبرگ
  رستوران کاورنا

مراکز خرید هلسینکی

خرید در هر شهری لذت خاص خودش را دارد؛ به خصوص شهرهایی که بازارهای سنتی هم دارند. البته گران بودن این شهر چندان دست گردشگران را باز نمی گذارد. در هلسینکی هم بازار کوپاتوری پر است از غذاهای سنتی فنلاندی، آثار هنری و صنایع دستی محلی و می‌توان از انجا سوغاتی‌های خوب و منحصر به فردی خریداری کرد.

  بازار کوپاتوری
  بازار هاکانیمی
  کامپی سنتر
  بازار ایتیس
  بازار کلووی
  گالریا اسپلاناد

همین حالا بلیط پرواز به هلسینکی را از فلای‌تودی خریداری کنید و هرچه زودتر چمدان های خود را برای‌ سفر به هلسینکی ببندید.

سوالات متداول خرید بلیط هواپیما هلسینکی

آماده پاسخگویی شبانه روزی به شما هستیم. لطفا پیش از تماس تلفنی یا ارسال ایمیل، راهنمای مشتریان را مطالعه نمایید.